Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='psiulka']Gonia :multi: :loveu: [B] Chciałam się pochwalic ze dostałam 1 z geografii[/B] :multi: :lol2: A kiedy Czabuś się pokaże na monitorku?? :evil_lol:[/quote] Nie popisuj się tak :cool3:, ja dostałam 1 z polaka (i tak mi da 5 na koniec, bo jak nie, to użyję drastycznych sposobów), i 2 z francuskiego :loveu: Do tego 2 uwagi, 1 za gadanie, a 2 za żucie gumy :lol:
  2. Ty to byś cały ten pokój czymś poobwieszała, żeby nie było kawałka gołej ściany xD Ja tak nie mogę, chociać przyznam, że ładnie by takei ciapy wszędzie wyglądały :) Póki co mam tylko pościel w Dalmatyynczyki :D
  3. Gonia, jak się nudzi w domu, to się rózne rzeczy robi...Ale lepiej chyba rozładować emocje na Galerii Figi, niż np. zdemolować dom :evil_lol: PS Ja Cię lubię, chociaż Cię nie znam :cool3: Ja lubię Wszystkich i Wszystko dookoła :lol:
  4. Witajcie Figowe :loveu: Chciałam tylko zaznaczyć Sylwio, że śniłąś mi się dzisiejszej nocy, lecz na pierwszym planie była Twoja sucz :coool3: Długotrwałe siedzenie w Waszej galerii negatywnie na mnie działa ;-P I tak Was lubię xDDD
  5. [quote name=':: FiGa ::']Agniesiu serdecznie zapraszamy :evil_lol: A kropki to cięzko policzyć, musiałabym te już policzone czymś znaczyć :hmmmm: [B] Z reguły nie pisze sie u nas jednego dnia 10 stron :evil_lol: Ale jak już wpadły Rzeszowskie dziewuszki to nie będe ich wypraszać :evil_lol:[/B] Dobranoc kochani :bye:[/quote] Mhm, a więc to tak. My, Rzeszowiacy, to takie tanie wieśniaki, które wpadają na galerię i pisza nie wiedzieć co :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobranoc:buzi: Do jutra :snipersm: :diabloti: PS Oto i ja teraz: :mdleje: xD
  6. [quote name='Agnes B.']Figulec śliczny:loveu: [B] Policz jej kropki[/B]:razz: Bo Ci tam przyjadę i sama będę liczyć:mad::diabloti: Fotki śliczne, ten błękit nieba w tle, mrau:loveu: Pozdrawiamy;) [B] P.S. Straszne z Was gaduły:evil_lol:[/B][/quote] Kropki? Mogę się tym zająć :razz::razz: Gaduły? No a jak xD
  7. Zdania nie zmienię, 1. Kundel 2. Beagle Hm... 3. Posokowiec Bawarski 4. Rhodesian Ridgeback :D:D
  8. No cóż, kololowych PSICH snów Nerciu, branocka :*
  9. [quote name='Nerul']Ale ta babka widziala z tego kupe liczb i obrazek- rasy to przeczytac by nieumiala xD U mnie w szkole to tylko z pedagog o psach mozna nawijac- uwielbia gadac o swoich pudlach xD[/quote] Oj nie obrażaj naszej pani, która ma problemy z psychiką, co odbija się na jej wyglądzie (wychudzona - pewnie nie je, wszędzie pryszcze - to podobno przez stres, jak mówi biologiczka), ale ma psa...Ojoj, biedny pies :-(:-(:-(:-(:-(:-(
  10. [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/1814/obraz189rw8.jpg[/IMG] [B]NETOPEREK! [/B]W wolnym tłumaczeniu, nietoperz :roll: :)
  11. [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3616/obraz137nf1.jpg[/IMG] [SIZE=6][B] AUUUUU! [/B][/SIZE]Też mam ten instynkt:oops: No cóż, przyznam, że moja mama nie jest szczęsliwa, kiedy sobie tak poszczekuję i wyję... xD
  12. Ojoj xD To powodzenia! Ja też 2 WFy, ale na drugim nigdy nie cwiczę :-P kocham się sprzeciwiać gościowi, nigdy nie wykonuję jego poleceń Nera, żeby mieć good ocenę, a i tak 5 dostałam jak inni, tylko powiedziała, ze ładnie.
  13. Figa, jakbyś miała jutro na 7.30 do szkoły, i zaczynała WFem to byś nie była taka happy xD
  14. [quote name='Nerul']Ja mam w d**** metale z chemi xD Psy RLZ i tyle jej tam napisze xD[/quote] Huhu, ja kiedyś matematyczce zrobiłam wykres [SIZE=3](większy niż na [B]A3[/B]) [SIZE=2]o psach, a dokładniej o ilości psów zarejestrowanych w ZK w danej rasie na rok 2003-04 xD [/SIZE][/SIZE]
  15. [quote name='Nerul']Bura jak cos to mile zapraszamy na wypad z DGM w Rzeszowie bedzie- moze wiesz bedą ludzie bardziej z mojego wieku ale powinno byc fajnie... Mozna porozmawiac i dowiedziec sie nowych informacji o ulubionej rasie...[/quote] Łii! Ja również serdecznie zapraszam na Rzeszowskie spacerki ;) Wiele tu uprzejmych ludzi :razz: I psiak sę zapozna z innymi :lol:
  16. [quote name=':: FiGa ::']Zakładając że w ogóle przyjade :diabloti:[/quote] Ej..Bo się obrażę :mad::mad: PS Ja się robię coraz bardziej śpiaca, i śpiąca..Zaraz sobie będę musiała oczy zapałkami popodpierać..a tu jeszcze projekt z Historii.:shake: A tam, w dupie babkę mam :evil_lol:
  17. Sylwia, chodzi Ci o pannę czy o auteczko? Jeśli auto, to boskie :loveu:
  18. I'm feminist! Nienawidzę chłopów, no chyba, że chodzi o psy. A Sara to ma straszne lęki, gorzej niż Dzekuś...
  19. Nera załóż galerię Dżeka. Figa, to dobry pomysł z kastracją :D A oto i najnowsza produkcja by Cambel & Nera: [B]Nera:[/B] KC Hipisie jeden xD szkoda ze niebiegalysmy jak nas Pan Bog stworzyl- bylaby reklama dla Auchan xD ze biegają nawet do niego ludzie z buszu po majtki Ale szydera- i niebylo by konkurencji dla leclerca bo bysmy niedobiegły [B]Cambel: [/B]te gacie za 47 gr.? ! xD [B]Nera:[/B] No moja babcia se hyba z 10 tych gaci kupila [B]Cambel:[/B] Moja mama te wieeelkie majty nazywa stringami ]:-> [B]Nera: [/B]to są FIGI, BIG gacie to są tzw. [B]FIGI [/B]xD Hihi :cool3:
  20. Nera Ty zboczeńcu :roll: Figa, jak ją ujarzmić? [quote]i Was zostawiłam :evil_lol:[/quote] Wredota xD Nie no, mam nadzieję, że w Sierpniu na wystawie sie spotkamy xD
  21. Mwaha, uż sobie to wyobrażam, latający po całej słocinie BANAN xD
  22. Ta, Aneta, pomaluj mu paznokcie na odblaskowy zielony XD No Figa, Nera uznała Cię już za cichą przygaszoną Figę wtedy na wystawie, i dupa...Każda w swoja stronę poszła. A jak Ci się widzi Sara? :loveu:
  23. A czy Cambi może dać fotę Sarci? Albo nie, lepiej Wam dam jej temacior :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61317&page=1"]Klik[/URL] PS Sylwia, kocham karteczki :loveu: Do tej pory mam jakieś z psami ;-P
  24. Cambel i Nera z otwartymi ramionami przyjmą każdego przybysza ! :evil_lol: [COLOR=Cyan]A następnie zamnką w klatce, i będą torturować :evil_lol:[/COLOR]
  25. Ja nienawidzę kochanego katechety... Psów idiotek - to sformułowanie źle wyraziłam. XD To my, idiotki, a psy nigdy nimi nie będą :D Nie przedstawiłam się, bo ja się ludzi boję, CAMBEL JEST Z BUSZU :evil_lol: pewnie wtedy byś mnie nie skojarzyła i tak.. xD Kiedy do Rzeszów City? xD Chodź no i nawet teraz ! (Chono-tu!)
×
×
  • Create New...