Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. [quote name='DomixX']Wpadłam, zobaczyłam i nazwe galerii to masz świętną :razz: ;) [url]http://images39.fotosik.pl/1305/d41fbf07bfb77a88gen.jpg[/url] Już idę idę Pańcia. Tak ucho ma genialne:loveu:[/QUOTE] nazwę galeri wymyśliła mi Asia :lol: a podpis zdjęcia zgadza się z tym jak było :evil_lol: chwilę po takim widoku leże na śniegu bo radośnie na mnie skacze gdy kucam z aparatem .
  2. [B]paulaa[/B] rozmiar idealny ! i jak świetnie w fiolecie mu!
  3. próbowałeś zmienić miskę na inną? albo miejsce posiłku ? moja suczka np nie chcę jeść z metalowych misek za to z plastikowych nie ma problemu .
  4. moje psy jedzą owoce/warzywa wtedy gdy ja jem to po prostu dostana kawałek , lub raz na jakiś czas całe jabłko czy marchewkę . ja nie żałuję im owoców i warzyw tylko nie każde lubią , głównie zajadają się jabłkami i marchewką , rzadziej inne rzeczy ale jak mają ochotę to daję , obojętnie czy mają pestki (wtedy wyciągam) czy też nie, czy to cytrusy , wszystko surowe, nie gotowane. nie daję winogron bo nie można ;)
  5. hero xtra są dużo wytrzymalsze, no i nie pozwalaj psu rzuc dysku po drodze ;) znajomej suczka zwykle hero air miała na pare dni właśnie a xtra rzuca już kilka miesięcy .
  6. [quote name='iskra_wroc']Zdjęcia kłamią. Zawsze mi się wydawało, że Miś jest wyższa. Mimo że ma podobne wymiary jak moje kundliszcze, to dopiero na filmiku sobie uświadomiłam jej wielkość:D[/QUOTE] jest bardzo zbita/masywna i robi wrażenie większej , nawet jak ktoś mnie pyta ile ma kg odpowiadam k.17kg to większąśc mówi niemożliwe bo wygląda na min 20-25 :lol: i nie chodzi o grubość a o masywność . dla mnie ideał wielkościowy :diabloti: kolejny pies tez będzie podobnej wielkości do max 25kg .
  7. gops

    Duffel

    kaganiec. macie fizjologa, trzymanie psa w porządnym kagańcu to nie jest zbrodnia ;) wiele psów ma ten problem i nie ma innego wyjścia nie wyeliminujesz tego zachowania, możesz tylko je zahamować .
  8. nie dość że nas zasypało to jeszcze powoli to topnieje bo ciągle temp. bliska zera :roll: zdjęć nie ma bo samej robić strasznie ciężko , może w weekend coś spróbuję pstryknąć . [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1330/033b2205246ebf08med.jpg[/IMG][/URL]
  9. bardzo fajnie wygląda! moja ma takie szelki :lol:
  10. ja ma ich 4 i są to moje najlepsze adresówki .
  11. [quote name='a_niusia']a co za roznica, czy mijajace cie psy sa na smyczy, czy luzem? tak na zdrowy rozum. jesli twoja suka jest w stanie uszkodzic mijajacego ja psa, to zrobi to niezaleznie od tego, czy pies ten jest luzem, czy na smyczy. wiedzac, ze twoja suka sie rzuca, powinnas zejsc z nia na bok i poczekac az druga osoba z psem was minie-ja bym tak zrobila. nie mowie o sytuacji, kiedy drugi pies podbiegnie do twojej suki. mowie o kulturalnym minieciu sie na ulicy czy na spacerze.[/QUOTE] nie nie, oczywiście że jak się z kimś mijam to psa mam od zewnętrznej strony , za nogami nie od strony mijającego psa i staram się iść najbardziej z boku ;) własnie tak wygląda u nas kulturalne mijanie.
  12. ale nawet jeśli mijając na smyczy psa który jest luzem i się rzuci to co mnie to obchodzi, jest na smyczy . moja się rzuca będąc na smyczy i wymagam tego by psy do nas nie podbiegały. po to ją łapie na smycz by nikomu nie zrobiła krzywdy. jakbym jej nie zapięła to mogła by zaatakować ale zawsze jestem w stanie ja odwołać i taka sytuacja nigdy nie miała miejsca, w parku już nas znają wiedzą że trzeba łapać psy i tyle .
  13. [quote name='NinaVi']Nie rozumiem ludzi, którzy puszczają swoje AGRESYWNE psy.-''[/QUOTE] nie wrzuca się wszystkich agresywnych psów do jednego worka, moja suka jest agresywna i biega luzem po parku/polach/lesie jak widzę psa to ją zapinam na smycz (pomiędzy blokami i na mieście na smyczy wiadomo bo za dużo ludzi/psów), skoro się słucha i wiem że nie podbiegnie do psa to nie widzę powodu by chodziła w kagańcu i na smyczy , jeśli jakiś pies podbiegnie do nas to już nie jest nasza wina gdy moja się rzuci , bo moja nie podeszła tylko tamten .
  14. pół siostra prześwietna! takie bordery mi sie bardzo podobają. noo Miotła też niczego sobie :lol: widać że jej uszy chyba stają .
  15. [quote name='Unbelievable']Finka wygląda prześlicznie :loveu:[/QUOTE] dokładnie to samo chciałam napisać ! Jari i Cortina też niczego sobie ale Finka jakoś najfajniej !
  16. [quote name='Amber']Dzięki za odp. :) Ja dla Jariego mam 4 nieśmiertelniki. Może przy okazji zamawiania gumek z AM, zamówię jamnicom te śliczne adresówki... W końcu plexi podobno się łamią... :evil_lol: [/QUOTE] nie podobno tylko się łamią :eviltong: faktycznie Jariemu w 4cm super!
  17. aaaaaaa Marta boskie!! kocham róż na psich rzeczach .
  18. :calus: wymiziaj od nas Azutka .
  19. oo następny brat mojej Miś :evil_lol: te same śmieszne uchole [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1871/dsc00734wc.jpg[/IMG] Kostek jest bardzo ładny ;)
  20. do nas kurier łaskawie dojechał w poniedziałek po tygodniu .. Miotła coraz ładniejsza :lol:
  21. foto z piłkami super! a jak się razem przytulają na jednym z Mayą :loveu:
  22. :roll: mam nadzieję że z tego wyjdzie.
  23. ale dostał super walentynkę! :lol: współczuję tych nocek , ja bym nie potrafiła odsypiać w dzień .
  24. [quote name='Amber']Mam te buty trixie, zakładałam jak sobie Jari łapę rozwalił i na spacerek na smyczy są OK, ale przy bieganiu cały czas się luzują i spadają... :shake: Takie są fajne: [url]http://www.pelna-miska.pl/pl/c/Ruff-Wear-buty-dla-psa/311[/url] :)[/QUOTE] myślałam o nich ale tu są 2 szt , więc 4 to 300zł a to już drogo miałam nadzieje znaleźć coś do 200zł za 4 szt. zobaczymy jeszcze. my też chcemy już wiosnę !
×
×
  • Create New...