Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='Asiaczek'][B]Cambel[/B] - powtarzam: jestem do usług...:lol: Pzdr.[/quote]Wiem, wiem...:) ale teraz są ograniczenia czasowe..za kilka lat... ;) na pewno! :loveu:
  2. [quote name='Asiaczek']A to dlaczego? Pzdr.[/quote]..rozchoruję się na Baska.:lol: [quote name='Maks i Spark']....a co zazdrościsz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Dokładnie..:eviltong:
  3. Hoho, ale fotek! :lol: cudna dziewczynka. :loveu:
  4. Oglądanie tych zdjęć naprawdę źle na mnie działa. :cool1:
  5. [quote name='Asiaczek']Całuję Was mocno i zyczę duzo dobrego w Nowym R[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000%282%29"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_44.gif[/IMG][/URL]oku! Pzdr.[/quote]I nawzajem!
  6. [quote name='Asiaczek']Zapewniam Cię, że lepsze od TV, naprawdę! Pzdr.[/quote] To nawet nie podlega dyskusji! :loveu: Zabawa z cieniem bardzo ładnie wyszła, szczególnie to mi się podoba! [URL]http://img374.imageshack.us/img374/8436/resizeofimg0071gc8.jpg[/URL] Mam nadzieję, że reszta Maluchów też ma takie fotki?
  7. Może dostać w styczniu, ale może i w kwietniu...to indywidualne dla każdego organizmu ;)
  8. [quote name='Nera-']My już gotowe :evil_lol:;) Majtki mamy a po cieczce sterylizacja - ile czasu trzeba odczekać po cieczce zeby mozna isc ciach ciach :evil_lol:[/quote] Ok. 3 miesięcy.. ;)
  9. Ja też się dopytuję, gdzie te zdjęcia? :razz:
  10. [url]http://i40.tinypic.com/2qlfxmu.jpg[/url] Wymiękam :mdleje: :mdleje: :mdleje: Bluza rewelacja :grins: a co się Tosiaczkowi dziwić, że nie chce usiąść, doopkę sobie odmrozi, i co? :eviltong:
  11. Ehh cuda....przerozkoszne są....:loveu:
  12. Jaki tam morderczy wzrok....toż to grzeczne rzwierzątko jest:lilangel:
  13. Ależ ta Gunia-Gapunia jest malutka :loveu: Rozpływam się, jak widzę takie fotki :loveu:.. czekam na C.D.
  14. Dziś zakończył się też mój bazarek, będzie 70zł.
  15. [quote name='Magot'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000002.jpg[/URL] Uwielbiam jej uśmiech :loveu: :diabloti:[/quote] [SIZE=1]no przecież nie wytrzymam z tymi skaczącymi postami :angryy:[/SIZE] Tylko Kiciowi taki serwuje :loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='Nera-']Po sylwestrze bede dzwonila ;) Oliwa z oliwek? a jak to aplikowac- wcierać w łapki?[/quote] Tak, jak będzie zmęczona, będzie leżeć, nasmarować opuszki, i czekać, aż choć trochę wchłonie, np. miziając po brzuszku :) no i jak poliże, to nic się nie stanie. ;)
  17. [quote name='Asiaczek']Aż tak trudno było...?:lol: [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000003.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Oj tak, to nie lada sztuka...:lol: Edit: [B]Na poprzedniej stronie fotki. :)[/B]
  18. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000016.jpg[/IMG] Wcinamy śnieg.. :lol: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000017.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000018.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000019.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000020.jpg[/IMG] koniec. :)
  19. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000011.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000012.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000013.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000014.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000015.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000006.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000007.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000008.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000009.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000010.jpg[/IMG]
  21. Kilka dzisiejszych foteczek. :) [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000001.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000002.jpg[/IMG] Udało się, udało ich złapać ładnie razem!! :multi: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000003.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000004.jpg[/IMG] [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000005.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Nera-']Wiesz Kamila szkoda mi 56zł na kubraczek... można nawet kogos poprosic zeby ci uszyl i to wyjdzie 20zł a nie 56 + przesylka. Co do butow- u nas jest tak ze ta sól okropnie miedzy lapy wlazi, gryzie ją to i kuleje, wazelina totalnie nic niedaje :roll:[/quote] Ubranko ubrankiem, ale w szkolenie warto zainwestować. Hmm może linomag, albo oliwa z oliwek?
  23. Extra te egzotyczne zdjęcia....:loveu: [quote name='Asiaczek']Wystawię na ciężką próbe Wasza cierpliwość, bo... przed chwila dorobiłam jeszcze troche fotek Maluszków. Są juz na kompie, jeszcze je musze posegregować, a potem... zaraz spacerek z dorosłymi. Tak, tak to już TA godzina...:lol: Pzdr.[/quote] Czekamy cierpliwie...8)
×
×
  • Create New...