-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
[quote name='dOgLoV']To jest najważniejsze :lol:[/QUOTE] pewnie tylko że to może wrócić a nie uśmiecha mi się wydawać za każdym razem tyle pieniążków na zastrzyki ;) mam nadzieję że to było chwilowe , niestety alergia lubi wracać .
-
[quote name='w deszczu rosnę'] tak myślę lisy na zielonej 3 cm, nie wiem jaki kolor polaru albo na szarej 2,5 cm z turkusowym polarem[/QUOTE] ja mam jak już Magda pisała liski na limonkowej taśmie plus fioletowe eko razem 3,5cm . bardzo fajnie według mnie to się prezentuje .
-
[quote name='HelloKally']Gops, a dotarły do Was te szele z los ferros?[/QUOTE] tak , ale źle psa zmierzyłam i wysyłam je dziś do poprawki ;) wrzucę fotki jak wrócą .
-
[quote name='sator_k_']Ja mam z DogStyle zwykłą czarną przepinaną smycz i jest super. Przeżyła już trochę i nadal super się trzyma. Teraz chcę zamówić taką brązową, ale coś Marty_Ares na dogo nie ma...[/QUOTE] była na urlopie, dziś powinna się już pojawić ;) my mamy koło 6 smyczy , czarna z gumą z dingo , łańcuszkową , czerowną krótką z dingo , hiltona w kratę, przepinaną pomarańczową , i flexi , najczęściej używam łańcuszkowej i tej z gumą bo do wszystkiego pasują. rzadko kupuję komplety .
-
przpiszę co mi wet napisał w książeczce zdrowia " Obrzęk śluzówki nosa pod. alergi wsiewnej" dostała 4 zastrzyki nie wiem czy dobrze rozczytuję Vecort ,Betamox , Bioletorgin . za 2 dni mam przyjść sprawdzić czy wszystko ok , temperatury nie ma , osłuchiwiał ją długo też nic, tylko ten nos mocno napuchnięty . będzie żyła :lol:
-
tak w ogóle Miś jest chyba chora, kaszle od wczoraj zaraz idę do weta, wszystko mam pod górkę wet na drugim końcu miasta nie dojeżdza tam żaden tramwaj ani autobus , rodzice są na działce . muszę iść na piechotę oby to nie było nic poważnego . dam znać jak wrócę. :roll:
-
[quote name='Lucky.']przejrzałam połowę stron z galerii, od rana. historia Kelly bardzo smutna. Coś te agresory same zbierasz do siebie. a co się z nią teraz dzieje bo nie znalazłam już. ?[/QUOTE] nie żyję , ale wole nie ciągnąć tego tematu . Miśka agresorem aż takim nie jest , ona nie lubi psów a to według mnie nie jest duży problem (kaganiec ,smycz, uważam na spacerach i tyle) gorzej jak pies jest agresywny do ludzi. [quote name='Amber']No to tak jak u Jariego i Julka - gdyby nie nasza kontrola, jeden by już wąchał kwiatki od spodu :p[/QUOTE] dokładnie ;) [quote name='Unbelievable']jaki jest sens jeżdżenia na wakacje z psami które się nie znoszą? serio pytam... bo w każdym momencie dla jednej lub drugiej nie jest to przyjemne[/QUOTE] Agnes przyjechała wypocząć na urlop , wzięła psa ponieważ to jedno z nielicznych miejsc gdzie może ją zabrać , nie było aż tak tragicznie , przy kilku dorosłych psach zawsze trzeba uważać . krzywdy sobie nie zrobiły , nie były powiązane cały czas ani nie chodziły w kagańcach więc nie uważam żeby coś im się działo . a to że musiałyśmy trochę bardziej uważać to nie problem , na spacerach było zero problemów małe schody zaczynały się dopiero na działce ;) i Agnes i ja wiedziałyśmy przed wyjazdem że obie nasze suki mają charakterki ale stwierdziłyśmy że damy rade i dałyśmy . mam nadzieję że Agnes się nie zniechęciła w co wątpię i za rok też się spotkamy w tym składzie .
-
[quote name='Migori']Czy ja wiem... Chcę kupić coś od Taks... Czekam tylko na bazarek.[/QUOTE] bazarek ma być niedługo ;)
-
nie myślałaś żeby ją obciąć/wytrymować ? wydaję mi się że lepiej by sierść wyglądała , widać że ma grube futro . a kolekcja bardzo fajna ;)
-
[quote name='Migori']Tak zerwała kółko od szelek, prawie 4 lata temu, kiedy taks nie korzystała z mocnych okuć. Poza tym szelki były kupione używane. Z tego co wiem Trixie ma produkty na rynku od wielu wielu lat.[/QUOTE] a mi trixie zerwało się 2,5 roku temu na 12kg psie (szczeniaku) , trixie 2cm . tak samo jak Ty nie ufasz już taksowym obrożom ja nie zaufam trixie .
-
[quote name='Migori']Mnie sie nigdy takie coś nie przytrafiło, a miałam i szelki i obroże. Może to odosobniony przypadek.[/QUOTE] nam np służą rzeczy od taks a z tego co pamiętam Bora zerwała . w każdym razie ja nigdy nie kupie obroży trixie na zatrzask , nie zaryzykuję.
-
[quote name='Migori']Piszesz a propos trixie ? Mam czarną regulowaną smycz trixie, miałam obroże i szelki dla 30kg laba i mogę polecić. Jakościowo podobne do rogza[/QUOTE] a ja się powtórzę ale NIE polecam obróż trixie dla silnych szarpiących psów . zatrzaski lubią się otwierać ;)
-
[quote name='dOgLoV'][URL]http://img808.imageshack.us/img808/7069/dsc6905copy.jpg[/URL] zdjęcia w ruchu sa najlepsze :loveu:[/QUOTE] też tak uważam :lol: [quote name='Amber'][URL]http://img197.imageshack.us/img197/4527/dsc6600copy.jpg[/URL] Uszy stojące, jedno stojące drugie klapnięte i klapnięte :lol:[/QUOTE] dokładnie :cool3: [quote name='Agnes']dogadanie to chyba za duze slowo ;) tak na prawde nasza praca i czuwanie 24h duzo dalo, inaczej by bylo raczej kiepsko. Musialysmy reagowac na kazdy falszywy ruch spojrzenie, stopowac suki, tu nie ma tak lekko ;)[/QUOTE] cieszę się jednak że się jako tako udało i obyło się bez większych akcji ;) z 3 dorosłymi sukami nigdy nie będzie sielanki nie przy takich charakterkach jak mają nasze ;) a mówiłam kup se yorka :diabloti::eviltong:
-
[quote name='Unbelievable']spoko, zaczekam :evil_lol: ja zgubiłam gdzieś świetną piłkę ze sznurkiem i teraz nie mogę znaleźć nic fajnego gotowego a samej mi się robić nie chce oczywiście :diabloti:[/QUOTE] te są bardzo fajne, typu speed i funny ale na sznurku [url]http://allegro.pl/pilka-na-sznurku-z-gumy-miekka-70-i1727156951.html[/url] [url]http://allegro.pl/pilka-na-sznurku-z-gumy-twarda-70-i1727157134.html[/url] za dużo piszecie nie chce mi się czytać :eviltong:
-
[quote name='magdyska25']Moglibyście mi doradzić sprawdzone firmy (str int.-linki do stron) gdzie mogłabym kupić obroże dla mojego amstaffowatego psa? No i tu od razu mówię, że nie na pokaz- nie chce z żadnymi cekinami/kolcami itp. Podobają mi się moro/khaki/jakieś wzorki (ale dla samca, żeby pasowały ;) ). Myślę, że szer 4 cm wystarczy, obwód szyi ma 51 cm, więc zazwyczaj jak patrzyłam to rozmiar "L". (od 40-65 cm), żeby nie była to pierwsza dziurka ani ostatnia. Z góry dziękuję za pomoc.[/QUOTE] w jakim przedziale cenowym ? pitman np taka [url]http://pitman.pl/obroze/obroza_dla_psa_fun-1[/url] przejżyj tą stronę . el perro ma śliczne obroże [url]http://www.elperro.com.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=32&Itemid=1[/url] i duży wybór kolorów . przychodzą mi do głowy jeszcze robione na zamówienie np DogStyle [url]http://allegro.pl/obroza-40mm-dla-duzego-psa-uniwersalne-rozmiary-i1724777607.html[/url]
-
życzymy zdrowia dla Zuzanny . szelki macie bardzo fajne :lol:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
świetne zdjęcia! i jamnice :loveu: Jari super wygląda w łańcuszkach ;) -
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/808/dsc6905copy.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/7069/dsc6905copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] na razie koniec ;)
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/dsc6600copy.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/4527/dsc6600copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/dsc6685copy.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3098/dsc6685copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/dsc6700copy.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/2755/dsc6700copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/dsc6756copy.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5940/dsc6756copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/dsc6825copy.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/531/dsc6825copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='Amber']Piękne zdjęcia i fajnie, że 3 suki się jakoś dogadały... Nie takie straszne te babska :lol:[/QUOTE] każda suka inna , a jednak jakoś dały rade, najbardziej bałam się o Miś i Aze bo rok temu było średnio ale w tym roku Miś mniej warczała , Aza w ogóle nie reagowała na zaczepki , raz Miś zrobiła akcje i postanowiła wpierdzielić Azie ale szybko się uspokoiły . nie pomyślałam wyjeżdzając i zabrakło mi karmy , jak wróciłam poleciałam do zoologa u nas i jedyne co znalazłam w "normalniej" cenie to eukanuba za 64zł 3kg! przegięcie.. na szczęście babka mnie zna i wyjęła z nowej dostawy z promocji 3 +3kg gratis :evil_lol: i mam 6kg za 64zl to już się bardziej opłaca , jakoś suka musi to zjeść oby mi znowu łupieżu nie dostała. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/153/dsc6312copy.jpg/"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1493/dsc6312copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] nasza prywatna oczkowa żaba :lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/dsc6345copy.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/8486/dsc6345copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/585/dsc6362copy.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7858/dsc6362copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/dsc6463copy.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1225/dsc6463copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/710/dsc6467copy.jpg/"][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/7543/dsc6467copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='dOgLoV']chciała bym tez miec takie hopki ale brak mi wyobraźni żeby cos takiego zrobić :evil_lol: Swietne zdjęcia :loveu:[/QUOTE] to nic trudnego , kilka desek pozbijać i gotowe :lol: [quote name='*Monia*']Świetne zdjęcia, zajefajne wakacje miałyście :lol: Super skoki ale za hopki to lanie Wam się należy :mad:[/QUOTE] tak wakacje się udały ;) nie dało rady zrobić spadającej hopki , nie mogła by być wtedy deska a nic innego nie miałyśmy . to było robione z resztek które zostały po budowie domku i nie miałyśmy za dużego wyboru . jutro wrzucę resztę zdjęć :lol:
-
[quote name='evel']Przełamała się na różowego, może powoli przełamie się też na inne kolory :lol:[/QUOTE] oby :lol: [quote name='dOgLoV'][URL]http://img847.imageshack.us/img847/7233/dsc6288copy.jpg[/URL] świetne ujęcie :loveu: [URL]http://img4.imageshack.us/img4/3158/dsc6511copy.jpg[/URL] jak słodko :loveu: [URL]http://img9.imageshack.us/img9/377/dsc6778copy.jpg[/URL]:loveu:[/QUOTE] mi też się podobają wspólne zdjęcia Azy i Kleo jakoś do siebie pasują :lol: nasze samorobione hopki [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/dsc6785copy.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/8512/dsc6785copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/dsc6787copyq.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7657/dsc6787copyq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/dsc6789copy.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4197/dsc6789copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/dsc6796copy.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/685/dsc6796copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] i Kleo [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/dsc6526copy.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/254/dsc6526copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='ela.g19']ja mam alergika i podaje joserę senisplus. Efekty były zaskakujące po 1 worku sierść lśniąca, ze można traktować ja niczym lustro, ślady po alergii zniknęły w zastraszającym tempie a jak zamawiam karmę i kurier przychodzi do domu to muszę psa (45 kg) siłą ściągać z kuriera a potem wyciągać z paczki i z worka (pustego), więc chyba nie trzeba dodawać nic więcej na temat smakowitości karmy (przynajmniej dla mojego)[/QUOTE] to my też chyba spróbujemy z tą josera , oby i u nas smakowała ;)
-
[quote name='evel'][URL]http://img23.imageshack.us/img23/1155/dsc6732copy.jpg[/URL] bombowe! :evil_lol: [URL]http://img215.imageshack.us/img215/3946/dsc6726copy.jpg[/URL] czy ja widzę w misiowym dziobie coś innego niż pomarańczowy jeżyk? :cool3:[/QUOTE] Miśkowa w końcu w tym roku skakała z pomostu bez problemu , w tamtym roku zrobiła to kilka razy i jej się nie podobało a w tym skakała bez żadnego problemu za każdym razem gdy rzucałam jeża z pomostu . a jeża mamy nowego RÓŻOWEGO :lol::evil_lol: Asia kupiła Kleo przed wyjazdem Miś jak zobaczyła go ukradła , od razu jej się spodobał :cool3: mam nadzieję tylko że teraz nie będzie chciała wszystkiego co różowe tak jak to było z pomarańczowymi . [quote name='zaba14']tak.. to różowy jeżyk hhe :D :D witam! :P[/QUOTE] :lol: cześć :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/847/dsc6288copy.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/7233/dsc6288copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/dsc6511copy.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3158/dsc6511copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/dsc6778copy.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/377/dsc6778copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/88/dsc6774copy.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7865/dsc6774copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/dsc6771copy.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/149/dsc6771copy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] ;)
-
Miya w tym kagańcu wygląda brzydko :eviltong: świetnie że się 2 suki dogadały , obie są śliczne, dawaj więcej wspólnych zdjęć ;)