co za urocze ,przepiękne towarzystwo,nie wiadomo na kogo patrzeć:crazyeye:,na ludzi czy psinki :lol:.Jesteście WIELCY :loveu:Zastanawia mnie dlaczego polskie psy mają takie wzięcie w Niemczech.Przecież oni mają tez schroniska.[FONT=Arial][/FONT]
no to starać sie o namnożenie ilości domowników,rodziny. :evil_lol:Bianka ma psa,koty do zaoferowania,ja tez moge się postarać,i Romek-Zamość też ma coś w odwodzie :eviltong:.Wnukami i dziećmi się nie podzielę :shake::lol:
dlaczego tak nisko cenisz baby?bo mają tyle uczuć i serca?to dobrze.Jak dobrze być BABĄ :multi: Wcale się nie dziwię,że płakałaś,bo mnie też gardło ściskało :placz:z radości i żalu zarazem.To taki cudowny pies i trzeba miec nadzieję,że znalazł godny dla siebie dom :lol:.Swoją drogą jak bardzo ludziom zależało na nim skoro jechali tyle kilometrów.A u nas?100 km jest trudno przejechać :mad:
nie,nie :shake:,nikt nie krzyczy,tylko odpuście sobie temat sterylki :evil_lol:,a ja tez mam trzy dziecia,w sensie pokrwieństwa,bo to już dojrzałe kobiety,wstyd:oops: mi się przyznać w jakim wieku,nie mówiąc o wnukach :oops: