-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Zanim ja poskładam te literki, zanim zrozumię treść, zanim odpiszę.. to już kolejnych 10 napiszecie :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: ide się zabić. [SIZE=5][/SIZE][/quote] No tak..Podstawówka się kłania :roll: Jak się wagarowało w 1 klasie, zamiast ślaczki rysować, to teraz takie skutki :evil_lol::evil_lol: A mogę ja ? ja, ja! Foty Saruńci :loveu::loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figa, chciałam Cię uświadomić, że w Lutym stałam koło Ciebie na wystawie :roll: xD Moje i Nery zachowania lepiej bez komentarza pozostawić :P 666? Kocham tą liczbę, ostatnio na kartkówce z religii, kolesiowi tak na pół stron to napisałam :) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tia...Klub psów idiotek tu załóżmy xD ja dam foty Sarci, Ty Nera Dżekiego, kto jeszcze :cool3: xD -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Osz ****, znowu posty znikają, dopiero jak dam Odpowiedz, to się pojawia...DOGO WYGŁODNIAŁA ... [quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Co ja tu robię :crazyeye::crazyeye: Moje oczy, moje niepokalane oczy które oglądaja niepokalane oblicze niepokalanego o. Rydza czytają coś takiego... Wariatki :evil_lol::evil_lol:[/quote] Bardzo śmieszne :lol: :roll: :diabloti::diabloti::diabloti: [quote][SIZE=6]AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Nie wyrabiam z WAMI!!!!!!![/SIZE][/quote] Buhaha, ja również nie wyrabiam z czytaniem tego xD -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Czlowieku Hipisy żądzą i to jeszcze takie bez ubran xD Ja ci mówie zioom-[B] lecmy na łąke jak nas Pan Bóg stworzyl (mysmy w ubraniach biegały jak hipiski i jakies znaki pokoju i wielbienie kwiatów. Kurde my jestesmy dzieci kwiatów=teletunies mhahahahaha xD)[/B][/quote] Ależ oczywiście, tak jak to było na Słocinie, tylko wtedy jak 2 geje XD I w ubraniach :P [quote name='Nerul']No to dobra- kto mi pomoze Dżekiego przemalowac na bialo w czarne cętki? Wyobraź to sobie Kamila- on w ciapki xD Moje słodkie :*:*:*[/quote] Hm.. Ten pomysł mi się podoba.. :cool3: [quote name='Kudłata_Koza']Nie męcz się, tylko kubłem całym lej i jak się ułoży tak będzie :). A jak chcesz to zamiast kropek to kwiatki moze jak już o nich mowa? :razz:[/quote] E, nie, przecież teraz modne są kropki :cool3::cool3::cool3: Albo może, tak jk Nera lubi: czarny, w białe groszki xD -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Kamila! Ona nam grozi! Anetko, nas jest dwie :diabloti::mad::mad::mad:[/quote] Phi, Ty myślisz, że ja się jej boję? Ona taka moja wersja mini, przy mnie "filigranowa dziewczynka". Nie to co ja, babsko, 171 cm, takie wielkie :diabloti: A obydwie to rośniemy w siłę, Aneta, bóóóój się, mroczna Figa i Cambel NADCIĄGAJĄĄĄ :ghost_2: [SIZE=1]boję się tej emoty xD[/SIZE] [quote name=':: FiGa ::'] Mam ci podać date, godzine i miejsce? :diabloti:[/quote] Ależ oczywiście :razz::razz: [quote name=':: FiGa ::'] Widziałam widziałam 6 klusek Bafisiowych :loveu::loveu: A Bafisia to super psinka, taka spokojna i zrównoważona nie to co Figulec wstręciuch :placz:[/quote] Matko, rozpływam się, jak je widzę...Kluseczki :loveu: PS Kto mnie pościera z podłogi? XDD -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Tak samo jest hodowla Beagli na terenie podkarpacia, Bernardynów, Huskych, Malamutów i wielu innych. Nawet Shar pei sa... Ale wiecie co- szkoda ze niema[B] jamników w cętki jak dalmatynczyki[/B]- kupilabym natychmiast xD[/quote] Oooo, to by mi się podobało :cool3::cool3::cool3::cool3: Hyhy, jak nie ma Nery, to sztywno :diabloti: Dobra, impry ciąg dalszy :drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka: Huu, jaki fajny ten temacior, czemu ja tu wcześniej nie pisałam xD Często zaglądałam, ale nie odważyłam się pisać :roll::eviltong::eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote] Co do tej głupawki.. widziałam wasze opisy :evil_lol:[/quote] Yy, kiedy? xD Ja ostatnio się powstrzymuję, tyle doroslych osób na gg, a ja tak stulam :eviltong: [quote name='Nerul']No i mnie tu obgadujecie xD o wy maupy jedne. Ja wam dam Nerula obgadywac. A zadnego fetyszu niemam [B]tylko [/B]najwyzej na Malamuty, Husky i Jamniki xD Figulec gdzies jest z tyłu xD Ja wam dam... xDDDDDDDD[/quote] Ależ oczywiście Nerciu, tylko... :eviltong: Figa, na pewno wiesz, że w Przemyślu jest hodowla Dalmatiansów :cool3: Kuul :loveu: Forumowa Kika, to właścicielka, a Cambel z nudów przeglądanęła cały temat "Terminy porodów" i u Dalmatyńczyków w przemyślu własnie jest miot, jakie kluchy kochane :loveu::loveu: -
[quote name='haska_12']Ooo to co ty tak późno na komputerze robiłaś? :cool3:[/quote] Spać po nocach pewnie biedna nie może... Albo uzależniona od Dogo [SIZE=1](to by był mój przypadek)[/SIZE] :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Uła, Figa patrz, masz 400 ston galerii! :razz: :smilecol::drink1::laola::drink1::smilecol: :drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1: :BIG: Ojoj ile emot xD Impreeeezaaa! Jeszcze Anety mi tu brakuje :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Ja tez mam bardziewny aparat. Teraz taki za 250 zł można kupić :D A wtedy ałam za niego 800 :roll: Takie marnotractwo :placz::placz: [/quote] No ale masz cyfrówkę, a ja to tylko zdana na kome, a jakość naprawdę...Jeszcze na polu, to OK, ale w domu :shake: E tam :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote] A ja zauwazyłam że inteligencja Rzeszowskich małp jest taka trochę tentego.. [/quote]No tak jakby...Sylwia, nie chciałabyś zobaczyć mnie i Nery "w akcji". Jak tylko się razem spotkamy, np u mnie w domu, e...pozostawię to bez komentarza :roll: Od razu jakaś głupawka :loveu: [quote]Bo my z Figową to aktywne dziewczyny jesteśmy :p Codziennie przynajmniej 2h spacerku [/quote] Kocham takie spacery, niestety [U]narazie[/U] nie mam z kim... -
[quote name='serek']ciekawe jak gdyby takich ludzi trzymac na balkonie to co by mowili:-([/quote] Oj dokładnie...Niech Ci ludzie postawią się najpierw w swojej sytuacji, siedząc cały czas na balkonie we własnych odchodach, samotnie...I jeszcze bez możliwości, że ktoś zrozumie, co mówisz...:roll: Ciekawe, czy wtedy znęcali by się w taki sposób nad zwierzętami..
-
[quote name='Bura']O rany, aż strach :) Taki nanklub :) Więcej fot możesz zobaczyć na fotosiku, mój nick bura4 oraz na naszej stronie www.[/quote] Bura, Twoja Alaskanka niedługo będzie mieć swój fanclub :evil_lol: ;) Bój się :-P
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='haska_12']Tylko Figowa to jakas szczupła w porównaniu do tych dalmatyńczyków u nas :p[/quote] Co Ty chcesz, trzyma linię :cool3::cool3: Hm...przeczytałam 1 post, kurde Sylwia, ja pamiętam jak Ty Czabiego znalazłaś...to chyba na PŚ jeszcze czytałam. Boskie wszystkie psiuny :loveu: Z moich obliczń, obecnie u Ciebie znajduje się Figa i Czabi ? :razz: Sylwia, ja chyba zaczynam chorować na to co Nera :roll: Zaraz zacznę drukować te foty albo coś...Bo są cudne! Może to dlatego, że ja mam tylko aparat badziewny na komie (SE K510i)... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Witaj Kamilo :lol: Noż to sie wydało :mad: Kto podkablował?! Aneta marsz na dywanik! :cool3:[/quote] Nie, nie, ja sama wyczytałam :cool3: Moja inteligencja (w drugą stronę) nie zna granic :lol: Uła, ja lecę czytać o tej kudłatej piękności xD Widzę, że Twoje psie grono się powiększa! xD [quote name=':: FiGa ::'] Co do Nery - :crazyeye::crazyeye: Jesu! Ja się zaczynam bać! Ona ma obsesję! :roflt:[/quote] Hm...to mi podchodzi pod jakiś fetysz :evil_lol: Figowa piękna ! Naprawdę mi się Twoje foty podobają!! :loveu: Dobra spadam czytać o Kudłaczu :D -
Sonya-Nero gratulacje! :loveu: Jakie ładne zdjęcia! Ma ktoś jeszcze jakies ? :D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Mm...Dzień Dobry? :razz: Czy ja mogę się do Was przykolegować? :diabloti: Po pierwsze, to jak Wy tak bezczelnie mozecie tu na mnie nagadywać :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']Kamili nie znam dobrze, prawie w ogóle :eviltong: Więc się nie wypowiem co do niej :eviltong: [/quote] Hahaha, bardzo śmieszne, ja być idiota do kwadratu, szczególnie w towarzystwie Nery :roll: :cool3: Figowa to piękniuchna suńka, zarówno jak Czabiś :loveu::loveu: Figa, masz talent do fotografii :lol: PS Ja trochę nie w temacie, co to za piękniś się tu pojawił? :roll: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4964/obraz607ma9.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: PS Nera ma obsesję na pukcie Figowych fotek xD Już kilka wywołała u fotografa :eviltong: -
Aha, a nasza kochana Dogo pozjadała mi połowę postow :roll: Ale na szczęscie teraz wypluła.. Jeszcze raz stokrotne gratulacje dla wszystkich :-P Bura, Twoja Malamutka jest naprawdę piękna, w życiu bym nie powiedziała, że ma 10 lat, trzyma się kobitka :D
-
Ziom, czy ja dobrze opisałam jak dojechać na BIV? Bo własnie coś mi się pomerdało... Dla mnie nie stanowi kłopotu dojechać np na drugi koniec miasta, narazie jestem "wolna", bo bez psa...Potem byłoby mi ciężej..
-
Ktoś kiedyś mi mówił, że szanowne mochery się czepiają :roll: No ale widzę, że muszę w 100% liczyć na swoje zdanie.
-
[quote name='psiulka'][B]Wcale nie tak zaraz obok :/[/B] Baranówka jest na drugim końcu Rzeszowa :][/quote] Nie łap mnie za słowa... Ale blisko, i te 'starsze panie' mogą mieć jakieś pretensje... Baranówka...hm..jakby Ci to wytłumaczyć. Dojazd autobusem, na B4 (baranówka IV), to [B]18[/B],[B]19[/B], ew. [B]40 [/B](z Achuan). Hm...to jest północno-hm...wschodniej (?) częsci Rzeszowa.... Autobusem trzeba jechać do końca trasy, do pętli, ewentualnie łatwiejszym "celem" bedzie Carrefour (ul. Obrońców Poczty Gdańskiej)... Jeżeli ktoś nie ma jak dojechać tymi autobusami, można by się spotkać na wcześniejszych przystankach, gdzie dojazd jest prostszy, jeździ więcej autobusów (13, 18, 19, 24, 25, 26, 30, 32, 40)..
-
Było już kilka propozycji np na Baranówkę, i własnie nikt się nie kwapi...a tam jest naprawdę fajnie, bardzo dużo miejsca, i wogóle, bo z tego co wiem, to na Wylkowyi tak nie ma, zresztą zaraz obok cmentarz :roll:
-
Nie chodzi mi dokładnie o to. Zresztą z tego co wiem, to do tej pory tylko tam się spotykałyście. A przecież chyba lepiej poznawać nowe terytoria :-P
-
No tak...Ja jestem za rozwiązaniem Dalmatynki, umówmy się gdzieś, gdzie każdy wie jak dotrzeć, a potem przejdziemy gdzie indziej...