Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. [quote name='vege*']Ohoho gops co przyszalałaś z fotkami :evil_lol: Czy mi się zdaje, czy Miśka ma nowe szelki? :diabloti:[/QUOTE] szelki są sprzed jakiegoś miesiąca z bazarku za całe 10zł . [quote name='catie']Z Misi taki zmarźlak, ze już ubrana chodzi? Ładne fotki[/QUOTE] było 5 stopni , pies jest swiezo po goleniu , dmucham na zimne , wole ją ubrać na dłuższy spacer niż płacić setkami u weta ;) dzięki [quote name='Marta_Ares'][URL]http://img845.imageshack.us/img845/6281/dsc02085hd.jpg[/URL] po tym zdjęciu miałam pisać, czy Miśka znowu przytyła, bo tu wyszła grubo na tym zdjęciu, ale na innych widać, że to jednak mylne wrażenie. te szelki trochę za duże na nie nie są?? fajnie tu wyszła [URL]http://img692.imageshack.us/img692/3457/dsc02094eq.jpg[/URL] :loveu: :loveu: [URL]http://img805.imageshack.us/img805/9410/dsc02162r.jpg[/URL] piekne wspólne zdjęcie!!!!:crazyeye: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] nie wiem czy przytyła ale raczej nie , szelki nie są za duże , pasek dolny się sam rozregulowuję i stąd takie wrażenie ale to są nasze szelki na błoto , za 10zł po prostu nie wymagam zbyt wiele :lol: a zdjęcie wspólne faktycznie świetne, zazdroszczę Asi że potrafi tak psy ustawić .
  2. ale słodka!! a obróżka super!
  3. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/dsc02155px.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/4612/dsc02155px.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/dsc02162r.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/9410/dsc02162r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/dsc02113e.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/7010/dsc02113e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] koniec
  4. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/dsc02147lj.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/434/dsc02147lj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/90/dsc02150y.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/8100/dsc02150y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/810/dsc02151ge.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/3070/dsc02151ge.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/dsc02152v.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5963/dsc02152v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/98/dsc02153gy.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/2206/dsc02153gy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
  5. [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/774/dsc02107t.jpg[/IMG] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/dsc02124uvg.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/6353/dsc02124uvg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/dsc02139k.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/2328/dsc02139k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/dsc02140a.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6943/dsc02140a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/dsc02141qdz.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9330/dsc02141qdz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
  6. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/dsc02095vg.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3981/dsc02095vg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/805/dsc02098il.jpg/"][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/3562/dsc02098il.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/810/dsc02102k.jpg/"][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/9355/dsc02102k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/dsc02099e.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7195/dsc02099e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/dsc02107t.jpg/"][/URL] cdn
  7. trochę zdjęć z dzisiaj :lol: mielismy rano aż 5 stopni (wtedy bylismy na spacerze) teraz doszło do 9 :lol: normlanie gorąco :diabloti: a ja chora , w poniedziałek lecę do lekarza , bo dziś mnie nieźle rozłożyło ale spacer musiał być ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/dsc02079yo.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2450/dsc02079yo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/dsc02085hd.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6281/dsc02085hd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/dsc02086n.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/7417/dsc02086n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/dsc02091nd.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3095/dsc02091nd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/dsc02094eq.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/3457/dsc02094eq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
  8. [quote name='Vectra'] Same spacery , zabawy z innymi psami - przy typie który nie buduje się "sam" nie wystarczy ... tylko pytanie PO CO na siłę robić z psa kulturystę ? nie każdemu psy z tym do pyska , nie każdy tego potrzebuje , nie wygląda to fajnie .. a psy że tak powiem z dłuższą szatą , raz że muskulatury nie widać , dwa sprawia wrażenie pod kudłami tłustej masy ... U moich psów , to są geny , ja nie robię jakieś cudów wianków na kiju .. że biegają dużo - bo tyle potrzebują i mają warunki ... ale jakiś masakrycznych treningów wcale nie ma - ja tylko steruje ich wygląd karmą Gops , po co Twoja suka ma mieć buły ? to jej odbierze urody - zaufaj mi :) ona jest taka terrierkowata w typie .. ..[/QUOTE] ja wcale nie chcę by mój pies miał buły , mi wystarczy tak jak jest , a jest tak tylko dzięki dużej ilości ruchu i dobrze dobranej karmie (także wysokobiałkowej) i gdy tylko ogranicze jej ruch to widze że zarasta tłuszczem , teraz jest twarda mimo że pod tą sierścią mało co widać ale odrazu czuję różnice jak tylko trochę odpuszcze , po ostatniej zimie miała lekką nadwagę wręcz więc szybkie zwiększenie ruchu akurat wtedy zabawa z weight pullingiem , co o dziwo nie sprawiało problemu mojemu psu + karma wysokobiałkowa i pies pięknie zrzucił zbędne 1,5kg (ważyła prawie 18kg , powinna trochę ponad 16 przy 47cm w kłębie) , potem przyszedł sezon na pływanie, długie spacerki i wagę trzyma, chociaż wiem że teraz znowu muszę uważać bo zbliża się zima , z drugiej strony mój pies jest golony na krótko nawet w zimie (alergia na sierść) więc musi mieć troszkę więcęj tłuszczu niż bym chciała. a co do terierkowatości mojej suki :lol: to raczej nie ma nic z teriera prócz tego że jest doskonałym myśliwym, bywa uparta i ma dość mocny charakter chociaż to niekoniecznie cecha terierza , prędzej ma onkowaty charakter-karna,woli spacer z właścicielem i piłką niż innymi psami których zresztą nie akceptuje ( swoją drogą nie lubię onów i ich charakterów :lol:) no ale biorąc kundelka to była loteria.
  9. czekamy na zdjęcia!! co do posłuszeństwa u nas też to norma raz na jakiś czas pies nagle się nie słucha a za kilka dni znowu pięknie wraca .
  10. jaki wielki kot!! aż weszłam w google i sobie poczytałam :) świetnie wygląda
  11. Vectra zdradź mi tajemnice jak uwydatnić mięśnie u psa który nie ma do tego predyspozycji? nie mówię o żadnym ttb bo te u mnie z podwórka które mają 3 spacery w koło bloku mają świetne mięśnie , pewnie kwestia genów . A z psami innych ras , czy kundli ? co to znaczy popracować nad psem ? długie spacery ,aportowanie, pływanie ,zabawy z innymi psami nie powinny wystarczyć ? Zrobić z ttb mięśniaka to nie jest jakiś gigantyczny problem , jestem pewna że jakby jakiś ttb miał tyle ruchu co moja suka to byłby chodzącym mięśniem , a suka nie jest , chociaż nie narzekam bo przyjemnie się ją głaszcze , dużo przyjemniej niż mojego drugiego psa wychudzonego pudelsa . A wątek Doginki czytam akurat , tylko się nie wpierdzielam w środek dyskusji , akurat jej psom nie mam nic do zarzucenia bo głaskałam masę sznaucerów i wiem że nawet jak tego nie widać to przy głaskaniu są twarde jak skała i od razu czuć te mięśnie , zresztą podobnie jest u mojej według niektórych dogomaniaczek grubej suki ;) swoją drogą Twoją galerie też od dawna czytam i bardzo lubie oglądać te piękne , umięśnione psy i ostatnio właśnie byłam w szoku jak zobaczyłam u was 7 miesięcznego psa u którego już w dużym stopniu widać mięśnie , ale to są właśnie geny a tego nie da się przeskoczyć .
  12. [quote name='Agnes']On ma chyba 13 lat nie znam psa ktory ma zdrowa watrobe w tym wieku prawde mowiac. Co do papki niech sie gops wypowie, ale wiemy ze sa psy co papki nie rusza. Na dobra sprawe moglby jesc same wazywa z miesem.[/QUOTE] papki nie ruszy , tylko z mięsem lub twarożkiem . karmienie psa puszkami wychodzi drogo wiadomo , on musi zjeść 3/4 puszki dziennie plus wypełniacz itd (bez tego pewnie by musiał z 2 puszki jeść ) , a nie mogę sobie pozwolić na ciągle latanie po rzeźnikach i szukanie mięsa dla psa . [quote name='*Monia*']Ja znam, jedyne co to chyba stawy się popsuły ;). Wiem co to pies niejadek niestety i ile się trzeba nagimnastykować przy nim i wiem też co to pies zjadający za dwóch jak nikt nie patrzy :cool1:. A może jakiś smaczny sosik, np. z gotowanych serc do papki mięsno-warzywno-makaronowej?[/QUOTE] Baster ma chyba już wszystko chore , wątrobe to na pewno ;) oprócz tego reumatyzm , padaczki , problemy ze stawami , bóle kręgosłupa po wypadku chyba bo chodzi zgięty często , pewnie by się coś znalazło jeszcze. będę myśleć jeszcze właśnie , zobacze jak będzie jadł puszki i na ile uda mi się to zmixować . dzięki za rady , bo już czasami mi pomysłów brakuję , a Miśka tylko czeka aż on coś zostawi :lol:
  13. [quote name='*Monia*'] I w końcu się przyznałaś :diabloti::eviltong: Mój grubasek też wszystko zjada z michy a brzuchol rośnie :mad: Może mięso mu na mniejsze kawałki pokrój? Albo zmiksuj wszystko i polej oliwą albo olejem z ryby :cool3:. U mnie kiedyś podziałało dodanie odrobinki czosnku (blee) do warzyw jak nie miałam podrobów i też michy wyczyściły.[/QUOTE] nie no ja zawsze mówiłam że Miśka to chuda nie jest :evil_lol: ale nie żeby nadwagę miała jak mi niektórzy wmawiają :eviltong: co do mięsa to już jest na mega małe kawałki , niestety nie mam w czym tego rozmixować , będę musiała trochę nakupować teraz tzn nakupuję oliwy ,jogurtów. twarożków bo wiadomo samą puszką z wypełniaczem nie będzie żył , no i na pewno Miśka trochę na tym skorzysta bo już z tą myślą kupiłam 6,8kg worek suchej totw dla niej a nie 13kg ;) [quote name='Agnes']Baster to francuski piesek hehehe rozpieszczony jak nic;) obawiam sie, ze makaron tu nic nie zdziala ;)[/QUOTE] rozpieszczony to on jest przez moich rodziców ;) jakoś sobie poradzimy , chyba
  14. [quote name='evel']A może makaron gotuj Basterowi? Tak na paćkę. Są psy, które dużo bardziej wolą makaron niż ryż ;)[/QUOTE] wiesz co on potrafi wybrać , wszystko co dodaje jako wypełniacz jest w mega ciapce, rozgotowane jedynie nie daję kaszy bo to mu nie służy , ale wszelkie makarony,ryże czy płatki kukurydziane nawet ostatnio próbowałam rozmoczyć i z mięsem podać , on zostawia bardzo dużo wypełniacza a je same warzywa z mięsem , dłuuugo siedzi nad miską aż wybierze . no nic, jadą do nas już puszki pewnie we wtorek będą , puszkę łatwiej będzie zmieszać żeby nie mógł wybrać . Miśce za to żaden wypełniacz nie przeszkadza, bo obojętnie ile bym dała wszystko zje :roll: mój grubasek :lol:
  15. Keiko lepsze! :) świetna jest ! mała czarna :)
  16. jaka ona śliczna!! no i dorasta dziewczyna , odszczekać się musi :)
  17. [quote name='dOgLoV'][URL]http://img811.imageshack.us/img811/5444/dsc02070p.jpg[/URL] wygodniś z tego staruszka :loveu:[/QUOTE] tak ,całe dnie leży ;) [quote name='*Monia*']Jaki dumny staruszek się wyleguje na łóżku :loveu: Właśnie mi przypomniałyście że Shinuchy w końcu nie zachipowałam w tamtym roku i już mam niecny plan wyciągnięcia brata (ma meldunek w Wawie, ja nie mam) w weekend do weta, na pewno się ucieszy :p[/QUOTE] no ja tylko czekałam na darmową akcję i po 5 latach znowu zrobili akcję , to od razu poleciałam . Miśka ma chipa na mnie , sprawdzali dowód (meldunek) . [quote name='motyleqq']a ja nie mam meldunku, nikt mnie o nic nie pytał :D[/QUOTE] [quote name='Agnes']O ile pamietam ja bylam z dowodem osobistym, wiec meldunek trzeba miec[/QUOTE] [quote name='motyleqq']no chyba nie koniecznie trzeba, skoro ja nie mam, a pies zaczipowany :)[/QUOTE] u nas trzeba mieć zameldowanie w Elblągu , sprawdzają to od razu zanim zachipują , nie wiem jak w innych miastach ;) dziś byłam chipować Shagiego z Kingą . ja jak zwykle za późno się kapnełam że karma nam się kończy i oba psy od 2 dni jedzą gotowane mięso z wypełniaczem i warzywami i tak aż do wtorku , bo dopiero wtedy będzie karma, i już się boję że mi się suka wypnie we wtorek na suche jak zobaczy że może mieć lepsze :lol: no i próbuję utuczyć Bastera ale słabo mi to idzie bo on potrafi nad miską stać 40min i wybierać mięso z ryżu a ryż(lub inny wypełniacz ) zostawić . Baster to chodzący szkielecior, nawet się go głaskać nie da bo same kości :roll:
  18. pudlo cosie maja to do siebie że zachowują się bardzo długo jak szczeniaki ;) a suczka śliczna się wydaję :loveu: może jedź z nią do weta sprawdź czy to urojoniec? żeby nie było za późno jak się okażę że na prawdę jest w ciąży ;)
  19. Jari wygląda świetnie! jak zobaczyłam foty w wodzie to aż mi się zimno zrobiło :eviltong: trzymam kciuki żeby operacja się powiodła ;)
  20. też chętnie poczytam o pudloczymś :lol: skąd , co na to Gram ? :evil_lol:
  21. odwieczny mój problem przy goleniu pudelsowych łap , u mnie sprawdza się jedynie metoda z zaskoczenia, obcinam na raty łapy , max po minucie bo potem kończy mu sie cierpliwość .
  22. [quote name='yamayka']Przeciętny psiarz może jeszcze wydzierać sie tak: -"To pies czy suka?!" (ku..a, jakie to ma znaczenie??????) -"On chce się bawić!" ...a najczęściej nie mówi nic, nie patrzy nawet na swego psa - przecież to normalna sytuacja... Eh...[/QUOTE] oprócz tego popularnym tesktem u nas jest : -"to labrador " lub "to labrador one nie gryzą"
  23. to nie prawda że każdy pies obroni swojego właściciela (jeśli mają dobre relację ze sobą)w przypadku jakiegoś prawdziwego zagrożenia , od 14lat mam pudla i miałam kilka razy dziwne sytuację , np. obcy mężczyzna groził mi machając rękoma , lub krzyczał na mnie itp . a co mój pies wtedy robił ? chował się za moje nogi i chciał jak najszybciej iść do domu , bał się zwyczajnie mimo że ludzi się nie boi , nie chciał bronić bo nie do tego była stworzona ta rasa ;) od 3 lat mam również sukę , kundel ludzie mówią "mały wilczur" chociaż według mnie z wilczura nie ma nic . od kiedy ją mam wiem że na każdym spacerze jestem bezpieczna , tzn wiem że cokolwiek by się stało pies będzie mnie broniła , mimo małych wymiarów (16-17kg i 47cm w kłębie) miałam sytuację gdy osoba zagrażąjąca mi odchodziła bo pies jak tylko czuję że ja się boję jeży się, warczy , w przypadku gdy ktoś macha rękoma w moją stronę rzuca się (oczywiście mówię tylko o machaniu rękoma w danym przypadku a nie za każdym razem jak na ulicy ktoś sobie macha nie w moją stronę ). nikt jej nigdy nie uczył tego, po porostu taka już jest , ma inny charter niż pudel , na pewno jest bardziej pewna siebie i odważna . na szkolenie chętnie bym poszła aby mieć pewność że w takiej sytuacji opanuję psa gdyby na prawdę coś się stało , ale nie wiem czy w naszym przypadku nie "zepsuję" psa bardziej (pies ma specyficzny charakter i istnieję ryzyko że mu się spodobają takie ataki). swoją drogą komende bierz go bardzo łatwo psa nauczyć (nie uczyłam ale wiem że zajęłoby to chwilę ), nie będę tu podpowiadać nikomu bo oczywiście uważam że takich komend powinno się uczyć tylko i wyłącznie na szkoleniach . więc nie każdy pies obroni właściciela , bo nie każdy ma odpowiedni charakter , aczkolwiek widziałam labradora na szkoleniu ipo i radził sobie świetnie ;)
  24. Frigga mi się podoba :) a skąd ona będzie? nie wiem czy pisałaś czy nie doczytałam .
  25. macie trochę staruszka :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/dsc02070p.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5444/dsc02070p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/dsc02071le.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9017/dsc02071le.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] niestety lepszych nie idzie mu zrobić .
×
×
  • Create New...