Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. [quote name='NightQueen']Gops a może wiadomość trafiła jako spam, bądź też wcale nie dotarła? Nie unoś się dumą tylko napisz raz jeszcze, bo internet też może szwankować[/QUOTE] napiszę za jakiś czas ponownie , po prostu zdziwiło mnie to po wcześniejszych postach o tym jak Tania odpisuję bardzo szybko mi nie odpisała , na razie zrobiłam zamówienie u Marty i los ferros więc aktiv musi poczekać o ile jeszcze w ogółe się zdecyduję go kupić .
  2. [quote name='Migori']Otóż to. Ja też nie siedzę 24h/dobę przy komputerze. Co do Tani jestem pewna, że nie jest złośliwa i nie robi tego specjalnie. Skoro nie było dla Ciebie problemem takie wykończenie obroży jakie ma el perro czy DogStyle, to z wykończenia obroży w wykonaniu Tani będziesz zachwycona. Serio serio[/QUOTE] napiszę jeszcze kiedyś pewnie , na razie zamówiłam sobie szelki z los ferros. o wykończenie się nie boję , nie jestem wymagająca bardzo jeśli o to chodzi, bardziej myślę o trwałości taśmy i samej obroży przy użytkowaniu mojej suki , obróż z DogStyle z ozdobną tasiemką nie nosi na te najgorsze spacery bo mi szkoda , wiem że by długo nie przeżyły , ale bardzo je lubię jako wyjściowe .
  3. [quote name='Onomato-Peja']Napisz do niej kiedy indziej. ;) Może coś się stało,może nie zauważyła, może jej nie ma.[/QUOTE] aż tak mi nie zależy skoro nie odpisała tylko mi to również nie będę na siłę chciała kupić od niej rzeczy , jest wiele innych firm które nie "olewają" nikogo i mają we mnie klienta .
  4. skoro wszystkim odpisuję a mi nie ;) widocznie ma jakiś powód trudno , nie będę miała okazji sprawdzić czy to naprawdę takie dobre obrożę .
  5. [quote name='Unbelievable']no na pewno cie nie lubi i dlatego nie chce na tobie zarobić :evil_lol:[/QUOTE] lub też wie że mogę narzekać albo obroża mnie nie zadowoli a nie chce anty reklamy (albo nie zauważyła meila akurat ode mnie :lol:), ale skoro jest idealna to chciałam kupić i zobaczyć ;)
  6. [quote name='Migori']Widać masz pH ;) Zazdrosna jesteś? Ciebie też broniłam....[/QUOTE] nie mam pecha, tylko Tania widocznie mnie nie lubi , a takie podejście jest co najmniej nie profesjonalne ;) bo przy następnej dyskusji o aktivdogu ja nadal go nie będę miała i będziecie pisać że nie powinnam się wypowiadać , a chciałam w końcu sprawdzić na własnym psie te obroże. nie jestem zazdrosna, po prostu wiedziałam że będzie jakaś reakcja nie koniecznie że Ty coś napiszesz ale ogólnie ;)
  7. [quote name='Migori']A może tak jak Ty i każdy inny człowiek latem bywa poza domem ? Także pisałam do Tani, odpisała mi w przeciągu doby.[/QUOTE] pisałam to 2 tyg temu, do tej pory nie ma odpowiedzi , trudno, jakoś nad tym nie ubolewam ;) swoją drogą wiedziałam że zaraz ktoś zacznie jej bronić :diabloti:
  8. [quote name='NightQueen']ja zdecydowanie nie jestem zwolenniczką wyłącznie MP :diabloti::evil_lol: drę mordę ile się da :evil_lol:[/QUOTE] ja też nie, na pewno nie przy mojej suce :lol: tylko Miś jest bardza karna , staram się nie krzyczeć bo jeszcze w depresję wpadnie :diabloti::eviltong:
  9. jakie zarośnięte łapki :lol: już widzę ten piach po każdym spacerze na Twoim przedpokoju :diabloti: świetnie Moli wygląda!
  10. [quote name='NightQueen']ja tam terroryzuje psa :diabloti: i się później pilnuje :evil_lol:[/QUOTE] mam krzyczeć na moją suczkę ?! jak możesz :eviltong:
  11. [quote name='Kajusza']a jakiej szerokości są Dubliny? chyba nie mają 3cm?[/QUOTE] Ski 2cm ,Mki i Lki 2,5cm , ale są dość masywne i dość szeroko wyglądają według mnie.
  12. [quote name='NightQueen']Dlatego ja M. luzu nie daję, nawet na wakacjach :evil_lol: od czasu do czasu udrę się dla zasady i każę jej posiedzieć przez 10 min w jednym miejscu, żeby mi nie zdziczała :eviltong:;)[/QUOTE] wiesz co ja niby też staram się nie dawać luzu , ale jak się przez kilka dni nie używa smyczy bo nie ma potrzeby to potem pies nagle zapomina że nie wolno ciągnąć , jak mi raz ucieknie za zającem to potem w mieście częściej próbuję atakować koty ,jak nie mijamy od tygodnia ani jednego psa! to jak już jakiegoś zobaczy w mieście to robi akcje, im dłużej tam jest tym potem dłużej muszę ją naprostowywać , ale nie jest aż tak źle daję rade :lol: pogodę mamy bardzo brzydką , pochmurno ,deszczowo , może w poniedziałek pojadę na działkę na tydzień to porobię tam zdjęcia ;)
  13. pisałam do aktivdoga (tak chciałam kupić ) i Tania mi nawet nie odpisała , trudno , w końcu chciałam wiedzieć o czym piszę :diabloti: nie to nie pff :evil_lol: a ten kto wymyślił dublin doga powinien dostać nobla! świetna obroża, schnie w minutę , jak jest w błocie wystraczy ją polać wodą i znowu jak nowa , brud się nie trzyma , zapach też a to było dla mnie najgorsze wywaliłam 2 obroże bo nie dały się doprać z zapachu po tarzanku :roll: chyba kiedyś skuszę się na następną :lol:
  14. zazdroszczę osiedla! u nas jak pomalowali bloki to po 2dniach już były jakieś bazgroły , dzieciom się nudzi :roll: trzymam kciuki żeby się ładnie goiła łapka ;) moja sucz raz miała bardzo mocno oderwana opuszke największą w przedniej łapie na 100% powinno być szyte , ale suka nawet nie piszczała , nie lizała , a wiem że bez narkozy nie było by możliwości założenia jej szwów i nic nie zrobiliśmy , po 15 tyg się samo sklepiło i nie ma śladu :lol: co to za obroża na kleszcze? działa? ;)
  15. [quote name='Vitka']A widzisz.. byłam dziś po 18 w parku Modrzewia, ale Cię nie było. ;) Jeszcze nam się uda. :)[/QUOTE] w modrzewia byłam o 16 a o 20 poszłam do kajki :evil_lol: [quote name='Amber']A to normalne, ja już się boje co to będzie jak z Jarim wybyję na mazury... Bo akurat w przypadku jamnic nie ma to większego znaczenia... Bardziej rozwydrzone nie mogą być :evil_lol: Przykro mi słyszeć o Basterze :([/QUOTE] no psy jak mają tylko więcej luzu to zaraz im odbija niestety . w przypadku Bastera też nigdy nie było problemu takiego bo on się nigdy nie słuchał :evil_lol:
  16. [quote name='Vitka']Maxowi wystarczą dwa dni w Wilkowie i też nie pamięta co to "siad". :)[/QUOTE] tylko u nas to raczej grubsza sprawa, co to siad pamięta, ale na więcej sobie pozwala po prostu , znowu ciągnie na smyczy , częściej atakuję psy , tam zwyczajnie obcego psa spotyka raz na kilka dni i praktycznie ciągle chodzi bez smyczy więc jej się w głowie poprzewracało , ale jakoś to odkręce na pewno , kilka dni i znowu będzie ok . musimy iść w końcu na spacer razem :eviltong: zgubiłam kaganiec hannibala :roll: może i dobrze , chociaż go lubiłam .
  17. [quote name='Martens']To chyba o tego chodzi: [URL]http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.creepypastaindex.com/wp-content/uploads/2011/05/smile.dog_.jpg&imgrefurl=http://zapytaj.com.pl/Category/001,003/2,12052866,Jakie_sa_wasze_odczucia_po_obejrzeniu_obrazka_smiledog.html&h=500&w=400&sz=78&tbnid=gAQaHRDCOVKyiM:&tbnh=111&tbnw=89&prev=/search%3Fq%3Dsmile.dog%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=smile.dog&usg=__Ncxe9TN8OAEZAlYeXceWXreRmfg=&sa=X&ei=2oEdTrnIBsWE-wa47eHKCA&ved=0CCkQ9QEwAg&dur=1295[/URL][/QUOTE] nie wiem czego tu się wystraszyć można ;) poporstu dziwne zdjęcie
  18. [quote name='Fauka']A słyszeliście o obrazku smile.dog? :) to ponoć zdjęcia huskiego które się prześwietliło i wygląda strasznie dziwnie, wręcz przerażająco i kto je zobaczy to spotka go nieszczęście albo śmierć. Nie miałam odwagi go obejrzeć, raz widziałam kawałek przez przypadek ale zwiałam, oczy przerażające :D[/QUOTE] znalazłam tylko to [IMG]http://images.wikia.com/creepypasta/images/c/cd/Smiledog.jpg[/IMG] :evil_lol:
  19. dzisiejszy domowy Basterowy , niestety mój aparat w mieszkaniu robi okropne zdjęcia [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/69/dsc01563v.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3663/dsc01563v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/dsc01566m.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7820/dsc01566m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -daj buzi! -spadaj... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/dsc01567lt.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2323/dsc01567lt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/64/dsc01569c.jpg/"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2397/dsc01569c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/813/dsc01580b.jpg/"][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/9995/dsc01580b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Baster ze zdrowiem słabo , znowu ma ataki co 2 dni , piję bardzo dużo i obojętnie czego nie zje ma biegunke . Nie widzi prawie wcale , nie słyszy , ostanio poleciał do psa bo myślał że to Miśka nawet nie byłam świadoma jak on nadal szybko biegnie :lol: oczywiście pilnuję się go jak oka w głowie bo wystarczy go spuścić z oka a już leci gdzieś nie wiadomo dokąd , a na smyczy nie chcę się załatwić. Ja wyrabiam sobie mięśnie , codziennie popołudniu i często wieczorem wychodzę z oboma psami naraz, Baster na ręku w drugiej ręce Miś na smyczy , a jak usłyszy psa na dole to mam hardkorowe zejście po schodach . Miś po spędzonym czasie na działce dziczeje :roll: wracamy a ona się mniej słucha, bardziej atakuję psy , dosłownie jak jakiś nie wychowany wiejski burek (tam praktycznie ciągle biega bez smyczy). Zajmuję mi przynajmniej tydzień żeby ją znowu naprostować do normalności .
  20. ja od czasu do czasu robię moim psom dzień z gotowanym jedzieniem , wolą to dużo bardziej niż suchą karmę ale przy 2 psach i małej lodówce nie mogę ich całkiem na takie jedzenie przerzucić . najczęściej daję ryż/makaron/kaszę plus 1-2 udka kurczaka, oczywiście samo mięso na 1 saszetkę ryżu/150g makaronu/kaszy lub puszka animondy plus warzywa surowe akurat to co znajdę w lodówce . suce służy wszystko nigdy nie było problemu , pies nie trawi kaszy i makaronu więc najczęściej je bez wypełniacza . często zamiast suchej na śniadanie daję twarożek lub jogurt naturalny i też nie ma problemów.
  21. [quote name='toyota']Rozmiar M dla psa o posturze dalmatyńczyka pewnie byłby o'k i tej wielkości pies na pewno nie odczuje jej ciężaru. Ale mój kurdupel 9 kg ma taką szyję, że S jest za mała, a pewnie byłaby lżejsza od M- ki. Naprawdę nie mam sumienia jej takiego ciężaru zakładać na szyję, a nie jestem przewrażliwiona ;). Pyza to żywiołowy młody kundelek a nie schorowany staruszek ;).[/QUOTE] ja też mam Mke na dużo mniejszego psa niż przeciętny dalmatyńczyk . mój kurdupel ma koło 17kg , i bez problemu nosi dublina. wydaję mi się że młody ,zdrowy pies nawet 9kg powinien bez problemu biegać w Mce , nie jest aż tak ciężka ,zważyłam tą obroże na wadze do karmy i waży 125g , mniej niż np el perro.. może ją sprzedaj jeśli nie używacie, jaki wzorek ? napewno by byli chętni . ;)
  22. [quote name='psyja']a ja jestem ciekawa co się dzieje po nałożeniu takiej obroży Dublin Dog na długowłosego psa.. czy bardzo dużo kołtunów jest. ktoś może próbował? wyglądają świetnie ;)[/QUOTE] Ewa od Duffla ma dublin doga , Duffel to golden więc raczej długa sierść . ja mam na strzyżoną suke więc to nijak ma się do długowłosego psa. toyota faktycznie te gumowe obroże są dość toporne , masywne nawet lekko ciężkie, ale z drugiej strony nie ma co przesadzać na pewno pies nie ma problemu z noszeniem jej tzn nie odczuwa ciężaru , ja bym mogła 2,5cm dublina porównać wagowo do 3cm el perro (w el perro ciężkie są okucia) . ale może to faktycznie kwestia wielkości psa.
  23. [quote name='Marta_Ares']te koniczynki zielone świetne :loveu: i serii Babylon- Tigris :loveu:[/QUOTE] tak dokładnie! babylon- tigris świetne!
  24. [quote name='Marta_Ares'][URL]http://allegro.pl/metalowy-identyfikator-z-grawerem-kolko-i1702259034.html[/URL] te chyba nie były polecane z tego co pamietam, napis szybko robił się nieczytelny[/QUOTE] po 3 miesiącach używania napisu już nie było , NIE POLECAM .;)
  25. sytuacja sprzed chwili . wracam z mama i suką z rynku , suka na smyczy w kagańcu nagle z klatki wybiega amstaf bez obroży ,smyczy , moja robi akcję rzuca się , wyrywa, tamta też suka stanęła 15m przed nami i zjeżona warczy ale nie szła w naszą stronę. Chłopak ją zawołał (chłopak koło 30stki) wziął na smycz i idzie w stronę sklepu gdzie my też idziemy , przywiązał psa swojego na smyczy do klamki ja stanęłam 10m dalej żeby nie prowokować psów , on wychodzi idzie w moją stronę i powiedział : - ja też kiedyś miałem takiego wilczura , też nie lubił innych psów, ale zdechł ze starości pogłaskał moją sukę i odszedł . 10min później mijam go ponownie z tą amstafką między blokami ,jego nadal lata luzem moja nadal w kagańcu , na smyczy i robi awanture a chłopak krzyczy - ale z niej niepokorny typ :evil_lol: moja suka wilczurem nie jest ! ale słyszę to chyba po raz setny . niedługo sama zacznę w to wierzyć :lol:
×
×
  • Create New...