Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='Ewa_17']no wiec kochani psiarze proponuje spacer w poniedzialek o godzinie 18 na lakach na wilkowyji :razz: bedzie napewno Rosolak, Merlin (4 miesieczny beagiel) i Rota (7 letnia beagielka).... kto jeszcze?! :mad::diabloti:[/quote] Ooo to ja się piszę, jak tyle Beagielków :loveu: Tylko jak tam dojechać, z ul Dąbrowskiego? :cool3: Chodzi mi o autobus.
  2. No to nie trzeba było tyle pisać na Fotoblogach i w Off topie ;) Bo teraz jest tak, że posty stamtąd nie są naliczane. A mnie to nie przeszkadza, ja i tak nie patrzylam na licznik ;) Bo co to wogóle komu daje? :roll: Grunt, że edycja wróciła!
  3. Prześliczne foteczki :loveu: Super mieliście spacerek :cool3:
  4. Gosiu, gratulacje zdania z historii, i takiej średniej :loveu: [quote]I jak Ci poszlo :razz: ? A czy Rodzice rozmawiali ze schroniskiem na temat adopcji? Z tego co wiem, schronisko nie jest przychylne "rezerwacji", bo juz roznie z tym bywalo. Chyba, ze faktycznie bedziecie sie nim interesowac... ;-)[/quote]Jutro mama zadzwoni do szefowej schroniska, żeby psiaka nie wydawali, a my weźmiemy go w następną sobotę. Historię zdałam na 4!!!! Łiii mam pasek! :multi: Średnia: 4,76 ale się załapałam :razz: Pa pa :bye:
  5. Złe? Wręcz przeciwnie. Jak pisałam, nie podrażniają krtani/tchawicy, która u szczeniąt jest delikatniejsza.
  6. [quote name='sabewa']:Dog_run:FUKS :p:p:p:p:p[/quote] Psiak, którego mam zamiar wziąć ze schroniska, też tak się zwie :lol:
  7. Mastuś wybiera się na 1 stronę po domeczek!...
  8. No to ja też :cool: Bry ! ;)
  9. To mi się już w głowie nie mieści... Żeby zwierzęta miały tak cierpieć przez nałogi? :shake: Ja wogóle nie rozumiem testowania czegokolwiek na zwierzętach. Przecież ich organizm znacznie różni się od naszego, zachodzą w nim inne reakcje..
  10. A ja nie zazdroszczę :evil_lol: Jak idzie szkolenie z klikerem? ;)
  11. [quote] Mam 5 lekcji, w tym zaliczenie z historii. ;-)[/quote]Ja tak samo zaliczam z historii, aż się boję... A w następną sobotę, najpierw wolontariat, Ewunia mi wytłumaczy, a potem po mnie przyjadą, formalności, i te sprawy, i Fuks idzie do nas :loveu: Tylko jeszcze musimy zadzwonić, żeby nam go "zarezerwowali" ;)
  12. O, edycja wróciła ! Ale e.....ile postów mi zniknęło, a to dlatego, że Admin wyłączył licznik postów w off topie. :-P
  13. Ja również gratuluję! :loveu: ;)
  14. A ja na licznik nie patrzę :-P
  15. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Ja odpadam, wizyta u babci :roll:
  16. Ja bardzo lubiłam tak tańczyć, te wyczerpujące próby, mm..kochalam to :loveu: Jednak, było, minęło... Kingo, jak wyglądała Wasza piramida?
  17. [quote name=':: FiGa ::'] Foto by Martyna C. Mam nadzieję że nie ma nic przeciwko ;) [URL]http://images21.fotosik.pl/145/70ba3bd1f19e8406med.jpg[/URL] [URL]http://images20.fotosik.pl/199/04cd5627eff771b4med.jpg[/URL] [URL]http://images21.fotosik.pl/145/6a9723de6a555228med.jpg[/URL] [URL]http://images21.fotosik.pl/142/5e06138c24af152d.jpg[/URL][/quote] Oooo macie Rogza, i to ten najpiękniejszy (wg mnie ;) ) wzorek... :loveu::loveu: Zamówiony w necie? :cool3: Bo w zoologikach to raczej nie ma, no nie?
  18. A ta edycja raczej nie wróci.... :( No to do...przeczytania ;) jeszcze raz pozdrawiam :cool3:
  19. A gdzie foty? :mad::mad: :cool3: Ja swojego czasu też byłam chearliderką ;)
  20. Jak już mówiłam, Borys to piękny psiak ;) Ślicznie wyszedł na tej focie, taki leniuszek :loveu:
  21. [quote][I][COLOR=royalblue]Musisz się z kimś umówić. Nie możesz jechać "tak o" Kamilo...[/quote] [/COLOR][/I][COLOR=Black]Zobaczę, jak to wyjdzie. Ewa mi prawdopodobnie wytłumaczy :) [quote][/COLOR] Fuks? Wiem, wiem :multi: Słodziak i pyskacz :-D[/quote] Oj słodziak słodziak :loveu:
  22. No to życzę Ci miłej podróży, i przyjemnych wrażeń z wystawy i pobytu u Eweliny ;) Jeśli masz możliwość, to zrób kilka foteczek z ringu gr. VI (Beagle, Posokowce Bawarskie, itd. :loveu: ) Pozdrawiam :)
  23. Bardzo mi się spodobał, myślę, że taki jest najbardziej praktyczny, w razie czego, to jakieś dane tam są, a nie trzeba otwierać np. "beczułki", czy czegoś takiego :cool3:
  24. Przystojny z niego model :loveu:
  25. Ooo nowe foteczki :loveu: Przepiękne! [url]http://img528.imageshack.us/img528/8774/img1731ac6.jpg[/url] Ale macie fajny identyfikator :cool3: [url]http://img489.imageshack.us/img489/531/img1737pz9.jpg[/url] Haha, latający pies :evil_lol: [url]http://img528.imageshack.us/img528/3415/img1744xe4.jpg[/url] No co Ty? :cool: :P [url]http://img489.imageshack.us/img489/6678/img1750jr3.jpg[/url] Jaki on uśmiechnięty :loveu: [url]http://img238.imageshack.us/img238/4944/img1753yt4.jpg[/url] Uwodziciel :loveu:
×
×
  • Create New...