Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84489
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. i cos wiecie jak dziś Polo się czuje?
  2. a jednak udało się :multi::multi::multi::huh::Cool!::cunao::laola:
  3. i staram się jak mogę ,a tu figa z makiem :placz::eviltong:
  4. :sweetCyb::bigcool::klacz::BIG::laola::cunao::knajpa::beerchug:
  5. rewelacja,cud - miód :lol: i niech ta zostanie na zawsze :multi:
  6. zrobię sobie przyjemność i napiszę 200. post
  7. słodka ta Frytunia,a ja tak frytki lubię ,mniam,mniam.
  8. pod pełna narkozą,myślę,że w przypadku oczu temperatura nie ma większego znaczenia.Poza tym mozna włączyć jej wiatrak.
  9. mejle wysłałam.Wet będzie nestety dopiero w środę,ale i tak Berka może mieć zabieg za ok.tydzień,musi odczekać po sterylce.
  10. mili admin mogliby powiadomić na forum,że są planowane jakieś prace,bo takie "niespodzianki " bardzo utrudniają nam zycie dogomaniackie :placz:
  11. i dokąd dojechaliście z nim?cały czas się cieszę :multi: i zarazem jakoś mi smutno:-(,że nie będziemy znać jego losów na bieżąco.Wyjatkowy pies.
  12. aż się chce w ten nochal i dziób pocałować :evil_lol:
  13. śliczny :loveu:!oby już nigdy nie cierpiał!!:shake:
  14. ULV,podziwiam za tę bezgraniczną miłość do psów .
  15. co za urocze ,przepiękne towarzystwo,nie wiadomo na kogo patrzeć:crazyeye:,na ludzi czy psinki :lol:.Jesteście WIELCY :loveu:Zastanawia mnie dlaczego polskie psy mają takie wzięcie w Niemczech.Przecież oni mają tez schroniska.[FONT=Arial][/FONT]
  16. no to starać sie o namnożenie ilości domowników,rodziny. :evil_lol:Bianka ma psa,koty do zaoferowania,ja tez moge się postarać,i Romek-Zamość też ma coś w odwodzie :eviltong:.Wnukami i dziećmi się nie podzielę :shake::lol:
  17. oby sie LOlce udało,a Ty jesteś dzielna,Marlenko :loveu:
  18. czyżby domek się już szykował :lol:
  19. dlaczego tak nisko cenisz baby?bo mają tyle uczuć i serca?to dobrze.Jak dobrze być BABĄ :multi: Wcale się nie dziwię,że płakałaś,bo mnie też gardło ściskało :placz:z radości i żalu zarazem.To taki cudowny pies i trzeba miec nadzieję,że znalazł godny dla siebie dom :lol:.Swoją drogą jak bardzo ludziom zależało na nim skoro jechali tyle kilometrów.A u nas?100 km jest trudno przejechać :mad:
  20. Hala,to my Ci zorganizujemy psy jakbyś miała z tym problem :evil_lol:,prawda Bianko?Ile tylko chcesz -2,7,58 100 masz do wyboru :evil_lol:
  21. nie,nie :shake:,nikt nie krzyczy,tylko odpuście sobie temat sterylki :evil_lol:,a ja tez mam trzy dziecia,w sensie pokrwieństwa,bo to już dojrzałe kobiety,wstyd:oops: mi się przyznać w jakim wieku,nie mówiąc o wnukach :oops:
×
×
  • Create New...