Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. dzieki za odpowiedź,a ja myslałam,że może jesteś z Wrocławia. Fajnie,że czytasz wątek i dzięki ,że wpłaciłaś pieniądze. ULV,Irysek przekazał 70 zł ode mnie na hotelik Brutuska - 40 obiecane i 30 z bazarków na jego rzecz.
  2. mimo złowrogich błysków w oczach i tak jest przesłodki z tymi krzywymi ząbkami
  3. biedna niuinia :-(,Wam tez współczuję,chyba trzeba będzie wyciąć jej tej kłaczki spomiędzy palców,bo ją pewnie boli jak licho.
  4. po prostu wysoko, jak leki przed dziecmi.Chyba nie jest taka zdolna ,by podstawić sobie krzesło i wleźć na nie :crazyeye:
  5. juz środa,jeszcze tylko 10 godzin i iiiiii:lol:
  6. Frycia ma minę jak w ekstazie :cool3: A żółty serek dostaje od cioci w ramach diety odchudzającej :angryy:?
  7. nie sądzę,żeby on biegał po całym mieście,więc trzeba omijac rejon Sienkiewicza,Jedności Narod.,Nowowiejską i boczne ulice. Mtf z jakiej jesteś ulicy?
  8. Kobiś jest przekomiczny ze swoimi minami. :lol:Miś jest wielkości prawie jego łebka,trzymał go za ucho,chodził popiskiwał nim .Przy próbach podejścia ciskał we mnie pioruny oczami,ale na polecenie :daj łapke - podawał, i drugą też ,nie zapominając o błyskach w oczach. Oj,ma Bianka wesoło ze swoim towarzystwem.:evil_lol:
  9. niech on się wypcha trocinami.Oby nie polazł do schroniska sie pytać,ale pewnie mu sie nie zechce.
  10. zmień tytuł na bardziej alarmujący,bo ten się czyta jak informację.Ja weszłam z zaciekawienia.
  11. tak skąpicie tych informacji :crazyeye:,a my tu tak czekamy na nie :evil_lol: Gumisiu,jedz ile ci do pyszczka wlezie :evil_lol: i już nigdy nie :shake:ądź głodny.
  12. suuuuper,cieszę się :multi:Teraz trzymam kciuki za środę.
  13. piękny plakat :loveu:.Jedyne co może byc inaczej,to to,że on nie jest taki stareńki moim zdaniem.Oszacowałyśmy go z ULV na początku na jakieś 10 lat.Zębusie ma ładne dobrze widzi,może trochę gorzej słyszy.Moze by napisać ,że piesek w dojrzałym wieku,żeby nie odstraszać ludzi?Jak myślicie.Ja moge powiesić parę plaakatówwe Wrocławiu.
  14. Greven kązy na innych wątkach,napisz do niej na PV,zresztą co tam się będe wymądrzać.Biedna Dusia :-(
  15. czeeeeekamy :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  16. chyba trzeba będzie zrobić lepsze zdjecia Brutuskowi z odrosniętą już sierścią,coby ludzi nie straszył.Oktavio6,dzięki za udany bazarek, a Tobie Solito za nowy. :loveu:
  17. cudownie,że masz wymarzonego psiaka, :multi: może teraz będziesz mogła coś zrobić dla biedaków :crazyeye:
  18. pozyczaj,nie ma sprawy ,potem mu oddamy.Brutus grzeje doopke w dobrych warunkach w hoteliku,to się nie pogniewa.
  19. może nałozyc jej kubraczek,żeby nie było widac tej skóry?
  20. to co z forsą?może na razie pożyczyć Wam ? ile? i jak?
  21. ja też się dołożę,tylko jak jechać z nia , z taką skórą pociągiem.Żeby nie było problemów .
  22. cholerna sytuacja z Kongą ,kto zdelarował się pokryć jej pobyt w lecznicy?z pewnościa da się cos uzbierać na nią.
×
×
  • Create New...