Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='RCookie']Zawsze możesz sobie powiedzieć, że mogło być gorzej :lol:. Mój pies właściwie wcale nie szczeka, czasami jak ktoś obok naszej działki przechodzi lub jak ktoś nieznajomy przyjedzie to szczeknie parę razy, a tak to siedzi cicho. Rhodesian i husky w jednym :evil_lol:.[/quote] też racja. :lol: Megi też nie szczekała, właściwie w ogóle, dopóki nie nauczyłam jej "daj głos". Wtedy nauczyła się gadać...:eviltong: [quote name='Iwona1984']:diabloti::diabloti:ja tam wole jak szczerzy zęby:evil_lol:[/quote]bęc :mdleje: :eviltong:
  2. [quote name='RCookie']Nie przesadzaj, te zdjęcia wcale nie są takie złe :eviltong:. [URL]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8946m.jpg[/URL] :loveu::loveu:[/quote] zawsze mogły być lepsze, ale usprawiedliwiam to swoją niekompetencją :eviltong: lubię zdjęcia szczekającego lisa, tylko ona nie szczeka bez powodu, tylko zazwyczaj na kogoś, a komuś nie zawsze to odpowiada :diabloti:
  3. [quote name='Asiaczek']A ja dzisiaj ze skrzynki na listy wyjęłam kopertę z 2 Championatami Estonii: - [SIZE=3][COLOR=Magenta][B]Młodzieżowy Champion Estonii - LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Red][B]- Champion Estonii - Abotere's WAHZIRI [/B][/COLOR][/SIZE] Super, bardzo się cieszę!!! Pzdr.[/quote] :klacz::klacz: Gratulacje !!! Erka ma już Mł.Ch. jakich krajów? Polski, Luksemburga, Estonii, tak ?
  4. Jeżeli chodzi o Megi, to by było na tyle, ale jest jeszcze kilka kaczuszek.. :lol: [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9109m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9118m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9120m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9123m.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9134m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9137m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9161m.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9091m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9098n.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9103m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9105m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9125m.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9070m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9072m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9081m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9088m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9089m.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9024m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9025m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9054m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9055m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9069m.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Iwona1984']no widac odrazu ze lustro w odpowiednich rekach:razz:[/quote]:roflt: jeszcze dużo pracy przed nami.... [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9007m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9012m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9020m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9021m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_9022m.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8966m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8978m.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8979m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8989m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8996m.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8916m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8946m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8961m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8963m.jpg[/IMG] [IMG]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8965m.jpg[/IMG]
  12. [img]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8867m.jpg[/img] [img]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8897m.jpg[/img] [img]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8903m.jpg[/img] [img]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8907m.jpg[/img] [img]http://megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/dsc_8913m.jpg[/img][IMG]http://www.megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/DSC_8867m.jpg[/IMG][IMG]http://www.megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/DSC_8867m.jpg[/IMG][IMG]http://www.megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/DSC_8867m.jpg[/IMG][IMG]http://www.megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/DSC_8867m.jpg[/IMG][IMG]http://www.megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/DSC_8867m.jpg[/IMG][IMG]http://www.megi.cambel.pl/images/galeria/2009/14-01/DSC_8867m.jpg[/IMG]
  13. [quote name='jamnicze']Witanko, zdolniachy z Was, my aż tyle nie umiemy :shake:[/quote] Nie przesadzaj...;) Basenji to przecież niezależne psiaki, nie da się raczej wyszkolić go jak owczarka, jak sama wiesz mało osób tego się podejmuje. Ale Wy łamiecie stereotyp, i pracujecie. Chwała Ci za to! [quote name='Kinga&Wenka']Tak, sześćdziesiąt, sześćdziesiąt. ;) Ale generalnie NIE narzekam, bo dojazd pociągiem do centrum W-wy szybką koleją to około 40 minut. W porównaniu z dojazdem samochodem z obrzeża stolicy do centrum, które zajęło nam godzinę (milion świateł, korki), pociąg to luksus. :loveu: My aport mamy tylko i wyłącznie nieformalny. :oops: A przydałoby się zacząć ćwiczyć także i formalny pod kątem zawodów obedience.[/quote]No tak, lepiej nawet pojechać dalej, ale mieć ten dojazd łatwiejszy... Ja nawet nie zaczynam, Megi umie tylko "przynieś", czyli "weź zabawkę do paszczy, biegnij ile sił w łapach, rzuć ją w połowie drogi, i przybiegnij po smakołyk. :evil_lol: A w ogóle to... :multi::multi::multi: Doszedł Tamron :multi::multi::multi: byłyśmy już go przetestować, pogoda dziś fatalna, także te zdjęcia hmm..przeciętne wyszły. Zwłaszcza, że to moje pierwsze próby na manualu:eviltong: zaraz coś wrzucę..
  14. [quote name='Paula&Goofi'][B]Cambel[/B] - Mamy od 19 stycznia czyli od przyszłego tygodnia :cool3: [B]PATIszon - [/B]bardzo dziękuje za informację :buzi:! Do Sopotu to na pewno nie pojedziemy, bo za daleko, a nad Szczecinem pomyślimy tyle, że nie umiemy tunelu miękkiego, huśtawki i kładki :-([/quote] Ja mam od 1 lutego...:lol: Do tych seminariów [SIZE=1](tak to się odmienia? :lol:)[/SIZE] jeszcze trochę czasu, ćwiczcie!
  15. [quote name='Paula&Goofi'] Być może wybierzemy się w ferie do szczecina na trening :lol: [/quote]Od kiedy macie ferie? :razz:
  16. przyszłam się przywitać i pogratulować 1800 strony. :razz:
  17. [url]http://img82.imageshack.us/img82/8022/resizeof1031778oc2.jpg[/url] [url]http://img181.imageshack.us/img181/25/resizeof1031788xe5.jpg[/url] Jej, jaki mały gryzoń! [url]http://img72.imageshack.us/img72/2071/resizeof1031786tf0.jpg[/url] przytulanki :loveu:
  18. ale Morek ma fajny kubraczek :loveu: Poprzedni psiak - piękny...umaszczenie miał jak basek tricolor.
  19. [quote name='Kinga&Wenka']Akurat motywację do pracy z psem mam zawsze (trzeba być masochistą, żeby dojeżdżać 60 km na treningi agility), gorzej z motywacją do nauki (apropos, właśnie powinnam siedzieć nad chemią) :cool1:[/quote]60km :o podziwiam! jeśli chodzi ogółem o pracę to zapał jest...tylko trudno mi się jest zebrać do rozpoczęcia nauki czegoś bardziej złożonego...muszę jeszcze przemyśleć, jak zacząć uczyć..:lol: no i boję się zacząć nauki aportu. Pewnie zepsuję..:cool1:, toteż chciałabym wziąć kilka lekcji z Meg u Szkoleniowca z prawdziwego zdarzenia. [quote name='Russellka']Dokładnie :loveu::loveu::loveu: Aaa motywacją, powinna być satysfakcja, ja nauczyłam zioma wchodzić 4 łapkami do pudełka na płyty CD :evil_lol:[/quote] Wooow!
  20. [quote name='RCookie'][B]Cambel[/B], dziękujemy :). [B]Kinga[/B], słyszałam, że aby przeprowadzić zabieg sterylizacji od cieczki należy odczekać ok. 3 miesiące, żeby wszystko się unormowało, dlatego piszę, że za trzy. Nie wiem ile w tym prawdy, czy to może indywidualne, dlatego niedługo jadę z psem do weterynarza, by załatwić parę spraw i zasypać go masą różnych pytań dotyczących sterylizacji :lol:. Jeśli okazałoby się, że można wcześniej, to sterylka będzie wcześniej. Jakiś czas temu miałam trochę obaw, ale jestem dobrej myśli.[/quote] Tak, sterylkę wykonuje się ok. 3 miesiące po jednej cieczce i 3 miesiące przed następną...tak jak piszesz, aby wszystko się unormowało. :)
  21. [quote name='Kinga&Wenka']Z waszej rozpiski wychodzi na to, że nie umiemy jedynie 'odbij' więc nie jest tak źle. :oops: Aktualnie robimy krzyżowanie łap oraz świadomość tylnich łap (wchodzenie tyłkiem na ścianę) choć dosyć opornie nam to idzie. Wszystko przez tą okropną cieczkę (pies rozkojarzony), która naszczęście się kończy. :lol:[/quote] Ale Wasza lista pewnie nie ogranicza się tylko na tych "naszych" komendach...:cool3: też musimy się zabrać za świadomość tylnich łap, ale chyba brak mi motywacji:lol:, bo to jednak nie jest takie proste...muszę się w końcu zmotywować (czyt. pooglądać kilka filmów z tym na YT:evil_lol:). jakie to szczęście mieć sucz po sterylce...:loveu:
  22. [url]http://i39.tinypic.com/1rsrgm.jpg[/url] Jestem pod ogromnym wrażeniem!!!! :o Fajnie to akuku wychodzi :lol: Widać na filmikach, że Toś straasznie cieszy się tą pracą, sprawia jej dużą przyjemność :loveu:
  23. wow super Wam idzie! :multi: a jaki macie fajny tor!!! :klacz:
  24. [quote name='Asiaczek']No to teraz dasz nam popalić z fotkami, Nie będziemy mogli się opędzić od fotek...;) Pzdr.[/quote]Haha, dokładnie! :lol:
  25. [quote name='Asiaczek']Jeeeee, pewnie aż przytupujesz z niecierpliwości, co? Pzdr.[/quote] Oj tak, już nie mogę się doczekać... jutro w szkole jajko zniosę, zanim dostanę telefon od kuriera :lol:
×
×
  • Create New...