Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Moja kochana Mozilla mi tych fotek nie wyświetla :roll: Ale jest jescze stary IE, i tam widzę :cool: Paulina, jak tyś to zdjęcie zrobiła ! :cool3:
  2. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='*Iza*']Ale co innego jest jechać do babci a co innego na spotkanie i to z opcymi osobami. Nie, to się na pewno nie uda :shake: .[/quote] No tak, właściwie, to nie wiem, czy moja mama by się zgodziła...Ale może kiedyś będziesz w Rzeszowie, np. z rodzicami..Oni pójdą np na zakupy, a Ty z nami na spacer :cool3:
  3. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='*Iza*']14 lat:-o to tyle co ja :cool3: . Rodzice mnie nie puszczą :shake: za Chiny ludowe;) .[/quote] Ee tam, przekonaj ich, Strzyzów chyba pisałaś 36 km od Rzeszowa? Spoko, ja jeżdżę sama jakieś 40km do babci :cool3:
  4. Sylwia, naucz Figową komendy "Latać" :evil_lol:
  5. [URL]http://www.naszepsy.com.pl/lektury.asp?ch=download[/URL] Zapraszam do ściągania psich książek e-bookowych :cool:
  6. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='*Iza*']Jest tylko [B]jeszcze;)[/B] jeden problem , niestety nie mam 18-nastu lat :shake:[/quote] Yyy, mogę wiedzieć, JAKI to problem? Ja mam 14 lat...I jakoś żyję :lol: Nie rozumiem Twojego problemu.
  7. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='*Iza*']Ja jestem dokłanie ze Strzyżowa. Pisałam że to całkiem niedaleko , porównajmy np. z Wawą ale jednak nie moge (36 km) a po drugie nie mam psa ;). A pies mojej cioci nie nadaje się :).[/quote] Aaaaa, no to wsiadaj w autobus i przyjeżdzaj :cool3: Ja też nie mam psa (wkrótce się to zmieni, ale i tak z nią nie będę mogła chodzić z początku na Dogomaniackie spacerki), jak coś to sama, bez pupilka, napatrzysz się na inne :eviltong:
  8. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='*Iza*']Ooo.. :) ale fajnie że na Dogomanii są osoby z Rzeszowa ;) . A już myślałam że tu sama Warszawa i woj.pomorskie siedzi;)[/quote] Tia...Ci z Pomorza to się tu mnożą normalnie :evil_lol: Ale jest kilka takich osób z Rzeszowa :cool3::cool3: A Ty, Iza, skąd dokładnie jesteś? Może jednak udałoby Ci się jakoś dotrzeć na nasz najbliższy spacerek? Przyznam, że taki "ogólem Dogomaniacki" to będzie mój pierwszy :roll: Tak to byłam już z Drzalką+Leną & Nerą, a ostatnio Psiulą+Cziką+Dzekim & Nerą :cool3:
  9. [quote name='*Iza*']Dzięki Cambel :) Widzę że jesteś z Rzeszowa :) bardzo się cieszę , ponieważ ja mieszkam całkiem niedaleko :)[/quote] Ooo, to bardzo mi miło :cool3: Zapraszam do dzialu Spotkania> Rzeszów, jeśli tylko możesz, to przyjeżdzaj na spacerki :lol:
  10. Dziękuję :loveu:
  11. [quote name='Kudłata_Koza']Dżem doberek :). Ja pamiętam jakie było zdziwienie po pierwszym strzyżeniu... Myślałam że mi psa podmienili bo mó zwiał, czy co! Taka chudzinka... :lol:[/quote] On wcale grubszy nie był, tylko miał wiecej siersci, nie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pamiętam jak moja kumpela swojego Shih Tzu kąpała, masakra...tu taki "napuszony", a jak się go zmoczyło, taka malutka kuleczka :eviltong:
  12. [quote name=':: FiGa ::'] Niestety :shake: Kamcia uznała że musi sobie zrobić [B]ODPOCZYNEK [/B]od dogo. Dzieki ;) Ona jest już na dogo pod 3 nickami [jeśli nie ma ich więcej :lol:], więc wcale bym sie nie zdziwiła gdyby zrobiła sobie jeszcze jednego. [B]No coś ty :evil_lol: My nie mamy ŻADNYCH tajemnic.. Co nie Goniu? [/B]:evil_lol: [/quote] 1. Mogłaby łaskawie nie wracać...Każdy zajarzy i tak, że to ona :roll: Żałosna jest...ciekawe, co chciała tym zyskać, chyba wspomnianą w wątku Ajka sławę :roll: Ale ta słąwa jest raczej negatywna :roll::roll: 2. Nie macie tajemnic? To dajcie treść esemesa :evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='Wiza']aparat rozładowany mam :razz:[/quote] No to ładuj, ładuj :eviltong::eviltong:
  14. [quote name='Wiza'][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/2787/g322owencjakf4.jpg[/IMG] o a tu znalazłam ładne foto głowki[/quote] [quote name='Wiza'][IMG]http://img368.imageshack.us/img368/8943/kiara2if7.jpg[/IMG] Fot z kwietnia albo maja xD Nowe foty[B] już w niedzielę[/B]. xD[/quote] Mm...Kiara boska w całej okazałości :loveu: Już w niedzielę? Ty chyba żartujesz. Już?! Chyba dopiero:evil_lol::evil_lol: Pozdrawiam:cool3:
  15. Witanko :loveu: [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/7026/dsc00007mnqe5.jpg[/IMG] Jaki pyszczunio :loveu: Super dawka fotencji :cool: A filmik zaraz obejrzę, bo się wolno ładuje :| Chociaż...czy to nie ten, który widziałam ? :cool3:
  16. :laola: Ajko Droga, wszystkiego Najlepszego z okazji Twoich 4 urodzinek :loveu: Żyj długo, zdrowo i szczęsliwie! Ania -shira, wygłaskaj i wytarmoś i daj cos ode mnie Ajce :loveu: :BIG::tort: :laola:
  17. Ja kupiłąm ostatnio obydwie te ksiązki. Zaczęłam od "Tajemnice psiego umysłu", gdyż wydaje mi się "lżejsza". Najpierw według mnie trzeba zrozumieć psią psychikę, a potem zajmować się mową ciała.. Tajemnice psiego umysłu, chociażby z recenzji, zawiera mnij informacji, takich "do notowania", jest bardziej, żeby "tylko wiedzieć", natomiast w Jak rozmawiać psem, trzeba już sobie raczej wszystko rozpisywać, bo tam są chyba jakieś porady itp .. :) Ale to już moje osobiste sugestie, bo obie ksiązki mam, ale dopiero jedna "naruszona" :D
  18. Hm...No to jak teraz ja Wam głowę pozawracam, bo już np. jacyś hodowcy się dowiedzieli :cool3: Jeżeli ktoś ma Katalog, to serdecznie proszę o stawkę Beagle :)
  19. Witam :cool3::cool3: [quote name='Kudłata_Koza']A mi ktos powie o jakiego sms'a chodzi? :razz: :razz: :razz:[/quote] Wątpię, pewnie znowu jakaś tajemnica Figowo-Goniowa :roll: :evil_lol:
  20. Heej ! :-P Mnie Nett się podoba i tak, i tak..Uwielbiam takie metamorfozy :cool3:
  21. [IMG]http://i17.tinypic.com/4kxzn81.jpg[/IMG] Nosio :loveu: U nas pogoda ładna, tak samo jak i u Czarnej Owieczki :cool: Pozdrawiam xD
  22. [quote name='pauli_lodz']ja również jestem posiadaczką smyczy flexi :D mam model comfort compact 2 czy coś takiego.. w każdym bądź razie jest to pięciometrowa taśma do 30 kg chyba.. i póki co [ok. 2 miesiące używania] jestem zachwycona, smycz jest niezadowna :) nawet jak mój psiak się rozbryka i pociągnie.. albo nawet szarpnie.[B] jestem zdecydowaną zwolenniczką taśmy a nie linki, wytrzymalsza i nie ma takiego ryzyka poplątania się :)[/B] gorzej już ze sprawą chodzenia przy nodze ale tego się musimy jeszcze pouczyć.. bo flexi niestety przyzwyczaja do pewnej wolności, i gdy nagle smycz jest krótka i trzeba iść grzecznie obok to jest ciężko :)[/quote] To tak jak ja, zawsze wolałam taśmy, nigdy nie miałam zaufania do linek...Wydaje mi się, że pies je może urwać :eviltong: Mimo to zauroczył mnie design "Comfort", a tam jest linka... Chyba jednak zainwestuję w Summertime :loveu: Na Allegro 45 zł, a normalnie? Wolę nawet nie myśleć.. :roll:
  23. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='drzalka']to co z tym spotkaniem ??[/quote] Dziewczyny mówiły, że raczej pasuje im po 10 czerwca :roll:
  24. [quote name='evaxon']nie tlumacz sie :) to twoja sprawa na co kase wydajesz:) a chory boxio to wielka odpowiedzialnosc [B] i moim skromnym zdaniem Cambel tobie nic do tego czy Lenka dostanie nowy komplecik za 10 czy za 100pln [/B] majac psa najpierw sie troszczy o niego a na 2 miejscu stawia sie inne psiaki witanko:multi: i prosimy o fotki:evil_lol:[/quote] Jak już pisałam, nie mam zamiaru się w to wtrącać, ale podobno Paulinie na Frytce zależy... Nie mówię tu już o innych schroniskowych psach, ale o Frytce, którą podobno Drzalka chciała zaadoptować. Tematu "czyjeś pieniądze" nie będę roztrząsać, był on już poruszany w temacie o smyczach Rogz, i wiem, że to nie czyjaś sprawa na co pieniądze wydaję. Pozdrawiam
  25. [quote name='serek']kolejna ciakawa lekturka :D[/quote] Haha :cool3: Miło mi, zwłaszcza, że to z głowy, a nie z ksiązki :eviltong::eviltong:
×
×
  • Create New...