Poker
Members-
Posts
84484 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Poker replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
musi dać radę:evil_lol:,będziemy Dorothy wspomagać wirtualnie,przesyłając dobre myśli.Musi sie udać:lol:. -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Poker replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja swoje kołtuny ze schronu od razu do wanny wsadzałam i prałam.Obaj byli jak aniołki zaskoczeni sytuacją i chyba ze stresu,Czesałam po 4 godziny wycinając kołtuny,których absolutnie nie dałam rady rozczesać.Nie chciałam i oszpecać,bo po wycięciu kołtunów byliby prawie łysi.Wszystko znosili dzielnie.Gorzej jest teraz:mad: ,bo się czują pewnie we własnym domku :evil_lol:, a czesać się tez nie lubią,ale i tak ich kocham :loveu::loveu:Po praniu już nie śmierdzieli,za to w drodze ze schronu do domu,to żałowałam,że maski przeciwgazowej nie zabralismy :placz:.Trzymam kciuki:lol: -
Kraków! DAFI szorstkowłose cudeńko trafiło do dobrego domu. Kciuki!
Poker replied to weszka's topic in Już w nowym domu
a niech to,,Pani albo planowała ciązę albo juz była jak brali mała,bo na jednym zdjęciu widać łóżeczko dla malucha.Nie jest ono z pewnością starszych dziewczynek.Biedna mała,ale jest tak słodka,że mam nadzieje,że szybko znajdzie cudowny domek. -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Poker replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czekałam,czekałam na numer konta prywatnego,aż w końcu przelałam na AFN,mam nadzieję,że wydobędziecie dla Morgan -
BIANCA czyli " pomroczność jasna " :) MA DOM !!!! Mielec
Poker replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
ale RADOŚĆ :multi::multi: -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Poker replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
20 zł przed chwilą przelałam na AFN.Trzymam kciuki:thumbs::thumbs: za powodzenie akcji.Potwierdzam ,ze szelki sa konieczne,nie zapomnijcie też o piciu,chociaż ze stresu może niczego nie chcieć.Cieszę się niezmiernie ,że Morgan jedzie do Dorothy:multi: -
-O krok od śmierci- NARNIA JUŻ ZDROWA!! I JUZ W BAJKOWYM DOMU :))))
Poker replied to dziuba's topic in Już w nowym domu
Dziuba pewnie jest bardzo zajęta i nie ma kiedy usiąść do kompa -
dziękuję za wsparcie :lol:,przyda się.Kicia zostaje w szpitaliku,zapłace jeszcze za 2 dni,a potem zajmie się nią tutejsza kociara,z którą się skontaktowałam,może załatwi jej domek tymczasowy.Super by było,bo cały czas się zamartwiałam:placz: co z nią zrobić.
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Poker replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mogę przesłać pieniądze na prywatne konto,będzie szybciej -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Poker replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jasne,że mogę skoro obiecałm.Proszę więc konto i zaraz prześlę -
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/Lubi%20pieszczoty%20i%20bardzo%20si%C4%99%20im%20domaga.%20Jest%20w%20boksie%20z%20innymi%20suczkami%20i%20dobrze%20si%C4%99%20z%20nimi%20dogaduje.%20Prosi%20o%20domek."]Lubi pieszczoty i bardzo się im domaga. Jest w boksie z innymi suczkami i dobrze się z nimi dogaduje. Prosi o domek.[COLOR=Black]Tyle jest o charakterze sun[/COLOR]i [/URL]
-
Bercia całkiem nieźle sobie radzi.Z tą operacją to nie jest takie hop-siup,bo wymaga przygotowań oczu do niej.A kicia ma na razie na imie Kicia.Jest od wczoraj w szpitaliku,chyba uratowałyśmy ją w ostatniej chwili,bo była krańcowo odwodniona.Dziś wetka mówiła,że jest lepiej,nawodnili ją ,na szczęście płucka ma zdrowa.Jutro będą wyniki badań,bo krew była za gęsta i nie można było pobrać.Zjadła specjalna papkę.Ma świerzbowca w uszkach.Ma co najmniej 12lat.Jest bardzo słodka,próbowała mruczec i ocierać się,ale była zbyt osłabiona.Na razie zapłaciłam 140 zł.Zobaczymy co dalej.Będzie pewnie problem ze znalezieniem domku dla starej,chorej koteczki.:placz:
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Poker replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mogę dołożyć 20 zł na transport -
Bardzo,bardzo dziękujemy,szczególnie,że jeszcze kotek nam przybył z połamaną lapką