Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000017.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000026.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000027.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000020.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000021.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000012.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000013.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000014.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000015.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000016.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000006.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000008.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000009.jpg[/IMG] kaczucha..zwróćcie uwagę na jej ogon:lol: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000010.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000011.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Frytela']No, my bardzo podobnie... Cambelowa, nie wiem kiedy moje psy ostatni raz mialy obroze na szyjach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]Ha, no można i tak. :evil_lol: u nas raczej by to nie przeszło..:eviltong: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000001.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000002.jpg[/IMG] drzewołaz :razz: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000003.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000004.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000005.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Magot'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000005.jpg[/URL] Z jakiej firmy macie tą smycz? Megi jako posąg bardzo ładna ;)[/quote]Szczerze mowiąc nie pamiętam...:lol:strzelam, że to dingo, ale nie jestem pewna. Ma 10-11mm szer. i już urwane jedno kółko do regulacji długości. :razz: edit: to dino... [url=http://www.dino.pl/]P.H.U. DINO[/url] smycz w przybliżeniu: [url]http://i37.tinypic.com/16abfpk.jpg[/url] [quote name='Kinguska']Coś duzy ten jej kijek :evil_lol:[/quote] eee tam, bywały znacznie większe.:evil_lol:
  6. [QUOTE]Nie wiem, obraz sam się przybliża i oddala, a potem wyskakuje komunikat, żeby jeszcze raz włączy aparat, co nic nie daje. Wcześniej pomagało uderzenie nim o coś, a teraz widoczne przestało :roll:. [/QUOTE]no to nieciekawie.... : ( [quote name='Pusiakowa'] zazdroszcze Ci, ze masz juz ferie.. ja dopiero 2 lutego :roll:[/quote] ja też mam od 2...Ale są też tego dobre strony...:cool3: kiedy inni będą już chodzic do szkoły, my będziemy wypoczywać.:eviltong:
  7. [quote name='Shetanka']Zmieniasz Jej obrożę 4 razy dziennie? :crazyeye:[/quote] w domu nie widzę sensu, by miała na sobie obrożę, więc zdarza się, że na każdy spacer jest inna obroża, czy szelki.:eviltong:
  8. [quote name='Shetanka']2? 3 minuty? :eviltong:[/quote] Załóżmy, że 3.:eviltong: I przepinaj tak sobie 4 razy dziennie [SIZE=1](przy psie, który głupawki dostaje jak bierzesz obrożę do ręki:eviltong:). [SIZE=2]Zaraz by się popsuło to kółko...8)[/SIZE] [/SIZE]
  9. [QUOTE] Zdjęć nie będzie, aparat mi się zepsuł :shake:. I to akurat na ferie :angryy:. [/QUOTE]Uuuu..., a co mu się stało?
  10. [quote name='Shetanka'][URL]http://i41.tinypic.com/m8cltl.jpg[/URL] Ale ma skomplikowanie przypięty identyfikator :crazyeye:[/quote] Wiesz, przepinanie go przez to kółko z obroży do obroży byłoby bardzo czasochłonne.:eviltong:
  11. [quote name='Iwona1984']jakie ????????????????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote]:cool3: [quote name='jamnicze']Ależ ona jest fotogeniczna :) [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000010.jpg[/URL][/quote] :loveu::loveu: tak na początek wstawię jedną fotkę z dzisiejszego spaceru.. :) [IMG]http://i41.tinypic.com/m8cltl.jpg[/IMG]
  12. śliczna śpiąca owieczka na ślicznej pościeli :loveu:
  13. matko, ale to zleciało.. :( eh... (*)(*)(*)
  14. Hmmm nie przypominam sobie, abyś wstawiała.. :lol: i zgadzam się z Alką 8)
  15. [quote name='Asiaczek']Ja na razie odliczam do Trencina, a potem dopiero Rzeszów... Pzdr.[/quote] A ja jednak do Trencina nie jadę...mam ważniejsze wydarzenie w ten weekend.:)
  16. Chwilę mnie nie było, Wasz wątek uciekł mi z subskrypcji... :o Dzeciaczki strasznie urosły już...cudne kulki :loveu: Nowa dziewczynka równie piękna! I jakie ma ładne imię...:loveu:
  17. [url]http://img175.imageshack.us/img175/684/resizeofimg0126iv9.jpg[/url] rewelacyjne ujęcie!
  18. [quote name='Frytela'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000002.jpg[/URL] Dobraaa tą fote skomentuje :diabloti: Ślicznie megowa wyszla, a bw dodaje zdjęciu uroku, cudo :loveu::loveu::loveu: Ah steskilam sie za Tobą Cambelowa, ale Rzeszów już tuż tuż :p:p:p[/quote] szczególnie tak zwalone szaro-szare bw :diabloti: ale dzięki :) noooo już można zacząć dni odliczać:multi:, a ja jeszcze porządnych rozet nie zrobiłam phii...tylko kilka małych, ale są do kitu....:eviltong: [quote name='Kinguska']Witam państwa :eviltong:[/quote]Witamy :razz:
  19. [quote name='Frytela']A zebys wiedziala... :roll::roll::diabloti::diabloti: Na wystawach sie normalna wydaje, dom, to inna historia ;)[/quote]taaak, stwarza pozory "no hej cioteczki, jaka to ja nie kochana jestem":loveu::loveu:, a potem diabeł wychodzi :diabloti:
  20. Cudny Millionek :loveu:
  21. [quote name='Asiaczek']Juz sa posegregowane (było ich coś ok. 270!), Zostało tylko 160... Za chwilę zacznę wstawiać:lol: Pzdr.[/quote]Znam tę selekcję... pamiętam, jak jeszcze ze starego aparatu, gdzie można było zrobić 80 zdjęć, po takiej selekcji czasami zostawało kilka....:lol: w takim razie czekamy :)
  22. Wredota Ci rośnie :diabloti: :loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='Talia.']Śledzisz mnie?:razz::lol: Za 15 min wpuszczam tatę to zgra, a ja pójde z Tinką na chwilę na siku...tracę głos po mału:shake::cool1:[/quote] haha. po prostu jak tu weszłam, zobaczyłam Twój starszy post na poprzedniej stronie, a pod profilem zielone kółeczko...:razz: w takim razie czekamy :) a czemu tracisz głos? choroba ?
  24. halooo..upominam się o fotki :razz: na dogo siedzisz a o swojej galerii to zapomniałaś... :eviltong:
  25. [quote name='Cerber'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/209477/00000002.jpg[/URL] ale ślczne zdjęcie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: kochana kruszynka.[/quote] Cześć Cerberki! dziękujemy :)
×
×
  • Create New...