Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='matusz5']co zrobisz, dopóki nie zmieni się myślenie i mentalność naszego społeczeństwa to nic się nie zmieni:roll::roll:[/quote] No nic, póki co mogę tylko pozostać wolontariuszem, i wziąc jednego psa do siebie...to kropla w morzu, ale od takich rzeczy się zaczyna..
  2. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Ja mogę być ;) Tylko nie wiem, czy to Cię urządza, bo jestem bez psa...
  3. [quote name='matusz5']teraz jest około 270...[/quote] To i tak potworna liczba...:shake:
  4. Matko! 300 psów! Strasznie dużo.... :( W rzeszowskim schronisku jest ok 180 psów...
  5. Ja narazie nie mam, ale w najbliższym czasie zamierzam przygarnąć jakąś bidę ze schroniska ;) Tobiasz mimo, że bez rodowodu, i tak piękność nad pięknościami :cool3: :loveu:
  6. Mnie również :) A ja nie mam możliwości jakoś jeździć na wystawy :( Bywam tylko na Rzeszowskich ;) Dobre i to :cool3: Mateusz, Ty wystawiasz swojego Jamniorka? :loveu: Bo jestem niedoinformowana :cool3:
  7. Nom :cool3: Pogoda ładna, potrzebny mi tylko pies, i wio, na spacer :loveu: Chociaż trochę za gorąco, ale tam przeważa cień :cool3:
  8. [quote]Hah macie lewe informacje :cool3: Do dziś modzi mieli szanowną administracje poinformować gdzie są modami - psia_kość czy dogo :cool3:[/quote] A Ty skąd taka doinformowana? :cool3:
  9. Mimo wszelkich starań, nikt mnie nie przekona do linki, i tak na swoim postawię. ;)
  10. Może i się nie znam, ale to jest jakoś dla mnie logiczne, że taśma jest mocniejsza od linki.. :roll:
  11. I znowu ta edycja postów :roll: 1. Matusz5, mam nadzieję, że dobrze strzeliłam, Twoje imię to Mateusz? :lol: 2. Sorry, że z małej litery, to pośpiech.
  12. Dzień Dobry mateuszu i piękny Tobiaszku ;) :loveu: :loveu: :loveu:
  13. Wkurza mnie to, że postów nie można edytować, tylko 2 trzeba pisać... :roll: Jeszcze jedno: Podobają mi się bardzo te fotki z brzegu, widok na statek, itd :loveu: Śliczne :calus:
  14. Ale przecudne foteczki :loveu: Widzę, że wycieczka się udała ;) [IMG]http://images12.fotosik.pl/78/8edff42716cbe57f.jpg[/IMG] Ja chcę takiego garbacza w domu :cool3: Hm..tylko nie wiem, czy mi się w pokoju zmieści... :evil_lol: [IMG]http://images22.fotosik.pl/150/d17a21fbc5ff2b04.jpg[/IMG] Nie mogłabym tak wejść do wody, od razu wlazłabym po pas, tak jak było ostatniego lata :evil_lol:
  15. Ja mam 14 lat :evil_lol: Pinczerek- Jacky, czekamy na foty :cool3: Nerul - Szczypiorek Daga - Cebula Pinczerek- Jacky - Pietrucha Cambel - Dynia Arkana - Marchewka *Iza* - Ziemniok B@$!@ - Pomidor Asia&Misia - Sałata Rybka_39 - Karczocha :cool3:
  16. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='Iwona1984']tak codziennie tam jestem a nawet czasami 2-3 razy jak mam malo pracy;)[/quote] No to super :cool3: Ja dość często tam spaceruję (i podziwiam psy:evil_lol: ) tak ok. 18, mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy ;)
  17. [quote name='Nerul']Czyli jak widze tasmowe bardziej polecacie niz linki ;) No chyba sie skusze na te tasmówke skoro taka jest polecaba :D[/quote] Ja Ci od początku mówiłam: Linki złe, kup tasmę :cool3: :evil_lol:
  18. [quote name='Figa']Myslisz że modły wystarczą? Złudna Twa nadzieja :eviltong:[/quote] Korupcja się szerzy :evil_lol: [quote]3 lata nałogowo ;-) A pierwszy raz miałam rolki na nogach gdy miałam 7 lat [były różowe :loveu:][/quote] Kochajmy rOosH! :loveu: Hej, już 12, ciekawe co zrobią z tą naszą Dogo... :roll:
  19. No to ja się przyssam do galerii pięknego jamniorka :loveu: Witaj przekochany Tobiaszku :loveu:
  20. [quote name='matusz5'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=49431"]Witamy sie ze wszystkim :loveu::loveu::loveu: i zapraszamy do siebie :)[/URL] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/8632/img1669kn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/5149/img1653hk9.jpg[/IMG][/quote] Ojoj, a co to za przepiękny jamniczek/jamniczka? :loveu::loveu::loveu: Niach, rude cudeńko ! :calus: Ewelinko, prosimy foteczki ;)
  21. Asia&Misia, pogrzało Cię :evil_lol: Potem się będą starsi dogomaniacy pieklić, tak jak z Rogzami :cool3: Nerul - Szczypiorek Daga - Cebula Pinczerek- Jacky - Pietrucha Cambel - Dynia Arkana - Marchewka *Iza* - Ziemniok B@$!@ - Pomidor Asia&Misia - Sałata
  22. Dziękuję i wzajemnie :cool3: Kolorowych psów! Tf....snów! XD
×
×
  • Create New...