Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. [quote name='Naklejka']Zastanawiam sie i już sama nie wiem, jaki kolor szelek dla Jetsa (a może jakiś wzorek?)? Norweskie z zaciskiem z przodu, i jaka szerokość? Zdjęcia psa są w galerii ;)[/QUOTE] na podpalańcach lubię pomarańcz szerokość myślę 3-4cm ale prędzej 4 .
  2. te koty są takie duże czy takie wrażenie robią ? na zdjęciu rudy kot z dziećmi wydaję się wielki . świetne zdjęcia! widok wielkiego psa i kota na jednym posłaniu rozczula :lol:
  3. [quote name='snowflake_fall']. Z mojej strony to już wszystko. Pousuwałam większość moich postów na dogo, bo po co mam dzielić się opinią z innymi, skoro innych to nie interesuje i od razu pojawiają się jakieś oskarżenia pod moim adresem i nawet nie wiem, dlaczego. Nie mam zamiaru dłużej brać udziału w tej dziecinadzie. Obrzucajcie się błotem we własnym towarzystwie.[/QUOTE] dogo ma to do siebie niestety , trzeba się przyzwyczaić bo naprawdę warto tu zostać dla masy wiadomości których nigdzie nie znajdziesz ;) im się dłużej jest tym łatwiej się dogadać .
  4. jak słyszę słowo dieta to już staję się głodna :lol: nigdy przenigdy (chyba) nie będę stosować diety , nie wyobrażam sobie ograniczyć słodyczy czy pizzy ;) na szczęście mogę jeść ile chcę i nie tyje , mam nadzieję że to się nie zmieni . świetna jest ta obroża Moli! i bardzo jej pasuję ten kolor .
  5. [quote name='evel']Pies i świnia nie zostają same w obejściu (:evil_lol:), a pies dostaje świnię najdłużej parę minut, bo świnia pewnie skończyłaby dość żałośnie :lol: Zamówiliśmy nowe szelki od dogstyle i dwie piłki :siara:[/QUOTE] też wzięłam od nich jedną piłkę przy okazji ale pewnie moja wzgardzi :roll: śliczna Zu! tak niewinnie wygląda :eviltong: jakie szelki wzięłaś ?
  6. jakoś trikolorowo się zrobiło :lol: piękne psy ! wszystkie! Max się wyróżnia umaszczeniem :lol:
  7. [quote name='NightQueen']jaką? :diabloti::diabloti:[/QUOTE] ładną :evil_lol: pewnie niedługo Marta wstawi foto [quote name='Agnes']i jeszcze mnie pociagnelas za soba:shake:[/QUOTE] z kim przystajesz takim się stajesz :evil_lol:
  8. [quote name='NightQueen'] Widzę że trampki dla gops się wyprodukowały :evil_lol:[/QUOTE] :eviltong: mówiłam że wzięłam inne :lol: wzięłam jeszcze jedną... :evil_lol: nie wytrzymałam tej presji :lol:
  9. znam psa który potrafił sobie pogryźć zatrzask od obroży mimo że była bardzo ciasno założona a klips pogryzł pies tak że obroża była od wywalenia, i zrobił to kilka razy nie wiem jak . więc i adresówkę na pewno jakiś pies da radę .
  10. [quote name='Obama'] . Najlepsze metody to takie,które są skuteczne wobec naszych psów.[/QUOTE] dokładnie! ;) każda metoda jest dobra jeśli jest skuteczna.
  11. [quote name='Marta&Gabi']czyli to powinno wyglądać jak na 1 zdjęciu na tej aukcji? [URL]http://allegro.pl/wygodne-pociagowe-zaprzeg-szelki-nowosc-eko-skorka-i1717393888.html[/URL][/QUOTE] tak, na tym foto jest idealnie ;) jakby było 2-3cm jeszcze bardziej do tyłu też by się nic nie stało . ;)
  12. [quote name='Chefrenek']Allegro - sprzedawca: nunekela. ;) Jeszcze na animalii są.[/QUOTE] ehh też tylko 10 i 15mm (do 40cm gdzie moja suka ma 39) , szkoda obroże są naprawdę piękne, a tylko małe rozmiary mają, napisze do nich może sprowadzą.
  13. [quote name='Marchewkowy']Mam pytanko, jak już będę mieć małą to pewnie jej kupie to [URL]http://www.hotel-pupil.pl/allegro/P1070787.jpg[/URL] Wiem że parę osób ma te obroże i jak się sprawują?[/QUOTE] w jakim sklepie znalazłaś ta obrożę? szukam wszędzie chociaż 2 albo 2,5cm ale nigdzie nie ma.
  14. bardzo podoba mi się Fifi :loveu: fajne zdjęcia :lol:
  15. [quote name='dianusia921'] Jeśli chodzi o mnie to w życiu popełniłam wiele błędów wychowawczych (razem z rodziną) na naszym poprzednim psie. To nie był raczej potulny baranek,a dość dużych rozmiarów rottweiler,mega pobudzony i agresywny (do czasu). Niestety na nim stosowaliśmy kolczatkę,bo kiedyś było modne żeby każdy pies miał kolczatkę,a przynajmniej nam się wydawało,bo każdy napotkany na osiedlu pies był w wielkiej kolczacie więc i ja swemu psu kupiłam. I dzięki niech stworzyliśmy psa tak agresywnego,że do 7 roku życia siedział tylko na podwórku bo na ulicy szalał jak tylko kogoś zobaczył. Teraz nigdy bym kolejnemu psy nie założyła kolczatki,nie ważne jak by był temperamentny i trudny do ułożenia. Ale żeby nie było,że tak zepsuliśmy psa,że do końca życia nie wychodził do ludzi. Gdy zaczęłam uczyć go już jako dorosłego psa,nadal bardzo trudnego i charakternego,metodami pozytywnymi to pies stał się cudnym domownikiem. Nigdy wcześniej niczego nie uczony stał sie posłuszny i wierny,chociaż nadal potrafił pokazać na co go stać. Na starość był genialnym psem :loveu: Więc przeszłam też przez szkolenie kolczatkowe i wiem,że dopiero metodami pozytywnymi udało mi się dobrze wychować zepsutego kolczatką psa. Ale wiadomo,tak jak napisałam,nawet nie wiedzieliśmy jak stosować kolczatki,każdy miał to i my kupiliśmy. Teraz aż wstyd sie przyznac do takiego rozumowania... Ale myślę,że nie ma czegos takiego jak prawidłowe stosowanie kolczatki,bo jednak każde szarpnięcie sprawia dla psa ból.[/QUOTE] pisałam ogólnie, bo tak najczęściej jest ;) to jeden przypadek , a ja znam kilkadziesiąt gdzie kolczatka bardzo pomogła , nie mówię o oduczeniu ciągnięcia, tylko o zapanowaniu nad psem . np moja sąsiadka kobieta koło 70tki wzięła kundelka był mały jak to szczeniak ale wyrosła 25kg suczka która nie przepada za innymi psami , od kiedy chodzi na kolczatce (nawet dobrze założonej) mogę ich minąć bez problemu i wiem że nas nie dopadnie a kobieta spokojnie z nią wychodzi na spacery (wtedy pies wychodził rzadko i na krótko ) . moja osobista suka jak co jakiś czas nie pójdzie na spacer na kolczatce to świruję , i zaufaj żadne smaczki , trajgotanie do psa, zabawka ani kliker nie pomoże jak pies jest agresywny i się rzuca oczywiście w momencie rzucania się a nie chwile po , oprócz tego są sytuację kiedy trzeba iść w miejsce gdzie jest wiele ludzi , psów np weterynarz , bez kolczatki stanowiła by poważne zagrożenie . są po prostu różne sytuację , i ja jestem za używaniu kolczatki oczywiście z głową, z sensem , a nie jak większość ludzi bo ładnie wygląda . kolczatka tak -ale z głową . może napiszesz mi jakimi sposobami pozytywnymi oduczyłaś psa agresji ? bardzo chętnie spróbuję.
  16. [quote name='Szura']Czy na dogomanii można dodać użytkownika do ignorowanych? Naprawdę mam dosyć czytania Abrakadabry... :roll:[/QUOTE] można , moje konto --> edytuj listę ignorowanych , tam wpisujesz nick i ok .;)
  17. Marta wszystkie obróżki świetne! już się nie mogę doczekać naszych :lol: i kolejnego zamówienia tasiemek :diabloti:
  18. [quote name='NightQueen'] znów to samo :mad::mad: :evil_lol:[/QUOTE] e tam :evil_lol: dużo kolorów pasuję to coś się wymyśli i będzie inaczej :evil_lol: dobrze że znalazłaś ą bo ja nie widziałam takiej na stronie :lol:
  19. [quote name='NightQueen']brzydkie :diabloti: muszę nadrobić z obrożami bo pustki w kolekcji :evil_lol: serio, serio :cool3: nie wiem właśnie, rozważam takie [URL]http://www.farbenmix.de/shop/images/product_images/popup_images/6832_0.jpg[/URL] [URL]http://www.farbenmix.de/shop/images/product_images/popup_images/9461_0.jpg[/URL] [URL]http://www.farbenmix.de/shop/images/product_images/popup_images/8516_1.jpg[/URL] [URL]http://www.farbenmix.de/shop/images/product_images/popup_images/9485_0.jpg[/URL][/QUOTE] 1 tasiemke mogę wziąć na pół :evil_lol: fajna
  20. [quote name='NightQueen']takie :p [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/tasiemki/DSC02698.jpg[/URL] [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/tasiemki/DSC02695.jpg[/URL] to też jakiś pomysł :evil_lol: wezmę zaraz aparat i popróbuje zrobić zdjęcia, ale jak będą brzydkie (a będą) to nie wkleję :p[/QUOTE] ja nie wytrzymałam tej presji związanej z posiadaniem takiej samej obroży po raz kolejny i kupiłam inną kolorystycznie :evil_lol: bardzo fajnie ten zielony pasuję , na pewno Moli będzie ładnie.
  21. osoby które wypowiadają się źle o kolczatkach/kantarkach/dławikach to najczęściej osoby które nigdy nie miały psa o trudnym charterze . Jari świetnie wygląda na fotkach w akcji ! a Julek na zdjęciach wygląda jakoś poważniej niż ostatnio :lol:
  22. żaba kup może po prostu kantarek , nie będą się czepiać a pies będzie mógł aportować piłkę , jak nie chcesz jej męczyć kagańcem to trzeba sposobem :lol: a Miya gryząca jajo wygląda ślicznie :evil_lol:
  23. [quote name='japanisze'] Ja się trochę czaję na szelki red dingo, ale rozmiarówka mi niezbyt pasuje - M mają szerokość taśmy 18 mm (za mało), a L (25 mm) są za duże. Poczekam aż glut urośnie :evil_lol:[/QUOTE] był tu na wątku nawet mops w red dingo Lkach i były dobre ;) więc na BF też powinno być ok , chyba że szczeniak ;)
  24. [quote name='Kajusza'] A co mi doradzacie?? wybór juz ograniczyłam do tych trzech [URL]http://images40.fotosik.pl/978/66c42b304392d8eemed.jpg[/URL] [URL]http://images50.fotosik.pl/997/fab915ccc7ca1bcdmed.jpg[/URL] [URL]http://images43.fotosik.pl/987/d59d2fcc2dd0fefbmed.jpg[/URL] ale nie wiem czy ta pierwsza nie będzie sie zlewać z wegi sierścią? Jak sądzisz? [/QUOTE] według mnie ładnie jej będzie w zestawieniu 1
  25. [quote name='vege*']Które połączenie byście wzięli dla Nuki? (w podpisie) 1) [URL]http://images35.fotosik.pl/799/73d0383894c4a55dmed.jpg[/URL] 2) [URL]http://images49.fotosik.pl/976/a3b9a2f0fc4ca072med.jpg[/URL] 3) [URL]http://images50.fotosik.pl/997/b054bc745000a420med.jpg[/URL] 4) [URL]http://images49.fotosik.pl/976/90d1ccdcb0f0028cmed.jpg[/URL] 5) [URL]http://images45.fotosik.pl/987/d54d4c22d2f35767med.jpg[/URL] 6) [URL]http://images35.fotosik.pl/799/10e1f05fd1e84e08med.jpg[/URL] Ja jestem chyba najbardziej za nr 3 lub nr 6, a wy?[/QUOTE] nr 6 najlepsze według mnie
×
×
  • Create New...