-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Ja mogę być ;) Tylko nie wiem, czy to Cię urządza, bo jestem bez psa...
-
PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)
Cambel&Megi replied to Tisia_Mike's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
Nom :cool3: Pogoda ładna, potrzebny mi tylko pies, i wio, na spacer :loveu: Chociaż trochę za gorąco, ale tam przeważa cień :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote]Hah macie lewe informacje :cool3: Do dziś modzi mieli szanowną administracje poinformować gdzie są modami - psia_kość czy dogo :cool3:[/quote] A Ty skąd taka doinformowana? :cool3: -
Mimo wszelkich starań, nikt mnie nie przekona do linki, i tak na swoim postawię. ;)
-
Może i się nie znam, ale to jest jakoś dla mnie logiczne, że taśma jest mocniejsza od linki.. :roll:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Cambel&Megi replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Wkurza mnie to, że postów nie można edytować, tylko 2 trzeba pisać... :roll: Jeszcze jedno: Podobają mi się bardzo te fotki z brzegu, widok na statek, itd :loveu: Śliczne :calus: -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Cambel&Megi replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Ale przecudne foteczki :loveu: Widzę, że wycieczka się udała ;) [IMG]http://images12.fotosik.pl/78/8edff42716cbe57f.jpg[/IMG] Ja chcę takiego garbacza w domu :cool3: Hm..tylko nie wiem, czy mi się w pokoju zmieści... :evil_lol: [IMG]http://images22.fotosik.pl/150/d17a21fbc5ff2b04.jpg[/IMG] Nie mogłabym tak wejść do wody, od razu wlazłabym po pas, tak jak było ostatniego lata :evil_lol: -
Ja mam 14 lat :evil_lol: Pinczerek- Jacky, czekamy na foty :cool3: Nerul - Szczypiorek Daga - Cebula Pinczerek- Jacky - Pietrucha Cambel - Dynia Arkana - Marchewka *Iza* - Ziemniok B@$!@ - Pomidor Asia&Misia - Sałata Rybka_39 - Karczocha :cool3:
-
[quote name='Iwona1984']tak codziennie tam jestem a nawet czasami 2-3 razy jak mam malo pracy;)[/quote] No to super :cool3: Ja dość często tam spaceruję (i podziwiam psy:evil_lol: ) tak ok. 18, mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy ;)
-
[quote name='Nerul']Czyli jak widze tasmowe bardziej polecacie niz linki ;) No chyba sie skusze na te tasmówke skoro taka jest polecaba :D[/quote] Ja Ci od początku mówiłam: Linki złe, kup tasmę :cool3: :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Cambel&Megi replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Figa']Myslisz że modły wystarczą? Złudna Twa nadzieja :eviltong:[/quote] Korupcja się szerzy :evil_lol: [quote]3 lata nałogowo ;-) A pierwszy raz miałam rolki na nogach gdy miałam 7 lat [były różowe :loveu:][/quote] Kochajmy rOosH! :loveu: Hej, już 12, ciekawe co zrobią z tą naszą Dogo... :roll: -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Cambel&Megi replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='matusz5'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=49431"]Witamy sie ze wszystkim :loveu::loveu::loveu: i zapraszamy do siebie :)[/URL] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/8632/img1669kn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/5149/img1653hk9.jpg[/IMG][/quote] Ojoj, a co to za przepiękny jamniczek/jamniczka? :loveu::loveu::loveu: Niach, rude cudeńko ! :calus: Ewelinko, prosimy foteczki ;) -
Asia&Misia, pogrzało Cię :evil_lol: Potem się będą starsi dogomaniacy pieklić, tak jak z Rogzami :cool3: Nerul - Szczypiorek Daga - Cebula Pinczerek- Jacky - Pietrucha Cambel - Dynia Arkana - Marchewka *Iza* - Ziemniok B@$!@ - Pomidor Asia&Misia - Sałata
-
Dziękuję i wzajemnie :cool3: Kolorowych psów! Tf....snów! XD