to widocznie Rudzia ma wyostrzony 7 zmysł z powodu ślepoty :evil_lol:,słodka mała.A kiedy okulista?:lol:Slepa Bera po 6 tygodniach pobytu u Iryska tez zaczęła szaleć z radości,wywracanki na grzbiet,kokosi się ,szczeka.Widocznie nabrała zaufania.Ciekawe jak zareaguje po operacji oczu,gdy zobaczy swoją wybawicielkę.:crazyeye: