-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='Asiaczek']Ty wiesz najlepiej. No i Gosia...:lol: Pzdr.[/quote] Jeśli chodzi o wystawy... - masz PW odnośnie Championatu Gusia, który mam dopisać... oto ja ciemna istota nie mam pojęcia, cóż to za kraj...:lol::lol:
-
[quote name='Asiaczek']Rzeczywiście, to była nasza pierwsza wystawa w tym sezonie. Dla Buszki chyba tez...? Pzdr.[/quote] Też, też..:lol:
-
Ja też zazdroszczę takiej knajpki....:placz: u nas czegoś takiego niestety nie ma..:shake: [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/14-63.jpg[/url] [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/20-57.jpg[/url] moda na moro..:razz: [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/24-56.jpg[/url] uroczy :loveu:
-
[quote name='Asiaczek']To ja jeszcze raz, tym razem oficjalnie podam wyniki Asiaczków z wystawy w Trencinie/SK. sędzia: Gabriela RIDARCIKOVA [COLOR=Red][B]KENTARO WITH ME Asiaczek FCI [/B][/COLOR]- dosk.1 CAC, r.CACIB (po Dżeziku, czyli przechodzi na niego pełny CACIB):multi: [COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, CAC, CACIB, BOB, BOG3!:multi: [COLOR=Red][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.2:lol: [COLOR=Red][B]KALIMERA Asiaczek FCI [/B][/COLOR]- dosk.1, CAC, CACIB (rozpoczęty Championat Słowacji i Interchampionat!!!):multi: Grupa hodowlana: I miejsce, sędzina:? Chcę bardzo serdecznie podziękować Mani ze Sparkiem, Izie od szelti, NigdyNigdy za pomoc w zaprezentowaniu Grupy hodowlanej. Zajęcie I miejsca to też [COLOR=Red][B]Wasz[/B][/COLOR] sukces!!! Pzdr.[/quote]:klacz: super! jeszcze raz gratuluję! piękne rozpoczęcie sezonu 2009!:multi:
-
Pięknie się prezentowała :loveu: i pięknie rozpoczęty sezon - oby tak dalej!
-
Gratulejszyn! :multi::multi::multi: też czekam na zdjęcia.. :razz:
-
[B]Loango[/B], piękne ujęcia!! :loveu:
-
I ja gratuluję! :multi::multi::multi: I czekam na dokładne wyniki!;)
-
[quote name='Błyskotka']Myśli sobie że jak dorośnie to też będzie taki duży :lol:.[/quote]Byleby zmieścił się w granicach Chow-owego wzorca! :lol:
-
To i ja się przywitam :lol:...a więc witam sobotnio - popołudniowo.:) oczywiście standardowe wirtualne mizianka dla Sajdi, proszę realnie przekazać ;)
-
Hoho, przyszłe gwiazdy wystaw :razz: chyba się powtarzam, ale one są przerozkoszne....no cuda :loveu: :loveu: [url]http://img523.imageshack.us/img523/209/dscn4330zf3.jpg[/url] Ali uczy się o większych kolegach Doziach? :evil_lol:
-
fajny ten kubraczek :) a Goofi nieźle musiał być zmęczony po takiej wyprawie.. ;) [url]http://i43.tinypic.com/2a5k5fm.jpg[/url] aż się sennie zrobiło :lol:
-
Morek jest obłędny :loveu::loveu::loveu: ostatnie zdjęcie fantastyczne!
-
ale trafiłam, akurat po 100 stronie :lol: gratulacje :multi: właściwie to ja tu pierwszy raz... :lol: [url]http://i41.tinypic.com/20l1kcz.jpg[/url] [url]http://i42.tinypic.com/nl60lk.jpg[/url] piękne masz psiaki :loveu: [url]http://i41.tinypic.com/1zgqr0l.jpg[/url] chętnie przyjmiemy z Megi taką paczkę...tylko niech nam ktoś za nią zapłaci... :evil_lol:
-
widziałam super fotki ze spaceru :) ależ szaleństwa :lol:
-
Suprise! Ja wstawię kilka fotek :lol: Dostałam właśnie zdjęcia od Małgosi, więc za Twoją prośbą, Asiaczku, wstawiam. ;) Na zdjęciach - [B] I'M EVERYBODY DARLING Asiaczek FCI[/B](Buszi) na dzisiejszej wystawie w Głogowie, gdzie zdobyła oc.doskonałą, I lokatę, CWC, NDSwR i BOB! :) [IMG]http://i40.tinypic.com/1oq169.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2cgep1g.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2a9tydh.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/67o9zm.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/1zz6zkn.jpg[/IMG] Oczywiście trzymam kciuki za Trencin i czekam na jakieś super wieści ! ! ! :kciuki: :multi:
-
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
Cambel&Megi replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
się zmobilizowałam i też pomyślałam, że usystematyzuję :lol: na pierwszej i drugiej stronie zaktualizowane wszystko. Dzięki Ewciu za ten spis, znacznie mi ułatwił pracę.. :lol: aaa i jeśli jakieś wątki mają bannery, a ja napisałam, że ich nie ma, to proszę wklejcie tu, bo już nie mam siły przekopywać wątku/ów. -
I ostatnia :) [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000017.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000012.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000013.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000014.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000015.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000016.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000007.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000008.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000009.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000010.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000011.jpg[/IMG]
-
[B]Talia[/B], [B]Asiaczek[/B], [B]Olusia[/B], [B]Iwona[/B], [B]Shetanka[/B], dziękujemy za odwiedziny! :) [B]Shetanka[/B], lis ma manię wskakiwania na wszystko -cokolwiek-na-co-da-się-wskoczyć :evil_lol: takie skutki uboczne naszych sesji. Nawet nie trzeba nic mówić, już sama wszędzie wskakuje :eviltong: np. tutaj wskoczyła...8) [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000002.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000003.jpg[/IMG] tutaj też wskoczyła :evil_lol: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000004.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000005.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/214040/00000006.jpg[/IMG]
-
[quote name='Asiaczek']Rudasek to chyba wszystkim wpadł w oko... Ma chłopak wzięcie!:loveu: I wcale nie jestemokrutna, tylko trzeba już powoli przygotowywac się do wystawy w Rzeszowie. A ja upiekę przecież coś dobrego na nasze spotkanie:lol: [/quote]Już nie mogę się doczekać! :lol: [url]http://img150.imageshack.us/img150/7115/resizeofimg4878apj8.jpg[/url] Fajne takie wspólne ujęcia!:loveu: btw - ile pucharów! [url]http://img515.imageshack.us/img515/4917/resizeofimg4841bt5.jpg[/url] czyżby pokłóciła się z koteczkiem?:lol:
-
Cudne te kociaki... chyba nie będę oryginalna, jeśli napiszę, że Rudasek wpadł mi w oko... :loveu: [URL]http://img525.imageshack.us/img525/2310/resizeofimg0018fv4.jpg[/URL] :placz: jesteś okrutna wstawiając takie fotki!
-
Czy aby na pewno jeteście świadome tego, co piszecie? :evil_lol: