-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='Iwona1984']hheeh jaki mam wpływ na ludzi :diabloti: zęby czyli prawdziwe oblicze psa mordercy[/quote]na mnie zdecydowanie za duży! :eviltong::eviltong: :diabloti: Mega i pan Nitka [IMG]http://i41.tinypic.com/rsehir.jpg[/IMG]
-
[quote name='Tascha'][B]Cambel&Megi[/B] -bedziesz pstrykac? a podzielisz się potem fotkami ? :bye:[/quote]Oczywiście. :)
-
Haloo Asiaczku, jak się czujesz?
-
[quote name='Kinguska']Z misiem :D[/quote] :cool3: [quote name='Shetanka']Mi tam się misiowa obróbka baaardzo podoba :loveu: :cool3:[/quote]:) czyli może nie jest tak źle... :eviltong: [quote name='Iwona1984'][URL]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/202896/00000022.jpg[/URL] heheheh jaka pomaranczowa:diabloti: [URL]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/202896/00000025.jpg[/URL] to mi sie podoba super:loveu:[/quote] to wszystko skutki oglądania Twoich zdjęć! tyle się napatrzyłam, że i mi się udziela.:placz::diabloti: taak, bo zęby na niej widać?:evil_lol:
-
[quote name='basenjifiona']O fajnie :p my będziemy z charcicą ale w niedzielę :p lubię Rzeszów :multi: drugi rok z rzędu gościmy u Was :lol:[/quote] super :) mam nadzieję, że się spotkamy...:) Whippetów całe 14.:loveu:
-
[LEFT][B][SIZE=3][SIZE=3]II MPWR w Rzeszowie, 7.02.2008[/SIZE][/SIZE][/B] [/LEFT] [SIZE=3][SIZE=2]Sędzia:[/SIZE][/SIZE]Zygmunt Jakubowski [SIZE=3][B]Psy [/B][/SIZE] [B]Klasa otwarta[/B] KENTARO WITH ME Asiaczek FCI - V1, CAC, res.CACIB [B]Klasa championów [/B] JAZZY BOY Asiaczek FCI - V1, CAC, CACIB, BOS, BOB, BOG 3 [SIZE=3][B]Suki[/B][/SIZE] [B]Klasa młodzieży[/B] LISA Stellanova - V2 LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - V1, Zw.Mł, NJwR [B]Klasa otwarta [/B] KALIMERA Asiaczek FCI - V1, CAC, CACIB, BOS [SIZE=1]pozwoliłam sobie założyć ten temat, mam nadzieję wstawić tu później kilka zdjęć Basków z tej wystawy...[/SIZE]:lol:
-
[quote name='Shetanka']Śliczne foteczki :loveu:[/quote]dziękuję.:lol: a u nas nudy c.d. Lisss [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/202896/00000023.jpg[/IMG] Lis i niedźwiedź lisa [SIZE=1]do tego zdjęcia, jeśli chodzi o obróbkę, trzeba chyba przykleić nalepkę "kicz":roll::eviltong:)[/SIZE] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/202896/00000022.jpg[/IMG] Lis zestrachany, zbulwersowany obecnością niedźwiedzia, usłyszawszy jeszcze coś ciekawego za oknem... [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/202896/00000024.jpg[/IMG] mając dość kolegi...ooo... [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/202896/00000025.jpg[/IMG] poszedł obadać wcześniej posłyszany dźwięk.:eviltong: [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/202896/00000026.jpg[/IMG] pozdrawiamy, Cambel & Lis & Niedźwiedź
-
Aaaaajajaj! super fotaski i komentarze do nich! :multi:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Widzicie to? :roll: [URL="http://czyste-zlo.deviantart.com/journal/22860637/"]deviantART: czyste-zlo's Journal: :/ cos do was[/URL] :shake: [/quote]wrrr...:angryy: Krufke widziałam!:multi: :loveu::loveu::loveu: -
przyłączam się do życzeń! wszystkiego naj dla Frytuszki! :multi: :loveu:
-
[quote name='kamila_92']w pażdzierniku od "mojego psa" dostałam email w którym jest prośba o podanie adresu ponieważ coś wygrałam w konkursie produkt roku 2007.Wysłałam i do tej pory nic nie przyszło :angryy:[/quote] Oooo, w takim razie nie jesteś sama...do mnie też miało coś przyjść.:cool1:
-
[B]Kisses_xox[/B], westik? :razz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']No taaaak, to pewnie o to chodzi :evil_lol: Bo przecież ja jestem grzeczna i w ogóle... :siara: Tego nie widziałaś np :eviltong: [url]http://i43.tinypic.com/ji2nn9.jpg[/url] [/quote]ależ ja nie śmiem w to wątpić :grins: no to już widzę...:loveu::loveu::loveu: -
Kurcze...:( ja również życzę zdrowia Mandi!
-
[URL]http://basenjifamily.com/6tygodni/slides/DSC_0896.jpg[/URL] [URL]http://basenjifamily.com/6tygodni/slides/DSC_0900.jpg[/URL] Jejj, jakie spojrzenie... :loveu: i jak takiej dziewuszce nie ulec! :lol: i ta plamka na nosku...:loveu::loveu:
-
Piękne puchary! [url]http://img177.imageshack.us/img177/8718/resizeofimg0195gd0.jpg[/url] i Kika cudowna :iloveyou: życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Teeee, ja Cię w ogóle nie kojarzę :evil_lol: Pijana byłam czy co? :hmmmm: [:oops:] Ehmmm ale nie wszystkie są znajome :cool3:[/quote] :hmmmm: skądże znowu..to pewnie tylko jakieś małe braki pamięci spowodowane Twym wiekiem..:diabloti: czy ja wiem hm.........:eviltong: -
gratulacje jeszcze raz :multi: co do fotek to już moje zdanie znasz, cuuudne:loveu::loveu::loveu:, tylko nie Twój styl, że tak to ujmę. :diabloti:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']To my się znamy? :cool3: Nie pamiętam :roflt:[/quote]hmmm chyba jakoś z widzeniaa :diabloti: ale nie dam sobie głowy uciąć :evil_lol: no i te zdjęcia jakieś takie dziwnie znajome :hmmmm: -
[quote name='Iwona1984']:loveu::loveu::loveu:piekna jak zawsze :)[/quote] [quote name='Talia.'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000015.jpg[/URL] Cudo, cudo, cudo:loveu::loveu::loveu:[/quote] [quote name='Kinguska'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000007.jpg[/URL] Słodka sunia :loveu:[/quote] [quote name='Paula&Goofi'][B][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000007.jpg[/URL] Na prawdę PIĘKNE zdjęcie!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/quote] [quote name='RCookie'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000010.jpg[/URL] :mdleje: Śliczna jak zawsze :loveu:.[/quote][quote name='RCookie'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000010.jpg[/URL] :mdleje: Śliczna jak zawsze :loveu:.[/quote][quote name='jamnicze']Fajnie sie komponuje na tym tle :) [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202896/00000010.jpg[/URL][/quote] DZIĘ-KU-JE-MY! :oops::lol: [quote name='Asiaczek']A mnie się żadne zdjęcie z ostatniej sesji nie pojawia. Nawet nie nie otwiera, ale nie pojawia się! Spróbuję jutro. Pzdr.[/quote]Qrcze, faktycznie, u mnie też teraz się nie otwierają...nie wiem co się stało.:shake: Ale wszystkie te zdjęcia dostępne są w [URL="http://picasaweb.google.pl/Cambel93/2301"]>Albumie Picasa[/URL]
-
[quote name='jamnicze']Eeee, pewno jest, Rzeszów, to nie takie małe miasto :razz: Nam się tylko raz zdarzyło, że wyproszono nas z ogródka :crazyeye:, to poszliśmy dalej. Ale w następnej ogródek był na tyłach restauracji i trzeba było przejść przez salę, no to się spytałam, czy możemy przejść, na co usłyszałam, że wcale nie musimy wychodzić i możemy zostać w środku :multi: to była super wiadomość, bo właśnie zaczęło padać :diabloti:[/quote] Małe, niemałe, ale swoje braki w cywilizacji ma..:lol: i nie słyszałam nigdy o czymś takim.
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
ten noo..co ja mogę napisać. Cześć. :diabloti: tu kamiś :evil_lol: o ile mnie pamiętasz.