Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. traumeel jest też w kroplach na alkoholu,a te pół tabl.trzeba rozpuścić np.w pólówie łyżeczki wody wlać do pysia.Ma dobre działanie ,również na dziąsła.
  2. pieseczku kochany :loveu:,bądź grzeczniutk i jedź spokojnie ,nie sprawiaj kłopotu swoim wybawcom :lol: jedźcie bezpiecznie :cool3:
  3. t_kasiek GRATULACJE :lol:, to co Ty teraz jesteś? mgr , inż. czy licencjat masz? PeterBeny pisał,że bierze laptop,by przekazywać inormacje ,ale coś cisza.... może nie może :crazyeye:
  4. Ulv,wliczyłas 200 zł które użyczyłam na hotelik? ciocię tez trzeba wesprzeć finansowo. MOże by mu nowe zdjęcia porobić i wystawić na Allegro? bo tak to się nic nie ryszy :-(
  5. TRzymajcie się wszyscy zdrowo i dobrze :lol:, Brajlu ,niech Cię kochani LUDZIE dowiozą szczęśliwie do dobrego CZŁOWIEKA Asiorku,pilnuj siebie i dzidziusia,to teraz dla Ciebie najważniejsze :lol: t_Kasiek,pójdzie dobrze,zobaczysz :lol:,potem będziesz się śmiała,że tak przeżywałaś niepotrzebnie
  6. głupie " oferty":angryy:,wcale się nie dziwię,że nie chcesz jej wydać w takie rączki:diabloti:
  7. trzymam za Was wszystkich mocno kciuki :lol:, pewnie Brajl będzie zdezorientowany,ale jak poczuje życzliwe ręce,to się uspokoi i będzie podstawiał łepek do miziania. Zabierzecie dla niego jakieś miękkie smakołyki?Kochany psiulek :loveu:,a Wy nie mniej kochani jesteście :loveu::loveu::loveu::loveu:.
  8. biedna Rudzia,nie widzi i myślała,że klawisze to chrupki :lol:, a swoją droga podziwiam refleks ULV,że zdązyła zrobić zdjęcie :crazyeye:
  9. andziu,nie posadzi nikogo na wózek,ręczę Ci.On jest osteopatą ,a nie kręgarzem.
  10. mój kochany :loveu: ,słodki,malusi Maksiuniek :loveu::loveu:,jak sie cieszę,że go widzę.:multi:
  11. mam lekarza osteopatę,rewelacyjnego i sprawdzonego na wielu osobach.Neurolog da tylko leki przeciwbólowe i przeciwzapalne,ale nie zlikwiduje przyczyny bólu. Wybór należy do ULV.
  12. myślę,że nikt tu nie udziela nagany ULV tylko życzliwie nawołujemy ją do zadbania o siebie i nie brania kolejnych bid na głowę. Zabrać do siebie to nie sztuka , tylko co dalej? Ulv ma ,jak sama pisze, problemy zdrowotne,brakuje jej kasy.Sama musi rozstrzygnąć co jest dla niej większym stresem- wzięcie kolejnej bidy i brak kasy na życie,czy nie wzięcie tej bidy. Bianka jest taką drugą osobą z dogomanii we Wrocławiu,która tak pomaga zwierzakom,ale ma trochę inną sytuację życiową, na szczęście. ULV trzeba pomóc konstuktywnie,nie tylko współczuć i głaskać,ubolewac jak jej ciężko,posyłać pieniądze.Co będzie jak zabraknie kiedyś tej pomocy? Czasem jest potrzebne otrzeźwienie i kilka z nas próbuje to ,dla jej dobra,zrobić.
  13. czy domek wymaga pomocy finansowej,przynajmniej na początek?
  14. czyżby Edytka tez miała problem z widzeniem? to nie jest istotne,najważniejsze ,że ma SERCE
  15. PETER,ALBIEMU brak słów, by wyrazić Wam wdzięczność za pomoc temu biednemu psu . Jesteście cudowni,:iloveyou: tym bardziej,że to co robicie,nie robicie dla splendoru. WIELKIE DZIĘKI .:Rose::Rose::Rose: Tak się może zdarzyć tylko na Dogomanii :loveu:
  16. ULV,to zawieś to wiadro pod sufitem ,do jasnej ciasnej przecież pies nie może być sprytniejszy od Ciebie :angryy:,to wcale nie jest już śmieszne :mad:
  17. z emotionków wynika,że sytuacja jest pozytywna ? za to co sie tu dzieje :placz:http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28656&page=884, przepraszam ,ale nie mogłam wytrzymać,co za paskudny dzień. Może dla Maro skończy się pomyślnie ,oby ....
  18. jak pisałam,zrobiłam bazarek po części na Emira,powinny wpłynąć 64 zł.
  19. albiemu,rozumiem Ciebie w obecnej sytuacji... Ale tu chodzi o coś większego.Udaje się Wam uratować ,jak na taką sytuację sporo psów,ale to nie likwiduje procederu. Nadal sytuacja w schronie jest jaka jest i trzeba się zastanowic co zrobić,aby to zmienić.Przymykanie oka na to ,by ratować to co się da,jest cichym przyzwoleniem na taką sytuację. Jestem jak najbardziej z Wami i podziwiam za determinację z jaką ratujecie psy .Pewnie nie wiecie jak zlikwidować to piekło. Może po zabraniu tego psa rozpocząć akcję w mediach po pewnym czasie,tak aby nie wiązali faktów. Czekam z nadzieją na domek dla psiny.
  20. czekamy.....oby na pozytywne wieści. PeterBeny,ludzie na dogo ,jeżeli nawet się kłócą to i tak kochaja zwierzaki,a charaktery jak charaktery:roll:,nie ma ideałow :shake:, a szkoda :-(
×
×
  • Create New...