-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Chapsika- Chapsa- moją maskoteczkę? :loveu: On jak pluszak Goldenowaty wygląda :loveu: Hm...w lesie to nic dziwnego, wiesz tam jest tyle innych zapachów, a dźwięków to już wogóle...Może to np. jakieś zwierzę było.. Ale w domu? Masakra. :shake: -
[quote] Ja mam niebieską,ale żałuję że czarnej nie kupiłam... Ładniej "komponowała" by mi się z biszkoptowym psem:smile:[/quote] A jest czarna? :loveu: :loveu: [quote]Za 25 zł na 25 kg i 25 m taśmy :eviltong:[/quote] Wątpię czy taka istnieje :eviltong: Ta, którą zamówiłam kosztowuje 45zł, jest na 15 kg i ma 5 m :evil_lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Noo, to życzę udanych długich spacerków :cool: A Wasza plantacja, m...te ślimaki zawsze są przeszkodą :roll: U mojej babci chwycą się wszystkiego...Rzodkiewka, kapusta, kwiatki..masakra. A papryczka zawsze się wstyda, zawsze u mojej babci ostatnia wyrasta i wogóle :D -
A ja jeszcze wogóle nie mam :cool1:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Noo, widzę, że ciąg dalszy anatomii Azulki :cool3: :loveu: [quote]Uszko [B]MIAŁO [/B]paskudnego strupa, w ogole bylo popuchniete..[/quote] No własnie, miało...A teraz jest lepiej, i lepiej :) A Twoje roślinki super, nie ma to, jak sesja zdjęciowa grządek :D -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[IMG]http://images21.fotosik.pl/325/273091f3794bb2d3.jpg[/IMG] Łojojoj, jakie ona minki kochane robi :loveu: Piękne fotencje Goniu, jak zwykle zresztą :cool3: Edziulek :loveu: Pozdrawiam :) -
Mm...No, na 7 sk, 3 miejsce to dobrze! :) Jeszcze raz gratuluję :D [quote]23-24.06 ;-)[/quote] Dziękuję za informację, Aleb :-P PS Wiza, masz suuper banner :D
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='despera']Kiedyś Nestor porządnie mnie nastraszył... Położyłam się spać, w pewnym momencie usłyszałam jego warczenie. Stał ze spuszczonym ogonem i warczał, widać było, że się czegoś przestraszył. Powoli, niepewnie podszedł do drzwi balkonowych i stał tam warcząc... Jakoś zebrałam się w sobie, wstałam i też wyjrzałam. Nic tam nie było, ani na balkonie, ani na dole, w ogródku... Nes chyba jeszcze z 5 min stał przy oknie, potem poszedł pod drzwi wyjściowe i tam się położył. Z tego co pamiętam, nie spał jeszcze dobre pół godziny, tylko wpatrywał się w drzwi balkonowe. Oczywiście ja też nie mogłam zasnąć...[/quote] Br...Okropne.. Ja ostatnio rozmawiałam z koleżanką na gg, która ma psa, kundelka ze schroniska... I nagle ona do mnie: Chaps (bo tak pies się nazywa) zaczął szczekać, tak inaczej, i patrzy się w jedno miejsce, i co chwilę sprawdza, czy jestem... Jak ona to powiedziała, to mimo, iż ja byłam z nią połączona tylko kablem to nieźle się strachu najadłam... Wiedząc, że takie "objawy" u psa oznaczają, że, no wiecie, coś pozaziemskiego (:eviltong:), i tak koleżance dopiero po fakcie powiedziałam.. Nie no, jak ja będę mieć psa, i on tak zacznie szczekać, patrząc w 1 punkt, to ja chyba zemdleję ze strachu.. :evil_lol: -
Hm..Ja wybrałam niebieską (wzięłabym pomaranczową, ale pisze, że nie ma), i potem zobaczyłam, że niebieskich też brakuje, więc zielona :) Ja mogę wszystkie kolory zniesc oprócz różu :eviltong:
-
No, ja też patrzyłam, i dziś nie było PP, ani w takim hipermarkecie, ani w kiosku...MP jest niezawodny :-P
-
[quote name='Rybc!a']Wiecie, że smycze automatyczne FLEXI zostały produktem roku?[/quote] :crazyeye: Wow! No to chyba dobrze, że mój wybór padł na tą markę :cool3: Czyli nie kłamią, pisząc w swoich ulotkach same pozytywy.. :evil_lol:
-
[quote name='Żancia'][B]Mi Summertime się cholernie podoba[/B]:bigcool: , ale jak mówicie że 25 starczy to zamówię :evil_lol: Dzięki[/quote] To tak jak mnie :cool3: Ale chodzi Ci o 25 kg, jak na Twojego psa, czy 25 zł ? :lol:
-
[quote name='Wiza']Aaa zapomniałam o naszym temacie :O! *** Więc na wystawie poszło nam świetnie 3 lokata, ocena doskonała ! Opis: Suczka jeszcze w okresie rozwoju. Mało rozwinięty 'frąt' (sekretarz dyskografik nie tylko u nas walnął byka XD).Dobra gorna linia, nieco niżej osadzony ogon. No i pare fotek: [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9821/60378422zr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8232/67578725kk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9721/kiarusqi8.jpg[/IMG] Następny pokaz na ringu w Krakowie, boje sie w tamtym roku w klasie mł. sukk było 20..[/quote] Jak to, zapomniałaś o temacie? :mad::mad: Gratuluję 3 miejsca i oc. doskonałej ! :cool3: Można wiedziec, ile było suczek w klasie? PS. czemu nie Ty wystawiasz Kiarunka? xD Mmm...A kiedy Krakowska wystawa? :cool3: Nie bój się, będzie OK, trzymam kciuki :multi:
-
Mimo, że na psa dopiero czekam, to wiem, że większa smycz niż do 15 kg się nie przyda...Toteż zamówiłam na Allegro Flexi Summertime :cool3:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/631/obraz117jg1.jpg[/IMG] To! To! :-P -
Jusiss serdecznie Ci dziękuję :D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figuul :loveu: Myślę, że naj jest to (Duecik xD ) : [URL]http://img489.imageshack.us/img489/8594/obraz030hd5.jpg[/URL] :cool3: Ale najlepiej to wstaw wszystkie, bo boskie są :D Figusiowe..Mmmm..Jak ja lubi takie 'zamyslone' foty :cool: [URL]http://img522.imageshack.us/img522/6240/obraz098mk5.jpg[/URL] Czyzbym widziała ząbki ? :D Pozdrawiam ;) -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name=':: FiGa ::'] Zdjęcia piękne :loveu: I Ty sobie możesz gadać a my swoje wiemy :evil_lol: No np to [URL]http://images21.fotosik.pl/321/fd20f3836382fb16.jpg[/URL] Uwielbiam takie fotki :loveu: Tło rozmyte :loveu: [URL]http://images21.fotosik.pl/321/fd20f3836382fb16.jpg[/URL] Nastepnaa :loveu::loveu:[/quote] Figa, hm...to 2 takie same foty :evil_lol: -
[quote name='Agnieszka i Ogiś']Majewskiego średnio lubię...Jakos sobie mało zycie na poważnie bieże...[/quote] No ja własciwie też...Dziwne ma podejście... Ale widziałam na reklamie, że będzie z psami, więc oczywiście musiałam oglądać, ale to i tak tylko początek :eviltong:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Ładne to są w miare mleczyki, reszta dość kiepska. Ale co tam. I tak niewiele osob tu zaglada. A stali bywalcy wiedza, jakie robi paskudne fotki. ;) Ja jestem dobrej mysli. Pierwszy raz ktoś tak KONKRETNIE zajął się Azą. I chociaz w tym kierunku jestem pozytywnie nastawiona i [B]ciesze sie jak dziecko z jej malych postepow. [/B]Pomyslec, ze chcialam sie poddać (zreszta wszystko teraz jest takie, ze echh). :-([/quote] Co do fotek, to mnie się podobają, i podziwiam, bo mnie to wogóle nic nie wychodzi, gratis z moim "sprzętem ":roll: Zawsze małymi krokami dochodzi się do wieelkich rzeczy :p Nie łam się, wszystko się ułozy..;) -
[quote name='Dzaga']Świetna animacja . Ilekroć widzę psiaki chociaż w 1 % podobne do Shih Tzu to ciarki mi przechodzą , [B] przecież mogę go mieć ... Ale nie ... wybrałam sznaucerka :([/B] Chociaż to szczęście w nieszczęściu :D[/quote] Hm...Jak wnioskuję, Twoim marzeniem jest Shih Tzu, a wybrałaś Sznaucera? Nie za bardzo Cię rozumiem. :shake:
-
[quote name='Kudłata_Koza']Jutro na 99%, bo jutro mam wypracowanie z lektury i powtórkę z niemieckiego, dzisiaj musze troszkę czasu an niemiecki poświęcić :(.[/quote] Nooom, koniec roku, trzeba oceny popodciągać..Ja też idę kuć :cool3: Miłę nauki Kudłata_Kozo :lol: Czekamy na foteczki;)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Jakie ładne mlecyko-dmuchawcyki-jaskro (?) - mrówki:loveu: [quote name='g_o_n_i_a']Wczoraj udalo mi sie wyprosić brata o tego weta. Najpierw telefonik, umowilismy sie i od razy pojechalismy :multi: Opatentowalismy jak latwo uspokoic Azulkowa w trakcie jazdy, wystarczy uchylic jej okienko, a ona tak niucha nochalem, ze smialo mozna powiedziec - mieszanina zapachów sprawia jej ogromną radość i uspokaja ją. :loveu: Na powitanie wbiegl nam maly york :evil_lol:Azulek jednak nie byl towarzysko nastawiony - nie to, ze furczala czy cos, tylko bardziej interesowala ją jak wykombinowac, zeby chociaz na chwile "pojeździć" łebkiem po trawie czy ziemi. Weta byla nieco zdziwiona nasza historią, ze tułamy się od lecznicy do lecznicy, ze jeden wet leczył na oko i pomimo, ze nie bylo zadnej poprawy, wcale nie zmienil leków. Nie wygladala na zdziwioną gdy powiedzialam jej, ze po pobraniu zeskrobiny wet tylko wzial ją pod mikroskop i na tym sie skonczylo. Aza najpierw miala wyczyszczone uszko, bylo mnostwo krzyku, ale byla dzielna :loveu: Wetka powiedziala, ze ma typową wydzielinę jak na poważne zapalenie ucha. Zapuscila jej maść do uszu, którą dostaliśmy do domku (także smarujemy jej tę otwartą ranę). Dodatkowo atybiotyk w postaci zastrzyku i również lek przeciwbolowy (zapobiegajacy swędowi). Po tym wszystkim zostalismy zaproszeni na kawkę do domku wetki. :love: York Dżeki wcale nie byl zadowolony, ze kolo dlugonogiej kropki wszyscy chodzą, nawet jego ukochana pańcia! :evil_lol: Azulkowa pojeździła łebkiem po podłoge, o dywan, o kanape - wetka powiedziala tylko "a tam, przecież to pies". :evil_lol: Popisala sie takze przy stole. Weszla pod stol do Dzekiego, a poniewaz ten nawarczal, to zrobila wielką ucieczkę - pod krzesłami. Byl tylko jeden wielki huk krzeseł, które dość głośno przesunęły się po panelach. :evil_lol: Oczywiscie to także zostało wybaczone. Azulkowej dzieciaki wetki sie spodobaly, poszla do nich i ukała się z nimi :evil_lol: Pod koniec spotkanka Szanowny TŻ'cik wetki postanowil urządzić sobie jogging z Azulkową :evil_lol: Oczywiscie P. Krzys wrócił po kilku minutach z językiem na brodzie, bo Azulkowa chętnie biega i jeszcze ciągnie. :evil_lol: Na dzien dzisiejszy mogę powiedzieć, że jest odrobinę poprawy. Rano wyczyscilam jej uszy parafiną i zapuściłam krem. Zakleilam plastrem rankę i poszlam do szkoly. Wrocilam po prawie ośmiu godzinach i plaster byl na miejscu, a lepek nie zakrwawiony. Potem poszlysmy na polko (ostatnio wyjscia na ogrod są b. krótkie i Aza biega ze smyczą, zeby na wszelki wypadek łapać ją w tych atakach obcierania się o wszystko). Dzisiaj byla chwile bez smyczy. Latala wesola, nie bylo fruwania uszami tak bardzo jak wczoraj czy przedwczoraj. Ja mialam mordke rozdziawioną i nie wierzylam wlasnym oczom. Nie chce jednak zapeszac, jestem dobrej mysli.[B] MUSI BYC DOBRZE PRZECIEŻ![/B] Raz tylko ucholem wyladowala w piasku, ale gonia... Gonia jest dumna z Azulkowej :loveu:[/quote] Przeczytałam całość, co napisałaś w poprzednim poście, o stanie Azy. Skoro trafiłaś na dobrego weta (raczej wetkę ;) ) po serii niefortunnych 'wetów', to teraz na pewno będzie dobrze! Odpowiednie leki, i woja troskliwa opieka, to chyba dla Azy najważniejsze.. Bądz dobrej myśli, wszystko będzie OK! Na pewno! :) Pozdrawiam :D -
Mhm, Beagle mają dużo głosów :D Może zajmiemy wyższe miejsce? :D Haska12, RR-ki są wyjątkowe, z tą swoją pręgą :loveu:
-
A wczoraj Szymon Majewski się nabijał z tego, że psy przyszły do sejmu.. I sam wszedł do studia z kilkonastoma psami na smyczach :cool3: Tylko jakoś szybko mu się rozbiegły :cool3: