Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. [quote name='bazylowa']Czemu ma niby służyć ta żenująca i ohydna dyskusja?? Po co wywlekacie sprawy przed lat? Gops, AD nie zaszkodzisz, za to wydaje mi się, że właśnie zaszkodziłaś DS :roll: Nie wiem po co i o co ta cała awantura. Bardzo przykro się to czyta.[/QUOTE] nie wiem po co wywlekali sprawy sprzed lat ;) ja nie miałam zamiaru zaszkodzić AD ani tym bardziej DS i myśle że kto zna ich wyroby nadal będzie uważał co uważa i ani jedno ani drugie klientów nie straciło . oczywiście mi też przykro , ja napisałam 1 post posypało się 20 jak zawsze,a że uparta jestem;) .
  2. [quote name='BBeta'][URL="http://img708.imageshack.us/img708/3645/sn852802.jpg"]TA[/URL] obroża też jest Twoim zdaniem idealna? ;)[/QUOTE] pewnie nikt nie zauważył że ja ciągle mówię o moich rzeczach , nie innych , inne mnie średnio obchodzą ja mam wszystko jak najbardziej odpowiadające mi . oczywiście że nie uważam by ta obroża była idealna, dlatego została wymieniona i z tym problemu nie było .
  3. [quote name='deer_1987']Nie, nie mialam ale jest jedna roznica miec w reku cos co jest wykonane ROWNO a widziec na wielu zdjeciach jak NIE ROWNO PO CHAMSKU jest przyciety polar :roll: czy jak ekoskorka sie zawija :roll: jakos widzialam zdjecia AD z ekoskorki mam teraz w domu i nic sie tak nie zawija.[/QUOTE] tak ale wypominałaś mi kilka postów wcześniej że to ja nie miałam AD w ręku więc wypominam również , co innego mieć w ręku co innego widzieć na zdjęciach , ja widziałam na żywo równo uszyte obroże DS i krzywo uszytego AD tyle na ten temat , nikt nie jest idealny , oczywiście pojęcie ideału każdy ma inne. ja zdania nie zmienię , dla mnie zawsze DS będzie wytrzymalszy i lepszy w moim pojęciu słowa "lepszy".
  4. [quote name='deer_1987']A wszystko jest okej z DS? Jak widzisz nie, nie tylko jakis czas temu szyli krzywo ale i swieze nowe produkty wygladaja tak sobie. Wiekszosci z nas nie chodzi raczej o to ze AD jest super a DS do kitu, tylko wlasnie o to ze to DS nie jest takie super jak Ty to przedstawiasz... :roll:[/QUOTE] możliwe, lecz Wy nie jeście w stanie zoruzmieć że AD nie jest taki idelany jak Wy opisujecie ;) nie podoba Ci sie ? proste, nie kupujesz. mi się podoba, będę kupować zawsze bo dla mnie są idealne . i jeśli sie nie mylę to Ty nigdy nie miałaś DS nawet w ręku ;)
  5. śmiechu warte jest to co piszecie, oceniacie smycz sprzed kilku lat którą notabene sama właścicielka chwaliła po zakupie , dla mnie zawsze lepszy będzie DS do nich mam zaufanie, oni odpowiadają na moje najgłupsze pytania i robią njagłupsze połączeni jakie tylko sobie wymyślę, na dodatek rzeczy są jedne z najmocniejszych jakie miałam i ŁADNE według mnie bardzo ładne na dodatek tanie, dla mnie wystarczy . nikt nie jechał tak po AD jak Wy po Marcie według mnie powinnyście się wstydzić za to co napisałyście, mam nadzieję że osoba która miała tego krzywego AD się odezwie i w końcu przejżycie na oczy że nie wszystko z nimi jest ok nie wspominając własnie o olewaniu klientów które DS nigdy się nie zdarzyło! . tak pisałam że u mnie AD wytrzymałby mało bo jestem tego pewna , i na koniec Marta mi nie płaci za reklame , ale tyle rzeczy ile od nich kupiłam wystarczy by uznać tą firme za jedna z lepszych . może wam Tania płaci za reklamę ?;)
  6. [quote name='Unbelievable'] a o ilu obrożach mówisz "tych złych", a ile jest dobrych? każdemu się zdarzy uszyć coś źle, krzywo, bo nie wiem o czym innym mówisz?[/QUOTE] ooo o to własnie chodzi każdemu się zdarzy ;) a jak na razie to było ciągle ze DS sie zdarza a AD ideolo ;) a ja widziałam że tak nie jest tylko pewnie nikt mi nie wierzy bo fot nie mam.
  7. [quote name='paulaa.']A na czym się opierasz snując takie opinie ? Bo ja jeszcze nie słyszałam, żeby ktokolwiek narzekał na ich wytrzymałość. Więc jak narazie jadą równo, masywność nie przesądza o wytrzymałości.. ;)[/QUOTE] na tym co widziałam ;) aczkolwiek nie powiedziałam że nie są wytrzymałe tylko że wydaję mi się że DS są wytrzymalsze, nie napisałam że zaraz się rozpadnie itd ;) .
  8. [quote name='Unbelievable']ale są inni młodzi ludzie którzy robią to samo tylko ładniej i nie mają problemu z tym żeby było równo i prosto ;) m[/QUOTE] i drożej a wcale nie wytrzymalsze ;)
  9. [quote name='Unbelievable']) ja nie słyszałam innych negatywnych opinii poza twoją (a ty nie używasz nawet tych wyrobów), a z chęcią bym usłyszała, i zobaczyła ;) a rogzy jakoś nie są za drogie :diabloti: jakbyś wzięła ze sporą regulacją, i byłyby niezniszczone to myślę, że nie miałabyś problemów z ich sprzedaniem[/QUOTE] bo wszyscy wiedzą jak to się skończy linczem na dogo ;) a to dziwne bardzo bo osoby które widziały te krzywe szycie o którym mówię są na dogo i jak widać chyba boją sie przyznać :lol: i niestety regulacja nic nie da bo ja uznaje tylko norwegi tzn głownie a moja suka ma bary dużo większe niż przeciętny pies i na mało którego psa są ok jej wielkości .
  10. [quote name='Unbelievable']no widzisz, wydaje ci się :) a szelki zawsze możesz sprzedać jak ci nie będą odpowiadać[/QUOTE] no raczej mi się nie wydaję bo to nie są tylko moje odczucia, a jak widać inni nie lubią dyskutować :evil_lol: a szelek raczej nie kupię bo są drogie(60zł) i nie tak łatwo pewnie potem je sprzedać będzie w tej cenie.
  11. [quote name='Amber']Z Jarim domownicy też mogą zrobić wszystko z tym nie ma najmniejszych problemów. Z tymi gośćmi to jest tak, że nie mam za bardzo jak pracować, bo panikarze na których on reaguje szczekaniem nie przestaną panikować, a ci którzy są spokojni (moi znajomi) są po prostu tolerowani i nie robią kłopotu. Reszta rodziny się wkurza, każe psa zamknąć i tak to wygląda...[/QUOTE] u mnie wygląda to tak że ojciec zmayka psa w osobnym pokoju a ja co chwila ja wypuszczam bo to nic nie daje , a brat wywala ja z pokoju swojego jak przychodza kumple a ona stęka pod drzwiami do pokoju żeby ja wpuścić to wpuszczam:diabloti: co się chłopy dorosłe boją, ona nic nie zrobi chyba że się wygłupiają i machają rękoma to jednego niestety już złapała. nie będę psa izolować , gościa każe dawać jej smaki , rzucać jej piłkę i po takiej terapi jest w stanie tego kogoś zaakceptować po jakiejś godzince ;). nie dziwię się wcale że każą go zamykać bo sama bym raczej nie chciała by stał obok mnie wielki dobek nie wiadomo co zamierzajac za chwile zrobic :lol:
  12. [quote name='Unbelievable']a kto neguje trwałość? :roll:[/QUOTE] nie będe teraz już szukać ale były podteskty nie raz (nie tylko teraz ale i miesiące temu) , AD droższy tzn lepszy, trwalszy co według mnie nie jest prawda bo wytrzymalszy mi sie wydaje DS a w AD podoba mi sie chyba tylko ta nitka wkoło :lol: no ale nie będzie mi dane pewnie sprawdzić tego na moim psie .
  13. [quote name='deer_1987']Moze i widzialas ale nie mialas na swoim psie tak wiec przestan krytykowac jesli nie testowalas... No i zawsze mozesz tez mniej zachwalac DS skoro widzisz - a moze specjalnie nie chcesz widziec? - ze nie maja takich idealnych akcesoriow. 1. Tak czlowiek, ale kazdy z nas ma jakies poczucie estetyki. A pokazuje na dogo bo robi reklame. 2. Mozna szyc taniej a ladniej, cena nie ma nic do tego ze tak krzywo uciete :roll: Po za tym nie sa az tak strasznie tani, podalam Ci ile moje obroze i to nie sa duze roznice. 3. Jesli sie nie wyrabiaja z zamowieniami i widac to po jakosci to niech tyle zamowien nie przyjmuja albo napisza ze czasami dluze trzeba poczekac.[/QUOTE] na moim psie nie użytkowałam i chyba lepiej żebym tego nie robiła bo dopiero zrobię antyreklame (jestem pewna że po kilku miesiącach na moim psie poszłaby do śmieci, chyba żebym wzięła podwójne taśmy i najmocniejszę okucia , DogStyle też nie wytrzymał z ozdobna tasiemką ale oni nigdy nie wspomnieli że ich rzeczy są super do sportów itd dla super aktywnych psów)jak zacznę się dopatrywać mając na codzień , chociaż nie jestem osoba której minimalne rzeczy przeszkadzają. no i kończę te przepychanki bo to nie moja firma robię to tylko dlatego że ja jestem bardzo zadowolona z ich rzeczy i nie rozumiem gdy ktoś neguje ich trwałość.
  14. [quote name='deer_1987'] Za chwile jade odebrac moje obrozki na eko to Ci zrobie zdjecie od spodu :diabloti:[/QUOTE] również czekam :lol:
  15. [quote name='deer_1987']Ale narzekasz na inna firme ktorej rzeczy na zywo nie widzialas i nie mialas :roll: Gops, mi jako kupujacemu jest naprawde obojetne czy to Marta szyje czy jej Tz (firme reprezentuje soba a nie TZ). W takim stanie nie wysyla sie na litosc boska obrozy :roll: kazdemu moze pojsc gorzej szycie, na pewno latwo nie jest ale ma sie jakies poczucie estetyki i zachowuje dla siebie i robi od nowa i wysyla. a nie wysyla i liczy na to ze klient i tak bedzie zadowolony :roll:[/QUOTE] widziałam widziałam i to kilka sztuk ;) oczywiście wiem że firma to firma ale stoi za nią człowiek , Marta pokazuję ich wyroby na dogo (nie sprzedaję ich na żadnym wątku ewentualnie można pytać na pw) ale głównie działaja na allegro a ludzie czasami nie słusznie zwalają to na Marte i kolejna sprawa jakby rzeczy były tak samo idealne itd itd to i cena pewnie byłaby sporo wyższa jak u AD . coś za coś pewnie trochę . trzecia sprawa Marcin często robi rzeczy po nocach bo maja dużo więcej klientów niż AD ponieważ nie szyją tylko tych ozdobnych rzeczy a masę innych , więc im więcej uszytych rzeczy tym większe ryzyko że coś mogło gdzieś pójść nie tak , nie szyję kilku obróż w tygodniu tylko dużo więcej i nie może im poświęcić tyle czasu zapewne co AD.
  16. [quote name='deer_1987']Gops a powiedz mi co ma krzywe szycie OD SPODU do tego jak krzywo polar jest uciety w tej obrozy? [url]http://img708.imageshack.us/img708/3645/sn852802.jpg[/url] o tym jakos sie nie wypowiedzialas bo tak bardzo chwalisz DS ze az nie wiesz co napisac jak sie okazuje ze nie zawsze jest tak idealnie jak Ty mowisz ze jest... :roll:[/QUOTE] odniosłam się do tego poprzez to że widocznie Marta nie widziała obroży przed wysyłka bo by takiej nie wysłała ;) więc winy w tym Marty nie ma bo bardzo się stara żeby każdy był zadowolony , ciesze się natomiast że bez problemu odbyła się wymieniana. i jeszcze coś, zawsze mam idealne rzeczy ja osobiście nie wiem kto jak ma i czy inaczej ja chwalę swoje rzeczy zawsze -nie czyjeś . [quote name='Unbelievable']za chwilę zrobię zdjęcie, tylko odkłaczę obrożę :diabloti:[/QUOTE] czekam :evil_lol: chociaż bardziej by mnie interesowało eko :eviltong: miałam plan kupić w końcu aktiv by sprawdzić na własnym psie ale jednak cena była zbyt wygórowana i to przeważyło .
  17. druga sprawa jeśli chodzi o DS to nie Marta szyję a jej TZ , i ona często nie widzi obróż/szelek/smyczy przed wysłaniem , faktycznie lepiej mu wychodzi jak go Marta pilnuję :lol: no ale na to nie ma wpływu bo nie mieszkają razem (mam nadzieję że się Marta nie pogniewa że tak sobie pisze może trochę zbyt prywatnie o niej|). jeszcze co do jakości i wykonania 100% pozytywnych komentarzy na allegro wystawionych przez obcych ludzi tez mówi swoje . no ale wiadomo jeśli ktoś woli zapłacić drożej bo mu się nie podoba krzywe szycie od spodu (swoja drogą nikt nigdy nie pokazał szycia od spodu AD) to ok .
  18. jakoś wcześniej nie oagrnęłam że macie galerie :lol: Birma jest bardzo ładna, te jej oczy :loveu: bardzo fajnie wygląda w tej obroży . nie wiem czemu Muff kojarzy mi się z pekińczykiem trochę :lol:
  19. [quote name='vege*']Nuka nie lubi jak ktoś obcy przychodzi do mieszkania, ale jak obwącha zobaczy, ze ktoś jest sympatyczny to włazi na kanapę, siada obok i za chwilę pcha sie na kolana :evil_lol:[/QUOTE] to jak Baster, oszczekał a potem pchał sie na ręce :lol: [quote name='Agathee']mój Mu kiedyś też zawsze chciał zjadać wszystkich gości, baa nawet rodzine zdarzało mu się dziabnąć, kiedyś jak ja miałam zerową wiedze na temat wychowania a pies był paskudnie rozpieszczony ;) teraz już mu nie pozwalam i na starość mu przeszło, choć ogólnie to pies, którego się nie dotyka jeżeli on nie ma na to ochoty, tylko ja mam taki przywilej, mogę mu wyciągać najsmaczniejsze jedzenie z pyska, wsadzać go do wanny, odkurzać przy nim, kiedy reszta rodziny dawno zostalaby przy tym zjedzona :diabloti: nie wiem czy to kwestia zaufania, czy ustalonych zasad, czy podejścia, ale moja mama wystarczy, ze wejdzie do pokoju z miotłą a pies ma mord w oczach, a ja mogę z nią tańczyć i pies nawet nie mruknie :lol: kiedy jakieś nowe zdjęcia?[/QUOTE] ojej moja na domowników tak nie reaguję na szczęście i każdy może jej wszystko zabrać w domu , pewnie tylko TY mu pokazałaś że sobie nie życzysz takiego zachowania bo reszta domowników się bała . a zdjęcia niestety nie wiem kiedy , mam ferie dużo czasu wolnego ale pogoda nie daje możliwości na fotki mamy taką odwilż wszędzie błoto i brudny stary śnieg więc zdjęcia nie były by ładne :roll:
  20. [quote name='a_niusia']gops te szelki w czachy sa super ladne. juz nie moge sie doczekac swoich czach. ja bede z uwaga sledzic nowe wzory dogstyle, bo jestem w pelni przekonana do Marty wyrobow. mam nadzieje, ze az tak szybko nie bedzie nowych tasiemek, bo juz nie mam na chleb:)))[/QUOTE] tak czachy są na prawdę super , ja też powinnam kupić psu kubrak na zmianę na szczęście zimy zbytnio nie ma :lol: ale na razie sobie odpuszcze jakiekolwiek zakupy szelkowe :lol:
  21. [quote name='BBeta']Dla mnie najdziwniejsze jest to, że w akcesoriach zrobionych przez Tanie widzisz każdy, nawet najmniejszy mankament, a obroże i szelki od Marty są dla Ciebie, pozwolisz, że zacytuję - "[URL="http://www.dogomania.pl/threads/148725-Obro%C5%BCe-szelki-smycze-vol.-2?p=18434600&viewfull=1#post18434600"]pięknie uszytę[/URL]", szczególnie na [URL="http://img853.imageshack.us/img853/4454/dsc02881a.jpg"]TYM[/URL] zdjęciu widać, że szycie jest piękne, staranne i równe jak od linijki... :diabloti:[/QUOTE] a dlaczego widzę? bo ciągle słyszę pochwały ;) stąd większe wymagania . widocznie dla nas pojęcie równości jest całkiem inne bo dla mnie to nie jest krzywe tak żeby to negować tym bardziej że jest to od spod , na zewnątrz mam wszystko równe. niestety nie pomyślałam by zrobić przybliżenie samego przodu od zewnątrz . mam tylko foto szycia przy szelkach z tasiemka [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/19/dsc02877rn.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/1227/dsc02877rn.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [quote name='vpassione'] Nie rozumiem też podważania wytrzymałości activdogowych akcesoriów, skoro zdaje się nie ma na to skarg. Moje energiczne zwierzątko miesiąc już demoluje obroże AD, na razie wszystko ok. Ale ja też jestem fanką rogza z nitką (jedna obroża noszona codziennie przez prawie 4 lata), więc się nie znam :cool3: .[/QUOTE] a ja wiem co widziałam ;)
  22. ja uznaje psy tylko średnie , zbiite i w typie czołga (jeśli chodzi o wygląd):lol: np buldogi fr i ang , stafiory, i ogółem ttb , z takich całkiem w innym typie to zakochana jestem w dobermanach ,rottkach i o dziwo whippetach :lol: bo jeśli chodzi o charter to ideałem charteru jest pudel , mądre, bardzo szybko uczące się i mega aktywne (tylko ten wygląd ;)). co do kagańcy fizjolog nie ma sobie równych w wygodzie dla psa ;) ale faktycznie moja tez lubi sobie kogoś zdzielić kagańcem w nogi lub podskoczyć i dać buzi więc jakoś wolę skórzany mimo że gorszy dla psa , lepszy dla mnie . a moja to by się na pewno z Jarim zakolegowała, z 5 spacerach w kagańcach a potem byłb najlepszym kumplem :lol:
  23. [quote name='Unbelievable']dzięki :) [url]http://img853.imageshack.us/img853/4454/dsc02881a.jpg[/url] dla mnie to równo nie jest ale i tak wygląda lepiej niż w moich, łączenia też znacznie lepiej wyglądają :) gops, jeżeli chodzi o grubość taśm to można zawsze poprosić żeby zszyć dwie razem, albo wybrać te grubsze, dla mnie akurat to że taśma jest cienka jest plusem ;) jeżeli chodzi o kontakt to i DS i AD mają świetny, z reklamacjami nie ma problemu, można zapytać, doradzić się co wybrać[/QUOTE] to jest do środka więc tego nie widać i mi nie przeszkadza :lol: co innego jak na zewnątrz jest coś krzywo , bo DogStyle się sporo poprawił . pewnie za podwójna taśmę AD wziął by więcej pieniążków chyba że się mylę, dla mnie taśma musi być gruba i miękka . ja już lepiej się nie bedę odzywać na ten temat skoro wszyscy uważaja to za atakowanie.
  24. [quote name='Unbelievable'] masz coś z polarem/ekoskórką i mogłabyś pokazać wewnętrzną stronę?[/QUOTE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/dsc02869iq.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6866/dsc02869iq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/dsc02881a.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/4454/dsc02881a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] szycia [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/dsc02871w.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5295/dsc02871w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/dsc02880oo.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/703/dsc02880oo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] do BBeta : nie uważam że obrzucam kogokolwiek błotem (jeśli Tanie to obraziło to ją przeproszę bo nie miałam tego na celu), piszę tylko co uważam , i pisze prawdę , przynajmniej na podstawie tego co widziałam , możliwe ze tak samo jak u Marty te obroże które widziałam to akurat przypadek że coś poszło krzywo czy nie idealnie, bo jak słucham jaki to aktiv idealny to zwyczajnie zauważyłam te rzeczy , inaczej jakby faktycznie ktoś napisał "mimo że coś tam jest nierówno czy też taśmy są za cienkie ale obroża jest super" (dziwne że nikt tego nie zauważył) a ja słysząc setki pochwał ,żadnej negatywnej opini spodziewałam się zwyczajnie produktu idealnego .
  25. [quote name='Unbelievable']a nie napisałam wcześniej? to było z 1,5 roku temu, ale z kolei nie używam tych szelek często(jeżeli chodzi o ten polar głównie) masz coś z polarem/ekoskórką i mogłabyś pokazać wewnętrzną stronę?[/QUOTE] tak mam z eko sporo rzeczy , pokaże jak wróce od lekarza bo zaraz musze uciekać za jakieś 3 godiznki zrobię fotki.
×
×
  • Create New...