Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. Jari by jamnika mógł zabić bo i moja by mogła jakbym nie rozdzielała to pewne. i wierzę Ci że ciężko utrzymać Jariego bo ja często lecę za moją a Twój ma 20kg więcej , ja nie zamknę Miś w kagańcu , i tak w nim chodzi na 3/4 spacerów ale nie będzie go miała ciągle , szkoda mi tego jamnika ale jakby moja była w kagańcu to pewnie by ją pogryzł , jednak jamniki są zacięte i ząbki mają . Moja kagańcem też umie walić psa ale to jest duże ryzyko bo sama nie jest taka duża i może kiedyś ucierpieć przez kaganiec. Zepsuł mi ten jamnik humor , ciągle chodzę teraz podminowana . Na dodatek nie mamy już Kleo i Asi, od soboty są na drugim końcu miasta i nasze spacery są całkowicie samotne co nam za dobrze nie robi ale życie. Byliśmy w niedzielę z rodzicami w lesie z suką , pecjalnie pojechaliśmy rano by mało psów było niestety zawsze znajdzie sie jakiś idiota który psa nie upilnuję, Miś oczywiście 3/4 spaceru w kagańcu bo aż tak jej nie ufam na szlaku pełnym ludzi i co jakiś czas mijając psy . Pies wrócił padnięty bo robiła po 100 razy kółka ode mnie do rodziców i nie wiedizała z kim ma iśc ;) . I na sam koniec , jutro idziemy do weta . Znowu gruczoły i podetniemy pazury , więc czeka nas znowu nieprzyjemny dzień , bo Mis i wet to nie fajna historia zawsze.
  2. a ja dziele jednak na 3 , jeden 100x75 i 2 razy 50x75cm dla pudelsa na zmianę . dobrze mieć małe psy :)
  3. [quote name='Ewa&Duffel']Ten zamówiłaś ? ;) [url]http://allegro.pl/dry-bed-vet-typ-b-100x150-legowisko-poslanie-i2075222901.html[/url] Też się nad nim zastanawiam...[/QUOTE] tej aukcji z której kupiłam już nie ma, ale cena podobna i ten sam dry bed ;) myślę że cena okazyjna.
  4. wiesz tylko to nie było tak jak zawsze , ona atakowała już na poważnie a serio ma siłę i potrafi zrobić krzywdę , mam nadzieję że jamnik nie musi być szyty . bo nie wyglądał dobrze.:roll: ale to nie była nasza wina . moja raczej mniejsze psy straszy , złapię i puści , a teraz zachowała się jak gdyby był dużym psem walczyła na serio . nie lubię takich sytuacji mam przez to stres i martwię się jednak jak to się odbije na jej psychice . ehh jeszcze suka spod 1 z klatki ma cieczkę i psy pod klatka przesiadują :roll: Miś broni swojego terenu i mam codzienne akcje, brat wychodzi teraz głównie bo ja sobie nie radzę jak idzie na nas kilka psów , a on skopie je najwyżej. ale współczuję maltańczyków :evil_lol:
  5. [quote name='Olson'][url=http://p.alejka.pl/i2/p_new/25/40/smycz-automatyczna-dla-psa-flexi-black-white-pies-5-m-801332_0_b.jpg]Flexi Black&White[/url] Ma ktoś może to urządzenie? Ściera się ten obrazek?[/QUOTE] one są tylko do 20kg z tego co wiem .;) co do kolców, na moją działały nawet nisko więc i tak je nosiła często , niestety to kolce "zepsuły" tchawicę mojego psa mimo że szyję ma i miała mocno umieśnioną , silną jednak nagłe szarpnięcia na kolcach i dławiku spowodowały problemy.(nosiła taki zestaw codziennie) . oczywiście to nie znaczy że kolce są złe itd . tylko akurat u nas tak się stało .
  6. kupiłam szary dry bed duży podzielę go na 2 dla obu psów. Baster ma codziennie ataki ale już tylko po 1 . dziś jakąś godzinke temu Miś złapała się z jamnikiem , zaatakował nas i się przeliczył bo Miś go złapała a że dużo silniejsza do małego jamnika to nie wiem co mu było ale była krew , trzymała go w mordzie i trzęsła łbem a ja stałam na zbitym śniegu śliskim i nie bardzo miałam jak ją oddzielić , na jamniku była krew ale byłam tak zła na właściciela że jeszcze się z nim pokłóciłam bo mi wmawiał że to nasza wina. dawno nie byłam taka zła, wróciłam i aż mi się ręce trzęsły i brat chciał już schodzić na dół jak się dowiedział co się stało w celu wytłumaczeniu panu żeby trzymał jamnika na smyczy , ma szczęście że Mis była ze mną bo brata mam nerwowego. Mis oczywiście nic nie jest prócz tego że mogę uznać że sezon na "zabić jamnika" został rozpoczęty . to by było na tyle .
  7. [quote name='a_niusia'] jeszcze sobie zaraz ubzduram, ze potrzebuje flexi:)))[/QUOTE] potrzebujesz :diabloti: to podstawowe wyposażenie każdego psa :evil_lol: ale tylko firmy flexi , one są warte ceny .
  8. [quote name='sator_k_'] Ktoś planuje może jakieś nowe zakupy? Obróżki, szeleczki, smyczki?[/QUOTE] mój nastepny zakup na marzec/kwiecień to szelki ezy doga model norwegi :lol: wcześniej NIC ! :roll: no tylko flexi 8m bo akurat nam potrzebna (jak ktoś chciałby się pozbyć to zapraszam na pw ) .
  9. ale się własnie wkurwi*** . poszłam z suką na pole porzucać piłkę , zmęczona bo dopiero wróciłam ze szkoły ale pies nie wybiegany więc musiałam . wracamy z pola , idziemy , suka na smyczy z daleka widzę 2 psy , jeden to jamnik . jak nas zobaczył to leci na nas , i od razu rzucił się na moją suke! moja nie należy do grzecznych uległych i tez go złapała z tym że moja dobre kilkanaście kg większa i silniejsza więc trzymała go w zębach i trząsała łbem , ja nie mogłam zbytnio jej odzielić bo stałam na ubitym śliskim śniegu i ledwo trzymałam równowagę bo ciągle trzymałam smycz i szarpiące się na drugim końcu 2 psy . właściciel jamnika a jak się później okazało jamniczki dalej sobie stał i miał wszystko gdzieś , jak już jakoś rozdzieliłam psy , jamniczka uciekła do właściciela a on do mnie się burzy ! "takiego psa to się na spacer nie bierze jak nie potrafi go Pani utrzymać " " w kaganiec go wsadzić jak taki głupi" chyba zapomniał że to jego jamnik nas zaatakował! powiedziałam brzydko co myślę o jego zachowaniu bo już nie wytrzymałam i jak jeszcze raz zobaczę jego psa bez smyczy i do nas podbiegnie to dostanie ode mnie kopa , bo nie pozwolę by mojemu psu coś się stało . może to tylko jamnik ale one są zacięte i już raz miałam sukę z ranami na uszach bo jamnik chciał się "pobawić" . widziałam krew na jamniku , szkoda mi psa ale może to będzie jakaś nauczka dla właściciela.
  10. dopiero pojechała ;) pewnie wróci bliżej 19 . my też ciągle trzymamy kciuki .
  11. [quote name='Olson'] Weta kocha pasjami, więc tam chadzamy w ogóle bez namordnika. Fizjologa zakupimy na lato, póki co eksploatujemy ten - do lasku mamy 6-7 minut spacerkiem, a w lesie już go zdejmujemy, więc tylko na chwilę. ;) Jakoś musi przeżyc, aż go nie zciora, no albo do lata.[/QUOTE] ważne że wiesz że nie jest dobry i chcesz wymienić ;) bo są tacy co się kłócą że to najwspanialsze kagańce .
  12. [quote name='Olson']Moja też czasem ma na sobie stare, wiszące kolce i tubę, i nikt nigdy nie nazwał jej kundlem. :diabloti: No, może poza mną.[/QUOTE] bo jest rasowa :lol: a ja mam kundla który jest niby "wilczurem" dla przeciętnego przechodnia , szczeniakiem oczywiście dlatego jescze mała:evil_lol: swoją drogą nie używaj tuby chyba że do weta , nie są to dobre kagańce .
  13. [quote name='Kasi i Lena']Ja mam dwa kundle i ludzie zdziwieni że zadbane, że mają różne akcesoria, zabawki. .[/QUOTE] dokładnie tak jest . ja tez jak idę w ładnych szelkach , pies w kagańcu to ludzie mówią " jaka to rasa?" lub "ja tez kiedyś miałem wilczurka" ;) a na kaganiec fizjologiczny mówią "kaganiec sportowy , to takie jak noszą psy w policji , na pewno to wilczur" . a jak by szła w starych kolcach wiszących na szyi i za małej tubie to pewnie od razu byłaby kundlem .
  14. gops

    galeria Vato :)

    szczerze to ja też mam taką niepewność do dobermanów ale nie dlatego że uważam że to mordercy tylko dlatego że moja suka chętnie by się pogryzła z takowym i nie chcę prowokować nikogo , tym bardziej że to są silne psy i po co ma się ktoś szarpać , wolę na spokojnie przejść inną drogą np . mijam kilka razy w tyg w parku 3 dobermany , żaden się nie rzuca nawet jak moja drze paszcze , raz mi jeden podbiegł złapała go za mordę ale się wyrwał po czym zdziwiony odszedł , sama byłam zdziwiona że nie oddał , bo to by była normalna reakcja przecież . właścicielka mnie przeprosiła że podbiegł . pewnie gdyby moja średnia suka była dużym samcem to by się to inaczej skończyło . chciałabym mieć dobermana, szczególnie podobają mi się te ruski które kilka razy pokazywała w różnych dyskusjach Amber , ale wiem że nie miał by u mnie dobrze bo czego innego oczekuje od charakteru psa.
  15. ja już niestety nie mam obróż które nadawałyby się do oddania. ale takie teksty są na prawdę nie na miejscu . każdy pomaga jeśli ma ochotę , ja często kupuję na bazarkach , nie pracuję więc nie mogę w żaden inny sposób sposób a nie chcę rezygnować z innych przyjemności jak kupowanie obróż. wygrałam sama ze sobą bo nie kupiłam szelek ezy doga tylko zamówiłam moim psom dry bedy :lol: jestem z siebie dumna.
  16. o poproszę frmę tych butów na psiaku , szukam na moją bo muszę co kilka minut jej wyciągać wielkie lodowe kule z między poduszek i obie nas to strasznie irytuję na dłuższą mete strasznie wkurzające . zdjęcia super! fajnie że macie takich psich kumpli :lol:
  17. [quote name='Szerkanka']gops, moj tez, jak sie go nie wpusci do lozka, to jeczy cala noc, proszac zeby go wpuscic... ze wzgledu na rozmiary Lulka, zadowolimy sie wersalka :) i fajnie jakby byly male psy, a przynajmniej mniejsze :P[/QUOTE] mi jak najbardziej odpowiada duży pies w domku jakby co :lol:
  18. mi to nie przeszkadza , może dlatego że nie poznałam jescze żadnego psa o imieniu Gosia :lol: ja mam Bastera czyli całkiem psie imię i Misie , miałam sytuację że kobieta zarzucała mi że nie powinno sie tak nazywać psa bo to obrażliwe dla innych osób o tym imieniu :crazyeye: chodziło o imię Michalina, skrót Misia .;) oczywiście mój pies nie ma na imię Michalina :lol:
  19. jedyny wzór RD który mi się tak podoba! świetny.
  20. aaaaaaaaaaaaaaaaa gdzie to dostanę? [IMG]http://www.personalised-pet-products.co.uk/image/cache/data/Dog_Harness/Red_Dingo_Dog_Harness_Green_Spots_on_Brown-500x500.jpg[/IMG]
  21. [quote name='FredziaFredzia'] Myślisz że będą za wąskie?[/QUOTE] widziałam na mopsie Lki i wyglądały super , więc na BF który jest większy i też takiej postury mocniejszej będą świetnie wyglądać . 18mm będzie ok ale niedługo , on zaraz nabierze potężniejszego wyglądu i będzie kiepsko .
  22. [quote name='FredziaFredzia']Franek jeszcze nie jest dorosły. ;)[/QUOTE] ale zaraz będzie , chyba że zamierzasz wymieniać za kilka miesięcy bo 18mm na BF będzie cienko . myślę że Lki nawet tera będą na niego dobre.
  23. [quote name='FredziaFredzia']No właśnie na tej stronie reddingo.bazarek są jedne jedyne szelki w rozmiarze M. :lol: Także za dużego wyboru nie ma.[/QUOTE] dla dorosłego buldoga lepsze będzie L .
  24. [quote name='FredziaFredzia']Wpadłam tu z tematu sprzedam,oddam kupię... bo polecono mi szelki red dingo. I w związku z tym pytanie - gdzie takowe kupujecie? W zooplusie? Nie chcę zaśmiecać tamtego wątku a ten jest do pogadania. :)[/QUOTE] zooplus omijaj szerokim łukiem jeśli chodzi o RD bo tam strasznie drogo .
×
×
  • Create New...