-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Jakichś pseudohodowli nie mam zamiaru popierać, a na psa z rodowodem narazie mnie nie stać... Poza tym kocham kundelki, a w rzeszowskim schronisku jest ok. 180 psów..
-
Ja JESZCZE nie mam psa...Ale wkrótce się to zmieni, od razu mówię, że to bedzie kundelek, z naszego rzeszowskiego schroniska :) M...Bulwary? Ja mieszkam niedaleko! Tam za Lidlem, i za szkołą sportową :cool3:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Ach, zapomnialabym :p Oficjalnie mam już trzecie imię - Małgorzata Wiktoria KINGA M. :D Boszz cudna byla ta msza dzisiejsza :multi: Nie przypuszczalam, ze schola i instrumenty mogą takie cudko wykombinowac. Zachwytałam, oj zachwytałam :loveu: łaa[/quote] Kinga piękne imię :loveu: Ja na 3 a właściwie 2 imię (przy Chrzcie nie dostałam 2 :roll:) to mam zamiar dać sobie Weronika :loveu::loveu: Ja kiedyś byłam w shcoli, i grałam na Tam-Tamie ! :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Żebym to raz tak z krzesła spadła :evil_lol: Raz sobie trochę hm..przetrąciłam coś w kości ogonowej, i nie mogłam się kilka dni normalnie ruszać .. Ale co tam :-P -
[quote name='Iwona1984']Troszeczke większy Amstaff:loveu::loveu::multi::multi:[/quote] łaa, chciałabym go poznać :cool3: :loveu: Mam nadzieję, że kiedyś dojdzie do skutku ten spacer, może na wakacjach będzie więcej luzu. ;)
-
Mozna wiedziec gdzie jeździcie ? :cool3:
-
A ja mojego kundelka mam zamiar wziąc ze schroniska ;)
-
Iwona1984 , a jaki to 3-miesięczny szczyl? Po podpisie tak trochę wnioskuję, że Staffik? :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote] Z Bogie.. Rydzykiem :bye: :calus:[/quote] :roflt: Dobre :cool3: Kocham rolki :loveu::loveu: Miłej jazdy :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No tak, ustala się hierarchię :cool3: Kobiety rządzą! To tak samo jak Azulec & Czikulec nad misiem :cool3: -
To zależy od osobistych upodobań ;) Ja mimo wszystko wolę większe smycze, wg mnie są "stabilniejsze". Nawet myśląc o malutkiej smyczy, od razu mam wrażenie, że musiałabym ja lekutko trzymać ... To moje dziwne wrażenia
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Łaaaa Gosiu, jakie śliczne foty :loveu: CUDNE! :loveu: I listeczki, i te promyki, mmm...boskie! Masz talent :cool3: -
Każdy psiak musi się jakoś ułożyć do spania ;) My też jakoś zawsze przed snem się jakoś obkręcamy, a nie położymy się w 1 pozycji, i leżymy tak przez całą noc :cool3: Czarna Owieczko, piękne foteczki :loveu: Szczególnie podoba mi się ta: [IMG]http://i13.tinypic.com/6bu61oo.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote]A ja Ci mówię że jej oczy będą rude :evil_lol::evil_lol:[/quote] A no być może :evil_lol: [url]http://img174.imageshack.us/img174/4937/obraz411pq8.jpg[/url] Niaach! Zjem Cię, zjem! :evil_lol: -
Ja bym z taką nie wytrzymała...Może ta nie, le jest jedna, w której się mieszczą góra 2 palce, a to też utrudniona kontrola nad smyczą..
-
Hm...A o jaką tematykę dokładnie Ci chodzi? Tanie? A Twoim zdaniem ksiązki tanie do ilu zł mogą być? ... Tajemnice psiego umysłu kupiłam za 31 zł, Jak rozmawiać z psem za 32 zł. Większość ksiązek tych bardziej znanych, które widziałam mieszcza sie w przedziale 30-40 zł...
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Helloł xD [url]http://img78.imageshack.us/img78/5821/obraz372el3.jpg[/url] Jakie brzusie :loveu: Tylko miziać :loveu: :loveu: Kochane rodzeństwo :) Ja za nic nie oddałabym tego braciszka :cool3: Rudej już oczy zielenieją :evil_lol: -
[quote name='Nerul']Mokre psy są spoko- fajowo pachnął xD Sliczne foteczki. Kiara jest bardzo fotogeniczna ;)[/quote] A tu nie chodzi nawet o zapach, bo jak pies się w bajorku utapla, to to raczej nie pachnie :cool3: Ale ogółem, kochane, i ta mokra sierść :loveu::loveu: [quote name='Wiza']Czysta? O_o No ale za to kiedys pływala tam zdechła kaczka, np ja bym sie nie odważyła tam wejśc a bardzo bym chciała :D Filmik KIara w ruchu: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=VA1Brehmxqc[/URL][/quote] Ale Kiarun ładnie w ruchu wygląda :loveu:
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='rotek_']uwielbiam ten wątek.....[/quote] Ja także... :cool3: :loveu: Mimo, że potem boję się ruszyć, to lubię czytać te historie :lol: -
[quote name='Chefrenek'][URL]http://www.allegro.pl/item202932722_smycz_flexi_summertime1_hit_tego_lata_super_cena_.html[/URL] Ja kupowałam tu i jestem zadowolona. Facet sprzedaje tanio ponieważ ma jakąś hurtownię z art dla zwierząt. Ja mam taśmową ale jest też linkowa.[/quote] Ja też właśnie tutaj zamówiłam :cool3:
-
[quote name='smallpati']Aaa to pewnie dlatego drozsza byla :D na to nie wpadlam wczesniej heh[/quote] No ja też :lol: Moja inteligencja jest na poziomie przedszkola... No bo to by bylo dziwne, smycz niby taka sama, a 10 zl róznicy, coś było nie tak. :cool3: [quote]Ja 3 metrowej bym nie kupila, to juz wolałabym zwykla parciana przedluzana ;-)[/quote] Zawsze takie lubilam ;) I jezeli moj pies bedzie szczeniakiem, to najpierw kupię taką, żeby go nauczyć ładnie chodzić ;) Zaba14, pomaranczowa najpiękniejsza :loveu: , niestety jak ja zamawiałam - nie było.. Hm... Co do 8m, to może i taśmy są, ale gdzie w takiej smyczy, zmieści się 8 m tasmy...Prędzej własnie sa linki.... trzeba by poszukać.
-
Moja smycz ma 5 m ;) 8m to raczej linki już...
-
Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)
Cambel&Megi replied to Olusia's topic in Galeria
[FONT=Comic Sans MS][IMG]http://%5BURL=http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img505.imageshack.us/img505/3448/p1010111fm6.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/66/5d4b7a5ee67b255d.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Verdana] Witam :) No więc zajrzałam do galerii, i co widzę? Śliczniastą suńkę ! ;) Piękny pysio :loveu: Pozdrawiam! Wymiaziaj Dianę ! :p [/FONT] [/FONT] -
[quote name='smallpati']za summertime do 15 i placilas 45? Ja zaplacilam za taka sama (tylko rozowa) 35zl na allegro plus przesylka :D[/quote] No jakoś tak, 45 + koszty przesyłki bodajże 8 zł. Rozpamiętywać nie będę, kupiłam, mam nadzieję, że będzie mi w przyszłości dobrze slużyć. ;) A różnica cenowa i tak jest po porównaniu z realnymi sklepami zoologicznymi.
-
[quote][U][B]16.09.2006r.[/B][/U] godz. 11.00 - 13.00 VIII Podgórska Aukcja Psów - pokazy tresury psów - porady weterynaryjne i kynologiczne - wybór najpiękniejszego kundelka Krakowa[/quote]Troszkę to chyba opóźnione...No ale wiadomo przynajmniej, że coś takiego się odbywa.