Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Kluseczko 4,bardzo dziękuję, :lol: jak będzie taka potrzeba,to na pewno się zgłoszę po pomoc :evil_lol: właśnie z powodu Bossa nie mogłam pomóc suni na te 1,5 doby.
  2. Też tak sądzę,widocznie zabrakło jej sił ,by biec po niego do Olsztyna,bo chciała to zrobić. Mozna by wrzucić na wątek transportowy prosbę o transport z Wrocławia do Bielska. A gdyby się znalazł domek we Wrocławiu,to co robić? Musi się wypowiedzieć Dorothy,bo ona go chce. Doszedł mój pm z telefonem do koleżanki,która ma wieźć?
  3. Kluseczko4, ja cały czas krążę po dogo tylko się nie spotkałyśmy.Ja teraz będę szukać transportu do Dorothy pod Bielsko dla psiaka z tego wątku //www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8886201#post8886201.Przepraszam za wtręty,:lol: ale chyba się nie pogniewacie.
  4. Dobry wieczor. Przepraszam ze tak pozno odpowiadam ale nie mialam neta od rana... Bylam przed chwila na dogo i widzialam ze Dorothy chce wziac psiaka do domu tymczasowego a nawet na stałe więc ja się wycofuje w takim razie. Pisalam ze w razie czego zaopiekuje sie Bossem ale skoro znalazl dom... :) I tak dziekuje bardzo za pomoc.. :) Tymczasem uciekam Pozdrawiam serdecznie, milego wieczoru. Taką wypowiedź dostałam od Patricii na GG.Chyba był słomiany zapał. W takim razie Bossik będzie czekał u mnie na transport do Dorothy,chyba że po drodze znajdzie sie domek we Wrocławiu.:roll: Ale pewnie Dorothy by się zapłakała :placz: Czyli odbieram go z pociągu w poniedziałek i przywożę do siebie.Może u mnie zostać nie dłużej niż do 29 listopada,bo wyjeżdżam na szkolenie.Mam nadzieję,że do tego czasu znajdzie się transport do Dorothy.
  5. skąd ją trzeba by odebrać i kto po nią przyjedzie we wtorek i dokąd trzeba ją wtedy dostarczyć? Niczego nie obiecuję,ale popytam.
  6. co za radość :multi::multi::multi::multi:
  7. ślicznie wyglądają razem,cieszę się,że w poniedziałek zobaczę malucha na żywo. To fajny bank,że się zaangażował w taką akcję. Patricia nadal milczy. Dorothy,to gdyby Bossik trafił do Ciebie,to ile psów bedziesz miała?:crazyeye: Czyżbyś miała dobre układy z jakimś sponsorem?:roll:
  8. może trzeba by allegro mu zrobić,będzie miał wieksze szanse.
  9. KOchany psiak i jego Panstwo :loveu: Może on ma podpiłowane zęby ,żeby nie mógł ugryźć,ale żeby mógł jeść,tylko po co? A oczy ??żeby nie widział co z nim chcą robić?trudno coś wymyśleć sensownego ,ale ludzkie możliwości w złych sprawach okazują się być nieograniczone :mad: Szkoda,że nie ma sztucznych gałek dla psów :-(
  10. Patricia na razie milczy,mimo że zostawiłam jej wiadomość na gg.I tak Bossik może do mnie przyjechać,bo zawsze bliżej z Wrocławia do Dorothy niż z Olsztyna. Dorothy ,a on miałby DS u Ciebie?
  11. dawno nie zaglądałam na wątek Morganki.Ale jak można się było spodziewać ,nadal jest cudowna :loveu:.Dorothy jest wielka. Ja nie mam wątków moich schroniskowych sforóff ,ale jeden po 2 latach w schronie też przeszedł taką metamorfozę.
  12. Mam transport na poniedziałek na 100% na ok.13.30.Jedzie moja koleżanka,stara psiara i chętnie go weźmie.Zgramy wszystko dokładnie po wizycie.Żeby tylko Patricia nie rozmyśliła się.Czy byłoby możlwe,żeby go zabrać np.jutro i ewentualnie wykąpać przed podróżą?
  13. Patricia jest nadal chętna na Bossa,rozmawiałam z nia wieczorem na gg. Jeżeli Wy nie macie nic przeciwko,to jest szansa,że mogłabym załatwić jego transport z Olsztyna do Wrocławia już jutro albo w niedzielę.Musze mieć pewność,że Wy sie zgadzacie i Patricia musi Wam potwierdzic swoją gotowość do wzięcia go na stałe.Wtedy podejmę stosowne ,szybkie działania co do trasnportu. Niestety,na tym etapie nie moge zapewnić go na 100%,ale warto zawalczyć.
  14. Wyposzek i Tusia są podobne do siebie ,oboje sma słodycz. Może ciocia Bianka zacznie pobierać opłaty od różnych osób za potrzymanie maluchów na kolankach? Jak byłąm małym dzieckiem i nie miałam jeszcze roweru,to stosowałam handel wymienny; za 1. kółko na rowerze po parku ,jedno kółko z moją cudowną sunią w wózku dla lalek,a ona leżała kołami do góry pod kocykiem.Handel szedł jak nie wiem co.
  15. ja też się bardzo cieszę :multi::multi::multi:
  16. poczekam z wizytą do czasu odpoiwedzi przez panią z Olsztyna.Psiak nie musiałby tak daleko jechać,ą może Patricia wypatrzy dla siebie innego.Tyle czeka na domek. Patricio,wizyta to nic strasznego,miła pogawędka, w czasie której dowiem się co potrzeba ;).Masz moje GG,więc będziemy w kontakcie.
  17. w koncu dogo działa i możemy sie dogadać.Mieszkasz nie tak daleko ode mnie. Akurat na westach sie nie znam,ale jest podforum na dogo,więc możesz poczytać. Sąsiedzi mają takiego białaska :loveu: i jeżdzi z nimi w koszyku na rowerze.Moje GG 6902155,jak się zdecydujesz ,to napisz i się umówimy na randkę :lol:
  18. słodycz,ale nie moge pomóc ,mam2 psiaki i kota, a tych bid jest tyle,że można zwariować :placz:
  19. jak można w ogóle wywalić jakiekolwiek zwierzę? :mad::angryy:
  20. mogę pójść na wizytę przedadopcyjną, w jakiej dzielnicy mieszkasz,patricia ?
  21. w końcu wiadomośći o Gumisiu i to takie cudowne,aż ciarki po mnie chodzą z radości :multi::multi::loveu::loveu:
  22. ja tez jestem cała HAPPY :multi::loveu::multi::loveu: gratulacje dla Was i nowych rodzinek :lol: i psinek oczywiście
  23. czy on był wrzucony na podforum ponów w potrzebie?,bo nie pamietam
×
×
  • Create New...