Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. świetnie razem wyglądacie! robi wrażenie :)
  2. faktycznie dobrze to wygląda , zrozumiałam że piszesz o dużych .
  3. [quote name='drzalka'][B]gops[/B] te adresówki to mój sąsiad wykonuje :) Kiedyś zrobił nam kilka na spróbowanie, ale to było dawno i miał wtedy jedynie z plexi. Chyba się musze do niego przejść :P[/QUOTE] długo go na allegro nie było , dlatego kupiłam art magic ale już widzę że nie wytrzymają tyle czasu co te , spróbuj na pewno nie pożałujesz :)
  4. [quote name='ladySwallow']Z tych większych my mamy dla naszego Jaxa (5 kg) tę mniejszą kostkę i jest idealna.[/QUOTE] no ja kupiłam suce +/- 17kg i na nią są w sam raz te podłużne , jak założyłam 6kg pudelsowi to wyglądał co najmniej głupio było wielkie na nim :) może kwestia wzoru , np serca też są duże .
  5. ja pisałam juz kilka razy że moje najlepsze adresówki , najbardziej trwałe to te [URL]http://allegro.pl/dwustronny-stalowy-identyfikator-dla-psa-lub-kota-i1905157438.html[/URL] na dodatek tanie, nie wyglądają według mnie źle , wręcz fajnie niektóre kształty , a żadne psie harce nie są im straszne , potwierdzone na kilku psach , w wodzie, w błocie i w każdych warunkach , tylko trzeba uważać bo są raczej dla większych/średnich psów . edit: ZNALAZŁAM! mam te adresówki po 2,5 roku kilka sztuk [url]http://allegro.pl/metalowy-identyfikator-dla-psa-lub-kota-i1880997136.html[/url] kolorowe, piękne! a w stanie idealnym ! bardzo dobrze się trzymają i mogę szczerze polecić . kolor niebieski i czerwony z tych adresówek jest w ślicznym odcieniu , całkiem inny niż na fotkach .
  6. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ja chciałam tylko dodać, że mój pies był ofiarą ataku psa w kagańcu. ONek potrafił zadawać mu takie ciosy kagańcem, że mój Gizmo, który jest typem dominanta uciekał gdzie pieprz rośnie.[/QUOTE] moja też dobre 4min dostawała od amstafa kagańcem metalowym po całym ciele a sama nie mogła się bronić bo miała kaganiec również , nie miała żadnych szans na obrone, zbyt duża różnica wagowa tamten pies miał z 40kg (moja 17), mimo że próbowała się bronić nie mogła się nawet podnieść dobrze bo ciągle ja okładał . długo właścicielka nie mogła psa odciągnąć , a jak odciągneła to zmyła się szybko bo się bała byłam gotowa dzwonić na policję , ale musiałam sprawdzić czy psu nic poważnego nie jest więc zdążyła uciec . więc czasami agresywnemu psu nawet kaganiec nie przeszkadza aby pobić dosłownie pobić innego psa, bo moja suka była cała obita , bolały ją żebra i była obolała a przecież pies miał kaganiec.. co by było jakby nie miał ? nie miałabym pewnie już psa ;) moja aniołem nie jest ale bez problemu mogę ją puścić w kagańcu bo wiem że sama nie podbiegnie do drugiego psa.
  7. moja suka zna komende "nie żebraj " wtedy kładzie się i nawet na mnie nie patrzy ;) za to pies to utrapienie zawsze było , potrafił wchodzić na kolana jak się coś jadło , zaczepiał łapą a po kilku takich drapaniach to zwyczajnie nawet bolało , i można było krzyczeć na niego wywalać i tak wracał :lol: dlatego suke od razu zaczełam uczyć takiej przydatnej komendy .
  8. mój odwieczny problem uciekanie za zwierzętami , moja suka ma bardzo silny instynkt myśliwski , ani kurze, gęsi czy kaczce ani żadnej sarnie czy zającowi nie przepuści , za kaczakmi to potrafi skakać z pomostu w dal i płynie za nimi dopuki one nie odlecą , nie ma opcji żeby psa puścić na polach czy w lesie po godz 16-17 bo wtedy dopiero wszystko wychodzi a pies dosłownie wariuję od natężenia zapachów . a jak ktoś mi mówi że beagl czy inny prawdziwy rasowy pies rasy myśliwskiej jest dużo gorszy pod tym względem to współczuję tym właścicielom ;) wiem że takiej rasy bym nigdy nie chciała . co do chamstwa innych psiarzy wczoraj zaatakował nas york i pogryzł mi buta :lol: tzn gryzł bo szkody żadnej nie zrobił , butem go zatrzymałam , nie kopnełam tylko wystawiłam noge aby nie nie pdszedł mi do suki bo by się to źle skończyło , a ten maluch rzucił mi się na but , dobrze że zimowy to nic nie poczułam ;) właścielka oczywiście żadnej reakcji .
  9. świetnie wygląda! widać na zdjęciach sporą różnice! cieszę się że w końcu coś wam podpasowało ;) zdjęcia nie otwierałam bo akurat jem :lol:
  10. to już raczej nie ma znaczenia ale ten pies [URL]http://www.schronisko.elblag.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=673:lasoti&catid=34:psy&Itemid=56[/URL] nazywa się Kuba , i to pies który "mieszkał " kilka bloków obok mnie, biegał całe dnie po Elblągu a w nocy spał pod blokiem ,czasami w domu, każdy go dokarmiał , bronił jedzenia i wtedy rzucał się na psy jak widać ktoś w końcu zadzwonił po schron , przynajmniej w schronisku jest bezpieczny .
  11. my mamy tylko kostki i one trzymają się super , faktyczni łapki widocznie są słabsze , chociaż mam założone do obróż które rzadko używam . wyglądają kiepsko te łapki .
  12. [quote name='evel'] Od razu mówię, że Zuz nie jest tak upasiony, tylko zaczyna wprowadzać w życie opcję pt. szata zimowa i nie tykam jej nożyczkami od dłuższego czasu ;) A na barfie jej się przytyło lekko, znaczy się chwilowo straciła swoje sexy wcięcie w talii, ale mam nadzieję, że się jeszcze unormuje, a jak nie, to zejdziemy do 2% masy ciała/dzień ;)[/QUOTE] no nie, uprzedziłaś mnie! a chciałam już nagadać że pies Ci utył że siądą mu stawy pff :lol: joke :eviltong: Zu śliczna! widać jakie grube ma futro , żadna zima jej nie straszna ;)
  13. [quote name='motyleqq'] tak poza tym, za rok bardzo chciałam wziąć kota, ale mam ogromne wątpliwości co do zachowania Etny. jest okropnie zazdrosna, wręcz zaborcza. ostatnie kilka dni spędziłyśmy u moich rodziców, gdzie są 3 kocice i każde pogłaskanie ich czy wzięcie na ręce przez kogokolwiek z rodziny kończyło się popiskiwaniem i strasznym pobudzeniem. ogólnie jakoś się akceptują, nie ganiają po domu, ale w takich momentach... może z 'własnym' kotem byłoby inaczej, ale głaskanie obcych psów też ją wkurza :roll: znaczy, po prostu wpycha łeb pod głaszczącą rękę. swoją drogą, zdarzyła nam się u rodziców śmieszna scena: Malta zaczęła wyjadać karmę Etny, a Etna w szoku stała za nią i czekała aż skończy :lol:[/QUOTE] u nas takie wlaśnie reakcję jak opisujesz doprowadziły z czasem do dużej agresji i bronienia mnie przed każdym psem którego potencjalnie mogłabym pogłaskać , już teraz musisz działać żeby z tego nie wyszły większe kłopoty . mi się udało to opanować po prawie 3 latach razem ale nikomu nie życzę więc lepiej działać od razu dopóki problem jest mały ;) jeśli tylko wpycha łeb pod głaszczącą rękę to raczej nic poważnego bo wiele psów tak robi , ale jeśli przy tym odgania/warczy drugiego psa to już trzeba działać . jesienna Etna śliczna :loveu:
  14. [quote name='merrickmayfair']Nam sie nie oplaca, Neli je 3kg miesiecznie a nie chce,zeby taki wor zagracal mi i tak małą kuchnię :)[/QUOTE] też miałam problem żeby znaleźć dość mały worek suchej karmy ale nie byle jakiej , i kupiłam 6,8kg totw , u nas to nie całe 2 miesiące jedzenia u was pewnie z 2 by były ;) jak się trzyma w zamkniętym wiadrze to te 2 miesiące może spokojnie stać a cena nie taka zła za mały worek ;) masz wiadro na karme? to ułatwia życie ja też mam bardzo małą kuchnie ale wiadro stoi w kącie robi też jako półka :lol: i nie zabiera dużo miejsca . Neli jest piękna, bardzo podoba mi się jej kolor :loveu:
  15. śliczne jesienne fotki ! :loveu: Milan super wygląda w tej obroży
  16. [quote name='motyleqq']podobny nie znaczy taki sam! oczywiście że nie miał takiego uszka :D[/QUOTE] dobra dobra :lol: [quote name='cockermaister'][URL]http://img846.imageshack.us/img846/7544/dsc02337t.jpg[/URL] Miś jest piękna[/QUOTE] dzięki , wyjątkowo piękna nie jest ale ujdzie :evil_lol: [quote name='merrickmayfair']Kleo i Misia śliczne, a te tereny :loveu: I coś wiem na temat psa nie do utuczenia. Neli ostatnio je za dwa psy ( chyba jej się pierwsza cieczka zbliża:roll: ) a czuć każde żebro...a ten tyłek kościsty :evil_lol: przy 44cm w kłębie waży 11 kg[/QUOTE] dzięki z tego co przeczytałam u was Neli to młody psiak i okres nabierania masy ma przed sobą ;) przy 44cm 11kg jako szczeniak to nie jest chyba źle , pewnie docelowo będzie kilka kg więcej chociaż też nie zawsze psy idą w boki :lol: moja w przestała rosnąc całkowicie również w boki (nabierała sylwetki)w wieku 2 lat dopiero . [quote name='Marta_Ares']swietne tereny na spacery!!!!! :crazyeye: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] dzięki .
  17. śliczna :loveu: szelki też fajne , bardzo drobna się wydaję ;)
  18. tematu Kleo nie ma co ciągnąć bo tego psa i tak nie da się utuczyć . [quote name='*Monia*']Też dorzucę swoje - jak przytyje 2kg to tyłek przypomni sobie o grawitacji i skok skończy się kontuzją. Piszę z doświadczenia z Hexoliną która po przytyciu kilogram zaczęła mieć problemy z lądowaniem i przeżyła kilka upadków, na szczęście niegroźnych i tylko lekko kulała przez tydzień. Tereny macie fantastyczne, zazdroszczę bo mi brakuje ciekawych miejsc na spokojne spacery :roll:. Jakie suczydła mają pychole szczęśliwe :loveu:[/QUOTE] moja szczupłej budowy nie jest a skoczna bardzo , potrafi wskoczyć na drzewo na prawie 3m za piłką i lądować umie . więc to kwestia osobnicza psa. ten las jest super ale nie do końca bo jak już wracałyśmy to ludzi mnóstwo a nie każdemu odpowiadają psy wiadomo ;) musimy chodzić na prawdę wcześnie żeby ominąć to największe zatrzęsienie ludzi . [quote name='motyleqq']powinnaś popatrzeć na Etnę w akcji :cool3: widziałam dziś z daleka psa podobnego do Misi :) a ten las na zdjęciach super![/QUOTE] nie widziałam Etny ale widziałam Kleo i to nie raz w akcji i dalej będę twierdzić że to co ona wyrabia jest wręcz niemożliwe :lol: widziałam jak z miejsca bez rozbiegu wskakuję na ponad 3 metrowe pomniki i wiele innych ;) psa podobnego do Misi ? nie możliwe :eviltong: na pewno nie miał takiego pięknego klapniętego uszka :eviltong::lol:
  19. Aza śliczna! a kolegi Azutkowy wielki ! :) w tym rogzie jej najładniej .
  20. super frisbujecie! jaka Miya skoczna :)
  21. to są wycofane wzory , u mnie w zoologu długo wisiały takie smycze . wzorki sprzed dobrych 5 lat były tylko xlki tego .
  22. ktoś ma szelki zapinane u góry z lupine? rozmiar na dużego psa od 61cm , mógłby mi ktos zmierzyc ile mają min "barki " ? bo klata od 61cm .
  23. ślicznie Wedze/Wegecie (?) :evil_lol: w tych kwiatkach od Taks :loveu: i szerokość w sam raz. my od wczoraj mamy prawie (przerobionego) rogza z nitką zgniła zieleń , przepiękny kolor ma , jakby ktoś widział taką smycz (nie rogz bo za droga)w takim kolorze prosze o link ;)
  24. [quote name='Milena9']O taką : [url]http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p816,smycz-abs-xl-120cm-kod-sch638952[/url] lub z innej firmy jeśli sa.[/QUOTE] dużo firm ma tą taśmę , DogStyle ma i Dingo , ja mam z dingo bardzo dobra rzecz , taka sama jak z ipo sklepu a tańsza :)
  25. [quote name='panbazyl']co rozumiesz przez smycz z abs? a dobór kolorów jest tak indywidualna sprawą, ze szok (moje psy i ja bysmy nie wyszli w czymś różowym czy fioletowym)[/QUOTE] [IMG]http://e-zoomarket.com.pl/galerie/3/30b38e4ff9969f7d5fa1f24c1efea93d20786.jpg[/IMG] smycz z gumą , antypoślizgowa
×
×
  • Create New...