-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='Nera-']Widzialam dzisiaj w sklepie na Rejtana podaje ceny jakie tam widzialam ;)[/quote] Ja jak podaję taką cenę, to najniższą, jaką widziałam... U taks kupisz za te 30zł, ale to już pisałam. :p [quote name='deer_1987']Cambel&Megi - nie rozumiem po co docinasz... kazdy ma swoj budzet i wie na co go stac i priorytetuje co w danej chwili jest dla niego wazniejsze. pies musi miec obroze, jesli kubraczek mozna miec z innego zrodla i bedzie za darmo albo prawie to czemu nie. moze ciebie stac na wszystko i pieniadze cie zmienily...[/quote] Deer, to dyskusja między Nerą, a mną...Nie docinam, tylko nie lubię, jak ktoś...kręci. Obroże z tego co widzisz ma, poza tym, znając wcześniejszy stosunek Nery do obroży, trochę mnie to dziwi. Niech kupuje co chce, tylko niech nie robi z siebie "ofiary", którą raz stać na wykupienie pół zoologika, a za chwilkę na weta nie stać... to tyle z mojej strony. eot.......
-
rozbrajające.....:mdleje:
-
[quote name='Nera-']Wiesz to sie wydaje proste ale jak osoba niepełnoletnia utrzymuje psa z własnych to ten problem jest i to wielki, bo rodzina niepomoze pienieznie, co najwyzej weterynarz czy pokarm ale jakies widzimisie to nie za bardzo ;)[/quote] Sorry, to kupno 2 obroży jest takie proste, ale kupno kubraczka (jak mniemam równowartość tych obroży), już nie? [url]http://i39.tinypic.com/2ai3t6u.jpg[/url] [url]http://i44.tinypic.com/2434xfr.jpg[/url] Uwielbiam takie zdjęcia, jak psy się oblizują :loveu: a pogoda dzisiaj i tak nie była taka najgorsza...:multi:
-
[quote name='RCookie']Nie wygląda to jakoś super efektownie, ale będziemy dopracowywać :lol: [URL="http://tinypic.com/player.php?v=mo5mh&s=5"]Video - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting[/URL] Konwertowanie filmiku niby wyszło, ale nie mogę go nawet odtworzyć, bo "mam za mało pamięci" :roll:.[/quote] my jesteśmy na podobnym etapie :lol: Tosiowy ogonek cały czas w ruchu, przeuroczo to wygląda.:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Asiaczek']No to zakasuj rękawy, siadaj wygodnie w fotelu, odpalaj kompa i ... do roboty! Pzdr.[/quote] Musimy jeszcze wszystko ustalić. ;) Ale pracy i tak troszkę mam ...
-
[quote name='Asiaczek']Co do I sprawy - no to czekam na odp. A co do II - tak, ja! Gosia ma nieprzyjemne wspomnienia w tej kwestii i chciałam, aby zaopiekował się nią ktoś kompetentny.:lol: Pzdr.[/quote]Dziękuję! Myślę, że będzie nam się dobrze współpracowało. :)
-
[quote name='Asiaczek']No, na schronisko... BTW - dostałaś maila od Małgosi? Pzdr.[/quote]Ostatnio mało się w tych sprawach udzielam, zapytam Wolontariuszki, jak to ma wyglądać, i dam znać. Tak, dostałam. To Ty Jej mnie poleciłaś? Jeśli tak, to dziękuję!
-
[quote name='Asiaczek'][B]Cambelowa [/B]- a robimy jakąś zbiórkę na wystawie w Rzeszowie? pzdr.[/quote] O jaką zbiórkę konkretnie chodzi? :lol:
-
[URL]http://img237.imageshack.us/img237/7708/resizeofimg0103jd5.jpg[/URL] To umaszczenie jest naprawdę piękne! [url]http://img165.imageshack.us/img165/1470/resizeofimg0108af5.jpg[/url] I kto się oprze takim oczkom? :loveu: [QUOTE]Więcej bedzie dopiero w niedzielę, jak wpadną do nas 2 moje forumowe (i nie tylko!) kolezanki od szpiców wilczych i pomoga zrobić fotki. Chcę porobić fotki w stójce wystawowej, pokazać katowanie, głowę, ciałko itp...[/QUOTE]Super! Już jestem ciekawa tych zdjęć! :loveu:
-
[quote name='Asiaczek']W W-wie tylko mroźno, choć rano, przed południem, troszkę słońca było... Potem już została tylko szarzyzna... Pzdr./[/quote] U nas z tej szarzyźnie towarzyszy jeszcze mroźny wiatr... [quote name='RCookie']Skąd ja to znam :evil_lol:. Jak się usiądzie przy komputerze to nawet nie idzie nic napisać, bo ma się takie sztywne ręce :lol:.[/quote] Dokładnie...:evil_lol: Qrcze, wyszłam jeszcze raz z Megi, wzięłam jej sznurek - tzn. taką sznurową piłkę z rączką...przeciagamy się, rzucam jej, i nagle rzuciłam i wpadła na drzewo. A to była ulubiona lisia zabawka :placz: niech żyje zgrabność :cool1:
-
Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna
Cambel&Megi replied to Talia's topic in Galeria
Są i zdjęcia! nie wiem nawet, któro zacytować...Śliczne! :loveu: -
[quote name='Nera-']Może wrócić nawet z wielkim śniegiem (tym lepiej) tylko bez wiatru :roll: Hmmm ile moge jeszcze poczekać aż obiektyw przyleci :cool3::cool3::cool3:[/quote] Ma być na dniach w sklepie... :) [quote name='Kinguska']U mnie caly dzień pochmurno, wiatr wieje jak nie wiem, ale chociaż tyle dobrego, że śnieg zaczął prószyć. Jak z Benkiem wyszlam na jakieś pół godziny to wróciłam cala przemarznięta, ręce mi skostaniały, całe czerwone nogi, teraz tylko kawa się przydałaby :evil_lol:[/quote] Rąk to ja nie czułam...:lol: nienawidzę tego uczucia, kiedy wchodzę do domu i te okropnie przemarznięte ręce zaczynają się rozgrzewać...brrrrr....!
-
[quote name='Nera-']Skąd ja znam to przemarznięcie :evil_lol: Teraz już ma być u nas taka ochydna pogoda- chyba ostatnie promienie slonca zlapalam dzisiaj z rana... ale Kamila dawaj domowe zdjecia jakies :loveu:[/quote] Rano było cudnie..:loveu: Ale myślę, że jeszcze wróci ta pogoda z pięknym słońcem, bez tego ziiiimnego wiatru...:roll: Nie mam czym zrobić tych fotek, choćby domowych. :eviltong:
-
[quote name='Talia.']No to ciepła herbatka :loveu: A zdjęcia będą?:cool3:[/quote] Byłyśmy same, bez Managera:eviltong:, a mój d70s nie ma jeszcze kolegi-obiektywu...:lol:
-
[quote name='Kinguska']Co ta u was słychać? ^^[/quote] Miałyśmy iść na dłuższy spacer, bo tak ładnie słońce przedtem świeciło, a teraz od samego patrzenia przez okno, zimno się robi...okropny wiatr, i słońce uciekło.:shake: I w rezultacie tylko godzinę biegałyśmy, a mimo to, przynajmniej ja, przemarzłam do szpiku kości.:lol:
-
Witam w Nowym Roku. :) Super zdjęcia, mnie najbardziej podoba się to: [URL]http://i41.tinypic.com/23t5855.jpg[/URL] :loveu:
-
Witam w Nowym Roku! :) Wszystkiego dobrego! :multi: [COLOR=Navy]..i czekamy na zdjęcia.. :lol:[/COLOR]
-
[quote name='betel']http://www.obrazky.pl/obrazky/pijane-koty-321-OBRAZKY.PL.jpg Tuż po wielu...toastach:evil_lol:[/quote] :roflt: rewelacja!
-
No, widzę, że posty nie oszczędzą nam skakania i w tym roku. ;)
-
[B]A witam, witam! :multi: [/B]
-
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2009!!! :multi:
-
Ha, ha, a u mnie Twój post jest już w nowym roku ( 01-01-2009, 00:03), a ja jeszcze w starym. :lol: Tak, czy siak, [B]Szczęśliwego Nowego Roku 2009!!!![/B]
-
[quote name='Asiaczek']Jakieś 10 minut temu wróciłam ze spacerów i generalnie, oprócz Sonika i Hipki, to pozostałe psiaki nie wykazywały większego zainteresowania strzałami, petardami itp. Bo już od 21.30 u nas, na wsi Mokotów, strzelają, petardują, racują itp. Pzdr.[/quote] Właśnie miałam pytać o to, jak Twoje Baski reagują na strzały... Mój lisek też na szczęście nie zwraca na nie uwagi.