Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. dzięki dziewczyny za potwierdzenie że dobrze myślałam , więc będę się trzymać tego staffika :lol:
  2. w ogóle nie podoba mi sie połączenie kolorów w tych AD. dobrze dobrałaś rozmiar . ;)
  3. [quote name='evvelina']gops Twoj post idealnie opisuje Stafforda. Trudno będzie dopasować inną rasę. Mam takiego rudego świra w domu :diabloti: Wcześniej miałam doświadczenie z innymi rasami ale właśnie Staffik zawładnął moim sercem. To psy ciekawskie, odważne i temperamentne, można zaryzykować stwierdzenie, że wręcz nie do zamęczenia, wszystkiemu co robią towarzyszy dziecięcy zapał i uśmiech na pysku. Do tego są bardzo uczuciowe - więc jeśli nie lubisz się przytulać to sie zastanów :p "[I]Czasami Staffik musi, inaczej się udusi...[/I] " ;)[/QUOTE] no to już nie będę się głowić czy na pewno dobrze wybrałam , własnie takiego psa jak opisujesz chcemy .:lol: [quote name='gryf80']gops,dużo można wyczytac o bulikach na forum bulisiowym[/QUOTE] czytałam sporo , nawet bulisiowe forum , kiedyś brałam pod uwagę wszystkie ttb również bulla jak i pita ale właśnie poczytałam i z ttb mogłabym się zdecydować tylko na staffika lub asta . bulliki podobają mi się bardzo z wyglądu ale charakter już mnie dla mnie .
  4. no to wiemy co trzeba robić , depnąć na psa żeby pisnął co jakiś czas i mniejsce sie zrobi :lol: myślę że nie będzie tak źle .
  5. [quote name='gryf80']wybór moim zdaniem może być-broń boże bullteriera[/QUOTE] o bulterierze wcale nie myślałam , poczytałam trochę o nich i wiem że to nie pies dla nas . a według Ciebie dlaczego nie? tak z ciekawości pytam . myślałam z ttb o staffiku ewentualnie aście.
  6. [quote name='Unbelievable']wtedy byłyśmy chyba z trzema psami i jakąś 15 ludzi przy kiblu :diabloti: dalej nie dało się wepchać :evil_lol:[/QUOTE] nauczyć psy warczeć na komendę :diabloti: myślę że troche by się rozluźniło wtedy :lol: no nic, zobaczymy jak to będzie .
  7. [quote name='Unbelievable']no pewnie tak, wyjdzie w praniu ;) mam nadzieję że nie będzie takich tłumów jak w zeszłym roku :roll:[/QUOTE] e tam zobaczą jakiś wariatów z kilkoma psami to miejsce zrobią raz dwa ;)
  8. [quote name='Unbelievable']ah cóż to był za przyjemny spacerek przy 30 stopniach szosą z 6/7 psami :loveu: :evil_lol: ale i tak będę wam dozgonnie wdzięczna za wzięcie bagaży bo byśmy chyba padli w połowie drogi :X[/QUOTE] oo a TY byś jechała z Gdańska :diabloti: ? bo ja bym chętnie tez z Gdańska w pociąg wsiadła by samej nie jechać .
  9. [quote name='Marta_Ares']albo znowu same bagaże zabierzemy, a Wy na pieszo :D [/QUOTE] no ja będę miała taka prośbę :evil_lol: jakbym musiała piechtą iść ten kawał drogi to chociaż jakbyście zabrali mi bagażę :eviltong:
  10. [quote name='Marta_Ares']Ares też bez jajek Mayka wysterylizowana :diabloti:[/QUOTE] to będzie domek idealny :evil_lol:
  11. [quote name='Unbelievable']tylko ona już będzie wtedy miała chyba z 7-8 miechów, więc już nie taki szczeniaczek ;) ale jak miśka nie zeżre, to git :D[/QUOTE] nie powinna :lol: Broom raczej agresywna przecież nie będzie , a ja nad psem panuję tylko jak pies ja sprowokuję to jest źle .
  12. no to zapowiada się świetny zlot :lol:
  13. [quote name='Unbelievable']Nie chciało mi się czytać tych 16 stron, wybaczcie :evil_lol: ale ja jestem BARDZO chętna :loveu: o ile sa jeszcze miejsca bleble+ dwa psy, w domku bez samców z jajkami ;)[/QUOTE] ja jestem chętna dzielić się domkiem z szczeniakiem i samcem bez jajek :lol: wymarzone towarzystwo dla nas.:lol: niech ktoś zrobi w końcu tą liste, sprawdzi czy są jeszcze miejsca i ustali ten termin w 100% :roll:
  14. [quote name='Unbelievable']pewnie tak, o ile mnie ze studiów nie wyrzucą :evil_lol: ale mogłybyście też z Asią na spacerek przyjechać, nie obrażę się ;)[/QUOTE] może i się kiedyś uda przyjechać :lol: [quote name='Unbelievable']jaki zlot? :hmmmm:[/QUOTE] :diabloti: [quote name='Unbelievable']:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] jedź! [quote name='NightQueen']jedziesz ? :cool3::diabloti:[/QUOTE] musi jechać :lol: Ty tez chyba będziesz?
  15. to może i ja spytam :lol: jestem już zdecydowana na rasę psa ale może jeszcze jakaś by się dla nas nadawała a nawet o niej nie myślałam ? i warto o tym pomyśleć ? interesuję mnie pies do max 25-30 kg ale wolę takie bliżej 20kg , nie mniejszy niż 15kg . zdecydowana jestem na staffika . oferuję codziennie 3-4 spacery w tym 1 lub 2 min. godzinne , z aportowaniem , pływaniem w sezonie oprócz tego wycieczki rowerowe co jakiś czas, wypady do lasu , nad jezioro/morze , raczej pies aktywny lub średnio aktywny, nie leniuch (żeby dał radę pójść na kilkanaście km spacer, dorównać tempem mojej suce, więc raczej krótkie kufy odpadają typu buldog) . w domu nie ma dzieci , ale przychodzą goście z małymi dziećmi . pies ma być rodzinny , lubić towarzystwo ludzi , często mamy gości , w domu jest nas aż 7 osób wszyscy bardzo lubią psy (mieszkam także z dziadkami ale to chyba nie ma znaczenia ) . no i pies musi dogadywać się z moją dominującą suką która na pewno będzie rządzić , dlatego szukam rasy podobnej wielkości żeby mogły się razem bawić nie robiąc sobie krzywdy , suka lubi bawić się ostro. pies nie musi kochać wszystkich piesków , ma kochać moją suke (wiem że to kwestia wychowania , na pewno spytam hodowcę który szczeniak jest spokojniejszy a który awanturnik):lol: więc głównie myślałam o ttb . z całkiem innych psów kiedyś marzył mi się cattle dog . żadnych borderów,ogółem owczarków raczej nie biorę pod uwagę . jakieś propozycję ? chociaż pewnie zdania nie zmienię co do rasy to chętnie wysłucham i poczytam o innych , może akurat nie brałam jakiejś rasy pod uwagę a się dla nas nadaję.
  16. skąd macie tyle śniegu ? :lol: świetne fotki
  17. [quote name='Unbelievable']spoko, i tak nie mam kasy jak na razie :evil_lol: będę polować na okazję ;)[/QUOTE] ja długo odwlekałam te dry bedy , ciągle co innego kupowałam ale kocyki polarowe po pół roku wyglądają strasznie,w sierści doprać się nie dają . niestety Miś uważa że to fajnie się przeciąga dry bedem i muszę trochę pilnować bo nie wiem czy go nie pogryzie jak będzie sama, robiła już 2 próby zabawy nim. a okazję są zawsze na wstawach . a właśnie, będziesz może na Sopockiej wystawie? :diabloti: chętnie bym zobaczyła Broom.
  18. łańcuszek w zimę :mad::evil_lol: bardzo ładne zdjęcia, super ma tą obrożę .:lol:
  19. [quote name='ULKA12']A jaki jest wymiar w całości, bo nie umiem znaleźć całkowitego wymiaru na tej aukcji?[/QUOTE] 150x100cm ;)
  20. [quote name='DomixX']Widać dry bed jej się bardzo podoba;) Noto prawie zupełnie jak u nas, wczoraj urodziny mojej mamy i też imprezka :D[/QUOTE] a no podoba :lol: jak można robić imprezy w niedzilee kurde :lol:
  21. [quote name='Unbelievable']a skąd te drybed? będę musiała kupić jak suka przestanie wtrążalać wszystko co ma w klatce -.-[/QUOTE] allegro , był jeden 100x150cm za 60zł więc bardzo tanio plus kurier 20zł który był dziś a wysłane w piątek . już nie ma tej aukcji niestety
  22. [quote name='Marta_Ares']kolor widzę taki jak nasz, będziesz zadowolona, łatwo się je czyści, trzepanie, albo pralka, szybko schną, mój go bardzo lubi:loveu: ale widzę ze Miśce też przypadł do gustu :loveu:[/QUOTE] Basterowi się nowy kocyk nie podoba ale się pewnie przyzwyczai bo jednak polar jest całkiem inny w dotyku i musi sie przełamać . Miśka za to położyła się od razu i do tej pory na nim przysypia :lol: [quote name='iskra_wroc']Taaa rodzinni dokarmiacze to chyba zmora większości psiarzy :D U mnie babcia sucz karmiła np... kapuśniakiem... I na nic się nie zdały prośby i groźby. Dlatego teraz sucz jak najczęściej zabieram ze sobą nawet do pracy i nie ma kiedy najeść się cudów kuchni polskiej.[/QUOTE] niestety , u mnie też dziadki i rodzice nie rozumieją że nie można psu dawać jedzenia z obiadu i kanapek itd . ja suczy do szkoły nie wezmę niestety :lol:
  23. tylko u nas jest tak że nie tylko ja wychodzę z suką, rano i często w południe wychodzi brat (jak jestem w szkole) i jeśli do brata podleciałaby ta jamniczka to po jego kopniaku mogła by nie przeżyć (nie wspomnę już o właścicielu jeśli by był na pewno by mu brzydko wytłumaczył do czego służy smycz), on się "nie pierdzieli" broni naszej Misi , nauczyłam go że ma nie pozwalać się psu gryźć , bracć na ręce, kopać inne ewentualnie itd . on jest w stanie utrzymać Miśke rzucającą się na rękach , ja nie. on ma 90kg mięśni a ja jestem raczej drobną osobą , mój kop większej krzywdy nie zrobi. a brata mam kochanego ,bardzo lubi naszą Miśke . wczoraj w domu była imprezka , 30lecie małżeństwa rodziców , też sobie wybrali dzień , niedziela.. wstałam z takim bólem głowy i przeziębieniem że siedzę w domu , zanim się posprzątało to była 2 w nocy więc i nie wyspana. Miś najlepszy żebrak , nażarła się za wszystkie czasy ,najpierw wszystkich chciała zagryźć a jak ją wypuściłam po kilku minutach to robiła swoję piękne oczka i czekała aż coś dostanie, nic nie dało moje nie pozwalanie , i tak "po kryjomu" dawali. doszły dry bedy , jestem bardzo zadowolona , polecam! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1370/98c91ad30492c4b4med.jpg[/IMG][/URL]
  24. nie znam takiej piłki , ale kongi zmieniają kierunki jak się rzuca psu , moja bardzo lubiła za nim latać , odbijał się i zawsze leciał jakoś koślawo .
  25. ło jeny :crazyeye: szok , york yorkowi odgryzł ucho :lol: przepraszam ale to śmiesznie brzmi . współczuje problemów , oczywiście nic nie płaćcie to nie wasza wina. nie dajcie się , najwyżej skończy się to w sądzie ale to nie jest w żadnym wypadku wasza wina. tylko skoro mały pies może zrobić drugiego małemu taka krzywdę to może właściele niegrzecznych yorków powinni zrozumieć że większy pies może ich psa zabić nie chcąco :roll: moja akurat yorki lubi ale jak chcą na niej kopulować to wali łapami i głową z zamkniętym pyskiem , nawet w ten sposób może zrobić dużą krzywdę takiemu maluchowi :roll:
×
×
  • Create New...