Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84482
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. a czy Wy nie jeździłyście przypadkiem do Wrocłwia na kursy,w tym czasie jak Jowita była w ciąży?
  2. piękne zdjęcie,cudo,obaj panowie super przystojni,ale żeby posądzać mężusia o "te"preferencje sekualne?przy tak pięknej żonie?niemożliwe :shake:dobrze,że On nie czytał
  3. Tebusa , dzięki.No to jest jakaś szansa,że go wyciągną :lol:
  4. czyli następny klan rodzinny :evil_lol:,Jowita i Seaside :multi:
  5. 3 czerwca przelałam na Kacperka 50 zł na konto Neris.
  6. a gdzie tam w strasznym,ciemnym lesie;),przecieą Rokuś ma fosforyzujące OCZY:-o,to świeci nimi.Zaglądaja kilka razy dziennie tylko nie zawsze piszą :cool3:
  7. ja Wam dam:angryy:,60.letnia kobieta to co najwyzej babcia dla swoich wnuków,a poza tym to młoda kobieta :evil_lol:
  8. tu też cisza,no zwariowac można od braku informacji na ulubionych wątkach :placz:
  9. ja też kibicuję Wam z nadzieją,że pan domu pęknie i się podda tylu kobietom.W końcu kto rządzi :evil_lol:
  10. co taka cisza jest dziś wszędzie?:crazyeye: śpią kobiety czy co ?:roll:
  11. a co tu taka cisza zaległa? :placz: żadnych nowin o Klejnociku nie ma? :crazyeye:
  12. ja odwiedzam kilka razy dziennie,ale nie zawsze piszę.A Morganka nie chce węglowodanów,bo chce być szczupłą dziewczynką,mądra mała :lol:
  13. ja też trzymam kciuku bardzo mocno
  14. zajrzalam do tego pysia słodkiego i jak zwylke srece krwawi,tym bardziej ,ze niestety nic w tej chwili nie mogę pomóc.:placz:
  15. serce pęka i niestety nie mogę nic pomóc,ile tych bid jeszcze będzie?:placz:
  16. chrumka jak się ją drapie po kuperku i się podstawia :lol:
  17. dzięki Tebusa,trzymam kciuki za Was
  18. Paco jest taki śliczny i słodki,że wszystkie dziewczyny chcą mieć z nim fotkę na pamiątkę :lol:
  19. wszystko na to wskazuje.Ona bardzo się zmieniła,szczeka,podstawia kuperek do miziania,chrumka jak prosiaczek,.smieszna jest bardzo.Widac,że nabrała zaufanie i lgnie do człowieka.Nie mogę się doczekac,żeby zobaczyć jej minę jak ona zobaczy świat.
  20. będą i zdjęcia,Irysek nie ma stałego dostępu do internetu,a ja nie zawsze mam czas.Przed chwila zdjęłam jej szwy z łapki,,nawet nie trzeba było jej siłą trzymać,taka grzeczna dziewczynka.Ciągle napastowała Dolara,taka :loveu:.w nim.
  21. to może ten ideał zostanie u Ciebie :evil_lol:.On ma dużo wspólnego z ponem,a to są cudowna psy,uwielbiam je.:loveu:
×
×
  • Create New...