-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
nie wiem jak to zrobimy w takim razie, ale ja muszę spać na łóżku , mogę z kimś jeśli będzie trzeba na podwójnym np z Asią&Luną .
-
ja muszę łóżko bo pies śpi ze mną chyba że ktoś chcę całą noc jęczenia mojego psa and łóżkiem , dlatego zapytałam
-
i mam jescze ważne pytanie ! [B]na stronie ośrodka piszę że domki są 4-7 osobowe ale piszę również że mają 4 łózka ;) więc 3 osoby na podłodze? polówkach ? nie wiem na czym . jak to było ostatnim razem ?[/B]
-
[quote name='dogomanka_']z tym, że Dulux jak jest na smyczy rzuca sie 100% bardzej niz bez smyczy. Dlatego chciałam wczesniej zapytac czy w razie czego ona go tylko postraszy, czy od razu bedzie go atakowac bo jak na poczatku sie zraza do siebie to potem będzie źle chodzic na wspolne spacery itp. :) :[/QUOTE] a no chyba że tak , ona tylko straszy jeśli pies nie dominuję/atakuję więc ewentualnie trochę futra wyrwie ale krzywdy nie zrobi , myślę że będzie jak najbardziej ok . ona głównie suk nie lubi i też nie to że chcę zabić , lubi pyskówki i awantury , jak się będą 2 psy gryzły mogę być pewna że moja wskoczy w środek się gryźć obojętnie kogo aby była awantura . nie będzie tak źle , jeśli w domku nie będę miała większej suki która będzie prowokować lub reagować na prowokację mojej to poza domkiem będzie dobrze z resztą ,tylko to mieszkanie wspólne mnie martwi i ewentualne spacery luzem.
-
kupiłam dziś w końcu dry beda 100x150 i zrobię zrobię z niego 2 . promocja na allegro za 60zł i 20 kurier . mam nadzieje że i u nas się sprawdzi .
-
[quote name='gryf80']jakoś nie spotkałam sie z bulldogami samcami ważącymi mniej niż 30 kg-dodam,że nie zatuczone wałki[/QUOTE] dokładnie [quote name='Amber']Czas uaktualnić zatem wzorzec? ;)[/QUOTE] myślę że właśnie tak .
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='dogomanka_'] a jak mój kudłaty "podejdzie" do Twojej suki dosyć szybko, może wręcz na nią naskoczyć, to ona mu odwinie? bo on tak zazwyczaj nowe znajomości zaczyna, ale od razu psa zostawia w spokoju jeśli ten go nie atakuje. Niestety dalej nie mogę go tego oduczyć. :roll: [/QUOTE] nie będzie źle po to są smycze i kagańce w razie czego . [quote name='dog193']To taj, jak mój... I ma teraz nadłamanego pazura, mam mu ograniczyć ruch przez tydzień - HAHAHA! Poza tym nie wiem, czy te pazur się przytwierdzi do łapy, on jest cały luźny...[/QUOTE] moja miała już 2 razy wyrywanego pazura u weta bo wisiał z niewiadomych przyczyn , gdzieś na dworze sobie załatwiała.
-
[quote name='motyleqq'] a teraz popatrzcie, Etna wyglądała identyko jak miała cztery miesiące: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222721-Filadelfia-4-miesi%C4%99czny-szczeniak-szuka-pilnie-DT-lub-DS.-Bia%C5%82ystok[/URL] i co ja mam zrobić?:placz:[/QUOTE] głupie pytanie :diabloti: weź :lol: daj chcociaż DT :diabloti: i może akurat ..
-
[quote name='zaba14']jak nie wejdzie to na siłe upcham haha :D :D pewnie w piątek będę mieć przesyłkę ;) Seter fajnie w szelach :) ciekawe jak młoda ;P dziś znów widziałam na mieście boksera w czarnych szelach z ezy doga ale pasują mu idealnie jak już wcześniej pisałam ;) pamietam że u gops chyba ta przednia szeroka część była dość wysoko, nie dotykałą tak czasem szyi psa??[/QUOTE] tak u mnie był wysoko ale nie wiem czy wyżej niż u setera , podobnie dość , tylko ja miałam rozmiar M. [quote name='zaba14']Kilka znalezionych w necie husky [url]http://www.eharnessesfordogs.com/site/wp-content/uploads/2011/03/EzyDog-Quickfit-Harness.jpg[/url] [url]http://is00.thegumtree.com/image/extrabig/104297916.jpg[/url] stafik [url]http://i1201.photobucket.com/albums/bb342/Milliepoochie/DSC_0857.jpg[/url] i mix. [url]http://i1201.photobucket.com/albums/bb342/Milliepoochie/DSC_0860.jpg[/url][/QUOTE] widziałam te fotki już , w google poszukałam , ale niestety nie widać jakie to rozmiary a to mnie najbardziej interesuję :lol:
-
[quote name='Karilka']. Jestem zdecydowanie ZA bieganiem psów razem [U]poza[/U] terenem ośrodka - nie ma wtedy nieporozumień między psami (bądź - co bądź jest to duża grupa psów, które się nie znają) Na plaży psy biegają. Odchodziliśmy kawałeczek dalej, gdzie nie ma wcale ludzi i psy biegały i pływały bez problemu.[/QUOTE] :klacz: ja tez jestem za . ciekawa jestem jak suka zareaguję na morze, w jeziorze bardzo lubi pływać ale w morzu będzie miała okazje pierwszy raz .
-
[quote name='Kava']a czy osrodek jest ogrodzony, tzn czy mozna tam puszczac psiaki luzem? a jak jest z plaza, moga psy na plaze?[/QUOTE] z tego co dziewczyny pisały to jest ogrodzony i są plaże na których można puścić psa.
-
:roll: trzymaj się Aga!
-
bardzo fajnie wygląda w ezy dogach , ale jak mówiłam widać że są szerokie ;) co nie ujmuję wyglądu .
-
[quote name='Migori']Tak, zwłaszcza na filigranowym yorku. Skoro taki wielki pies na tym zasuwa tzn że rzepy trzymają całkiem nieźle. Gops, jeden lab u nas na forum ma te szelki, poszukam fotek, ale co do rozmiaru to moge mieć problem...[/QUOTE] lab to pewnie L lub Xl , ale chętnie zobaczę jeśli znajdziesz. ja chyba będę ryzykować i kupię M , ale poczekam jak [B]Żaba[/B] będzie miała M dla staffika i zobaczymy czy wejdzie .
-
[quote name='Yorkomanka']one chyba są regulowane na rzepy? ja od razu mam wizje że to się rozpina:diabloti:[/QUOTE] tak na rzepy , ale moja właśnie jest na granicy rozmiaru , poczekam aż ktoś to sprawdzi :evil_lol: nie rozepnie się ,miałam już kilka produktów tej firmy też na rzepy i było ok, są bardzo mocne.
-
[quote name='Kava']ok, tam ale nie ma informacji jakie wymiary maja te domki.... a ja mam trzy psiaki.... nie wiem czy to dobrze funkcjonuje gdy 4 osoby i dziesiec psow na malej ilosci metrow kwadratowych przebywaja..[/QUOTE] bliżej zlotu będziemy pewnie dobierać domki do psów , przynajmniej tak powinno być . jeśli masz 3 łągodne psy , albo dość małe to nie widzę problemu . pewnie znajdzie się jakiś wolniejszy domek z mniejsza ilością psów gdzie się zmieścicie.
-
[quote name='Migori']Dzięki drzalka, liczyłam na Ciebie. Tak jak sie spodziewałam, obroża pasuje całkiem nieźle, tak szelki to do końca nie wiem, bo widać tylko przód. Poza tym, ten wzorek to stara, dobra jeszcze seria, gdzie rozmiary się zgadzały, taśma nie mechliła pod 3 dniach i nie traciła koloru.[/QUOTE] dokładnie. czy ktoś widział może na psie ten nowy krój szelek ezy doga? tzn chodzi mi o rozmiar bo tez jak zwykle mój pies jest na granicy rozmiarówki M i L. wiem że [B]żaba[/B] czeka ale może ktoś już je ma? edit: znalazłam na molosowym ale to xxl piszą . [IMG]http://mamuska.wariaci.net/~istrith/Al/Ezy/DSC02581.jpg[/IMG]
-
[quote name='Amber'] W sumie zawsze mnie zastanawiało czemu te buldogi są postrzegane jako takie groźne, bo te teraźniejsze angielskie wydają się jedną z bardziej flegmatycznych ras, no i są małe. Natomiast teraz mogę zrozumieć, że chodzi o OBE :).[/QUOTE] oj poznałam kilka buldogów angielskich nie są to małe flegmatyczne psy , mają k.30kg , głowe jak wiadro , przeraźliwie wielką :lol: większą chyba niż asty itd . każdy z tych poznanych buldogów był świetnym pływakiem , i uwielbiał wisieć na sznurze na drzewie , przy tej swojej wadze i małym wzroście wyglądało to bardzo śmiesznie. poznałam je na wakacjach nad jeziorem , niestety moja suka się ich bała . takiego psa można się wystraszyć ;) sama uwielbiam buldogi angielskie ale niestety na nasze 2 piętro odpada .
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Naklejka']Propozycja jest taka... [URL]http://psitulmnie.pl/galeria.php?pid=2883&statusid=1&animaltype=8&virtual=0&senior=0[/URL] ale mama coś się mi zniechęciła do drugiego psa :mad: Rozmawiałyśmy i znowu wyszło, że mam racje i ich argumenty są nic nie warte :evil_lol: Ktoś interesuje się Shetanim! Mam nadzieję, że znajdzie dobry dom. :) Przynajmniej mnie to nie będzie tak już męczyło :)[/QUOTE] trzymam kciuki żeby tym razem się udało ;)
-
[quote name='plina'] widze żem nie w temacie coś ;) i że wszyscy się tu znają? :stupid: Kto by jechał w sierpniu pierwszy raz na zlot? :evil_lol:[/QUOTE] jesteś z Malborka? mogły byśmy jechać jednym pociągiem bo ja też możliwe że sama będę musiała jechać . ja nie pierwszy raz a drugi ale znam zaledwie pare osób , jak nie znasz to poznasz :lol:.
-
moja przy 39cm w szyi w Mke obroże na zacisk też weszła , ledwo bo ledwo ale weszła i dla niektórych to już powód by nosiła Mki :lol: w trixie S tez weszła :diabloti: upchnęłam ją jakoś w 15mm do 40cm ;)
-
nie przyjechał , 7 dni na zrealizowanie zamówienie to dla mnie za dużo, chyba że zmienia kuriera . podziękujemy temu sklepowi .
-
[quote name='Kasi i Lena']Miałam zamiar kupić Lenie (29-30 cm w szyjce) obrożę rogz zapinaną na zatrzask , ale po tych rewelacjach z rozmiarem nie wiem czy M czy L. Mamy L zacisk i jest o wiele za duży.[/QUOTE] na Lene M ona jest drobna, za masywny będzie L, na Fifke Lka jak najbardziej .
-
[quote name='murakami']a, to tak nie porównywałam, po prostu ku mojemu zdziwieniu XL-ka z nitką wisiała na psie jak naszyjnik, podczas gdy XL-ka z armed response (mam 3 wzory) jest dobra.[/QUOTE] uroki rogza :lol:
-
[quote name='zootechniczka']A ja wczoraj odebrałam 10 m linkę. Dobry zakup :). W prawdzie z myślą o kursie który jutro zaczynamy ale na zlot tez się nam na pewno przyda.[/QUOTE] no ja w prawdzie z myślą o codziennych spacerach :lol: ale na zlot będzie w sam raz. ja chcę już na plażę :loveu: