-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='Vectra']ale słyszałam , że w lutym ma być do - 30 :placz: oby kłamali[/quote]:mdleje: oby...
-
[quote name='Cerber'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000002.jpg[/URL] wow jakie zębiska:loveu: normalnie prawie jak belg :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: ten bulek też mi się bardzo podoba :) ma fajne i nietypowe umaszczenie :)[/quote]Sugerujesz, że belgi też potrafią tak się śmiać?:evil_lol: to amstaff :eviltong: umaszczenie najpiękniejsze, jakie istnieje :loveu::loveu::loveu: rude psy rlz!:lol: Megi też [I]prawie [/I]ruda..prawie znane nam z reklamy :lol:
-
zdjęcia pierwsza klasa :loveu: i bannerek śliczny :) buu szkoda mi Cerberka :( życzę mu jak najszybszego wygojenia się tej łapki, Megi też tak kiedyś miała (choć nie aż w takim stopniu :o ), wiem co to znaczy..
-
[quote name='Asiaczek']Bingo!!! W nagrodę wstawiam dla Ciebie jeszcze trochę fotek hiszpańskich psów dowodnych, właścicielka psów - Ania Rapp. Pozdrawiamy![URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000%282%29"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_28_121.gif[/IMG][/URL] Pzdr.[/quote]Te skaczące fotki są fantastyczne! Qrcze, też zgłodniałam...:lol: oczywiście poproszę potem ten przepis.....
-
Foteczki piękne....a rasa to hiszpański pies dowodny?
-
[quote name='psiulka']W takim razie też dziękujemy. :loveu: No, no, to będziesz szaleć ze sprzętem. Trzeba będzie częściej tu wpadać. :cool3: Niecierpliwie czekam na efekty. :loveu:[/quote] Migawka mi w miesiąc padnie :evil_lol: Już niedługo...:) czekam na przypływ gotówki na szkiełko:loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name=':: FiGa ::']Dobra, to macie ciotki Fryciulkę :diabloti: Kamila, a Tyyyyy? Daleko do Goni masz? Skombinuj jakieś fociaszki dla ciotek :evil_lol: Dobrze wiesz, że Gonia skłonności sadystyczne ma, szczególnie jeśli chodzi o moją osobę :shake: :megagrin:[/quote] :siara: daleko....:eviltong::eviltong: Sadystyczne:-o przecież to takie dobre stworzonko jest :loveu: [SIZE=1][COLOR=LightBlue]czasami...:diabloti:[/COLOR][/SIZE] -
[quote name='ewatr']Edi ogonek ma tylko on nawet w trakcie podskoków nim macha jak widzi ludzia :lol: A co do maila nie lubie zapeszac ale mysle ze super by mu było - dwoje dzieci 8-9 lat od zawsze wychowani ze zwierzakami tak ze i podejcie i zero strachu przed nimi :p Docelowo dom pod lasem i to dosłownie z 3 stron lasy i pan lubiacy zyc aktywnie / narty biegowe itp. / tak ze nawet mowił ze Edi by ryby z nimi łowił i po cąłej polsce jedził ...maja w nastepnym tygodniu przyjechac i zapoznac sie z Edim ... rodzina sie jeszcze wacha bo dom dopiero na wiosne beda konczyc ale dzieci juz Ediego na tapecie na pulpicie maja i nie daja rodzicom zapomniec ;)[/quote]Jejkuu, to byłoby piękne! Zaciskam kciuki z całych sił, żeby Ci Państwo się zdecydowali!
-
[B]Jamnicze[/B], teoretycznie to obydwie piłki są Megi :lol: toteż i ten Megi uśmiech był jeszcze większy, coś a'la - nie dość, że Cię nie lubię, to jeszcze masz moją piłkę. :eviltong: [B]Psiulka[/B], dziękujemy - i wzajemnie! :multi: Stałkę 50mm 1.8 Nikkora i Tamrona 55-200 (ale o jego świetle lepiej nie wspominać :lol:)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name=':: FiGa ::']Gooś mnie zje :diabloti:[/quote] Mi się wydaje, że Gooś kanibalem nie jest, i raczej Cię nie zje. :eviltong: czekamyy:razz: -
[B]mtf_zalesie[/B], jest w pierwszym poście. ;) [quote name='demi'][CENTER][SIZE=4][B]PROSIMY O POMOC W OPłACENIU HOTELIKA!!![/B][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][B][COLOR=Red] MISIEK JEST W SZYMANOWIE od 15.12.08 r.[/COLOR] , [COLOR=Purple] DOBA TO 35 Zł ...[/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][B] 95 1090 2473 0000 0001 0811 8249[/B] Joanna Kleszcz, Wrocław, tel. 693-511-896 [U]koniecznie z dopiskiem[/U]: [B]dla Mysiastego/Miśka + nick [/B][/CENTER] [/quote]
-
[quote name='Asiaczek']Nie ukrywam, że liczyłam, że jakoś uda Ci się wyrwać z R. i wpaść do nas pomiziać baski-bobaski... O, a jakbys się tak całkowicie rozpłynęła, to ja bym Cię pozbierała i wtedy musiałabys zostać na zawsze w W-wie, ha! A tak, to bedziesz mogła pomiziać tylko dorosłe na wystawie... pzdr.[/quote] Oj, to by było chyba trudne w realizacji...czasu ciągle brak..doba powinna 48 godzin trwać.... To jest piękna wizja.:razz: Jakie tylko! Owszem, szczeniaczki są rozkoszne, ale dorosłe Baski są równie cudowne...
-
Przesłodka ta śpiąca sesja :loveu: [url]http://img201.imageshack.us/img201/6416/resizeofimg0079abw6.jpg[/url] chyba bym się całkiem rozpłynęła, jakbym te cudeńka na żywo widziala...:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Frytela']a zauwazylas w tle czarne lepetynsko kokosa :P :evil_lol::evil_lol::eviltong:haha nie! jakbyś mi nie powiedziała, chyba bym nie wpadła na to! :evil_lol: http://www.e-corgi.pl/dogo/s1.jpg "Chilli - mała a ostra". :diabloti: super fotka
-
Dziś Erazm przelała 70zł za wygrany bazarek.:)
-
widziałam fotorelację z Sylwestra :) przefajna :loveu: ale te 3 ostatnie zdjęcia wraz z komentarzami... :mdleje: no nie mogę :evil_lol: rewelacja! mizianka dla Sajdusi :loveu:
-
[url]http://img70.imageshack.us/img70/731/resizeofimg0086hg2.jpg[/url] cuuudo :loveu: [url]http://img357.imageshack.us/img357/4843/resizeofimg0106cy3.jpg[/url] Oj biedna jesteś przy takich Piraniach... :lol:
-
widziałam wszystkie zdjęcia ale to ostatnie.............. http://i42.tinypic.com/1zoch1f.jpg rewelacja :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Asiaczek']Prawie... Kenio - pośrednia Dżezik - championy Erka - młodzież Kika - pośrednia. Pzdr.[/quote] No to troszkę się pomyliłam. :lol: Hmmm w wykazie Kika jest w otwartej...
-
[quote name='Asiaczek']Kika (czyli KALIMERA Asiaczek FCI) jest tak jakby w połowie moja, bo ona jest zarejestrowana na współwłasność.:lol: Ciesze się, że poznam osobiście Tascha. Dla uczczenia tego faktu, chyba jakies ciasto trzeba upiec...:cool1: Pzdr.[/quote]Tascha'y sunia w młodzieży razem z Ercią, tak? :razz: Poza tym 2 Chłopaki, Dżezik i Wahziri? Dobrze kombinuję? :lol:
-
Super foteczki :loveu: właśnie przejrzałam listę zgłoszonych psów na wystawę rzeszowską...jutro koniec zgłoszeń. Całe 5 Basków, w tym 3 zgłoszone przez Ciebie, Kika (?), i sunia od Tascha. :lol:
-
[quote name='Iwona1984']bo reszta kiepska :placz:[/quote]nie zgodzę się z tym.:eviltong: ale jutro mozna to nadrobić:cool3:
-
[quote name='Zuza i Noddy']Ale dużo śniegu macie.[/quote]Fajnie by było, jakbyśmy tyle śniegu miały w Rzeszowie... :eviltong: foteczki cud tylko czemu tak mało ich tu wstawionych?:razz:
-
to ja się powtórzę... [quote name='Cambel&Megi'][B][SIZE=3][COLOR=Black]Znam Nerę znacznie dłużej, niż Wy...jeśli dobrze liczę, ok. [SIZE=6]9[/SIZE] lat ... nie próbujcie nawet wmawiać mi nic na jej temat... po prostu wiem swoje..[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] [B]Owczarkowa[/B], a takie porównanie Nery do kogoś, kto jest bezdomny...no comments. Nie wiem, co takimi tekstami "nie każdego stać" w odniesieniu do Nery chcecie uzyskać..Nie znacie jej, więc jak możecie jakiekolwiek wnioski wyciągać? Ale o tym nie będę pisać, bo to prywatne sprawy Nery. [CENTER][SIZE=4]E.O.T.[/SIZE] [/CENTER]
-
[QUOTE]Moze Ty masz mnostwo kasy i mozesz isc 100 razy w tyg do weta, kupic co tylko zamarzysz sobie dla swojego psa... inni maja mniej i musze prioryterowac i wybierac to co jest im akurat bardziej potrzebne i mozna taniej dostac.[/QUOTE] Znam Nerę znacznie dłużej, niż Wy...jeśli dobrze liczę, ok. 9 lat ... nie próbujcie nawet wmawiać mi nic na jej temat... po prostu wiem swoje.. poza tym Nera biorąc psa, widziała w jakim jest on stanie, że wymaga leczenia, bo takei rzeczy widać na pierwszy rzut oka. Mama zgodzając się na psa, też na pewno była świadoma tego, że Nera jako niepełnoletnia, nie pracuje, i nie będzie w stanie całkowicie utrzymać psa.