-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
zabójca bolończyków sprzed chwili [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/209/dsc00472na.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/6977/dsc00472na.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/dsc00474av.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9418/dsc00474av.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] a takie mamy fajne światełko na spacery z fundacji ast, z bazarku . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/dsc00471ij.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9238/dsc00471ij.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='evel']Ludzie to nie wiem co mają w głowach :roll: Nie rozumiem, dlaczego nie odeszła? Zresztą ja np. nie mam w zwyczaju sterczeć pod czyjąś klatką, w której wiem, że mieszkają inne psy, na wypadek, gdyby któryś akurat wychodził. No i znam to nakręcenie, Zu też po jakiejś akcji tylko patrzy, komu by tu wprać - niby reaguje na komendy i w ogóle, ale widać po niej, że wcale jej się nie uśmiecha :roll:[/QUOTE] ja też się zdenerwowałam bo przez takich ludzi moja suka coraz częściej pozwala sobie na obszczekiwanie ludzi gdy jest na smyczy , bardziej mnie broni po takich akcjach , muszę bardziej uważać mijając ludzi . bo Zu to taka Miś w wersji small :lol: moja nie reaguje na komendy jakiś czas po takich akcjach wyłącza się na jakiś czas po prostu . [quote name='Diora']Spróbuj Basterowi namoczyć karmę. Będzie mu na pewno łatwiej zjeść :)[/QUOTE] on ma moczoną karmę od dawna , ale to nic nie daję już tym też zaczął pluć , polewam ciepłą wodą lub czasami rosołkiem z kostki . po wypadku przechodziliśmy okres dość długi samych puszek z ryżem i warzywami i wrócimy do tego , będą go karmić jak ja będę na spacerze z suką, bo ona jak tylko widzi że coś dobrego się szykuję w kuchni dla nich to nie odstępuję tego żarcia na krok jak będę nakładać puszke ona będzie pilnować żeby to ona dostała , a dawanie jej codziennie puszki też nie wchodzi w grę . damy radę ;) tylko trochę pokombinować trzeba .
-
sytuacja sprzed chwili . wróciłam ze szkoły , zostawiłam plecak, wzięłam sukę na flexi i wyszłam na szybkie siku , otwieram drzwi od klatki i słyszę " weź tego psa, aaaaaaaa on go zabiję , o jezu , zabierz go , idz sobie, (tupnięcie) weźmie go Pani , szybko , aa " (w kółko to samo dobre 40sec!) yy pierwsza moja reakcja O CO KUR.. CHODZI? to były wrzaski na mojego psa , która na smyczy zjeżona stała i wpatrywała się w tego psa i babke , ale była opanowana , dopiero po dobrych 10sec wrzasków zaczęła się rzucać na babe, broniła mnie bo nie wiedziała o co chodzi w ogóle . kobieta z bolończykiem na smyczy ... przecież mój pies to morderca niewinnych bolończyków.. po całej akcji gdy uspokoiłam sukę i babka w miarę się opanowała spytałam o co chodzi . usłyszałam " bo ten pies już kiedyś do nas podbiegł i ugryzł Tobisia " .. więc odpowiedziałam zgodnie z prawdą że ten pies nigdy nie ugryzł Pani Tobisia bo Tobiś by już w takim przypadku nie żył , a Miś jest pilnowana i na pewno nie było takiej sytuacji . odpowiedź " to jakiś podobny " i poszła. :crazyeye: pies mi się mega zdenerwował , chodziła cały spacer spięta i tylko szukała zaczepki , nawet oszczekała sąsiada :roll: tacy ludzie to naprawdę mają pusto w głowie.. bo babka ciągle stała w miejscu zamiast zwyczajnie odejść dalej . ale to jeszcze nic , bo kobieta to moja sąsiadka z bloku dalej, na pewno zaraz wszyscy psiarze na ulicy będą wiedzieć że ten wielki paskudny pies spod 9tki to napadł ją i jej pieska . ;) to się wygadałam :oops: niestety Baster już nie daję rady jeść suchej karmy , pluję na boki , zje kilka granulek i nie daję rady więcej , zęby/dziąsła go bolą , znowu muszę zamawiać mu puszki i mieszać z ryżem , tylko strasznie ciężko karmić 2 psy czym innym , jedno o drugie znowu będzie zazdrosne . korzyść taka że mogę wrócić do totw dla Miś bo wystarczał mi będzie średni worek karmy .
-
[quote name='deer_1987']Zjadla w domu a przeciez w domu nie bedzie nosic kaganca :roll:[/QUOTE] to jest oczywiste że w domu nie będzie nosić , ale jeśli je również na spacerach to trzeba pomyśleć o tym , bo szkoda psa.
-
zjadła to w domu czy na spacerze? skoro takich pochłaniacz różnych rzeczy to trzeba by się chyba nad kagańcem zastanowić , żeby nie było powtórki z rozrywki .:roll: niech Fifka zdrowieje, trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
gops replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
akurat onki też znam zarówna normalne jak i agresywne , ale więcej tych normalnych . widocznie kwestia tego gdzie się mieszka, u mnie jest cała masa pseudo astów na dzielnicy , za to onka nie ma żadnego ;) uogólniamy że ttb ,a ja nie spotkałam nigdy agresywnego bulteriera czy staffika , takiego który by się rzucał mijając psy czy ludzi . za to astów bardzo wiele . teraz np. mamy dwa nowe astki ,w moim bloku jeden, w bloku obok drugi , 6 miesięczna suczka biegająca bez smyczy ciągle, łagodna jak na razie, i 2 miesięczny błękitny (śliczny) szczylek , nie wiem jakie będą ale na razie są fajnie wychowywane , nie są szczute itd. pozwalam mojej suce się z nimi witać w kagańcu żeby oszczędzić nam w przyszłości kłopotów. ale przy takiej ilości ttb na dzielnicy te 2 maluchy nie zmienią nic w postrzeganiu przez ludzi tej rasy . -
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
gops replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[B]filodendron [/B], dokładnie , masz całkowitą rację , nie ma co się dziwić , skoro w realnym życiu nadal spotyka się agresywne , nie wychowane ttb ;) owszem ja znam kilka całkiem normalnych , nie agresywnych ale przy tych kilku są setki spotykane na ulicy które psują opinie rasie . -
dzika róża na pewno to jest :) Zu śliczna, kolorowe łapki :loveu: identyko jak mojej :eviltong:
-
zazdroszcze tych wypadów :) i gratuluje pierwszych zawodów, to chyba nie najgorszy wynik .
-
w końcu jakieś zdjęcia:eviltong: pięknie Azut wygląda w takich jesiennych kolorach ;)
-
brzydki kolor ;) ale faktycznie nie spotykany . by się jakieś fotki Miyi przydały :lol:
-
trzymamy kciuki żeby było lepiej , biedny Duffel. i wszystkiego najlepszego , spóźnione ale szczere :)
-
[quote name='Migori']Tak jest szefowa :evil_lol:[/QUOTE] :eviltong: ciekawa jestem tej karmy , ale boję się brać w ciemno [quote name='Marta_Ares']ja robie ostatnie podejście to zmiany karmy na lepszą :D stawiam na tego zachwalanego brita z łososiem, mam nadziej, że mu podpasuje to, jak nie to zostajemy przy najzwyklejszym bricie.... :D [URL]http://img268.imageshack.us/img268/223/dsc01955jl.jpg[/URL] swietne ma te uszy :loveu: :loveu: co do budzenia przez psa... przez 6 lat nigdy mnie nie obudził zeby wyjść na spacer, na wieczorny wychodzimy różnie czasami ok 21, czasami o 12- 1 w noc, rano zależy od sytuacji 8 albo 10-11 :evil_lol: wogóle pod tym względem trafil mi się psi ideał. jak był szczeniakiem to w ciagu 3 dni zalapał ze załatwia się na dworzu.[/QUOTE] będziesz zadowolona z brita raczej,moja wcina równo ale ona ostatnio większość karm je , Aresowi powinna smakować . moje psy wychodzą codziennie o 6-7 rano ;) przed szkoła/pracą najczęściej z mamą z wychodzą. i tak się nauczyła :roll: [quote name='vege*']Ja miałam Brita z łososiem i sobie nie chwalę, Nuka z łaski ledwo co dokończyła 1 kg tej karmy, granulki wyglądają dziwnie i strasznie śmierdzą :lol: Nuce najbardziej podpasowała Nutra Nuggets Professional Dog ma fajne małe zgrabne granulki, a Nuka właśnie woli małe granulki, dużych nie chce jeść[/QUOTE] granulki są normalne (podłóżne) i nie śmierdzą w ogóle , przynajmniej nasz worek ;) jak Nuka lubi małe granule to spróbuj totw -moja ją łykała bo za małe były ale wiele dużych psów je i nie ma problemu .
-
[quote name='catie']na tej stronie rzeczywiście nie ma w składzie zbóż. Jak patrzyłam na [URL]http://www.swiatkarm.pl/p,brit-care-venison-2x12kg-75kg-gratis--miska-09l,9437,25.html[/URL] to są [FONT=Times New Roman]otręby ryżowe[/FONT] a w telekarmie ryż [URL]http://www.telekarma.pl/p5205/brit.care.adult.venison.amp.potato.12.kg.htm[/URL] Ja nią karmiłam moje psy ale po jednym worku zrezygnowaliśmy z tego smaku. Moje psy zaczęły się drapać i nie wiem czy było to spowodowane rodzajem mięsa, czy czymś innym w składzie (np. tłuszcz drobiowy)[/QUOTE] faktycznie, coś nie tak z tym składem, raz piszą tak a raz inaczej . [quote name='Migori']Ano ;) przestawiam moją na nią. Na razie w fazie testów.Agnesowa tyż chyba testuje Brita ale z łososiem.[/QUOTE] łososiową to moja już kończy worek i jest ok, tylko wiem że drugi nie przejdzie bo to za długo będzie dla niej to samo , daj znać jak Bora na karmie , czy służy . [quote name='Agnes']nie chce byc bezczelna ale wg mnie to nastapila zmiana w gopsowym mozdzku:diabloti: od dawna mowilam, ze to nie kolor ma znaczenie:evil_lol:[/QUOTE] to chodź spróbuj ją nakręcić na kaczkę czy cokolwiek innego co nie ma kolcy i nie piszczy :eviltong: za niebeiskim jeżem nie chciała biegać , w parku miałam okazję sprawdzić ,jeżem innego psa więc jednak kolor w jakimś stopniu ma znaczenie, obstawiam że chodzi o mocne kolorki . ja tego nie wymyśliłam :eviltong:
-
[quote name='evel'][URL]http://img31.imageshack.us/img31/7558/dsc02025ak.jpg[/URL] a tu, szanowna wycieczko, widzimy, jak poza kadrem pojawił się obcy pies - sądząc po misiowej minie, nie przeżył spotkania :evil_lol: Widzę, że nastąpiła generalizacja w misiowym móżdżku i jeżyk już nie musi być czerwony? :lol:[/QUOTE] :evil_lol: akurat nie wiem na co się patrzała, ale specjalnie chodzimy w takie miejsce gdzie NIE MA ani jednego psa, ile razy tam jesteśmy nie ma psów,zero . taka fajna miejscówa, można spokojnie psy puścić bez obaw że coś wyleci z krzaków. jedynie wędkarzy sporo bo to przy takim jeziorku . a jeżyki to ona kochała pomarańczowe , nie czerwone :eviltong: teraz ma kolekcje 3 pomarańczowych kolczastych piłek, jeża pomarańczowego i różowego plus ten mały jeżyk żółto pomarąńczowy z biedronki , Miś kocha każdą z tych zabawek ! ona poprostu lubi kolczaste piłki które piszczą :lol: próbowałam już nakręcić na coś innego ostatnio i zero reakcji , nic nie może się równać z jeżykami :lol:
-
[quote name='catie']który brit care nie ma zbóż ? jak patrze na skład to chyba wszystkie mają zboża[/QUOTE] Migori dała link. [quote name='Migori']Ten [URL]http://www.pl.brit-petfood.com/karmy-dla-psow/brit-care-venison-venison-potato/88[/URL] jest na samych ziemniakach i dziczyźnie.[/QUOTE] karmiłaś może nim ? nie wiem czy ryzykować .
-
[quote name='cockermaister']Śliczne psiaki :loveu:[/QUOTE] dzięki [quote name='Ewa&Duffel']Ale Miśka się czai na tą zabawkę :D [URL]http://img255.imageshack.us/img255/5867/dsc01970n.jpg[/URL] A tutaj jak takie niewiniątko wyszła :loveu::evil_lol: [URL]http://img265.imageshack.us/img265/8272/dsc01989j.jpg[/URL][/QUOTE] z tą zabawką to w ogóle są przeżycia, 2 razy zabrał ją nam w parku obcy pies (30min nie mogliśmy jej odebrać), raz zgubiłam ją na polu i Miś znalazła jak wracaliśmy przypadkiem , a to pewnie dlatego że jest taka mała . ale to jedyny mój dobry zakup w tym roku w biedronce, Miś się nakręciła o dziwo . ona jest niewiniątko :eviltong: [quote name='dOgLoV']Ile zdjęc :multi: wszystkie super :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] dzięki ;) karmił ktoś psa brit care bez zbożowym ? bo właśnie kończy mi się bc z z rybką a Miś dobrze na tym wygląda, tylko nie wiem czy warto próbować z tą bez zbóż .
-
o w końcu wyczekiwana cieczka :) lepiej jej nie puszczaj ze smyczy do samego końca żeby nie było niespodzianki , cieszę się że nas to już nie dotyczy :eviltong:
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/190/dsc01993gy.jpg/"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6966/dsc01993gy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/683/dsc01960jz.jpg/"][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1145/dsc01960jz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/440/dsc01995n.jpg/"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/5374/dsc01995n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/821/dsc01978p.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4183/dsc01978p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] jedno wspólne [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/dsc02038t.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/5666/dsc02038t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] koniec
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/265/dsc01989j.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/8272/dsc01989j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/132/dsc01977vbr.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/3671/dsc01977vbr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/dsc01990xg.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8012/dsc01990xg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/403/dsc02020z.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5185/dsc02020z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dsc02024z.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3504/dsc02024z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/dsc02025ak.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7558/dsc02025ak.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
-
to jeszcze z dzisiaj z aparatu już :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/dsc01955jl.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/223/dsc01955jl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/444/dsc01964c.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/5702/dsc01964c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/255/dsc01966m.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9694/dsc01966m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/441/dsc01969b.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2867/dsc01969b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/255/dsc01970n.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5867/dsc01970n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
gops replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
ja niedawno pomyliłam szczeniaka "labradora" (z pseudo) z amstafem , bo pies na prawdę był podobny do obu ras , ale Pan się upierał że to na pewno całkiem rasowy bo dał za niego 500zł . -
dzisiaj miałam pobudkę po 5 rano , Miś mnie obudziła bo chciała iść na dwór , pomyślałam ktoś jej coś dał do żąrcia i musi się załatwić , ubrałam się , wychodzę . a co robi Miś? przynosiła mi patyki i kasztany i chciała się bawić ! myślałam że ją zabiję . a po kilku minutach rzucania zrobiła jedno siku , co za pies.. ale jak można się gniewać na taki pychol uśmiechnięty .. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc00470t.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4236/dsc00470t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/dsc00454ad.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7466/dsc00454ad.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/dsc00465rl.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9456/dsc00465rl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/560/dsc00464uu.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/3113/dsc00464uu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/dsc00466o.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/5955/dsc00466o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[B]Zuzia[/B] świetnie dobrane kolorki , i fajna tasiemka, chyba pierwszy raz widzę z nią obrożę :)
-
październik świetny . ale macie teraz zapas gryzaków :) ja w tamtym roku w grudniu dostałam gratis kalendarz z zwierzakami z zooplusa , mam nadzieję że w tym roku też będą mieli .