-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Witam :cool3: Piękne nowe foteczki :D [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/5576/2imag0005mnfe7.jpg[/IMG] No faktycznie, jakaś górska atmosfera:eviltong: [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/1094/7891011giffw2.gif[/IMG] Łooł, fajnie Ci to wyszło :cool3: Macie cool przeszkody :razz: Pozdrawiam:loveu:
-
Hm...Chciałabym jeszcze prosić o stawkę Labradorów, ale tylko psów. Z góry dziękuję :modla:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='matinestka'] ja sie uciesze jak sie dowiem ze Mała juz w :pporzadku nooo. mati pozdrwaia gorąco Azulke:) i bardzo mnie raduje ze z Azą juz lepiej i ze wszystko pomyslnie poszło ... w sumie to przecież oczywiste jest że inaczej być ne mogło :siara: ... teraz jeszcze trzymam kciuki za pomyślne wyleczenie:) :bluepaw:[/quote] No to co ja mam pisać dużo, chyba wypada mi tylko podpisać się pod Matinestką :lol: Sedecznie pozdrawiam:cool3: I Ciebie Gosiu, i Azulkę :loveu: -
No nareszcie jakieś (piękniuchne) foteczki :loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/376/b4b9e5e0d2664378med.jpg[/IMG] Mm..Widzę, że mamy z Cziką podobne zainteresowania, to też moja ulubiona pozycja :evil_lol: Ale Aga tu fajnie wyszła :loveu::loveu::loveu: : [IMG]http://images21.fotosik.pl/320/5b2da1096f21fe16med.jpg[/IMG] Pozdawiam ;)
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='Dealer']tiaaaa...jasnowidzen niestety nie mam bo juz bym dawno w totka wygrala:evil_lol: ...ale zdarza mi sie to co pewnie kazdemu ? czyli przewidywanie roznych zdarzen, wizyt itp..niestety tych zlych zdarzen tez...nawet na odleglosc .....jak ostatnio...:-([/quote] No to mi się też czasem zdarza, najpierw np. jak się zamyślę, to widzę dane miejsce, daną sytuację, nawet zwroty jakichś ludzi, a potem to się sprawdza.... Ale aż tak jak Ty, Dealer, to nigdy nie mialam. Natomiast nocy, kiedy umarł mój Ś.P. Dziadek, nie mogłam spać (chociaż zawsze mocno spię..), kiedy wreszcie zaspałam, miałam jakiś sen..To bylo strasznie zagmatwane, kilka jakichs sytuacji, dziwne uczucie...Tak samo było w przypadku 2 Dziadka... -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Dealer, może masz jakieś zdolności nadprzyrodzone ? :cool3: Jasnowidzenie np... :diabloti: -
[IMG]http://img178.imageshack.us/img178/817/2imag0004mnsc0.jpg[/IMG] Jęzorek :loveu: Pięękne te foteczki ^^
-
[quote name='Tollerka']No to czekam na fotki i trzymam kciuki za ciebie i za Kiarę :p [B] I pamiętaj - wystawa to zabawa więc nie ma co rozpaczać jak coś nie wyjdzie, raz na wozie raz pod wozem[/B] :p[/quote] Dokładnie ;) Z moich obserwacji, jeśli właściciel traktuje to raczej zabawowo, to i psu się to udziela, jest bardziej 'rozluźniony', skupia się raczej na tym, co robi, a potem przy ocenach widać efekty :p Mogę nawet podac przykłady, ale chyba nie muszę:cool3: Życzę dalszego powodzenia na ringach! :)
-
Kosiaczek :loveu: Więcej, więcej fot! :cool3:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Heej :) [quote]A kocia taka jest, ze się babcia z nią użera? Moj kotuch to nie jest idealem :cool1: , wrecz przeciwnie jest niewielu którzy znoszą jego humorki, ale cóż - czasem ma przejawy miłosci :evil_lol:[/quote] No nie jest z nią tak źle, przymilasta i wogóle :D Taka kocia natura, przychodzą się przytulić, tylko wtedy, kiedy im pasuje :evil_lol: -
[IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5505/1imag0013mnpm9.jpg[/IMG] Ile Florek ma ? Tutaj wyszedł, jak szczeniolek :loveu:
-
[quote name='Kudłata_Koza']Dobrze widzisz, nie mam avatara, bo co jakiś wkleję (czy to z dysku, czy to np. z imageshacka) ciągle mi wyskakuje obrazek z krzyżykiem :shake:[/quote] Mnie się wogóle nie wyświetla, jest puste miejsce, albo pisze tylko "Awatar Cambel"..
-
Witajcie Floreczki :cool3: Tollerka, bardzo ładne foteczki, ah..ten pysio :loveu: Czekamy na kolejną porcję zdjęc Potworka :loveu: Pozdrawiam :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Mam DUŻO zdjęć Figowo-Duetkowych :cool3:[/quote] No to już, dawaj! :cool3: Czekamy.. :p -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
:eek2: Dealer, jestem w szoku..:crazyeye: Gdyby mnie coś takiego się przytrafiło...Nie wiem, co bym zrobiła:shake: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Doberek :cool3: Widzę, że Ci się Gosiu nudziło o godzinie pierwszej w nocy :eviltong: Bardzo ładne foteczki :loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/309/3b7b2df74f1fe600.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Aza powinna zostać top modelką np. z MP :cool3::cool3: [IMG]http://images20.fotosik.pl/364/835d4ad2f731eaf2.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/309/a546daf1f47c818e.jpg[/IMG] A Edziu modelem w "Kot" :razz: Kocham dachowce :loveu: Hm...."mam" kotkę, u babci :evil_lol: Tzn ja ją tylko tarmoszę jak u babci jestem, i jej robię sesje zdjęciowe, a babcia się z nią na codzien użera :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']:o Szokujecie mnie ludzie, co Wy widzicie niezwyklego w zwyklych fotkach? :razz: [/quote] No bo są takie...niezwykłe :loveu: I modelka jaka piękna :loveu: Bububu, ja muszę lecieć. Branoc :cool3: :bye: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/364/15c741fa6f6ac81c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/364/036800812eb7b5e5.jpg[/IMG][/URL][/quote] Gonia... To..jest piękne! PIĘK-KNE! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Śliczniaste i cudowne! -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Ładne, ładne? [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/9815/p5173973cm8.jpg[/IMG] Oczywiscie fotka autorstwa Eweliny.[/quote] Faajowe :cool3: Jak ja kiedys tak próbowałam zdjęcie zrobić, to mi się całe rozmazało :roll: Pamiętam jak dziurę wypaliłam w dywanie takim zimnym ogniem :eviltong: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Ta, bo mnie jeszcze nie znasz. Jestem takim beznadziejnym ludziem, ze szkoda gadac. Nawet z najbliższymi mi ludźmi nie umiem sie dogadac. Lepiej sie nie zbliżac. :shake:[/quote] Nie no, dziewczyno, weź się nie użalaj nad sobą, bo i ode mnie zaliczysz kopa :roll: :evil_lol: Pędzelki Cię kochają, i Aza Cie kocha, i wszyscy Cię kochają ! O! [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]PS A ja myślisz taka świenta i cudowna? W klasie jestem "wyrzutkiem" społeczenstwa, zawsze mam inne zdanie, i wohóle..:roll:[/COLOR][/SIZE] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='ewelinabuck']ale ten paszczurasty pasztet jest bardzo mily tylko sobie cos ta Gonia wmawia ze jest beeeeeeeee [B] wszyscy potwierdza ze jestes bardzo mila osobka[/B] ;) ;) ;) ;) ;) ;)[/quote] Np ja :cool3: :lol: -
[quote name='wiq']'Tajemnice...' leżą u mnie na półce od paru miesięcy i w końcu się za nie wzięłam;) [B]Fajnie się czyta, szczególnie wzmianki o Odinie - flacie autora[/B];):loveu:[/quote] Popieram :cool3: Bardzo dobre jest w tej książce to, że autor wszystko poparł konkretnymi przykładami... ;)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Chętnie bym poodpowiadała Wam, ale jakoś mi nie jest do śmiechu. Wszystko bylo w porządku, dopóki u Mastusia nie zobaczyłam paskudnej rany za główką. Potem się dowiedziałam, ze wczoraj tego nie miał. Mam nadzieje, ze to nic poważnego. :( Ale bardzo miło było powygłupiać się z moim Plastusiem, ta jego mordeczka :loveu: W schronisko coraz więcej psów i kotów. Jedne porzucone (zazwyczaj szczeniaki i kocięta), inne gdzieś znalezione lub po wypadkach. Tyle psów jest teraz i w dodaku zastój w adopcjach. :( Takie przepełnienie... Jeszcze gdyby nie te podrostki, które jakiś czas temu zostały przeniesione z recepcji. Bardzo mi szkoda szczegolnie Patusi, która bardzo potrzebuje kontaktu z ludźmi. Nie wiedziala doslownie co ze sobą zrobić - tu by poganiała, tu by zjadła smaczka a tutaj z kolei władowałaby się na kolana człowieka (co najczęsciej robiła). Ubaw mialam z nią niezmierny, bo Patisonka ma takie czułe punkty, ze jak się ją drapie, to tylnimi łapkami robi dosłownie rowerek. :loveu: Ogolnie mowiac, to mam dosc niektorych ludzi. Najlpierw udają zainteresowanych psem, zapowiadają sie, a potem mają gdzieś - chociaz sms'a by wyslali, nie no po co... Echh wszystko jest nie tak. Lepiej sobie pojde.[/quote] Goniu, eh...ja niejednokrotnie się na ludziach zawiodłam... Może nie w taki sposób, ale w takich sprawach, to raczej nie do końca ufam... Chyba, że naprawdę ktoś wykazuje ogromną inicjatywę ze swojej strony... Ale inaczej..To tylko sobie można robić nadzieję, a potem się sfrajerzyć :roll: Ja zdecydowałam się na wontariat, tylko pozostaje mi jedno takie pytanie..Jak ja tam mam dojechać? Hm...Chodzi mi o autobus..Ja się wogóle na mieście nie orientuję, gdzie co jeździ...Goniu, wiesz może jaki autobus jeździ na trasie Dąbrowskiego/ Hetmanska - Ciepłownicza (lub okolice, tzn mogę dojść od autobusu )... -
Witam :) Ania-shira, bardzo ładne zdjęcia :loveu: Śliczną zabaweczkę Ajka dostała :cool3: Dobry aktor :cool2: Pozdrawiam :D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka']Ja umiem ciasto piaskowe (o smaku kakaowym i zwykłym) sałatkę włoską, tosty (:eviltong:), jajecznicę z serem i papryką (zwykłą też), naleśniki, placki, herbatę, gorąca czekoladę, grzanki, kisiel, budyń, galaretkę, zupę z torebki (:cool3:) pewnie coś jeszcze, ale aktualnie sobie nie przypominam ;)[/quote] Mm...No to szacun :cool3::cool3: Ja nie jestem aż tak kumata :roll::evil_lol: Chociaż te żarcia z tortebek to też umiem xD Kisiel, budyń, zupki :D