Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Jakie ładniusie kwiatuszki :loveu: Ostatnio zrobiłam zdjęcie jakiejś pszczółce u babci, ale gdzie ja je mam? Jak znajdę, to pokażę :cool3: A tymczasem ja idę spać, branocka :) :bye: :bye: Pa Azulki :loveu:
  2. Kiedyś był artykuł chyba z Przyjacielu Psie o kradzieżach psów... Ja tego nie popieram, lecz czasem nie ma innego wyjścia. Ale zazwyczaj wszystko widać przez szybę sklepu, toteż można szybko zareagować :cool3: Pozdrawiam
  3. No nareszcie jakieś fotki :loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/353/03a38c97f645451b.jpg[/IMG] Jakie zaciekawienie :cool3:
  4. Ooo. Matinestka, z Rzeszowa dziewucha, czemuż ja Cię nie znam ? :cool3: Jak cudowna ta sfora :loveu: To Rzeszowskie Pędzelki? Pozdrawiam :)
  5. Nom, teraz banner super :D Tollerka, mam nadzieję, że będziesz solidnie prowadzić galerię :cool: Pozdrawiam ;-)
  6. [quote name='Behemot']Zapach. Inaczej pachnie człowiek, który się boi, inaczej człowiek rozwścieczony, a inaczej spokojny, przyjaźnie nastawiony.[/quote] To samo miałam napisać :roll: :cool3: Człowiek wytwarza jakieś hormony, które świadzczą o jego stanie psychicznym. My, jako inni ludzie raczej tego nie wyczuwamy, ale, że pies ma o wiele bardziej wyczulony węch, czuje dany zapach. Kiedy spotkamy np. jakiegoś bezdomnego psa, który wyglada na agresywnego, raczej boimy się. Pies od razu to wyczuwa, toteż idzie za nami, nie zeby nas straszyc, lecz ten zapach jest mu obcy, chce go poznać, nie ma nawet żadnych złych intencji..Jest po prostu ciekawy. ;)
  7. Ja wiedziałam, że zdasz, wiedzialam :cool: No a teraz trzeba Cię potorturować. [U][COLOR=Red][B]FOTECZKI AZULKI PROSIMY! [/B][/COLOR][/U]
  8. [quote name='serek']ja w to wszysciutko wierze :D[/quote] Ja również, mimo, że niektóre przypadki da się racjonalnie wytłumaczyć.... Po prostu wierzę, że psy są istotami hm..no, że mają ten tzw. szósty zmysł, wiedzą coś, czego my nie wiemy...Może to po prostu wyczulony słych, węch...Mimo to, i tak wierzę..
  9. [quote name='g_o_n_i_a'][CENTER] [B][I][SIZE=4]dla zainteresowanych[/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=4]ZDAŁAM[/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=4]NA PIĄTECKĘ [/SIZE][/I][/B] [/CENTER] [/quote] ŁAAAŁ! [COLOR=SeaGreen][SIZE=7][B][SIZE=6]Serdeczne Gratulacje Goniu![/SIZE]:cool3:[/B][/SIZE][/COLOR]
  10. [quote name='Kudłata_Koza']A, to na tym ten problem polega :evil_lol:? LAYLA, JA CHCĘ JESZCZE FOTKI! :cool3: :cool3: :cool3:[/quote] No na tym.. :roll: :evil_lol: JA TEŻ JA TEŻ CHCĘ ! :lol: :razz::razz:
  11. Nie chcę dawać, bo to nie moje foty są, i nie przystoi :eviltong: Na PŚ to jeszcze, ale jakby się tu ktoś przyczepił.. :shake: :eviltong::eviltong:
  12. [quote name='Nerul']Kózko wreszcie znalazlam twój temacik- Sznaucerus boski chociaż ja niegustuje w tej rasie :P zbyt brodata jak dla mnie ale wiem ze [B]są jej fani[/B] ;) Jak widze pieprz i sól dominuje w twym domu- pozdrawiam[/quote] Są są :loveu::loveu: Ja coraz bardziej przekonuję się do Sznaucerków :loveu: Pieprz i sól są chyba najbardziej popularne, a może czarne? :hmmmm: Ja uwielbiam białe i pieprz i sól, i takie jak boski Nett :loveu: Oui, oui Nett- SuperPies! Zrobię Ci banner, Nett Super Pies :cool:
  13. [quote name='Kudłata_Koza']Jakby tego jeszcze ktoś nie wiedział :D [/quote] Hm hm hm...Toż to ja tam długo nie jestem...I mało piszę, a tu nagle taka popularna jestem :razz::razz:
  14. Oj to trochę pozbierasz...Ale ja na takich czasopisamach nie oszczędzam...Jest w nich tyle ciekawych informacji, czasem lepszych, niż w niektórych ksiązkach.. ;)
  15. Dzień Dobry Czarne Owieczki :razz: Blaki piękny, jak zawsze :cool3: Macie bardzo ładną galerię ;) Czarna_Owieczko, pamiętasz mnie moze z PŚ? To ja, Cambel :eviltong: Pozdrawiam
  16. Właściwie to tamten temat jest o proteście, a ten o audycji, ale to właściwie to samo. Nic się przecież nie stało ;-)
  17. Właściwie to podobny temat już jest: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66151[/url]
  18. Ja z moim darem notowania wszystkiego to pewnie pół tej ksiązki przepiszę :roll: :) No dobra, ja też idę czytać :D Życzę pmiłej lektury :-P
  19. [quote name='ß@$!@']nie tylko Ty! Ja normalnie zasnąć nie moglam...tak sie balam :roll:[/quote] No to widzę, że nie jestem sama... Ja niby w takie rzeczy nie wierzyłam, ale po przeczytaniu tego...aż ciarki mnie przechodziły..I naprawdę bałam się wyjść z pokoju...:roll: Tak samo miałąm po śmierci Dziadka, również bałam się, że on przyjdzie, czy coś, mimo, że za życia bardzo go kochałam, i nadal tak jest... Jak to mawia moja sąsiadka: Bardziej powinniśmy się bać żywych ludzi, Ci, którzy nie żyją, nic nam nie mogą zrobić... (pewnie nawet nie chcą) Myślę, że coś w tym jest..ALE JA NADAL SIĘ BOJĘ:eviltong:
  20. No fota cudowna :cool3: mam nadzieję, że jutro będzie też taka porcja fot, jeśli tak, to czekam :cool: Chciałam zauwazyc, że podpis ma nieregulaminową wielkość, max 500x100... Wizo droga, rób te podpisy mniej rzucające się w oczy, bo to "LaikaWeb Design" aż w oczy kole, a nie powinno aż tak przykuwać uwagi.. Pozdrawiam ;-)
  21. [quote name='Chefrenek']proszę [URL]http://www.allegro.pl/item195816452_smycz_flexi_summertime1_hit_tego_lata_super_cena_.html[/URL][/quote] Dziękuję :loveu: Porównując do innych ofert, to ta najbardziej mi się podoba :cool3: Ewentualnie jeszcze Comfort za 41zł : [url]http://www.allegro.pl/item194144429_smycz_flexi_comfort_1_nowa_od_ss_slask.html[/url] A co do konta na Allegro, to właśnie sobie przypomniałam, że mam znajomego, który ma tam konto, więc jak go poproszę, to na pewno mi zamówi ;) Pozdrawiam
  22. [quote name='butterfly15']ja juz mam 3 strony notatek ;p[/quote] Ej no nie przepisuj całej ksiązki :cool3:
  23. Hm...to dość długo, 10 dni... Jak coś to będę starać się dzwonić do sprzedawcy...Dzięki za radę :cool3: Chefrenek, mam prośbę. Możesz mi podać link, gdzie Summertime jest za 45 zł ? Bo ja tu widzę rózne, a tej oferty akurat nie.. :)
  24. [quote name='Chefrenek']Ja kupowałam na allegro [B]flexi summertime [/B]1 za 45 zł a w sklepie widziałam za 76zł. Poza tym na flexi masz roczną gwarancję ;)[/quote] Summertime - Ten "fason" mi się najbardziej podoba, ew. jeszcze Comfort :cool3: Bardzo duża różnica cenowa jest, pomiędzy zwykłym sklepem, a Allegro. Tylko muszę jeszcze się pogłowić nad tym, jak tam założyć konto :hmmmm:
  25. O własnie, to był Ferplast. Sprzedawca mówił, że nie miał wogóle jeszcze reklamacji na te smycze (Ferplast)... Ja się tylko tak zastanawiałam, bo cena mi nie bardzo pasowała...Skoro tak dobre ma być jak Flexi, to dlaczego o połowę tańsze ? Więc wybieram Flexi :-P Ta jakoś mówi sama za siebie..Każdy tutaj jest chyba z niej zadowolony :)
×
×
  • Create New...