-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='Paula&Goofi'][B]ŁAŁ! Jak dużo umiecie :) Też tyle chcę ;) Czekam na nową porcje fotek i zapraszam do nas częściej ;) [/B][/quote] Nooo to smaki w dłoń i do pracy:razz: Fotki już niedługo, dzisiaj FJ wysłał obiektyw :multi: jutro będzie u mnie! oczywiście będę wpadać :loveu:
-
To ja pokuszę się o komentowanie :lol: chyba tu już kiedyś byłam... 8) potem mi zniknął Wasz wątek z subskrypcji... Goofiś piękny jak zawsze :loveu: zdjęcia "pies guma" - rewelacja! wierszyk też super! [url]http://i41.tinypic.com/2dc9x78.png[/url] - cudowny krajobraz... [url]http://i42.tinypic.com/2u7yuyw.png[/url] - ślicznie razem wyglądacie :loveu: ciekawa jestem tego filmiku z agility :razz:
-
mądra ta Sajdusia :loveu: potrafi wybrać, co dla niej dobre :razz:
-
jedną już prawie widzę, tzn. w części :eviltong: poczekam aż wrzuci się więcej na serwer..
-
a ja nie widzę fotek :shake:
-
Kolejny Asiaczek ma swoją galerię! :multi: Maluszek cudny, niech zdrowo rośnie, wszystkiego najlepszego dla Was! zdjęcie ze skrzydłami genialne! :evil_lol:
-
Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna
Cambel&Megi replied to Talia's topic in Galeria
Ależ owszem, doprasza się! ZDJĘCIA PROSIMY !!! :mad: :evil_lol: -
[quote name='RCookie']Dzięki za instrukcję nauki cofania :). Na czym polega "twist" i "dama"? :hmmmm:[/quote] Twist - równocześnie idziemy, Megi między moimi nogami. Coś jak a kuku w ruchu. :eviltong: A dama ...pozycja a'la surykatka :razz:
-
[quote name='RCookie']Mimo, że plany rzadko kiedy mi wychodzą to bardzo lubię je sobie spisywać, nawet myślę, czy jakiegoś specjalnego notatnika sobie nie kupić i nie robić tam list psich zakupów, czy planów na dany okres czasu :evil_lol:. Rysowanie zamierzam sobie utrwalać, bo wcześniej miałam naprawdę sporą przerwę i efekty były widoczne :lol:. Nie twierdzę, że jakoś super rysuję, ale przed tamtą przerwą szło to jakoś lepiej, później kompletna klapa, a teraz powolutku wstaję na nogi, żeby móc piąć się coraz wyżej (fajnie by było :cool3:), w końcu mówią, że trening czyni mistrza :lol:. Ostatnio wzięłam się za pisanie tośkowej strony, ale znów skończyło się na skasowaniu pliku html i programu. Nie mam do tego cierpliwości :shake:, a poza tym to całkiem sporo czasu mi to zajmowało, w miarę ładne zamieszczenie menu zajęło mi jakieś 2h, w tym czasie usiłowałam też wykombinować coś z tłem :lol:.[/quote] Ja też lubię mieć wszystko spisane :lol: wtedy wiem co, i jak... ale taki zeszyt z listą zakupów to dla mnie przynajmniej nie byłby dobrym pomysłem...popadłabym w depresję, że tyyyyle mam do kupienia, a funduszy ciągle brak. :eviltong: Oj tak, przede wszystkim praca...ciągłe ćwiczenia...to jest bardzo ważne. Tak jak piszesz, trening czyni mistrza! Początki łatwe nie są..nie zniechęcaj się! ;) Pierwszy efekt strony pewnie Cię nie zadowoli, z grafiką sobie radzisz, a tu klops, ograniczenia spowodowane brakiem znajomości html..ja tak przynajmniej miałam...:evil_lol:
-
tak się tylko wydaje.. :lol:
-
idąc za przykładem RCookie, zrobiłam listę komend/sztuczek/etc, które Megi umie...;) właściwie to nie wiem, czy to wszystkie, pewnie o czymś jeszcze zapomniałam :lol: [LIST] [*]siad [*]usiądź [SIZE=1]("luźne")[/SIZE] [*]waruj [*] leżeć / połóż się [SIZE=1](luźne, kładzie się, jak chce)[/SIZE] [*] noga [*] równaj [*] blisko [SIZE=1](luźne równanie, bez kontaktu, po prostu idzie przy nodze) [/SIZE] [*] zostań [*]do mnie [*]chodź, idziemy [SIZE=1](luźne do mnie) [/SIZE] [*]zostaw [*]tam/tył [SIZE=1](obkrąża mnie jak do równania, zawsze poprzedza to wybiegnięcie za zabawką)[/SIZE] [*][SIZE=2]touch [SIZE=1]- dotyka nosem jakiegoś przedmiotu[/SIZE][/SIZE] [/LIST] komendy na tor agility: [LIST] [*] hop[SIZE=1] - stacjonata, skok w dal,[/SIZE] [*] koło [SIZE=1]- koło[/SIZE] [*] góra [SIZE=1]- huśtawka, kładka, palisada[/SIZE] [*] powoli [SIZE=1]- komenda zwalniająca[/SIZE] [*] dawaj, goł [SIZE=1]- przyspieszająca[/SIZE] [*] tam - tu [SIZE=1]- slalom [/SIZE] [*] tunel [/LIST] Sztuczki: [LIST] [*]daj głos (bufff) [*]łapa - druga [*]przybij piątkę - drugą [*]obrót - drugi [*]turlaj [*]twist [*]slalom między nogami [*]ósemka między nogami [*]koło wokół mnie [*]dama [*]poproś [*]daj buziaka [*]odbij [*]plecy (wskoczenie na plecy) [*]ring (hop przez złączone w koło ręce) [/LIST] Komendy do dopracowania: czołgaj, cofaj Komend, którę chcę lisa nauczyć, nie będę wypisywać, zbyt ambitna jestem:evil_lol: - zbyt dużo tego jest...
-
Genialne zdjęcia :loveu: nawet nie wiem, któro zacytować!
-
fajne spacerowe foteczki :multi:
-
[quote name='RCookie']Praca z psem to dla mnie sama przyjemność :). Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć :lol:. Lista bardzo przydatna, szczególnie dla sklerotyków :cool3:. Też jestem ciekawa, bo mam zamiar jakoś go "pocieniować", czego jeszcze raczej nie robiłam, przynajmniej w ten sposób, jaki teraz wpadł mi do głowy. Ostatnio chyba lepiej wychodzi mi łapanie jakiś proporcji, nie ma to jak lepienie psa z okręgów :cool3:.[/quote] Ja też to uwielbiam :loveu::loveu::loveu: Czyli dla mnie:evil_lol:, zawsze, kiedy jest więcej wolnego właśnie spisuję listę komend, które w tym czasie chcę lisa nauczyć...:cool3: ja ostatnio zaprzestałam działalności rysunkowej...ostatnio rysowałam mini bullka jako logo, ale po całym dniu pracy stwierdziłam, że jest do kitu..ale czego się spodziewać po długiej przerwie :eviltong:
-
[COLOR=Black]Noo ładna lista :klacz: brawa dla Ciebie za zapał do pracy z psem! życzę powodzenia w dalszym szkoleniu i czekam na efekty pokazane na YT. :) [/COLOR] [COLOR=Black][COLOR=LightBlue]swoją drogą chyba też taką listę zrobię :evil_lol:[/COLOR] rysunek fajny, jestem ciekawa, jaki wyjdzie z PS'a... :razz: [/COLOR]
-
[quote name='gosiaja']melduje się w domu Motrek prawie całą drogę prawie spał pozdrawiam[/quote]To teraz czekamy na osobną galerię chłopaczka. ;)
-
Szybka Tosieńka...lisa też ciężko złapać w obiektywie...jak dostanie głupawki, to nie ma szans :evil_lol: avatar genialny :klacz: :loveu: pokaż tę listę :cool3:
-
[quote name='infers1995']Kentaki fajne by wyglądał w tym rushofym kubraczku:loveu:[/quote] :roflt: toż to prawdziwy facet jest:razz: reproduktor:cool3: a tu taka kompromitacja? :eviltong::eviltong::eviltong:
-
[quote name='Frytela']a mnie to sie pytała dlaczego ja kupiłam :P osz ty cambelito :evil_lol::evil_lol: Do zobaczenia na rzeszowszkiej :cool3:[/quote] nie rozumiem ? ano, do zobaczenia.:razz:
-
[quote name='jamnicze']Ależ dziewczyny sie rozbestwiły :evil_lol:, a przecież niedawno było całkiem sporo fotek :razz: [B]Dzisiaj miałyśmy niezbyt miłą przygodę. Dmucha u nas okropniście, ale co robić, pies chce na spacer :diabloti: Wzięłam ja na linkę i w drogę. Saidi jak zwykle za kaczkami nad rzeczkę, ale przecież wiem, że i tak do wody nie wejdzie ;). Mała podeszła do brzegu, chciała sie napić lodowatej wody :angryy: i ..... ześlizgnęła się do rzeczki :eek2::madgo: Na szczęście miałam ją na lince i szybko wyciągnęłam, potem biegusiem do domu, ciepła kąpiel i suszarkowanie :p Saidi miała na sobie kubraczek od Taks :) i wiecie co? mimo, że CAŁA wpadła do wody, to grzbiet, brzuszek, i przedpiersie miała suchutkie :multi::multi::multi: Zmoczyła tylko odkryte części: doopkę i nóżki. Tak więc cała przygoda zakończyła się dobrze, ale wolę nie myśleć co by było jakby latała luzem, a przecież ja tu czasem spuszczam :angryy:[/B][/quote]Miałyśmy podobną historię rok temu...podczas spaceru z matinestka, poszłyśmy nad brzeg rzeki..ona zapięła swoje psy, w obawie, żeby nie wskoczyły...lisek nie miała zwyczaju nigdy tak wskakiwać, więc jej nie zapięłam...a tu co ? kaczuszki się psu spodobały...jakoś -7 stopni chyba było...a ona wskoczyła cała POD WODĘ...:mdleje: chyba nie zdawała sobie sprawy, że ta woda tam jest:lol:
-
[quote name='Asiaczek']To dopiero były pierwsze próby wystawiania się...:lol: Pzdr.[/quote] Hm, Twoje Baski ogółem mają to "coś", nie wiem jak to określić, ale są takie dostojne, piękne, w stójce. I chyba to właśnie mną zawładnęło..:oops: [url]http://img126.imageshack.us/img126/6545/resizeof1031811ib0.jpg[/url] :loveu::loveu:
-
[B]Asiaczku[/B], zdolniacha to z Megi, że jest pojętna, zwłaszcza przy takim pseudo-szkoleniowcu :evil_lol: [B]RCookie[/B], nie mam jak nakręcić filmiku... :lol: zaczynałam ustawiając stołki przy szafce, żeby był niewielki przesmyk - taki, żeby lis się zmieścił...kazałam jej stać - i naprowadzałam tak jak do siadu, tylko podkładałam rękę pod brzuch, żeby nie siadła - i się cofała. :razz: oczywiście to nagradzane, z czasem odsuwałam coraz bardziej te stołki, żeby była coraz większa przestrzeń. Niestety zrobiłam to chyba trochę za wcześnie, i lis jak się cofa, to nie prosto, tylko skręca tyłkiem trochę w jakąś stronę. :eviltong: dlatego jeszcze pracujemy nad tym....
-
Przedwczoraj wypracowałam już z liskiem odbijanie się ode mnie, wczoraj nauczyłam ją wskakiwania na plecy i przeskakiwania przez nie :razz: i skakania przez koło utworzone z rąk na komendę ring. :eviltong: teraz dalej pracujemy nad chodzeniem na wstecznym :diabloti:
-
Przedwczoraj wypracowałam już z liskiem odbijanie się ode mnie, wczoraj nauczyłam ją wskakiwania na plecy i przeskakiwania przez nie :razz: i skakania przez koło utworzone z rąk na komendę ring. :eviltong: teraz dalej pracujemy nad chodzeniem na wstecznym :diabloti:
-
:klacz: piękne fotki w stójce!