Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. po akcji z nie działającym fiprexem w maju musiałam szybko zdecydować co kupić , nie miałam czasu nic zamówić więc poszłam do zoologicznego w którym zapronowali mi sabunol , krople . i to był strzał w 10! w czerwcu 1 kleszcz , w lipcu na razie ani jednego! a suka bardzo dużo czasu spędza w wodzie i parku/lesie . nie jest tani przynajmniej u nas płaciłam koło 18zł za tubkę ale działa więc w tym sezonie zostanę przy sabulonie ;)
  2. [quote name='NightQueen'] znów będziemy mieć tą samą obrożę :mad:[/QUOTE] od razu widać ,że masz dobry gust :diabloti: ja biorę chyba tylko jedną :lol:
  3. [quote name='NightQueen']zamówiłam obrożę plus obrożę ze smyczą :siara:[/QUOTE] u DOgStyle? :evil_lol: biorę taką samą z trampkami i tym samym podkładem :evil_lol:
  4. niestety ataki padaczkowe z wiekiem psa najczęściej się pogłębiają , mam psa 14letniego od 12lat żyję z padaczką (najpierw ataki słabe co miesiąc , później raz w tyg , teraz bywają codziennie) , ciągle na luminalu , ale niestety teraz również zdarza się że ataki są codziennie i mocniejsze , na pewno za jakiś czas będzie trzeba podjąć tą najgorszą decyzję . weterynarz postąpił źle nie ważąc psa, i ignorując Twoje pytania, reszta raczej jest zwyczajnym zachowaniem , może nie znał odpowiedzi na pytania a nie chciał się przyznać więc je omijał .
  5. [quote name='vege*'][URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/tasiemki/DSC02665.jpg?t=1311008742[/URL] jaki podkład 2,5 cm byście dali do tasiemki nr 3 (brązowa w nietoperzyki) i jaka eco? Tylko nie brązowa eco bo nie będzie mi taka pasowała do psa, jestem w czarnej doopie z wyborem bo nie wiem jakie połączenie wziąć :evil_lol:[/QUOTE] tasma limonka ,eko nie wiem :evil_lol:
  6. a mnie dziś obudziło szczekanie i gryzienie się psów pod blokiem , 7 rano śpię jak zawsze , słyszę że się psy gryzą pod blokiem (okno otwarte) wystraszyłam się bo moja mama z naszą suką o tej porze wychodzi najczęściej , lece do okna i co widze? 2 kundelki max 10kg jeden to nawet bliżej 7kg gryzą trzeciego psa też max 10kg , ale gryzą go nie na żarty, tamten pies piszczał , nie bronił się już a ja nie mogłam mu pomóc bo byłam w piżamie zanim bym się ubrała zeszła to by było po wszystkim , szła moja mama akurat , krzyknęła żeby psy uciekły , moja suka jeszcze ich przegoniła na smyczy (to psy sąsiada boją się mojej suki , 2 razy nas zaatakowały i chyba zrozumiały że nie mają szans z moją suką i moimi butami) ale tamten pies chyba nie przeżył , doczłapał się gdzieś w krzaki ... nie znam właściciela , nie mam pojęcia co to był za pies. ale nasuwa mi się jedno po tej akcji , czy na pewno małe psy nie dadzą rady zrobić innemu krzywdy ? bo ja już wiem że dadzą i to całkiem konkretną. a te 2 psy oczywiście były też bez właściciela . nie tyle co chamstwo , ale przykra sytuacja , możliwe że właściciel nawet nie wie co się stało bo psy biegają ciągle luzem , bo przecież to są małe kundelki .
  7. czy może ktoś wie czy znajdę gdzieś dziką plażę nad morzem okolice Stegny i tamte rejony , chciałabym pojechać na jeden dzień (od rana do wieczora bez noclegu ) nad morze z 3 psami i normalne plaże odpadają niestety , wiem jakie tłoki są na plażach w sezonie i nie chcę się tam pchać .
  8. [COLOR=black]Nazwa sklepu internetowego (link): [url]www.swiatkarm.pl[/url] Asortyment/różnorodność/wybór: + Kontakt ze sprzedawcą: + Ceny:+ Czas dostawy: + Opakowanie: + Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): + Gratisy/promocje/ RABATY: + to było moje pierwsze zamówienie , miałam duży rabat , karma była po 2 dniach u mnie , polecam ;) [/COLOR]
  9. śmiesznie wygląda mokra :evil_lol: a grzywka świetna! :lol:
  10. [quote name='Agata_'] Naprawdę kopnęłabyś psa, który obszczekuje Ciebie lub Twojego psa?[/QUOTE] ja robię to bardzo często bo puszczających luzem agresorków nie brakuje. wole kopnąć lekko psa , częściej odepchnąć go noga , niż pozwolić mojej suce go dopaść i pogryźć . tzw miejsze zło .
  11. [quote name='Milena9']Niewiem czy w dobrym temacie piszę ale do jakiego schroniska można wyslac obroze i smycze?[/QUOTE] myślę że do każdego , ja co jakiś czas zanoszę do naszego Elbląskiego schroniska trochę rzeczy .
  12. [quote name='Fauka']. Naprzeciwko mojej kamienicy jest inna, [B]nieciekawa kamienica w której mieszka największy margines jaki sobie można wyobrazić, co drugą noc są awantury, wrzaski i burdy.[/B] Nie muszę chyba dodawać że roi się od dresiarzy. Jeden z tych dresiarzy a raczej cała rodzina ma amstaffa, kawał umięśnionego psa. Ten pies był bardzo bity, gdy jego prawowity właściciel który wyprowadza go raz na ruski rok krzyknie, to pies kładzie się na ziemii i śłucha, niestety reszty właścicieli niezbyt.[/QUOTE] po takim wstępie szczerze wątpię że rozmowa coś dała na dodatek bałabym się iść rozmawiać z takimi ludźmi , żeby jeszcze Fauce krzywdy nie zrobili .
  13. [B]fauka[/B] dzwoń na policje/straż miejską koniecznie! najlepiej nagraj na komórkę jak pies biega bez smyczy , w końcu to agresywny amstaf myślę że zareagują! kilka mandatów jak dostaną to się nauczą prowadzać na smyczy ;)
  14. shar pei w Elbląskim schronisku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206957-Elbl%C4%85g-Shar-pei-z-rozmazanym-tatua%C5%BCem-w-pachwinie"]http://www.dogomania.pl/threads/206957-Elbl%C4%85g-Shar-pei-z-rozmazanym-tatua%C5%BCem-w-pachwinie[/URL]. już w nowym domu [IMG]http://img815.imageshack.us/img815/309/scharpey.jpg[/IMG]
  15. moja suka mnie broni , nie raz mi to udowodniła że nie muszę się przy niej bać , ale ogólnie jest nieufna do obcych (raz złapała mężczyznę za rękę ponieważ złapał mnie znienacka za ramię nie wiem w jakim celu) , za to mój pies pudel pierwszy by uciekł gdyby coś się działo ;)
  16. [quote name='NightQueen'] ja tam uważam że nie ma obroży nie zniszczalnych to raz, a dwa to znasz moje zdanie na temat zniszczalności się obroży rogza, dogstyle itp., po prostu nie wierzę w psie terminatory :diabloti:[/QUOTE] wiesz co, mi wystarczyło pranie różowego rogza 7 razy po tarzaniu w zdechłym krecie (plus wietrzenie 2dni na balkonie) :evil_lol: stwierdziłam że wole zainwestować i nie jest mi szkoda :lol: oczywiście dodatkowe plusy też są typu szybkie schnięcie a przy psie który cały dzień siedzi w wodzie ( a potem panieruję w piasku) to pomocne także. [quote name='vege*']No mi akurat taka wymagająca obroża nie potrzebna, bo Nuka nai się nigdzie nie tarza, ani po krzaczorach nie chodzi, a w wodzie nawet pazurka nie zamoczy :evil_lol: więc u mnie spokojnie wytrzymują zwykłe obroże :-)[/QUOTE] to nie ma sensu kupowaniu takiej obroży . ;)
  17. [quote name='NightQueen']a dobra teraz widzę, coś mi się zwiesił komputer Noo dla mnie wydać 68 zł na obrożę dla małego psa to kosmos :roll:[/QUOTE] a dla mnie wydać 45zł za obrożę "zwykłą" to kosmos ale za obrożę dublin doga 72zł bym dała , naprawdę warto , chyba że ma się tyle obróż że taka wszystko wytrzymająca nie jest potrzebna ;)
  18. np. [url]http://www.activdog.pl/akcesoria.php?view=preview&category=10&image=275[/url] rozmiar na moją. 35zł .
  19. [quote name='paniMysza']to ja własnie ok tyle płace za obroze w activdogu:) z ozdobna tasiemka i ekoskórką.[/QUOTE] bo pewnie i psia szyjka mała ;) to i obroże tańsze.
  20. [quote name='weszka']Cieszę się, że jesteś zadowolona :) Czekam na fotki ;) (mogą być i w sierpniu ;) )[/QUOTE] fotki na pewno będą kiedyś ;) [quote name='Migori']A ile kosztuje taka obroża u Marty ?[/QUOTE] chyba lepiej jakbyś spytała Marty bezpośrednio , zależy jaka ale koszt koło 25zł.
  21. [quote name='HelloKally']A jeszcze, że tak zapytam, jakie szelki kupowałaś?[/QUOTE] ładne :eviltong: jak dojdą to pokażę :diabloti: [quote name='Unbelievable']jaką obrożę? ;) zawsze możesz sprzedać... według mnie akcesoria z activdoga są o wiele porządniejsze, są indywidualnie dobierane okucia i kolory, wzory, grubości według naszego widzimisię. Kosztują podonie albo i mniej niż rogzy które tu wszyscy wychwalają i nie mają problemu z ceną, więc tym bardziej nie rozumiem narzekań na ceny activdogów. Ja za obrożę zaciskową zapłaciłam 29zł, gdzie rogzowe kosztują 31-37zł, do tego rogzowe mechacą się, w jednej mojej obroży kółko było niespawane i rozszerzyło się tak że karabińczyk z niego wyszedł a pies zwiał. I raczej już ich więcej nie kupię ;)[/QUOTE] taką właśnie jak aktiv czyli z tasiemką ,polarkiem, cienka taśmą podkładową , ja wolę kupić u Marty taniej (też z tasiemka), a też wiem ze suka nie zerwie , przy tym oszczędzę . rogzów nie kupuję bo się u nas bardzo mechacą .
  22. [quote name='HelloKally']Gops, miałaś jakieś wyroby z los ferros? Albo ktokolwiek miał? Która taśma lepsza, miękka czy twarda?[/QUOTE] nie miałam , to był mój pierwszy zakup . ale wiem że lepsza miękka ;)
  23. [quote name='paniMysza']wyroby z activdoga nie sa przeciez drogie. za dwie pary szelek i obrozę zapłaciłam prawie tyle, ile bym musiala wydac na szelki rogza (Mki).[/QUOTE] dla mnie 45zł za obroże to dużo .;) za taką obrożę .
  24. [quote name='HelloKally'][URL]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=138&t=2825[/URL] Co myślicie o takiej obroży: [IMG]http://i21.servimg.com/u/f21/13/41/26/98/0b_pom11.jpg[/IMG] Na takim psie: [URL]http://i945.photobucket.com/albums/ad292/HelloKally/Ben1.jpg[/URL][/QUOTE] tak , na pewno będzie pasować ! fajne połączenie według mnie .
  25. [quote name='Migori']Haha Gops boi się, że sie zakocha w wyrobach ActivDog ;) No nie?? Gops, przyznaj się ;)[/QUOTE] raczej boję się że wydam sporo pieniędzy bo tanie nie są ;) ( a zakochana już jestem w obrożach z tasiemką dlatego od Dogstyle mam ich już 2 a 1 zamówiłam niedawno) a obroża nie spełni moich oczekiwań lub nie wytrzyma zbyt długo i nie potrzebnie wydam pieniądze.
×
×
  • Create New...