-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img463.imageshack.us/img463/8162/obraz490wo4.jpg[/IMG] Łojoj :loveu: [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/7611/obraz489nm1.jpg[/IMG] Czabulec jaki przystojny :cool: Aż trudno się nie zakochać w takim mężczyźnie :D Super foty Sylwutku xD -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] :evil_lol: :evil_lol: Juz sie boje :evil_lol:[/quote] Bój się bój. Oto kwiatki od Kamili dla Goni i Azusiowej :loveu: 1. Mleczyki + jakieś owadzisko pszczoło-bąko-oso podobne :lol: [IMG]http://i11.tinypic.com/6f832o9.png[/IMG] 2. Stokroteczka [IMG]http://i6.tinypic.com/53ro27n.jpg[/IMG] 3. Eee..co to? Jakieś narcyzy chyba xD [IMG]http://i13.tinypic.com/54lqusg.jpg[/IMG] 4. Nie znam nazwy, ogródek babci obrośnięty jest kwiatkami o calkiem nieznanych mi nazwach ;) [IMG]http://i1.tinypic.com/6cndx7p.jpg[/IMG] 5. Dmuchawiec xD [IMG]http://i19.tinypic.com/4vgvgit.jpg[/IMG] 6. I znowu nie wiem co to :roll: [IMG]http://i6.tinypic.com/4pmbxmp.jpg[/IMG] [SIZE=5] Proszę, Azusiu i Goniu, oto małe kwiatuszki dla Was, mam nadzieję, że Wam się podobają, mimo tak słabej jakości.. [/SIZE] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote]Skoro chcesz, niech bedzie. ;-)[/quote] Dziękuję :multi: :modla::modla: Ja też mam coś dla Was :cool3: Tylko muszę pomniejszyć, bo Dogo nie zezwala fot większych niż 500x500 .. -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[IMG]http://images20.fotosik.pl/356/945f5783ad3eac1f.jpg[/IMG] To dla mnie to dla mnie :loveu: Może być dla mnie ? :oops: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] Podobają się! :multi: :multi: Kwiatuszki się podobają. :multi: :multi: :loveu:[/quote] [SIZE=1] Ja też bym takiego chciała...[/SIZE] :-(:-(:-( -
[quote name='Tollerka'][B]A który widziałaś [/B]:lol:? Od razu mówię - zdjęcia mogą mieć słabą jakość bo robione komórką :lol: Sony Ericsson K800i[/quote] Dużo ich widzialam xD Ten też, ale i tak bardzo ładny jest :cool3: Florek tak ładnie biega :loveu::loveu: [SIZE=1]Ja mam SE K510i, to jeszcze gorsze mam filmy...:shake:[/SIZE]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Carolcia'][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5774/obraz474jn5.jpg[/IMG] Ale sie zezloscila na nich :crazyeye: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Charakterna dziewczynka :loveu: Boskie foty Sylwia :cool3: -
Hm..może faktycznie poczekajm jeszcze z tym trochę... Ja teraz mam urwanie głowy ze szklołą, chcę trochę oceny popodciągać.. Może bardziej jakoś w czerwcu, ew. dopiero na wakacjach...?
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='serek']no pewnie :cool3: tylko bede musial wiedziec jak sie nazywasz to zakupie sobie taka lekturke :D[/quote] Wiem! Zastosuję takie dodatkowe imię, no jak to się nazywa, przydomek artystyczny :evil_lol: Oczywiście Cambel. Ja zawsze mm ten sam nick :razz: W przeciwienstwie do Kamci... :roll: Dobrze, ja już się zamykam, bo trochę zbiegliśmy z tematu. -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='serek']moze sama napiszesz taka ksiazeczke?:P[/quote] Hm...Może kiedyś, ale jeszcze nie teraz...Muzę jeszcze trochę informacji pozbierać, i jak coś, to spoko :cool3: Będziesz moim pierwszym i ostatnim czytelnikiem? :evil_lol: -
[quote name='Wiza']ładowarka sie zgubiła xD[/quote] Jesteś bardzo inteligentna :evil_lol: Nie no, dobra, czekam na foty....cierpliwie, nie, niecierpliwie :lol: Wytarmoś Kiaruna xD
-
[quote name='asia_pie'][B]W wersji Comfort jest nie tylko linka. :cool3:[/B] Wersja Comfort to wersja z gumową rączką. Classic - z plastikową rączką. Compact - z taśmą. Ja mam np. Comfort Compact, wygodniej się trzyma w dłoni. :p[/quote] Mm..No to idę szukać taśmy! :cool3: :cool3:
-
Mnie ksiązki Corena bardzo ciekawią, dopiero zczytam Tajemnice psiego umysłu, ale mam i Jak rozmawiać z psem..Jak dla mnie pisze on ciekawym, przystępnym językiem, wszysstko fajnie tłumaczy. Jak najbardziej polecam :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Tak :multi: :multi: :loveu:[/quote] Mhm, no więc. Szanowna Sylwio, prosimy o fotografie Twojej suczki Figi :modla::modla::modla: Ja się do siebie nie przyznaję :shake: :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Nie zgadzam się :mad:[/quote] A Gosiu myślisz, że łagodne prośby pomogą? :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[IMG]http://images20.fotosik.pl/355/ecb3293cd6dc4d31.jpg[/IMG] Osz Ty, więzisz swojego psa :cool: :-P Paaa Goniu! :bye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Z pałą na mojego Meża? :shake: :shake: :shake: Nie wolno! :evil_lol: To trzeba poprosić. :loveu:[/quote] Nie, no to trzeba siłą, taka...dyktatura, wymuszanie przemocą :evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a'] Sylwuś, będą jakieś fotecki? :modla:[/quote] No własnie.... :mad: :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Noo, Aneta mi mówiła, że coś z uszkiem Azy nie tak było...Ale wszystko będzie dobrze :) Widzę, że dziś w galeriii jest cykl: Anatomia Azy :P Ja też chcę kwiatka :cry: :( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Ni ma tak, to są treści dla goopkow w zaawansowanym stanie. :p Scisle tajnie :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Ahm, wypuścili Was na przepustkę z psychiatryka :cool3::cool3: No tak ... Takie wpadki im się zdarzają :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
No to jak, co tam u Azulkowej :D Ja tu odliczam dni do ok. 10 czerwca = mniej więcej wtedy będzie pies u mnie :loveu: I jeszcze odliczm dni do wakacji, ale to już mnie przerasta :roll: Ale jest coraz bliżej! :D [COLOR=Red][B]Gosiu, może jakieś foty Azyyy? :D[/B][/COLOR] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='ewelinabuck'][B]przyszlam powiedziec papa bo chorutkam:-([/B] katar wstretny sie przypaletal buziaczki dla was;)[/quote] Biedaku... Ja też mam jakiś katar, ale to nie bakteriocoś, tylko alergia chyba :shake: A do tej pory nie miałam zadnych takich objawów... A może to alergia wywołana moją głupotą? :loveu: No dobra, idź się kuruj :cool3: -
[quote name='*Iza*']Bardzo chętnie:p , a dokładnie to gdzie się zbieracie?[/quote] No, dziewczyny, własnie..Gdzie, i kiedy :cool3: Chyba ta Wilkowyja? :razz: Tylko mi powiedzcie jak tam mogę z Dąbrowskiego/Hetmańskiej dojechać/dojść :eviltong:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']I tak nic bys z niego nie zrozumiala ;-), bo to trzeba byc takim goopkiem do kwadratu, zeby coś takiego stworzyć. :roflt:[/quote] Obrażasz mnie :evil_lol: Czyli, że mądry, normalny człowiek nic nie zrozumie? No to mnie nie dotyczy :roll: :lol: :evil_lol: Ja rozumiem tylko i wyłącznie goopie treści xD -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Dzień Dobry :cool3: