Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='Asiaczek']Wiesz, u mnie w pracy nie za bardzo chcą zwalniać w piątki i poniedziałki; mamy wtedy takie szalone dni... Czasami udaje mi się wypertraktować wolny piątek, ale zawsze po trudach...:cool1: pzdr.[/quote]Aaa, rozumiem..
  2. O ile Baski lubią harce w śniegu (lisica dostaje głupawki, jak poczuje pod łapkami taki świeżutki śnieg....), to jak najbardziej, zazdrościć! :lol: szczególnie wczorajszej pogody, jaką uwielbiam....mróz, śnieg 'skrzypi', i słońce... :loveu:
  3. [quote name='Asiaczek']... snieżyca...?!?!?!:crazyeye: Pzdr.[/quote] taak, bardzo mocno padało chwilę, aż całkiem biało było..:lol: Teraz tylko prószy, okropnie zimny wiatr...brrr...paskudna pogoda.
  4. [quote name='Asiaczek']Raczej nie... Baski - tradycyjnie - są w piątek... Pzdr.[/quote]Szkoda...:( Ja właśnie prawdopodobnie będę w piątek...
  5. Witam niedzielnie :) Asiaczku, będziesz na wystawie w Katowicach?
  6. [quote name='Paula&Goofi']Najładniejszy lisek jakiego widziałam :eviltong::loveu::loveu: Pozdrawiam![/quote]:loveu::loveu: dziękujemy :lol: [quote name='Iwona1984']kuuuleżanko tera my chcemy porządną sesje z kiciem new sprzętem tyż czarno białe bo to tera w modzie widze:diabloti:[/quote] a proszę bardzo tylko niech skończy się ta śnieżyca, którą widzę za oknem....:watpliwy: :megagrin::megagrin::megagrin: HA! [SIZE=1] to już pozostawię bez komentarza :diabloti:[/SIZE]
  7. chyba już jest później.. :eviltong: ale na początek poprosiłabym fotkę, którą masz w avatarze - tylko w większym rozmiarze. :razz:
  8. [quote name='LeCoyotte']a gdzie tu widzisz dym? [/quote]przecież wiem, że to chmury...
  9. [B]BlackSheWolf[/B], gdzie na 3 Ty widzisz te przepały? :lol: na 2 owszem, 1 "schodek", nie zwróciłam uwagi... [B]Polna[/B], ostatnie...:mdleje: rewelacja! i to b&w :loveu:
  10. [B]Diabełkowa[/B], ja mam mieszane uczucia...ale to zdjęcie ma coś w sobie...lecz nie potrafię tego bliżej określić. :lol: [B]Anetta[/B], to nasze pierwsze wspólne zdjęcie tym aparatem. :evil_lol: dzięki :) Hmmm Anetta, a gdzie tu komin, z którego ten dym uchodzi ? :eviltong:
  11. ja chyba nie mogłabym takich kuleczek mieć w domu...zacałowałabym na śmierć...:loveu::loveu::loveu: :lol:
  12. [quote name='Tinka:)']widzę, że idziesz podobną drogą do tej, którą ja wybrałam : P tylko ja sobie jeszcze z kupnem poczekam, chociaż mam wystarczająco dużo pieniędzy:angryy:[/quote] Teraz dość popularne jest zestawienie body D80 (ja mam D70s :P) + ta stałka i Tamron...:cool3: a dlaczego będziesz czekać, jeśli można wiedzieć?:lol:
  13. [B]Polna[/B], Nikon D70s i narazie tylko Tamron 55-200mm, wkrótce mam nadzieję jeszcze N55mm 1.8 :) 1 super! :klacz:
  14. ehhh.......a już miałam nadzieję na radosną treść postu Ewci....:placz:
  15. [URL]http://i44.tinypic.com/n9xdy.jpg[/URL] co to za wyblakły kolor :o:o:o reszta za to roboty drogowe jak się patrzy :klacz: :diabloti:
  16. [quote name='Paula&Goofi'][URL]http://img223.imageshack.us/img223/7356/resizeofimg0160xf1.jpg[/URL] Nie ma to jak kapeć :evil_lol: Pozdrawiam![/quote] Dobry kapeć nie jest zły!:razz: Asiaczku, a co byś powiedziała na małą sesję Baskowo - Liskową przy okazji wystawy w R.?:lol:
  17. Tak dla rozluźnienia atmosfery tego wątku :lol:, po chwilowym biernym w nim uczestnictwie - tylko czytałam - wstawiam pierwsze moje próby dogadania się z długo oczekiwanym aparatem... :) [img]http://i41.tinypic.com/24mhtmc.jpg[/img] [img]http://i39.tinypic.com/4rrmki.jpg[/img] [img]http://i44.tinypic.com/2rzvyv9.jpg[/img] [img]http://i40.tinypic.com/zmnes.jpg[/img] [img]http://i44.tinypic.com/2n0lmcp.jpg[/img] proszę o konstruktywną krytykę i pozdrawiam. :)
  18. [quote name='Asiaczek']Aaaaaa, wycałuj Ją ode mnie, a ja Ja wycałuję za 2 tygodnie! Bawcie się dobrze, dziewczyny!!! Pzdr.[/quote]dziękujemy :)
  19. [quote name='Asiaczek']Mówię Ci, to będzie taka pieszczocha, że ... rąk zabraknie. dobrze, że w nowym domku jest dwójka dzieci:lol: Pzdr.[/quote] Pieszczocha...a jaki gryzoń! [url]http://img515.imageshack.us/img515/995/resizeofimg0156jb9.jpg[/url] [url]http://img223.imageshack.us/img223/7356/resizeofimg0160xf1.jpg[/url] wymiękam...!:lol:
  20. Ona jest obłędna. :loveu: [url]http://img511.imageshack.us/img511/9996/resizeof1031948as7.jpg[/url]
  21. [quote name='Asiaczek']Dobra, dobra, Ty nam nie mąć oczu kaczymi kuperkami, zabawa krzywymi, tylko powiedz, co masz do roboty w najbliższy weekend...:lol: pzdr.[/quote]Impreza z okazji 18-tych urodzin G_o_n_i .:)
  22. [quote name='Asiaczek']Tak, jak napisałam wcześniej - jest jeszcze Modest i Gunia-Gapunia.:lol: Pzdr.[/quote]Wybacz, nie doczytałam. :oops:
  23. [quote name='Shetanka'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000013.jpg[/URL] super ! :loveu: kaczuchy są fajneee :evil_lol:[/quote] Oj tak kaczki to fajny obiekt do fotografowania, tylko niekoniecznie przy skomlącym psie.:eviltong: [quote name='Kinguska'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000024.jpg[/URL] Piękne :D Jak to zrobiłaś :lol:[/quote] dzięki :) hmmm troszkę zabawy krzywymi, i jest :lol:
  24. [quote name='Asiaczek'] No nic. Morek i Milionek trafiły do super domów, a ja się cieszę, że mam pierwsze w PL i jedyne (jak do tej pory!) trikolory pręgowane w hodowli!!!:lol:;) Sama jestem ciekawa, kiedy zostanie uznany ten kolor... Pzdr.[/quote] Hmm, to ile jeszcze Maluszków zostało u Ciebie? Pogubiłam się w rachunkach.:lol: Oby jak najszybciej trindle został uznany!
  25. [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000025.jpg[/IMG] pierwsze zdjęcie, na którym jesteśmy obydwie :razz: [IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/210735/00000024.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...