Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. Aza posłanie pierwsza klasa :evil_lol: mieszkanie coraz ładniejsze :lol:
  2. [quote name='Karilka']Rekreacyjnie - tak. Chyba najfajniejsze szelki są z pitmana.[/QUOTE] no chodziło mi właśnie o rekreacyjnie w Polsce niestety inaczej się nie da jak się nie ma ttb ;) bo nie robią innych zawodów dla wszystkich niestety . nie wiem które najfajniejsze ale wszystkie wyglądają tak samo :lol: a Marta chcę z tego co wiem wprowadzić do ich oferty takie szelki to moje będą pierwsze.
  3. trzymamy kciuki by szybko znalazł się właściciel , i żeby zrozumiał jak ważne jest zachipowanie/kupienie adresówki.
  4. [quote name='Falkaa']Szybkiego powrotu do zdrowia zycze :) Baster ma ataki? Jakie ataki? :shake:[/QUOTE] są leki , lek nazywa się luminal podawany w różnych dawkach w zależności jak mocne i częste są ataki . pół życia jadł te leki , nie chcemy mu ich podawać, po lekach ciągle wymiotował , bywał osowiały, "zawieszał się" jakby to był mocne psychotropy , zrezygnowaliśmy z nich a ataki jak były tak były w cale nie miał ich więcej czy mniej . on ma 14lat, nikt nie żyje wiecznie , padaczka postępuję, ataki są częstsze i mocniejsze to jest normalne (i tak weci są mocno zdziwieni że on nadal żyje bo padaczka to choroba wyniszczająca powoli organizm ,raczej psy nie dożywają z nią aż takiego wieku) ale Baster jest twardy co go nie zabiję to go wzmocni , to jest bardzo chorowity pies, nawet uczył sie latać (spadł z mostu) i przeżył więc jakaś tam padaczka od 13lat mu nie straszna ;) tak na prawdę to on się nadaję już do uśpienia , ale rodzice ciągle nie potrafią się przełamać i nie wiem czy kiedyś się przełamią czy on sam kiedyś odejdzie przy ataku.
  5. [quote name='Falkaa']Szybkiego powrotu do zdrowia zycze :) Baster ma ataki? Jakie ataki? :shake:[/QUOTE] od 13 lat ma padaczkę ;) a teraz im starszy tym ma ataki częściej .
  6. [quote name='DomixX']O widzę Basterkowi też dry bed przypasował i smacznie sobie śpiocha :P Noto szybkiego powrotu do zdrówka! Polopirynka, ciepła herbatka, kołderka i pomału przejdzie ;)[/QUOTE] ja już prawie zdrowa ;) zaczeliśmy wiosenne treningi , na razie 1kg łańcucha na szyi by wmocnić mięśnie karku i żuchwy (z nadzieją że pomoże nam to i na prawi się tchawica) a jak tylko dojdą nowe szelki (tym razem miejmy nadzieję rozmiarem idelane ) to zaczniemy WP znowu . więc sezon męczenia pieseczka rozpoczęty.
  7. faktycznie między Jarim teraz a wcześniejszym widać wielką różnicę! super wygląda teraz!
  8. pudel to pudel , dla mnie pies ideał z charakteru , ładnie obcięty ( według gustu) będzie świetnym towarzyszem . bardzo mądry , łagodny, mega aktywny , a jak robi stójke na 2 łapkach to się rozpływam :lol:
  9. gops

    galeria Vato :)

    z ciekawości jak się kształtują ceny w Polsce za dobermana? aż tak wysokie są? dla przykładu staffiki zazwyczaj kosztują k. 2,5 tys i myślałam że to już dużo :lol: o ja naiwna .. :lol:
  10. piraty jak zwykle świetne!
  11. super hero jest stworzony do rudej sierści!
  12. a tu to samo prawie z huntera [URL="http://www.zooplus.pl/shop/psy/obroza_dla_psa/hunter/skorzana/62336"]http://www.zooplus.pl/shop/psy/obroza_dla_psa/hunter/skorzana/62336[/URL]
  13. jestem w trakcie kupowania specjalnych do wp (czekam aż Marta pożyczy od znajomej i mi uszyję dla nas), teraz mam sledy mogę wziąć obie sztuki jakby ktoś chciał spróbować jeszcze. trenujecie trochę ?
  14. [quote name='Olson']Skórzanych, parcianych? Przepinanych? Jakiej długości? :razz: Póki co kompletujemy nasze gadżety (niestety - ten wątek tak działa na człowieka), dawniej miałam czerwoną obrożę, czarną smycz i było dobrze, a teraz. :shake:[/QUOTE] ja mam jedną porządna czarną skórzaną , reszta parciane , 1 flexi . koło 7sztuk i spokojnie starcza .
  15. [quote name='Olson']A ja się muszę o to spytac - obroże obrożami, ale kiedy ktoś ma np. 40 obroży, to co z smyczami do nich? :cool3: Wczoraj stanęłam przed tym problemem ubierając psa na spacer. Niestety, ale czarna smycz nie podoba mi się do tych wszystkich obróżek. :shake:[/QUOTE] najlepiej kupić parę smyczy w różnych kolorach ale bez wzorów, u mnie sie sprawdza. podstawowe mam niebieska, czerowna , czarną (3szt) i zawsze mi pasuję :lol:
  16. a dla mnie im szybciej tym lepiej ;) .
  17. to ja zapytam- możesz zdradzić gdzie są takie przepiękne buldogi ? :lol: świetnie dziewczyny razem wyglądają!
  18. może jakiś trening WP na zlocie? :lol: myślę że opona się tam jakaś znajdzie .
  19. [quote name='Iza.']Mięciutkie sa baaardzo i słodziutkie takie, tylko mordę drą na pieski :diabloti:[/QUOTE] e tam ideałów nie ma :lol:
  20. [quote name='Iza.']Naturalnie, że będę z grzywkiem, nie ruszam się nigdzie bez synka :razz: Buenosek chętnie się zapozna, nie lubi obcych, ale ludzie są obcymi dopóki go pierwszy raz nie dotkną później już sa fajni :lol:[/QUOTE] to ja chętnie wygłaszczę :lol: wydają się takie mięciutkie i miłe :evil_lol:
  21. [quote name='Iza.'] Właśnie, właśnie. Jaka ostateczna decyzja, na ile dni ? Ja jestem za 7 max 8, bo muszę 25 być na wystawie w Białymstoku już ;)[/QUOTE] będziesz z grzywkiem ? zawsze chciałam poznać jakiegoś grzywka a nigdy nie miałam okazji :lol:
  22. skąd macie taki ładny (duży) sweterek ? na moją jakoś nigdy znaleźć nie mogłam rozmiaru .
  23. omlety są nie dobre :diabloti::eviltong: naleśniki z nutellą :loveu::lol:
  24. wujek miał pudla czarnego jak węgiel więc nazywał się Koks ;) od węgla . moje wszystkie chomiki miały ludzkie imiona , ale jednak co innego wołać w domu do chomika . miała Bartka, Marcela,Oskara, Wiktora potem Wiktora Juniora ,Paszmine i na końcu Romana zwanego Krokodylem bydlak strasznie gryzł i był wielkości porządnego szczura .
  25. [quote name='Corse']: Szelki będą. Pewnie na wiosnę dopiero, bo wcześniej chyba nie dam rady :shake: Zastanawiam się tylko - jakie szelki (typ) są najpopularniejsze? Nie wiem od jakich zacząć ;)[/QUOTE] według mnie powinnaś robić norwegi z przodem i rączką z tasiemki naszytej a dół ze zwykłej pasującej taśmy , na prawdę te taśmy nie wyglądają na podatne na ciągłe pranie a spód szelek brudzi się 10 razy gorzej niż obroża .;) taka dobra rada chociaż pewnie i tak nie skorzystasz bo powiesz że wytrzymają :lol:. wiem że np ja bym nie kupiła całych w tasiemce (tej tasiemce od was jak i zresztą raczej żadnej) bo u nas to by była kwestia paru spacerów i szelek bym nie doprała ;) ja już się nie mogę doczekać szelek od 4pawz :lol:
×
×
  • Create New...