Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote] Nie znudziło się to Wam jeszcze? :evil_lol::evil_lol:[/quote] Aneta jako 70-letnia staruszka będzie lecieć do fotografa za fotami Figulca :evil_lol:
  2. Ooo, nowe śliczne foteczki :loveu: [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/2204/p1010199xd2.jpg[/IMG] Na co ona tak zapatrzona? :cool3:
  3. Prześliczne te foteczki ;) :loveu: [quote]Dzisiaj zaliczylam sobie 2 ocenki na lepsze.[/quote] Ja też, ja też! Zostało tylko: Wos, historia, matma ! Gosiu, będzie pasek na świadectwie? :cool3:
  4. Przepiękne foteczki :loveu:
  5. [quote name='dadiii']Albo ja jestem slepa albo nie ma tez dzialu Administracja. :/[/quote] No nie ma, nie ma, i to już dość długo...:shake:
  6. [quote name='flowerteen']Ja też jeszcze nie mam... :([/quote] Mam nadzieję, że to będzie, bo jak nie to ja nie wiem...:shake: Już mnie to okropnie wkurza.
  7. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Ja! Ja! Ok. 18? Będę :loveu: Tylko się nie przestrasz, ja mam 14 lat. :roll:
  8. Nikt chbya nie ma... :-(
  9. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Ja z Nerulem czasem tak ogółem spacerujemy, bez psów :-P Ale ja chętnie moge się tam spotkac, to kilka kroków ode mnie. Za to Iwona1984 podobno tam ze swoim Staffikiem spaceruje :)
  10. A ja się troszkę wcześniej urwałam... :oops: :-P
  11. Może nie masz zainstalowanej Javy? ...
  12. [quote name=':: FiGa ::']Edycje pożarło coś :niewiem: [/quote] To mnie zaczyna już wkurzać. :roll: A potem dają bany za łamanie regulaminu - pisanie kilku postów pod rząd. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Gosiu i widzisz nie jestem jednyna ktorej Twoje fotki przypadlu do gustu, wiec daj sobie powiedziec, ze robisz cudne zdjecia :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Fotki są naprawdę cudowne [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. Dzień Dobry :cool3: Prosim nowe foty :-P
  14. Cambel&Megi

    Rzeszów

    [quote name='Nerul']Hmm ja sie chyba do was dołącze o ile oczywiscie mogę ;) Cambel- leziemy razem na te bulwarki ;) xP[/quote] Ja mogę iść nawet teraz :evil_lol: Kilka kroków, i już jestem...Tylko Anetko jednego nam brakuje póki co .... - psa. :roll:
  15. Wolisz łózko od nas? O Ty..! :evil_lol: Jakby co to, :bye: !
  16. [quote name='ewelinabuck']pewnie ze mozesz zostac zapraszam czesciej:multi:[/quote] Chętnie, bo psy piękne, i galeria ciekawa :cool3::cool3:
  17. Witam :cool3: Przejrzałam trochę galerię, Jack to piękny psiak :loveu: Mizianka dla niego :cool3: Co do edycji postów, to ja też edytować nie mogę, zresztą nie tylko ja, więcej osób na taki problem.
  18. Witam ;) Pierwszy raz jestem w Waszej galerii, mam nadzieję, że mogę tu zostać :cool3: Już jakiś czas temu byłam na Waszej stronie, super. Sama nie wiem, który psiak piękniejszy, obydwa cudne :loveu:
  19. Wariatki :evil_lol: Zgłupiałyście totalnie :evil_lol:
  20. [quote name='madzia i medor']To może foteczki z tego pływanka:razz::razz:[/quote] No właśnie, właśnie :loveu:
  21. Cambel&Megi

    Rzeszów

    A może Bulwary? :cool3:
  22. Ale Wy tu głupoty opowiadacie :evil_lol: Ja się tarzam, jak to czytam... :roflt: Ja też kocham o. Rydzyka, a moja babcia to już wogóle :evil_lol: Ona kocha Radio Maryja, TV Trwam itp. O_O
  23. No to super :loveu: Teraz Lena będzie zapalonym pływakiem, niczym Retriever :-P
  24. Witam :) Super, że macie galerię! Lentucky jest pięknym psem! Mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy :loveu:
×
×
  • Create New...