Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. nie wiem czy mogę głośno powiedzieć , na stronie przeczytałam że planujesz na ten rok jeszcze miot ;) można spytać kto z kim ? i jestem bardzo ciekawa rodziców Emilki , jej hodowla ma stronę internetową?
  2. [Q [quote name='Marchewkowy']ja nie znalazłam żadnej do 35 kg tj tylko city ale to krótka 2m a ja bym chciała co najmniej 5 m. Jest albo do 20 kg czasem do 25 kg w niektórych albo do 50 kg.[/QUOTE] według mnie możesz kupić taśme clasic 2 i wytrzyma Abi . albo 3 na lince są bardzo podobne wielkościowo i wagowo.
  3. [quote name='Marchewkowy']ale do bani że flexi do 35 kg jest tylko city krótka 2 m :/ taka by była idealna dla abi właśnie do 35 kg...[/QUOTE] tzn ja mam niby do 35kg 5m , te starsze wersję były do 35kg rozmiar 2 , a teraz piszą że do 35kg według mnie to bzdura bo są na prawdę mocne, na mojej smyczy 2ce właśnie prowadzałam parę razy amstafkę agresywną .
  4. [quote name='paulaa.']Gdybym miała czernego psa, napewno wziełabym: [url]http://furkidz.eu/pl/p/Black-Elegance/93[/url] boska jest. :smile:[/QUOTE] jedyny wzorek Corse który mi się naprawdę bardzo mocno podoba! [quote name='Czekunia']Dziewczyny, cisza! :evil_lol: A_nusia - marsz do sklepu po Flexi:diabloti:, gwarantuję pełne zadowolenie, choćby właśnie ze względu na niebrudzenie butów, i to nie tylko blotem:lol:.[/QUOTE] toż my po cichu dyskutujemy :lol: a ja czekam na wygrana obroże z ami playa szachownice .
  5. jak tak podkreślacie to chlanie to mam nadzieje że każdy panuję nad swoim psem nawet będąc pod wpływem szczególnie TY klaudusia ;) bo niestety na zlocie na którym byłam nie każdy panował (mówię o osobach pijanych). ja owszem piwo czy dwa ewentualnie 3 :evil_lol:wypiję ale panuję nad psem nawet wtedy .
  6. [quote name='a_niusia']wiesz co napisalam, ze mam stara, gowniana smycz pedigree, ktora obkleilam naklejakami hello kitty-odczytalas to jako zalety? moja suka jest grzeczna na smyczy, calkowicie rozroznia, kiedy idziemy na spacer (na spacer nie chodzimy na flexi, bo po co), a kiedy idziemy sie tylko odlac. w sumie to flexi jest mi potrzebna po to, zeby nie blocic sobie butow na trawniku. czasem tez biore ja na wystawy, zeby mogla sobie jakos bardziej pochodzic czy cos.[/QUOTE] odebrałam posty mówiące o tym że trochę szkoda kasy na taka flexi jako że jest ona za droga a może nie warta ceny i podkreślanie tego "że moja smycz jeszcze żyję" jako zalete tej smyczy , a nóż widelec jaki Kowalski to przeczyta i zacznie wyprowadzać swojego agresywnego rotwailera na flippy do 50kg ;) możliwe że tylko ja to tak odebrałam . no i tylko pozazdrościć psa w takim razie .
  7. [quote name='a_niusia']co konkretnie tak odebralas? nie wiem, co np. twoj pies robi na flexi, ale moj tylko sobie spaceruje i wacha szukajac dogodnego miejsca, aby sie odlac. nie sadze, zeby przez to nawet moja smycz mogla sie zerwac. a nawet jesli...moja suka durna nie jest, juz z tego wyrosla. po prostu zamiast wpadac pod samochod wrocilaby przy nodze do domu:))[/QUOTE] odebrałam tak wszystko co do tej pory pisałaś o tej smyczy. co do psa to tylko pozazdrościć , moja lubi pogonić sobie kotka/zajączka czy pieska więc nie wiem czy by wróciła jakby w tej sytuacji zerwała smycz.
  8. [quote name='a_niusia']w jaki sposob flexi uzywana tak jak moja w przypadku takiego psa jak moj moze stanowic niebezpieczenstwo dla psa? i przy czym sie upieram? czy gdzies napisalam, ze moja smycz jest super? nie, jest gowniana.[/QUOTE] ale piszesz w taki sposób że ja to tak odebrałam ;) i pewnie nie tylko ja. jest niebezpieczna bo może się zerwać co może zaowocować wpadnięciem psa pod koła samochodu np.
  9. [quote name='a_niusia']gops, ty chyba troche za powaznie niektore rzeczy bierzesz. co wiem lepiej? napisalam przeciez, ze mam gowniana smycz, ktora byla gratis do karmy pedigree i ma ona lekko ponad 20 lat. co w zwiazku z tym wiem lepiej?[/QUOTE] skoro kilka osób tłumaczy że flexi są lepsze od bezfirmówek bo te się psują a Ty nadal piszesz że skoro Twoja 20lat wytrzymała itd ;) tak jakby dla Ciebie to było nie ważne i brzmi to jakbyś uważała że po co kupić drogą flexi jak można mieć tanią bez firmówkę (co dla mnie jest zwyczajnie niebezpieczne dla psa).
  10. [quote name='a_niusia'] moja 26 kg suka przez ponad miesiac chodzila na naszej gownianej smyczce na spacerki, kiedy miala kontuzje i smyczka nadal zyje.[/QUOTE] nikt Ci nie każe zmieniać , tylko mówimy jak jest a skoro wiesz lepiej ;)
  11. dokładnie Lori nogi ma jak laska :lol:
  12. [quote name='a_niusia']moja juz ma ponad 20 lat i chodzi:))) a jest firmy krzak. kurde troche szkoda mi kasy na te impreze. generalnie troche mi szkoda kasy na smycze, bo moje psy malo uzywaja.[/QUOTE] u mnie nie firmowe poszły 2 w krótkim czasie , kupiłam flexi i jest na lata.
  13. [quote name='a_niusia']dobra, co za roznica?[/QUOTE] flexi dobrze dobrana jest niezniszczalna :diabloti: czyt. mechanizm jest dużo wytrzymalszy a inne automaty szybko się psują .
  14. [quote name='a_niusia'] ja mam flexi-ma ok 20 lat i byla kiedys gratis z karma pedigree, ale logo pedigree zakleilam nalepkami hello kitty, bo wiadomo, ze to siara. uzywam jej czasem jak ide na lanie, ale i tak wolalabym jakas ladniejsza. szkoda mi troche kasy, bo juz bym wolala kupic wiecej obrozy hehehehe.[/QUOTE] flexi to firma jak rogz , nie nazwa smyczy. masz smycz automatyczna ale nie flexi :)
  15. [quote name='a_niusia']dzis z rana idac z moja starsza suka sie odlac pomyslalam, ze dobrze by bylo miec jakas obra smycz flexi:))) to sie chyba poglebia!!![/QUOTE] mówiłam , właściciel bez flexi to jak żołnierz bez karbainu :eviltong: [quote name='Czekunia'] [URL]http://juliusk9-sport.pl/szelki-k9-power-rozm-p-67.html[/URL] ?Gdzie mogę je jeszcze dostać??[/QUOTE] na allegro są zawsze wszystkie rozmiary , jakaś fundacja wystawia. [quote name='a_niusia']a lepiej jak we flexi jest tasma czy linka?[/QUOTE] według mnie linka lepiej się zwija .
  16. Andzia ma prześwietne umaszczenie! ciekawa jestem jak będzie wyglądać jako dorosła czy kolor się trochę zmieni ? biedna Hania! :lol:
  17. [quote name='Agnes']nie no luuuzz...te oczy wiodace za mna w Wincu, bosz...[/QUOTE] co za przeżycia! :evil_lol:
  18. Marta 1 obroża świetna! :)
  19. [quote name='Agnes']:siara::siara::diabloti:[/QUOTE] bez przesadyzmu :eviltong: no może troszkę ..
  20. [quote name='motyleqq']jak ja się cieszę, że nie mam takich sąsiadów jak Ty. u mnie prawie wszystkie psy na smyczy, a zwłaszcza te co do gardeł skaczą ;)[/QUOTE] wiesz co to jest dość głupia sytuacja bo te suki o których mowa ogółem są ok , tylko z moja sie nie lubią, więc chodzą luzem a jatka jest tylko jak się spotkamy. Miśka ogółem często wzbudza w psach agresję nawet u tych łagodnych , nie wiem może jej źle z oczu patrzy :lol: pewnie też postawą swoją bo chodzi bardzo pewnie, z uniesionym ogonem to i prowokuję . no nic , jakoś nam się ostatnio udaje ich nie mijać .
  21. [quote name='Agnes']nudy:diabloti: starzeje sie ta Miska czy jak?:eviltong:[/QUOTE] :evil_lol: no chyba tak :diabloti: a tak serio to faktycznie dawno żeśmy naszych wspaniałych sąsiadek nie spotkały :lol:
  22. Miś w normie :lol: już po 4 treningach , wróciliśmy do tabletek na stawy więc ;) ciągle żre totwa i nie zmieniamy póki co bo bardzo nam służy , plus surowe co kilka dni . wage trzyma ładnie , z nikim się nie pogryzła ostatnio :lol: więc wszystko w porządku .
  23. [quote name='BBeta']A Ty trenujesz z Miśką agility? Bo z tego co pamiętam jakiś czas temu chciałaś kupić szelki z agilitową tasiemką :diabloti:[/QUOTE] chciałam kupić AD (sprawdzić)i miałam w nosie jaką ma tasiemke, a akurat te były do kupienia :lol: ale nie trenuję , aglitty to nie dla nas i nie kupie takich szelek :lol: nic na siłę :diabloti:
  24. [quote name='bazylowa']Oj tam, oj tam. To taki sam argument, jak po co komu tasiemka piracka, jak nawet nigdy na statku nie był ;) [/QUOTE] to akurat według mnie co innego , jakby ktoś na owczarka założył obroże z napisem amstaf ;) dla mnie to nie ma sensu po prostu no ale to kwestia gustu . że może szpan czy jak :diabloti: bo aglitty na dogo modne ostatnimi czasy :lol: ja też nic do samych szelek nie mam bo kolorystyka przepiękna, sama tasiemka też jest fajna ale ja widzę ją na psie który trenuję . no nie będę może tego ciągnąć bo znowu będzie że sie czepiam :evil_lol:
  25. po co komu szelki/obroża z napisem aglity jak ktoś nie trenuję ? :lol: co innego jak trenuję się . ładnie dobrane kolory , ale ja nie lubię tej tasiemki.
×
×
  • Create New...