-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
[quote name='Ewa_17']no wiec kochani psiarze proponuje spacer w poniedzialek o godzinie 18 na lakach na wilkowyji :razz: bedzie napewno Rosolak, Merlin (4 miesieczny beagiel) i Rota (7 letnia beagielka).... kto jeszcze?! :mad::diabloti:[/quote] Ooo to ja się piszę, jak tyle Beagielków :loveu: Tylko jak tam dojechać, z ul Dąbrowskiego? :cool3: Chodzi mi o autobus.
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Cambel&Megi replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
No to nie trzeba było tyle pisać na Fotoblogach i w Off topie ;) Bo teraz jest tak, że posty stamtąd nie są naliczane. A mnie to nie przeszkadza, ja i tak nie patrzylam na licznik ;) Bo co to wogóle komu daje? :roll: Grunt, że edycja wróciła! -
Prześliczne foteczki :loveu: Super mieliście spacerek :cool3:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Gosiu, gratulacje zdania z historii, i takiej średniej :loveu: [quote]I jak Ci poszlo :razz: ? A czy Rodzice rozmawiali ze schroniskiem na temat adopcji? Z tego co wiem, schronisko nie jest przychylne "rezerwacji", bo juz roznie z tym bywalo. Chyba, ze faktycznie bedziecie sie nim interesowac... ;-)[/quote]Jutro mama zadzwoni do szefowej schroniska, żeby psiaka nie wydawali, a my weźmiemy go w następną sobotę. Historię zdałam na 4!!!! Łiii mam pasek! :multi: Średnia: 4,76 ale się załapałam :razz: Pa pa :bye: -
Złe? Wręcz przeciwnie. Jak pisałam, nie podrażniają krtani/tchawicy, która u szczeniąt jest delikatniejsza.
-
[quote name='sabewa']:Dog_run:FUKS :p:p:p:p:p[/quote] Psiak, którego mam zamiar wziąć ze schroniska, też tak się zwie :lol:
-
No to ja też :cool: Bry ! ;)
-
To mi się już w głowie nie mieści... Żeby zwierzęta miały tak cierpieć przez nałogi? :shake: Ja wogóle nie rozumiem testowania czegokolwiek na zwierzętach. Przecież ich organizm znacznie różni się od naszego, zachodzą w nim inne reakcje..
-
A ja nie zazdroszczę :evil_lol: Jak idzie szkolenie z klikerem? ;)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote] Mam 5 lekcji, w tym zaliczenie z historii. ;-)[/quote]Ja tak samo zaliczam z historii, aż się boję... A w następną sobotę, najpierw wolontariat, Ewunia mi wytłumaczy, a potem po mnie przyjadą, formalności, i te sprawy, i Fuks idzie do nas :loveu: Tylko jeszcze musimy zadzwonić, żeby nam go "zarezerwowali" ;) -
Ja również gratuluję! :loveu: ;)
-
A ja na licznik nie patrzę :-P
-
Ja odpadam, wizyta u babci :roll:
-
Ja bardzo lubiłam tak tańczyć, te wyczerpujące próby, mm..kochalam to :loveu: Jednak, było, minęło... Kingo, jak wyglądała Wasza piramida?
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Foto by Martyna C. Mam nadzieję że nie ma nic przeciwko ;) [URL]http://images21.fotosik.pl/145/70ba3bd1f19e8406med.jpg[/URL] [URL]http://images20.fotosik.pl/199/04cd5627eff771b4med.jpg[/URL] [URL]http://images21.fotosik.pl/145/6a9723de6a555228med.jpg[/URL] [URL]http://images21.fotosik.pl/142/5e06138c24af152d.jpg[/URL][/quote] Oooo macie Rogza, i to ten najpiękniejszy (wg mnie ;) ) wzorek... :loveu::loveu: Zamówiony w necie? :cool3: Bo w zoologikach to raczej nie ma, no nie? -
A gdzie foty? :mad::mad: :cool3: Ja swojego czasu też byłam chearliderką ;)
-
Jak już mówiłam, Borys to piękny psiak ;) Ślicznie wyszedł na tej focie, taki leniuszek :loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote][I][COLOR=royalblue]Musisz się z kimś umówić. Nie możesz jechać "tak o" Kamilo...[/quote] [/COLOR][/I][COLOR=Black]Zobaczę, jak to wyjdzie. Ewa mi prawdopodobnie wytłumaczy :) [quote][/COLOR] Fuks? Wiem, wiem :multi: Słodziak i pyskacz :-D[/quote] Oj słodziak słodziak :loveu: -
Przystojny z niego model :loveu:
-
Ooo nowe foteczki :loveu: Przepiękne! [url]http://img528.imageshack.us/img528/8774/img1731ac6.jpg[/url] Ale macie fajny identyfikator :cool3: [url]http://img489.imageshack.us/img489/531/img1737pz9.jpg[/url] Haha, latający pies :evil_lol: [url]http://img528.imageshack.us/img528/3415/img1744xe4.jpg[/url] No co Ty? :cool: :P [url]http://img489.imageshack.us/img489/6678/img1750jr3.jpg[/url] Jaki on uśmiechnięty :loveu: [url]http://img238.imageshack.us/img238/4944/img1753yt4.jpg[/url] Uwodziciel :loveu: