-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
do nasz doszedł dry bed , już podzielony leży w psich legowiskach . ja jestem bardzo zadowolona, jeszcze nie wiem jak psy -zobaczymy w nocy czy będą chętnie spać w legowiskach jak do tej pory (miały polarowe koce). jest porządny , gruby i wydaję się bardzo ciepły . ja polecam ;)
-
Co sądzicie o nazywaniu psów imionami ludzkimi?
gops replied to Navarette's topic in Wszystko o psach
[quote name='Vectra'] Używając imion ludzkich , mam większe prawdopodobieństwo by mój pies nazywał się oryginalnie ... szkoda tylko że nie każdy się chyli ku oryginalności i imiona sobie powiela .... mój Franio był tu jako pierwszy , a teraz franiów jak grzybów po deszczu :cooldevi: )[/QUOTE] co do powielania imion , moja suka ma jak że bardzo oryginalne imię Misia :diabloti: i wiesz co , miała mieć na imie inaczej ale reagowała na to ,no i wygląda jak taki Miś i imię do niej w 100% pasuję tzn do wyglądu , Miś uszatek z klapniętym uszkiem , bo do charakteruu troszkę mniej :lol: ale co dziwne siedząc na forum widziałam zaledwie parę Misiek , mimo że to niby popularne imię ja widziałam zaledwie parę (za to Miśków jest więcej , płci męskiej). nie używam tego imienia nigdy, psa nie wołam "Misia do mnie" to jest jej prawdziwe imię ale używamy całkiem innych , Miś, Zdziś , Zdzicha, no i ja wołam Niunia :oops: może i tandetne ale najczęściej go używam. uwielbiam imiona nie zgadzające się z psem , np dla małego psa Killer, a dla dużego Misiek, jak słyszę że pies ma na imię Grand , Baster czy Brutus mam przed oczami dużego psa , a teraz nie ma podziału znam małe psy o tych imionach , sama mam staruszka Bastera i jego imię było bardzo mało popularne 14 lat temu jak je dostał , był jedynym , nie widziałam na osiedlu żądnego innego itd . i przez to było bardzo przekręcane był Plastrem , Bastkiem, a nawet Bartkiem (sami tak na niego mówimy w domu) ;) -
Fotoblog wszystko majacy! Psy! Konie! Gryzonie! Pajeczaki!
gops replied to SZPiLKA23's topic in Foto Blogi
[quote name='SZPiLKA23']narazie wazy 14 kg mysle ze kolo 25 bedzie wazyl powinien byc jak wiekszy husky ;)[/QUOTE] to jak dla mnie ideał wielkościowy :lol: nie za mały nie za duży , fajny średniak . ale się z kotem dogaduję :lol: -
[quote name='Tyna21']Mamy to samo! :( na dworze jest okropnie, nawet Vato zniesmaczony próbuje omijać ogromne kałuże[/QUOTE] moja to samo , jak jest ciepło i są kałuże to lubi sobie wbiec w nie , powygłupiać się ale teraz omija szerokim łukiem co może niestety nie wychodzi jej to bo wszędzie dosłownie wszędzie jest mokro . dziś mieliśmy akcja JAMNIK nr 3 , nr 2 była przedwczoraj , Miś już z daleka się rzucała (wiedziałam że tak będzie ona ma dobra pamięć i nie daruje żadnemu psu jak raz się pogryzła) lecz jamnik zjeżony , naszczekał z bezpiecznej odległości zrobił siku i nie podszedł , lecz dziś stwierdził chyba że znowu spróbuje sowich sił lecz ja nie pozwolę by Miś zrobiła mu krzywdę (na prawdę jest niski , mały max 10kg i mogłaby go zabić) i dostał ode mnie kopa i uciekł . co innego suki sąsiadów są podobnej wielkości , jedna większa i jak się złapią to mają szanse z moją , najwyżej się pokaleczą ale nie zabiją a jamnik niestety może zginąć .
-
[quote name='motyleqq']Etna jak schudła kilogram to od razu było widać, żebra na wierzchu:shake:[/QUOTE] Etna jest budowy jak Kleo tylko Kleo jest bardziej barczysta (może dlatego że starsza) u niej tez jak schudła to od razu się rzucało w oczy . przy takiej budowie, wysokich , szczupłych psach to widać . a jak moja ma posturę czołgu to u niej kg w tą czy inną nie jest widoczny praktycznie, jakby schudła z 2kg to pewnie do razu by było widać ale wtedy ważyła by za mało . miała szczere chęci by pójść zrobić jakieś fotki , ale mamy powódź dosłownie , śnieg topnieje bo jest koło 1-2 na plusie, do tego deszcz leje cały 2 dzień i wszędzie jest mokro , bardzo mokro .
-
[quote name='w deszczu rosnę']FredziaFredzia, dziękuję za opinię :) Hmm... jestem ciekawa ile te nowsze modele są lżejsze (zakładam, że są :) ) Moja taśma waży (zważyłam z ciekawości) ponad 0,5 kg, a i tak już była skracana.[/QUOTE] taśma nadal tyle waży do 50kg taśma. linka dużo mniej
-
[quote name='w deszczu rosnę']Wielkie dzięki, Gops. Właśnie rozważam zakup jakiejś. Miałam kiedyś linkę, teraz mam taśmę, ale mimo, że mechanizm działa bez zarzutu to jest już bardzo mocno zniszczona, była już szyta, bo któryś z ancymonów ją przegryzł i tak myślę nad nową. I właśnie ze względu na tą rączkę antypoślizgową myślę o comfort. Dla 30 kg to musiałabym mieć ten model do 50 kg. Czy linka będzie ok? Acha, i czy one wciąż są tak diabelnie ciężkie? Moja ma chyba 100 lat ;) i można nią zabić tak ciężka ;)[/QUOTE] tak do 50kg powinnaś brać. i linka starczy też jest bardzo wytrzymała
-
[quote name='w deszczu rosnę']Czy ktoś z Was mógłby mi wytłumaczyć czym (prócz wyglądu) różnią się modele Flexi classic i comfort? Czy comfort ma rączkę z inną powłoką? A, i jeszcze, czy taśmy mają max. 5 m czy są także 8 m?[/QUOTE] comfort jest jakby z gumową rączką , mniej się ślizga w ręku. classic są też 8m taśmy nazywa się ona flex classic maxi. comfort z tego co wiem tylko linke 7 czy 8m;)
-
[B]Vectra [/B]super Franio wygląda! dzięki . [B]Smile[/B] to też 4cm ?
-
moja suka bez problemu ciągneła sanki z 50-paro kg osobą więc dla dobermana myślę że to żaden wysiłek :lol: a co dajecie na stawy ?
-
:glaszcze: ...
-
[quote name='zaba14']Po co zbojać wagę psu który nie ma nadwagi? Chodzi mi że z zamirzeniem, bo wiadomo przyjdzie lato, dni dłuższe więc i człowiek więcej czasu spędza na zewnątrz, a co za tym idzie pies może coś zrzuci ;)[/QUOTE] dokładnie, ja specjalnie psa nie odchudza, schudnie to ok , nie to nie , nic jej nie będzie.
-
[quote name='iskra_wroc']Zbijasz jej wagę na wiosnę?[/QUOTE] myślę że nie będę musiała nic robić szczególnego , ona ma bardzo dużo ruchu dziennie a na wiosnę zacznie się sezon jeszcze pływania i rowerowania więc sama waga jej powinna spaść , tylko u niej jest tak że ile by nie ważyła mniej zawsze jest takie wrażenie grubości , jej najniższa waga to było 15,7kg w wakacje i oczywiście nikt nie zauważył że schudła bo nadal wyglądała tak samo tylko żebra były lepiej wyczuwalne . ma taka dziwną budowe . teraz waga wacha się k.17kg najczęściej jednak 16,5 ma .
-
[quote name='Vectra']chyba nikt nie podważy TESTU ? :diabloti: co innego , gdybym napisała , że mój bulgot szarpnął mnie za kotkiem :evil_lol: dodam że nie pociągnęła samochodu na luzie do przodu ... tylko przestawiła w bok o prawie 2 metry ... jechał pan na rowerze , była przyczepiona do haka[/QUOTE] po proszę foto e collrsa 4cm jeśli takowe masz na staffiku :lol: będę brała dla mojej , spróbujemy czy na 4cm też będą problemy ale nie wiem jak to będzie wyglądać :roll: co do wytrzymałości obróż moja suka na rogzie wyrwała ławkę pod sklepem na wsi bo zobaczyła kure ;)
-
to w szyi bardzo dużo , no ale jak okazyjnie kupione to super! bo nowe to by było szkoda . bardzo ładnie na Megi wygląda ten wzór .
-
Lucky dużo musiałaś skracać ?
-
[quote name='FredziaFredzia']Będą jeszcze inne wzorki? A czy można zamówić szelki z wybranym wzorem? ;)[/QUOTE] na pewno można :) wystarczy napisać pw .
-
[quote name='AnIeLa']na allegro już są wystawione nowe wzorki [url]http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23354450[/url] :)[/QUOTE] a ja wiem że będzie duużo więcej nowości :diabloti: i czekam dlatego
-
[B]Marta[/B] świetnie wyglądaja!!
-
a ja czekam na nowe wzorki 4pawz i zamawiam szelki:lol: wydaje mi się, że taśma od corse na szelkach to nie jest dobry pomysł tzn jak wiadomo psy mocno brudzą spód szelek (bynajmniej mój brudas) i wiele taśm zwykłych się nie dopiero (przynajmniej mi w 3/4 szelkach) więc taka pewnie tym bardziej z takim typem naszycia (nie gładkim):roll: aczkolwiek na pewno były by piekne .
-
[quote name='papillonek']Fajny pomysł okropny kolor jak dla mnie ;) Lepszy bylby żywszy ,niz taki bury :razz:[/QUOTE] dokładnie tak samo myślę, w ogóle do mnie nie przemawia ten wzór .
-
[quote name='Unbelievable']chodzi mi o cenę ;) krakvet się poprawił mimo wszystko[/QUOTE] [URL="https://katani.pl/index.php?podkat=749&k_prod=82&sort=0"]https://katani.pl/index.php?podkat=749&k_prod=82&sort=0[/URL] też normalna, różnica kilku zł . 2 paki się opłacają .
-
[quote name='Unbelievable']jak w katani z przesyłką? na e-karmie nie ma tego TOTWa. Jest jeszcze w krakvecie i pewnie tam zamówię[/QUOTE] katani w normie, szło 2 dni więc raczej normalnie. na kraku nie wiem czy bym zaryzykowała :lol: zooplus jest dla mnie stracony za ostania paczkę idącą 7dni .
-
[quote name='Unbelievable']generalnie jest ZAJEBIŚCIE, paczka wraca do sklepu, a ja mogę złożyć ponownie zamówienie lub dostać zwrot pieniędzy, z tym że tej karmy aktualnie nie mają na stanie :loveu: dodam że minęły dwa tygodnie od pierwszej próby dostarczenia paczki :)[/QUOTE] jeśli totw to tylko katani lub e karma oni są normalni ;)
-
chciałam kupić to posłanko z eukanuby dobrze że tego nie zrobiłam Miś to by się chyba dupa zmieściła :lol: śliczna Moli! i gratuluje bycia podwójną ciocią .