Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Miłęgo spaceru :cool3: Piękne te foty, nadziwić się temu psu nie mogę :loveu:
  2. Ja spadam warzywka :( Pa pa :bye:
  3. Ares piękny psiak, ale podkreśliłam, że to najpiękniejszy RUDY jamik, jakiego widziałam :loveu::loveu::loveu::loveu: :smilecol: 100 strona! Gratulacje Mateuszu i Tobiaszu :cool3::cool3: :drink1::smilecol::BIG:
  4. Zachwyca mnie ten pies :loveu: Jest przepiękny! Takiego pięknego rudego jamnika to nie widziałam ;)
  5. Łaał! Przepiekne foty! [url]http://img522.imageshack.us/img522/8958/img1673ti9.jpg[/url] Ale on długi :cool3: [url]http://img118.imageshack.us/img118/4049/img1680mt3.jpg[/url] Co za przepiękna mordka, i jaki wzrok :loveu: [url]http://img527.imageshack.us/img527/5002/img1687hr0.jpg[/url] Nooo, śliczne chmureczki :cool3:
  6. Prześliczne foteczki :loveu: Najbardziej podoba mi się ta: Bardzo ładnie razem wyglądają ;) Ania-shira, program do bannerów mi się popsuł, i nie mam jak zrobić... :( Przepraszam..
  7. [quote name='Iwona1984']Dzisiaj Kentucky znalazł sobie obiekt westchnień :evil_lol: Bokserke Lenke, najpierw chcial zostać tatusiem:mad: :mad: a jak mu to nie wychodziło(niestety za niski szczyl jeszcze:evil_lol: ) to postanowił sobie zrobić z dziewczyny mamuśke i zaczął doić CYCA:evil_lol: :evil_lol: :diabloti:[/quote] Śmiesznie to wyglądało :evil_lol: Urocy psiak z niego :cool3: A foty jak na komórkę to mają niezłą jakość :cool3:
  8. A moze jakieś foteczki boskiego Tobiaszka? :loveu:
  9. [quote name='Nerul']Tak jest ciemna noc normalnie xD Niemasz swiatla czy cos? Plis specjalnie dla nas :loveu:[/quote] Bieda w domu :lol: Kindze chyba chodzi ogółem, że wieczorem robi się gorsze zdjęcia, co jest prawdą :cool3:
  10. No to zrób :cool3:
  11. Hej Leniusia ubłocona :evil_lol: Mogłam porobić moją komą jakieś foty, nie pomyślałam.. xD
  12. Trzeba wrzucić na jakiś serwer...xD
  13. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='Nerul']Miejmy nadzieje, bo ja juz mam zamiar spacerowac z wlasnym psem a nie ze bez... :D:D Ty chyba zresztą tez xD[/quote] Jasne :loveu: Bo to tak trochę dziwnie się szwędać bez przyjaciela..:lol:
  14. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Wiesz, większość podkarpackich dogomaniaków jest w wieku szkolnym, teraz zamieszanie z ocenami itp. Myślę, że na wakacjach będzie więcej luzu, i jakoś prędzej się umówimy ;)
  15. Łaaa bójmy się! Wielki pies nadchodzi :evil_lol:
  16. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Póki co możesz przecież nacieszyć się galerią Kentuckiego :cool3:
  17. [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6194/pict0157yf3.jpg[/IMG] Jakiż on śliczniuchny :loveu: :loveu: Kochany warzywny pysiol :cool3: !
  18. Figulll *____* Jaka piękna sesja koteczki :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Miziasta ta Twoja Ruda :cool3:
  19. [quote name='Czarna_Owieczka']:loveu: [IMG]http://i9.tinypic.com/6617gcj.jpg[/IMG][/quote] Jooj, jaka kochana foteczka, i mordka na niej jeszcze bardziej :cool3: :loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='Pinczerek-Jacky'] Ale najpierw musze sie zapytac czy bylyscie dzis grzeczne i zasluzylyscie na fotki? :grins::grins::grins::grins:[/quote] Jasne ....św. Mikołaju- Pietrucho :grins:
  21. [quote name='akard'][IMG]http://i6.tinypic.com/4kne0zo.png[/IMG] Sliczna ta foteczka :loveu:[/quote] Tak samo jak model na niej :cool3: :loveu::loveu: Co tam Paulinko ? :razz:
  22. Cambel&Megi

    Rzeszów

    No tak, Lenka mleka nie dała, chociaż Kentucky chętnie by chciał :cool3: Ja takze dziękuję, i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy ;) Może następnym razem także i z moim psem ;)
  23. A ja dzisiaj poznałam jakże miłą Panią Kentuckiego, i jego samego ;) Przekochany psiak :cool3:
  24. [quote name='matusz5']nie ważne od ilu się jest , ważne, że chcesz pomagać;)[/quote] Oj zapału to mi nie brak :loveu: Muszę lecieć, pa ! :bye:
×
×
  • Create New...