Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84488
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. chrumka jak się ją drapie po kuperku i się podstawia :lol:
  2. dzięki Tebusa,trzymam kciuki za Was
  3. Paco jest taki śliczny i słodki,że wszystkie dziewczyny chcą mieć z nim fotkę na pamiątkę :lol:
  4. wszystko na to wskazuje.Ona bardzo się zmieniła,szczeka,podstawia kuperek do miziania,chrumka jak prosiaczek,.smieszna jest bardzo.Widac,że nabrała zaufanie i lgnie do człowieka.Nie mogę się doczekac,żeby zobaczyć jej minę jak ona zobaczy świat.
  5. będą i zdjęcia,Irysek nie ma stałego dostępu do internetu,a ja nie zawsze mam czas.Przed chwila zdjęłam jej szwy z łapki,,nawet nie trzeba było jej siłą trzymać,taka grzeczna dziewczynka.Ciągle napastowała Dolara,taka :loveu:.w nim.
  6. to może ten ideał zostanie u Ciebie :evil_lol:.On ma dużo wspólnego z ponem,a to są cudowna psy,uwielbiam je.:loveu:
  7. kciuki bolą!!kiedy będzie jakaś informacja? :crazyeye:
  8. i znowu zgadzam się w pełni z symaptycznym Dominikiem.
  9. jasne,.ze jak mu się miejsce po klejnotach wygoi,oby coś się dało zrobić.Nikt przecież nie wie czy on kiedyś widział.Z drugiej strony gdzieś od urodzenia był,ktos jakoś się nim zajmował przez te 4 lata,więc może jednak widział,a jak oślepł to go wywalili.:mad:
  10. jak nie pełno psów,tu ludzi :roll:,biedna Bianka,chwili nie ma dla siebie :cool3:
  11. załatwiaj Marlenko,fotki małej by sie przydały.Fajnie widziec pycholek,któremu sie pomaga.Całusy dla Ciebie i Lolki,pozdrowienia dla Rodziców.
  12. a ja z uporem maniaka :lol: będę pytac u wizytę u okulisty :evil_lol:
  13. trzymam kciuki za powodzenie cichociemnej akcji
  14. brzuszek Bery goi się świetnie,te rozpuszczalne szwy sprawdziły się u niej rewelacyjnie :lol:,dzię muszę zdjąć szwy z łapki.Ona jest grzeczna i daje przy sobie wszystko zrobic bez problemu.
  15. sądzę podobnie jak Dominik.Jeżeli wiesz ,że jesteś w porządku,to najważniejsze.Poza tym z całej sytuacjiwynika,że ciocia nie jest zła,że się nie opiekujesz własciwie tylko ,że się wdałaś w awanturę z tą znajomą.Przeczekaj aż cioci opadną emocje i bez komentarzy rób swoje.A swoją droga od takich toksycznych znajomych,to jak najdalej.
  16. ja też przywitałam Berunię przed 8,bo ma być u mnie do 19.Brzusio goi się pieknie.Dostała insulinę,ale od jedzenia wolała zaloty do Dolara:evil_lol:,na którego się pakuje i kokietuje ogonkiem.On znosi cierpliwie jej zaloty,ale nie przejawia:shake: "męskich" zapędów,bo jest wykastrowany.Natomiast Poker czuje potrzeby i delikatnie zaczepia Berę,ale ona nie ma na niego ochoty.Tak,ze mam ubaw jak patrzę na nich.
  17. w niedzielę wszyscy odpoczywaja,a może nie?może kojec buduja i nie mają czasu napisac co u Klejnocika słychać ?:lol:
  18. 50 zł przelałam,trzymam kciuki :lol:
  19. jutro Bercia będzie u mnie cały dzień,to ją poobserwuję,ale to co ona to robi to wygląda na radość i wariowanie może jakiś zapach w windzie ją drażni?:crazyeye:
  20. z przyjemnością zapraszamy i jeszcze Bera jest do odwiedzin i Poker tez niegorszy oraz Bonus.
×
×
  • Create New...