Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84484
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. to prawda,ze brzydka pogoda,ale piesie czekaja na domki w każdą pogodę,a w taką jeszcze bardziej :placz:
  2. ja też moge rene@Rabik nauczyć,bo mnie nauczyła Dziuba,bo tez byłam ciemna jak tabaka w rogu,a potem zaszpanowałam przed córkami,bo one nie umiały i choć raz czegoś nauczyłam je na kompie :evil_lol:, a nie one mnie :multi:
  3. musi dać radę:evil_lol:,będziemy Dorothy wspomagać wirtualnie,przesyłając dobre myśli.Musi sie udać:lol:.
  4. nic z tego,nie rozumiem:crazyeye:.Dlaczego zbiórka pieniędzy ma zależeć od rozmowy z Krystyną?Jak dziewczyny będą tak długo czekać ,to się w koncu zniechęcą:shake:,bo dawac i prosić to i głupi nie chce:shake:,a co dopiero dziewczyny na dogo
  5. wcale się nie dziwię,że Cię walnęło,bo ona jest słodka i taka kudłata,w typie moich psów.Mam już albo dopiero 2 i na razie stop.Może jakiś DT nawet płatny i bysmy się zrzuciły ?
  6. ja swoje kołtuny ze schronu od razu do wanny wsadzałam i prałam.Obaj byli jak aniołki zaskoczeni sytuacją i chyba ze stresu,Czesałam po 4 godziny wycinając kołtuny,których absolutnie nie dałam rady rozczesać.Nie chciałam i oszpecać,bo po wycięciu kołtunów byliby prawie łysi.Wszystko znosili dzielnie.Gorzej jest teraz:mad: ,bo się czują pewnie we własnym domku :evil_lol:, a czesać się tez nie lubią,ale i tak ich kocham :loveu::loveu:Po praniu już nie śmierdzieli,za to w drodze ze schronu do domu,to żałowałam,że maski przeciwgazowej nie zabralismy :placz:.Trzymam kciuki:lol:
  7. może ciocia Bianka znajdzie coś na bazarek,to jej wystawimy,może coś u wnuka wyszabruje :eviltong:
  8. a niech to,,Pani albo planowała ciązę albo juz była jak brali mała,bo na jednym zdjęciu widać łóżeczko dla malucha.Nie jest ono z pewnością starszych dziewczynek.Biedna mała,ale jest tak słodka,że mam nadzieje,że szybko znajdzie cudowny domek.
  9. czekałam,czekałam na numer konta prywatnego,aż w końcu przelałam na AFN,mam nadzieję,że wydobędziecie dla Morgan
  10. aż się poryczałam z radości,:loveu:dla nowej pańci i Nortonka
  11. jest bardziej sznaucerowaty niż ponkowaty,ale i tak śliczny.Może ktoś go jednak szuka,OBY.
  12. 20 zł przed chwilą przelałam na AFN.Trzymam kciuki:thumbs::thumbs: za powodzenie akcji.Potwierdzam ,ze szelki sa konieczne,nie zapomnijcie też o piciu,chociaż ze stresu może niczego nie chcieć.Cieszę się niezmiernie ,że Morgan jedzie do Dorothy:multi:
  13. to teraz po sterydach będzie pić i siusiać jak szalona:angryy:,niech ciocia Bianka lepiej swoje salony zamknie,coby nie miała pływających dywanów:shake:
  14. Dziuba pewnie jest bardzo zajęta i nie ma kiedy usiąść do kompa
  15. dziękuję za wsparcie :lol:,przyda się.Kicia zostaje w szpitaliku,zapłace jeszcze za 2 dni,a potem zajmie się nią tutejsza kociara,z którą się skontaktowałam,może załatwi jej domek tymczasowy.Super by było,bo cały czas się zamartwiałam:placz: co z nią zrobić.
  16. mogę przesłać pieniądze na prywatne konto,będzie szybciej
  17. jasne,że mogę skoro obiecałm.Proszę więc konto i zaraz prześlę
  18. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/Lubi%20pieszczoty%20i%20bardzo%20si%C4%99%20im%20domaga.%20Jest%20w%20boksie%20z%20innymi%20suczkami%20i%20dobrze%20si%C4%99%20z%20nimi%20dogaduje.%20Prosi%20o%20domek."]Lubi pieszczoty i bardzo się im domaga. Jest w boksie z innymi suczkami i dobrze się z nimi dogaduje. Prosi o domek.[COLOR=Black]Tyle jest o charakterze sun[/COLOR]i [/URL]
  19. Łzy same mi lecą,ale co z tego?jestem zapsiona i zakocona.Ja to bym jeszcze wzięła ja ,ale mąż :shake:.On kocha zwierzęta i nie żałuje pieniędzy,ale nie ma czasu na dodatkowe obowiązki.Może znjadzie się jakiś tymczasik,którego mozna by finansowo wspomóc?
  20. Bercia całkiem nieźle sobie radzi.Z tą operacją to nie jest takie hop-siup,bo wymaga przygotowań oczu do niej.A kicia ma na razie na imie Kicia.Jest od wczoraj w szpitaliku,chyba uratowałyśmy ją w ostatniej chwili,bo była krańcowo odwodniona.Dziś wetka mówiła,że jest lepiej,nawodnili ją ,na szczęście płucka ma zdrowa.Jutro będą wyniki badań,bo krew była za gęsta i nie można było pobrać.Zjadła specjalna papkę.Ma świerzbowca w uszkach.Ma co najmniej 12lat.Jest bardzo słodka,próbowała mruczec i ocierać się,ale była zbyt osłabiona.Na razie zapłaciłam 140 zł.Zobaczymy co dalej.Będzie pewnie problem ze znalezieniem domku dla starej,chorej koteczki.:placz:
  21. może by zmienić tytuł wątku na szuka domu,a nie transportu??
  22. Bianka to po nocy chyba chodzi z psiakami do lasu :evil_lol:, a gdzie latarka?AA zapomniałam,nie potrzebna ,bo się Frytce doopka świeci:evil_lol::evil_lol:
  23. Bardzo,bardzo dziękujemy,szczególnie,że jeszcze kotek nam przybył z połamaną lapką
×
×
  • Create New...