-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='Cerber'] cambel - mówisz czyste, właśnie dziś je myłam, bo były zasyfiałe już :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]specjalnie do zdjęć :grins:
-
[QUOTE]Sądzę, że jeśli już ma się jakiś program, to najlepiej do wszystkiego dochodzić samemu, wtedy przy okazji można poznać możliwości programu, o których wcześniej nie mieliśmy zielonego pojęcia.[/QUOTE] święte słowa...jaka to później ogromna satysfakcja, jak się uda osiągnąć pożądany efekt samemu, kombinując. :)
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
Cambel&Megi replied to Olusia's topic in Galeria
a co tutaj tak cichutko? :razz: filmiki z wskakiwaniem na plecy widziałam, brawooo :klacz: super Wam to wychodzi :) teraz poprosimy nowe zdjęcia Dianki :cool3: -
[quote name='Olusia'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000004.jpg[/URL] Aaa... Piękna :loveu: Cambel, naprawdę super foty :)[/quote] Dziękuję :oops:
-
[quote name='Asiaczek'][B]deer_1987, Cambel&Megi[/B] - witajcie, Kochane. Ciesze się, że zajrzałyście z rana. A na popołudnie szykuję kolejną porcję fotek z wizyty nr 2 Ani i Mani. Zapraszam na ppłd. Pzdr.[/quote] Już późne popołudnie, czekamy na tę porcję fotek :)
-
Hihi u mnie to samo, niby mały lisek a jak się rozwali na środku łóżka to wstaję jak z krzyża zdjęta. :lol: [URL]http://i44.photobucket.com/albums/f49/Prykowska/100_4554.jpg[/URL] ale masz czyste szyby :placz: :diabloti: ja to już okazyjnie je myję, bo co z tego, że to zrobię, jak kilka minut później już są smugi zrobione psim nosem :cool:
-
[quote name='RCookie'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000005.jpg[/URL] To zdjęcie z Egiptem mi się kojarzy :lol:. U nas nowe fotki :cool3:.[/quote] jak się przyjrzeć - faktycznie! jeszcze ten make-up prawie egipcjanki :evil_lol: byłam, widziałam:cool3: [quote name='Asiaczek']Super pomysł na zdjęcie! [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000005.jpg[/URL] Pamiętaj, że na zimnie baterie krócej działają. Tak mi mówiono... Pzdr.[/quote] miejsce, w którym zrobiłam to zdjęcie jest niedaleko terenu lutowej wystawy...:cool3: tak też mi się wydaje...trochę ją jeszcze potarłam - ociepliła się - kilka zdjęć zrobiłam.:lol: [quote name='Iwona1984'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000008.jpg[/URL] jaka dama :loveu::loveu: w doopke jej zimno pewnie a pancia ja molestuje :mad::mad::mad:[/quote] :grins: czasem musi się poświęcić [quote name='Shetanka']Cześć Cambel :multi: Czemu mnie tu jeszcze nie było to ja nie wiem :shake: [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000007.jpg[/URL] Kapitalne foto :loveu: wygląda jakby sucz miała oczka pomalowane :evil_lol:[/quote] a witam, witam :) trwały make-up :eviltong::eviltong: [quote name='Frytela']Fotek komentować nie będe, bo mnie już uprzedzono... ;) Swoja drogą zazdroszcze modela... (oj przepraszam, modelki ;) ) Moje minuty nie posiedza, i wiekszosc fot mam niewyostrzonych dobrze... :shake::shake: ehh[/quote] chętnie wypożyczę na jakiś czas :evil_lol: nooo mła paskuda grzecznie siedzi :loveu:
-
[quote name='Frytela'] Chilli to prawdziwa madam kiedy nie trzeba... Jak ma byc powazna to jest nie do zniesienia, kiedy ja chce z nia cos porobic to nietykalna lalunia sie z niej robi... taaa iscie krolewski pies... :shake::shake:[/quote] no i prawidłowo :razz::razz::razz:
-
widziałam fotaski :multi: A ja wiem :razz: wyjmujesz aparat z torby, włączasz, ustawiasz, myślisz nad ujęciem, i pstrykasz :cool3: hmmm mój lis już się przyzwyczaił do takiego pozowania :evil_lol: no ale Chilli to nie takie kundliszcze... :eviltong:
-
tytuł galerii rewelka! foteczki super :) [URL]http://i41.tinypic.com/2uza51t.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: bluza wymiata :evil_lol: zarąbista jest :D
-
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000015.jpg[/IMG] i ostatnie :) [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000014.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000009.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000010.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000012.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000011.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000013.jpg[/IMG]
-
Byłyśmy na dłuuugim spacerze ... 3 godziny nam zeszło..:razz: szkoda, że bateria po godzinie padła .....:lol: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000004.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000005.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000006.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000007.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000008.jpg[/IMG]
-
dzień dobry :) [url]http://img115.imageshack.us/img115/2161/resizeofimg0047kk1.jpg[/url] urocze :loveu:
-
[quote name='Asiaczek']Nooooo, alez piekne, ostre foteczki! Cudny portret!!!:lol: [URL]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9081m.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] dziękuję :) [quote name='jamnicze']Buuuuuuu [URL]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8946m.jpg[/URL] :lol: Tak wiem jakie uparciuszki są basenji i decydując sie na takiego psiaka zrobiłam to z pełną tego świadomością :p, ale pomarzyć można :roll:[/quote] buu a nawet buffff :loveu: chyba muszę ją kiedyś nagrać, jak zaczyna warczeć w domu, jest to przekomiczne...:lol: I tak dobrze sobie radzicie. :multi:
-
[quote name='Paula&Goofi'][URL]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8946m.jpg[/URL] Cudny portrecik :loveu:[/quote] dziękujemy :lol::lol: a dziś tak nudno, pogoda tragiczna...piesa tylko leżyy.. :eviltong: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000002.jpg[/IMG]
-
[quote name='Asiaczek']Wszystkich? :crazyeye: Pzdr.[/quote]jestem za! najlepiej wszystkich naraz!:cool3:
-
Hoho, ale frizbujecie :razz:
-
[url]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/P1070083.jpg[/url] Jaki wzrok! :lol: [url]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/P1070080.jpg[/url] Chyba smakowało? :razz:
-
[quote name='Atik'][B]Karmi[/B], jeżeli chcesz być ujęta w katalogu jako fundator nagród to musisz dostarczyć nagrody do oddziału jak najszybciej. [/quote]Czyli do jutra?
-
Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna
Cambel&Megi replied to Talia's topic in Galeria
Tata jeszcze nie przyszedł? :eviltong: gdzie te zdjęcia ? :razz: -
[quote name='RCookie']Ja nie miałabym z kim zrobić takiego eksperymentu, bo Toś nie ma żadnych koleżanek/kolegów z wyjątkiem pewnej pudlicy, która poza siad i częściowym "leżeć" nic nie umie :shake:.[/quote]Przynajmniej Ci się nie rozgada, jak w naszym przypadku.:eviltong:
-
[quote name='RCookie']U nas nauczenie "dawania głosu" jest raczej nie możliwe, musiałabym poprosić kogoś, kogo Toś nie zna, żeby łaził obok ogrodzenia, ale i wtedy nie ma się pewności, że sucz zaszczeka :lol:. Szkoda trochę, że taka mało rozmowna jest, w domu to praktycznie jej "nie ma".[/quote] U nas żadna z takich samodzielnych metod nie zdała egzaminu. Nakręcanie, etc. Dopiero kiedy Drzalka mając smakowite rzeczy w ręce kazała swojej Lenie dać głos, Megi "małpowała" zachowanie, chcąc też dostać smaka. I tak się nauczyła..:cool3:
-
[quote name='Asiaczek']Zgadza się! Jaka jestes dobrze zorientowana... Pzdr.[/quote] Staram się.:lol: Chociaż tyle macie już tytułów, że ciężko się połapać.:cool3:
-
[quote name='g_o_n_i_a'][URL]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9161m.jpg[/URL] Ach, ta moja Doter :loveu::loveu: Widze, że praca z aparatem idzie dobrze, oby tak dalej :multi: joł ^^[/quote] Ah, ta Twoja patologiczna doter :loveu: praca jest, niestety brak współpracy:evil_lol: joł.