-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Ja wolałabym nie ryzykować, i na pewno smycz, kaganiec, i bilet normalny, ten u nas za 2,10 ;) Wtedy nie mają prawa się czepic.
-
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cambel&Megi replied to zaba14's topic in Galeria
*zabo*, Twój pies jest przecudny :loveu: I ma słodkie imię ;) [IMG]http://images20.fotosik.pl/354/f2b628e9916fa214.jpg[/IMG] A jaki mądry wzrok :) -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Bry wieczorek :D Byłam dzisiaj u Pędzli ;-) Oj strasznie się stęskniłam za Mastusiem - Plastusiem, on chyba tyż, a Doloreska zazdrosnica troche go pomamlala w pysiu, bo gonia troszke bardziej cieszyla sie Mastusiem niz nią :evil_lol: Byłam też u Hugola i spółki, u Ałałki, Pepika, Patiszki.. Z Gremilnkiem się zaprzyjaźniliśmy, o :D No i nie zapomnijmy o Pędzlach z Recepcji - Groniu, Karunia, Krecik, Pusik i inne łobuzy. Baaaaaaaaardzo mi brakowalo tych lobuzów, czas szybko zlecial i wracac trzeba bylo. Ale w sobote sobie to odbije, oj odbije!!!! :multi: Mykam coś jeszcze nauczyć sie z gegry. Ciekawe czy zalicze lol. A jutro bede wiedziec jak mi egzamin poszedł. Bosko! :shake: Dobranocka :bye:[/quote] Dzień Dobry Gosiu ;) Hm...Ty będziesz w tą sobotę schronie? Bo ja dopiero 23 czerwca, chyba, że wcześniej po psa! :loveu: Jeszcze do konca nie wiem jakiego, ale bardzo spodobał mi się Fuks, wiesz który to ? :cool3: Hm...Ktoś musi mnie oprowadzić po schronie, bo ja np. nie wiem, gdzie jest Pati, Ałała, itd... A w recepcji - wszystkie te kluseczki, czy duże, czy male, kochane, żeby tylko domeczki znalazły... :( Z geografii mam 4 :cool3: Za to z historii 3/4, jeśli 3, to bez paska, a jeśli 4 to pasek...:shake: Pozdrawiam :loveu: -
Ewelin@, nie psuje się tylko wcisnęłaś pewnie Ctrl + Shift, i tak się zawsze robi. Wciśnij jeszcze raz, a będzie normalnie :cool3: Hm...Mówisz, że przesyłka jest darmowa? To brzmi ciekawie ;) Interesuje mnie kilka archiwalnych numerów :cool:
-
A no bo jakoś tak XDD Ale już wróciłam :cool3: Patrz jaki bajeros! xD Fijonka piękna sucz :loveu: A może jakieś fotki ? :cool3:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ooo dzień dobry :cool3: Coś mnie tu chwilę nie było.. [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ppp/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-3.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ppp/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-4.jpg[/IMG] [url]http://img524.imageshack.us/img524/1443/obraz005rd1.jpg[/url] Przecudna ta fota, prześliczna ta Twoja Figowa :loveu: A jaka szczęśliwa ;) -
Oooo Kooiki :loveu: Mm..Jeszcze nigdy się emocjonalnie nie przygotowywałam do spotkań :cool3: Pozdrów Ewelinę ode mnie :-P A jaką smycz Goofiś dostał? U mnie już czeka smycz na nowego przybysza ;) A co do szkoły, to zazdroszczę :cool3: Ja w 6 klasie miałam 5,2 a teraz spadłam na 469 - 4,76. Waha mi się miedzy paskiem, a brakiem paska.. Miłego oglądania wystawy! ;) I proszę o jakieś fotki z gr. VI :cool3: Pozdrawiam
-
Oooo ale bajer znalazłam Wasza galerię, ale wcześniej nie wpadłam na to, że Dagusia masz ją w linku w podpisie :evil_lol: Mogę tu zostać? xD
-
Mam taką samą smycz :cool3: To jest do 15 kg? Ja mam do 20 :cool3:
-
Bajer :cool3: Nawet już coś tam nabazgroliłam (zbulwersowałam się na brak edycji postów :evil_lol: )
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Cambel&Megi replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Cudne te foty robisz! Najbardziej to mi się podobają te portreciki :loveu: Gratulacje talentu :cool3: -
Znikł, bo go nie prowadziłaś :evil_lol: Bardzo ładny ten nowy blog! :loveu: No to czekamy na kabelek, foteczki :)
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Cambel&Megi replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Witaj Ewelinko :) Co Ty na to, żeby wstawić jakieś foteczki Chapsika i Bucka ? :loveu: -
Ale to chyba galeria Florka :oops: Viaan, nowe foteczki prosim :loveu:
-
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cambel&Megi replied to zaba14's topic in Galeria
Nooo piękne psiaki :loveu: Zaraz lecę do Waszej galerii ;) -
Dyguś, Twoje posty się mnożą :evil_lol: [quote]Tak tak w sensie ,że za rok , dwa ;P A może uda się i szybciej :-D[/quote] Łaaa super, czekamy na Rosjana :loveu: A shirowców dużo, ale to chyba dobrze, że nie zaprzątają sobie głowy grą, tylko kynologią. ;) Kto tak Nescę obciął? :angryy: Daj fotki, daj ;)
-
[IMG]http://i16.tinypic.com/4tqco7m.jpg[/IMG] Jaki przepiękny pychol :loveu: Blakiś, cudowny jesteś ! :calus:
-
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cambel&Megi replied to zaba14's topic in Galeria
Korenia, przepiękna ta Twoja sucz :loveu: -
Dla małych, i bardzo małych psów zdecydowanie szelki, gdyż obroża może podrażnić ich delikatną krtań...A dla większych? Sama nie wiem.. :-P