-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='psiulka']Gonia :multi: :loveu: [B] Chciałam się pochwalic ze dostałam 1 z geografii[/B] :multi: :lol2: A kiedy Czabuś się pokaże na monitorku?? :evil_lol:[/quote] Nie popisuj się tak :cool3:, ja dostałam 1 z polaka (i tak mi da 5 na koniec, bo jak nie, to użyję drastycznych sposobów), i 2 z francuskiego :loveu: Do tego 2 uwagi, 1 za gadanie, a 2 za żucie gumy :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ty to byś cały ten pokój czymś poobwieszała, żeby nie było kawałka gołej ściany xD Ja tak nie mogę, chociać przyznam, że ładnie by takei ciapy wszędzie wyglądały :) Póki co mam tylko pościel w Dalmatyynczyki :D -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Gonia, jak się nudzi w domu, to się rózne rzeczy robi...Ale lepiej chyba rozładować emocje na Galerii Figi, niż np. zdemolować dom :evil_lol: PS Ja Cię lubię, chociaż Cię nie znam :cool3: Ja lubię Wszystkich i Wszystko dookoła :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Witajcie Figowe :loveu: Chciałam tylko zaznaczyć Sylwio, że śniłąś mi się dzisiejszej nocy, lecz na pierwszym planie była Twoja sucz :coool3: Długotrwałe siedzenie w Waszej galerii negatywnie na mnie działa ;-P I tak Was lubię xDDD -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Agniesiu serdecznie zapraszamy :evil_lol: A kropki to cięzko policzyć, musiałabym te już policzone czymś znaczyć :hmmmm: [B] Z reguły nie pisze sie u nas jednego dnia 10 stron :evil_lol: Ale jak już wpadły Rzeszowskie dziewuszki to nie będe ich wypraszać :evil_lol:[/B] Dobranoc kochani :bye:[/quote] Mhm, a więc to tak. My, Rzeszowiacy, to takie tanie wieśniaki, które wpadają na galerię i pisza nie wiedzieć co :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobranoc:buzi: Do jutra :snipersm: :diabloti: PS Oto i ja teraz: :mdleje: xD -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Agnes B.']Figulec śliczny:loveu: [B] Policz jej kropki[/B]:razz: Bo Ci tam przyjadę i sama będę liczyć:mad::diabloti: Fotki śliczne, ten błękit nieba w tle, mrau:loveu: Pozdrawiamy;) [B] P.S. Straszne z Was gaduły:evil_lol:[/B][/quote] Kropki? Mogę się tym zająć :razz::razz: Gaduły? No a jak xD -
Zdania nie zmienię, 1. Kundel 2. Beagle Hm... 3. Posokowiec Bawarski 4. Rhodesian Ridgeback :D:D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No cóż, kololowych PSICH snów Nerciu, branocka :* -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Ale ta babka widziala z tego kupe liczb i obrazek- rasy to przeczytac by nieumiala xD U mnie w szkole to tylko z pedagog o psach mozna nawijac- uwielbia gadac o swoich pudlach xD[/quote] Oj nie obrażaj naszej pani, która ma problemy z psychiką, co odbija się na jej wyglądzie (wychudzona - pewnie nie je, wszędzie pryszcze - to podobno przez stres, jak mówi biologiczka), ale ma psa...Ojoj, biedny pies :-(:-(:-(:-(:-(:-( -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img53.imageshack.us/img53/1814/obraz189rw8.jpg[/IMG] [B]NETOPEREK! [/B]W wolnym tłumaczeniu, nietoperz :roll: :) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3616/obraz137nf1.jpg[/IMG] [SIZE=6][B] AUUUUU! [/B][/SIZE]Też mam ten instynkt:oops: No cóż, przyznam, że moja mama nie jest szczęsliwa, kiedy sobie tak poszczekuję i wyję... xD -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ojoj xD To powodzenia! Ja też 2 WFy, ale na drugim nigdy nie cwiczę :-P kocham się sprzeciwiać gościowi, nigdy nie wykonuję jego poleceń Nera, żeby mieć good ocenę, a i tak 5 dostałam jak inni, tylko powiedziała, ze ładnie. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figa, jakbyś miała jutro na 7.30 do szkoły, i zaczynała WFem to byś nie była taka happy xD -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Ja mam w d**** metale z chemi xD Psy RLZ i tyle jej tam napisze xD[/quote] Huhu, ja kiedyś matematyczce zrobiłam wykres [SIZE=3](większy niż na [B]A3[/B]) [SIZE=2]o psach, a dokładniej o ilości psów zarejestrowanych w ZK w danej rasie na rok 2003-04 xD [/SIZE][/SIZE] -
[quote name='Nerul']Bura jak cos to mile zapraszamy na wypad z DGM w Rzeszowie bedzie- moze wiesz bedą ludzie bardziej z mojego wieku ale powinno byc fajnie... Mozna porozmawiac i dowiedziec sie nowych informacji o ulubionej rasie...[/quote] Łii! Ja również serdecznie zapraszam na Rzeszowskie spacerki ;) Wiele tu uprzejmych ludzi :razz: I psiak sę zapozna z innymi :lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Zakładając że w ogóle przyjade :diabloti:[/quote] Ej..Bo się obrażę :mad::mad: PS Ja się robię coraz bardziej śpiaca, i śpiąca..Zaraz sobie będę musiała oczy zapałkami popodpierać..a tu jeszcze projekt z Historii.:shake: A tam, w dupie babkę mam :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Sylwia, chodzi Ci o pannę czy o auteczko? Jeśli auto, to boskie :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
I'm feminist! Nienawidzę chłopów, no chyba, że chodzi o psy. A Sara to ma straszne lęki, gorzej niż Dzekuś... -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nera załóż galerię Dżeka. Figa, to dobry pomysł z kastracją :D A oto i najnowsza produkcja by Cambel & Nera: [B]Nera:[/B] KC Hipisie jeden xD szkoda ze niebiegalysmy jak nas Pan Bog stworzyl- bylaby reklama dla Auchan xD ze biegają nawet do niego ludzie z buszu po majtki Ale szydera- i niebylo by konkurencji dla leclerca bo bysmy niedobiegły [B]Cambel: [/B]te gacie za 47 gr.? ! xD [B]Nera:[/B] No moja babcia se hyba z 10 tych gaci kupila [B]Cambel:[/B] Moja mama te wieeelkie majty nazywa stringami ]:-> [B]Nera: [/B]to są FIGI, BIG gacie to są tzw. [B]FIGI [/B]xD Hihi :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nera Ty zboczeńcu :roll: Figa, jak ją ujarzmić? [quote]i Was zostawiłam :evil_lol:[/quote] Wredota xD Nie no, mam nadzieję, że w Sierpniu na wystawie sie spotkamy xD -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Mwaha, uż sobie to wyobrażam, latający po całej słocinie BANAN xD -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ta, Aneta, pomaluj mu paznokcie na odblaskowy zielony XD No Figa, Nera uznała Cię już za cichą przygaszoną Figę wtedy na wystawie, i dupa...Każda w swoja stronę poszła. A jak Ci się widzi Sara? :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
A czy Cambi może dać fotę Sarci? Albo nie, lepiej Wam dam jej temacior :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61317&page=1"]Klik[/URL] PS Sylwia, kocham karteczki :loveu: Do tej pory mam jakieś z psami ;-P -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Cambel i Nera z otwartymi ramionami przyjmą każdego przybysza ! :evil_lol: [COLOR=Cyan]A następnie zamnką w klatce, i będą torturować :evil_lol:[/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ja nienawidzę kochanego katechety... Psów idiotek - to sformułowanie źle wyraziłam. XD To my, idiotki, a psy nigdy nimi nie będą :D Nie przedstawiłam się, bo ja się ludzi boję, CAMBEL JEST Z BUSZU :evil_lol: pewnie wtedy byś mnie nie skojarzyła i tak.. xD Kiedy do Rzeszów City? xD Chodź no i nawet teraz ! (Chono-tu!)