-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
[quote name='dOgLoV']ale ma ładne szeleczki :loveu:[/QUOTE] szelki z DogStyle ale już stare :) mi również się podobają , dzięki .
-
[quote name='Martens']To przejdź całkiem na surowe. Przewód pokarmowy sobie nie radzi - przez suchą karmę nie wytwarza dość kwasu, żeby dobrze strawić kości. Pół biedy, że wymiotuje - gorzej jak takie niedotrawione kości będą szły do jelit.[/QUOTE] pisałam że nie mogę, suka dostała uczulenia po 2 miesiącach barfowania , od nadmiaru kuraka , a nie mam możliwości żeby jakieś inne mięso było podstawą. trudno wrócimy do surowego raz na jakiś czas .
-
[quote name='cockermaister']Śliczna Miśka jest :loveu: Ja muszę Koki wysterylizować ponieważ ma co cieczkę ciąże urojone i bardzo choruje, ale strasznie się boje tej operacji i cały czas to odwlekam :-( ale tłumacze sobie, że tyle suczek jest sterylizowanych i żyje to mówię, że i moja przeżyje zabieg... gdyby nie miała tych ciąż urojonych to chyba bym ją nie sterylizowała bo z nią nie ma problemu w czasie cieczki. Żadnych psów pod domem nawet mój Maks co jest na dworze nie szaleje Koki też nie tylko te ciąże urojone :-(...[/QUOTE] dzięki wysterylizuj koniecznie. ;) jak zwykle nie mam jak wziąć aparatu na spacer bo chodzę ostatnio sama ;) więc kilka z komórki z dziś [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/dsc00441t.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8830/dsc00441t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/155/dsc00442iz.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3601/dsc00442iz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/dsc00445ur.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6564/dsc00445ur.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/847/dsc00446f.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/1296/dsc00446f.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
dziewczyny wprowadziłam powoli mój plan w działanie czyli cały dzień barfowy raz na 3-4dni , ale suka w nocy zwymiotowała nie strawiona cała (pokruszoną) kością i żółcią. jakby strawiła wszystko ładnie tylko taki mały kawałek kości , nie wiem co o tym sądzić , czy to żołądek tak reaguję bo przyzwyczajony jest że na wieczór dostaję suche? zawsze było rano surowe, wieczorem suche i nie było problemu . dziś koło 15 dałam jej 1/3 czyli 220g korpusu z indyka , i nie wiem czy dać koło 22 trochę suchej ? czy sprawdzić może tym razem będzie ok ? i czy ja nie daję za dużo ? to ma być 2% masy psa? to strasznie mało .. ja daję po 200-300g mięsa z kością. sama nie wiem czy dobrze że tak kombinuję ale pies bardzo lubi surowe i nie chce jej tego odbierać .
-
e tam pies zawsze odrasta , nie ma się co przejmować jak coś nie wyjdzie, odrośnie i próbuję się znowu, cały fun :evil_lol: ile razy ja źle psy obcięłam, za każdym razem się człowiek uczy :lol:
-
[quote name='Metheora'] Przy okazji gops twój łańcuszek przyniósł nam szcęście na wystawie i Azi dostał BOBa pięknie chodzi na tym łańcuszku, dzięki :) ale i tak poluje na 2 żmijki złote :P[/QUOTE] cieszę się że się sprawdził :lol: i że się przydaję. nowy różowy rogz jest świetny ! ten drugi taki hmm kolor ma dziwny .
-
[quote name='Chell']W sprawie próbek proszę pisać na [email][email protected][/email][/QUOTE] ok , napisałam . zanim zdecyduję się sprawdzić duży worek muszę sprawdzić czy karma nie uczula psa.
-
[quote name='NightQueen']ja mam swoją 3 lata, staram się ją oszczędzać ale ciężko mi to idzie :evil_lol: smycz wpadła mi do rzeki, została na zewnątrz podczas ulewy :cool3: leżała nie raz w piasku i żyje ;) więc ja się pytam, po co oszczędzać? :p[/QUOTE] dokładnie ja kupiłam flexi za 25zł używaną , wpadła mi do beczki z wodą , spadła z okna w domku , zostawiłam ją na stole na zewnątrz podczas ulewy a ona nadal działa i ma się świetnie! teraz służy komu innemu . uważam że oryginalne flexi wytrzymają naprawdę dużooo ;)
-
[quote name='Illusion']14 września skończyła 13 miesięcy :). Jak ostatnio była ważona to ok. 5,5kg, ale jest straaasznie chuda, mam nadzieję, że na barfie przytyje. A wzrostowo to ok. 35cm, może wybiorę się w sobotę na zawody i uda się ją zmierzyć przez sędziego ;). Maszynka jest ok :). Za taką cenę naprawdę fajna. Teraz używam jej tylko do łapek, pyszczka i szyi, resztę zapuszczamy.[/QUOTE] wymiarami to idealny pudel miniaturowy :lol: no na barfie łatwo psa utuczyć. no cena jest bardzo niska tej maszynki a mi już na pudlowego służy 2,5 roku ;) nowy fryz się szykuję? :lol:
-
[quote name='motyleqq']oczywiście, wcale nie mam zamiaru jej na to pozwalać, zawsze jej przerywam. może zbyt delikatnie... :razz: nie lubię tego okresu dojrzewania... piesek był zdaje się grzeczny, a teraz diabeł wychodzi. mam wrażenie, że całą pracę muszę powtarzać od nowa:roll:[/QUOTE] wiele osób ma problemy z psami w wieku dorastania, dasz radę , po to masz dogomanie żeby w razie czego zapytać, prosić o pomoc. na pewno będzie ok . a kopulowanie na was zawsze szybko i ostro przerywaj , to za którymś razem przestanie w ogóle. ;)
-
[quote name='evel']No co jak co, ale od Ciebie się nie spodziewałam pierdół o dominacji :cool3: To po prostu sposób na rozładowanie emocji...[/QUOTE] za wysoko mnie cenisz :eviltong: to nie do końca takie pierdoły , moja suka potrafiła mi zastawić drogę w mieszkaniu i warczeć nie pozwalając przejść , w tamtym czasie też zdarzało jej się mnie kopulować i nie uważam że tak rozładowywała emocję . ;) możliwe że ten przypadek jest całkiem inny. [quote name='motyleqq']dzięki :) jeśli chodzi o kopulowanie Etny to wyraźnie jest to oznaka silnego pobudzenia i próby rozładowania go, bo robi to właśnie wtedy, kiedy się nakręca. wcześniej też tak było, ale zdarzało się bardzo rzadko, bo jakoś lepiej panowałam nad jej energią, a teraz ciągle jest naładowana:roll: ale na psy też włazi, niezbyt często, tylko na te wyraźnie uległe i słabsze psychicznie od niej[/QUOTE] skoro kopuluję na słabszych psach to odminuję według mnie. ;) to się często zdarza, jak są grupki psiarzy to często widać takie zachowanie , mocny charterem pies sobie na to nie pozwoli , Etna dorasta trzeba jej wybaczyć :evil_lol: moja robi na odwrót słabymi nie zawraca sobie głowy bo nie stanowią zagrożenia, ale te silne próbuję kopulować i zdominować .
-
ale Ginny jest piękna! ile już ma? wiek, kg , wzrost :) ciekawa jestem jaka wyrosła maszynka się spisuję ?
-
przyszłam i ja :lol: piękna ta Twoja malina! bardzo mi się podoba jej umaszczenie. co do kopulowania nóg może być to dominacja ;) poczytaj na dogo o takich zachowaniach .
-
ja na biedronowskiej automatycznej prowadzałam jakiś czas 13letniego 5-6kg pudelka i było ok ale się bałam , smycz poszła do znajomej na kilkunasto kg psa ale pies szybko ją zepsuł . jeśli automat to tylko flexi :)
-
gdzie można dostać/kupić próbki ?
-
[quote name='paulaa.']Właśnie je otworzyłam. Śmierdzą kwasem, psu wcale zbytnio nie smakują, chociaż to strasznyyy łasuch. a skład: mąka przenna, skrobia ziemniaczana, gliceryna, wyciąg z drożdży, tlenek żelaza, kwas octowy, kwas mlekowy, kwas propionowy, amorat propionu, kwas l-askorbionowy, kwas cytrynowy, kwas sorbowy, kwas mrówkowy. Jak dla mnie troche za dużo tych kwasów... :shake:[/QUOTE] ja też chciałam je kupić ale spojrzałam na skład i zrezygnowałam . ta smycz z biedronki nie wyglądała na porządną :)
-
dingo na pewno mają moro bo miałam takie, ale czy czerwone to nie wiem . za mną też chodzą juliusy ale ponad 100zł na szelki to chyba za dużo jednak
-
[quote name='Migori']A Dingo Strong ? Chyba też jest produkują.[/QUOTE] tak, całkowicie wyleciało mi z głowy :)
-
[quote name='drzalka']Słuchajcie gdzie znajdę szelki z podszyciem na "plecach" nie koniecznie z napisami bodyguard itp ?[/QUOTE] z tego co znam to juliusy, dogstyle , i z allegro pimpekstyle . chyba żadna inna firma już nie robi .
-
są lekkie, ale ja psa szkole na zabawkę ,przy okazji rzucam , bawię się więc taki jeżyk w sam raz dla nas :) a nie daje mamłać bo by było szybko po nim wiaodmo .
-
a mi bardzo odpowiada zabawka z biedronki , mamy jeżyka małego , do aportowania w sam raz, tylko ja nie daje zabawek w domu , bo wiadomo że każda zostanie pogryziona ;)
-
[quote name='Amber'] Fajnie się suki bawią, Miś to ostra panna jest, Jari lubi takie :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: coś czuję że jakbyśmy miały okazję się spotkać to by nie było miłe spotkanie , na pewno nie dla psów :lol: Miś lubi agresywną zabawę ale tylko z Kleo . z nikim "obcym" się nie bawi. [quote name='Agnes']Jaka Misia usmiechnieta:loveu::loveu: i co ja widze stara poczciwa obroza Pitmana:diabloti:[/QUOTE] :lol: taa pitman jeden na całe życie, niezniszczalna obroża. [quote name='*Monia*']Jaki zadowolony Misiuch na puchatych łapkach :loveu::loveu: [/QUOTE] łap nie obcinam bo wtedy wygląda jak jakiś pinczer :evil_lol: to z Shiną nie masz źle , jak sobie radzisz to nie ma co sterylizować ;)
-
[video=youtube;tceacHKaAJQ]http://www.youtube.com/watch?v=tceacHKaAJQ[/video] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/dsc00438vh.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2624/dsc00438vh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] więcej nie będzie :)
-
poszliśmy z Asią na bardzooo długi spacer, ale nie wzięłam aparatu bo trochę strach tam brać ;) ale kilka fot zrobiłam komórką . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/dsc00433ob.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5799/dsc00433ob.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/dsc00434ku.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8452/dsc00434ku.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/dsc00435jg.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9335/dsc00435jg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/200/dsc00436mw.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5935/dsc00436mw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/dsc00437jl.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3142/dsc00437jl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] zaraz zgram filmik na yt ;)
-
[quote name='vege*']A czy zawsze zdarza się po sterylce to posikiwanie? Bo mnie i wet nastraszył z tym[/QUOTE] nie zawsze! w jakimś procencie , najczęściej mają taki problem duże suki .