Poker
Members-
Posts
84489 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Beruniu,uzbieramy pieniądze na Twoją operację ,nie martw się.Już ok.100 zł mamy.
-
no,dziś Bera w końcu dostała insulinę i bardzo dzielnie zniosła kłucie.Przywitała mnie merdaniem,chodzi po mieszkaniu dość swobodnie,na spacerku nawet idzie szybszym kroczkiem.Zachowuje czystość,mimo że na każdym spacerze wylewa z siebie po 3 oceany.Bardzo chcemy zoperwoać jej oczka,zeby zobaczyła słonko i trawkę.Aa, jest tak kulturalna,że siusia dopiero jak poczuje pod łapkami trawkę.Kupujcie na naszych bazarkach,żeby uzbierac na operację.
-
czytam sobie i myślę,że jazda do Warszawy dla niego byłaby katorgą to po pierwsze,po2 jeżeli guz będzie nieoperacyjny ,to przypuszczalnie będzie się męczył coraz bardziej i trzeba będzie mu ulżyć prędzej czy później,po3.operacja albo przyniesie poprawę albo rozstrzygnie sprawę.Wazne jest ,aby nie zatracić dystansu i walczyć o przedłużanie mu życia dla samego faktu ,tylko walczyć o jakość jego zycia,nawet gdyby miało być niezbyt długie.To tak piszę na chłodno.Musi ktoś się znaleźć,żeby taką myśl poddać pod zastanowienie,bo trudno jest gdy dominują emocje.Co nie znaczy,że ja nie przeżywam Skorka,tym bardziej,że był moim sąsiadem.
-
kolejny dzień niewidomej Beruni u Iryska.Na szczęście mała je,ale dopóki nie wyrówna się poziom cukru we krwi,nie będzie tyła,a chuda jest jak nasza szkapa.Poznaje po głosie ludzi i cieszy się.
-
TIGER!!! NIE ODCHODŹ:modla::modla::modla::modla::modla:,zostań dla psów i ogołnie biorąc dla idei Dogomanii.Stań ponad wszystkim,niech Ci zależy na opinii osób ,na których TOBIE zależy ,na inne kichaj.Jestem krótko na Dogo,ale zauważyłam,że jesteś superkobietą,szkoda,żeby Ciebie nie było tutaj.Zastanów się.
-
cudowna ta wetka,oby więcej takich.Choć musze przyznać,że we Wrocławiu trafiłam na wetów,którzy po informacji,że pies znaleziony proszą tylko o zwrot kosztów za materiały czy leki.Oczywiście niechlubnym wyjątkiem jest wetka z wrocławskiego schroniska,która ludzi traktuje tak,że szkoda słów.
-
Może poproszę KAM,bo ona już Berę wystawiła na Allegro,ale ślepej nikt nie zechce.Po operacji,nawet z cukrzycą ,może będzie miała większe szanse na dom stały.
-
wpłaty idą bezpośrednio na nasze konto.Jak na razie dziewczyny ufają,że nie przeputamy pieniędzy.Myślę też czy nie zrobić aukcji cegielek na Allegro.Może któraś będzie tak dobra i zrobi.
-
mam nadzieję,juz zaczęłyśmy zbierać z Bazarku.najpierw jednak trzeba wyrównać poziom cukru,ale jesteśmy optymistkami.W schronie od razu by poszła do uśpienia.
-
Niedźwiadka w nowym domu a dług do spłacenia na SGGW!!!
Poker replied to zasadzkas's topic in Już w nowym domu
w łeb sobie można palnąć:flaming:od tego morza potrzeb -
operacja kosztuje w wersji optymistycznej od 300 do 500 zł,mam nadzieję,że za oba oczka,bo niestety nie dopytałam.Najpierw należy wyrównać poziom cukru.
-
badanie nerek i wątróbki dobre,więc trzeba leczyć cukrzycę i zoperować oczka, no i szukać domku stałego
-
Niedźwiadka w nowym domu a dług do spłacenia na SGGW!!!
Poker replied to zasadzkas's topic in Już w nowym domu
już nie wiadomo na którego psa wpłacać,koszmar ,beczka potzrebujących bez dna. -
kózka ma cukrzycę,ale poza tym narządy w brzuszku w porządku w usg.Dziś będą wyniki z krwi.Je dobrze,merda ogonkiem.Oczka można zoperować!
-
dobre i kciuki jak się nie da więcej
-
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Poker replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
a może dać tej pani znać,że psy są w schronisku,jakimś podstępem?nie wiem co prawda co pan wymyśli następnym razem,żeby się ich pozbyć.Durny facet i tyle.Nie rozumie,że tęsknota może ją szybciej zabić.Pewnie nie radził sobie z obowiązkami,to sie pozbył psów. -
Kózka je,jest bardzo karna i delikatna psychicznie.Jutro idziemy na USG,trzymajcie kciuki i pomagajcie szukać domku.
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
Poker replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Azorek,jego nowe Pańciostwo będą zadowoleni, a Wandul to dopiero się ciszy :multi::multi: -
Dzieci Ze śmietnika-> Już W Nowych Domkach! Wrocław-toz
Poker replied to demi's topic in Już w nowym domu
odwiedziłam wczoraj "szczylki".Są słodkie,śliczne i zdrowe jak rydze.Są bardzo proporcjonalne.Cola jest żywioł i trzeba było widzieć co wyrabiała z ogonem kocicy,jak skakała,wczepiała się w nią ząbkami,a te ma ostre jak nie wiem co :evil_lol:.Fanta jest spokojniejsza, ale też nie da sobie w kaszę nadmuchać.Bianka ma rzeczywiście co chwilę potop.MOP cały czas w pełnej gotowośći.Kropka jest słodka,daje sobie na tyle radę,że stałe psy Bianki ustępują jej. Bianka to całą gębą "mamusia dla zwierzaków." -
"Kózka " Bera ma się dobrze,je ,chodzi na spacerki , śpi i merda ogonkiem z zadowolenia.Podaję kontakt w jej sprawie tel . 0502242738 i ulka.ulka@interia .pl .Jej opiekunka nie ma przez weekend dostępu do komputera.
-
Kam! wielkie ,wielkie dzięki za Allegro.Dopiero teraz zauważyłam.Jutro napiszemy telefon,który będzie można podawać ewentualnym zainteresowanym.
-
cieszę się bardzo i liczymy na Twoje dalsze zainteresowanie,jeden Bazarek dla niej już jest,wkrótce następny,zapraszamy
-
też mamy taka nadzieję po podaniu leku przeciw robalom, brzuszek jakby trochę zmalał.Tyle jest tych bid,że nie wiadomo której pomagać.