Poker
Members-
Posts
84491 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Młodziutki, ok. 1,5 roku, śliczny foksterier Figaro MA DOM!!! - Olsztyn
Poker replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
oby się udało,trzymam kciuki :lol: -
Srebrny PON w schronisku w Orzechowcach. MA DOM !!!
Poker replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
caly cas śledzę jego wątek.Jak się cieszę :multi::multi::multi:,że będzie miał domek. -
NAKOLANKOWA SUNIA potrąconA przez auto już w nowym domku w Niemczech!!
Poker replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
całe szczęście,że jechałaś tamtędy i że masz oczy dookoła głowy. Ale myślę,że trzeba dać szanse właścicielom,może szukają jednak. -
ja też ich porównywałam do Romeo i Julii :lol:,tylko Julii nie ma ,bo kot też był ON :cool3: Boss nie jest rozpuszczony,rozumie i wykonuje dużo poleceń. Próbuje załatwić transport Bossa do Dorothy na doczepkę do Dinga z Uciechowa ,który ma jechać do met.Nie wiem czy nie będzie jakiś kosztów z tym związanych .
-
Boss jest przesłodkim panem w średnim wieku :lol:.Ma baaardzo duży apetyt i muszę pilnować michy Pokerka ,który jest niejadkiem. Na spacerze chodzi bardzo ładnie,ale czasem bywa uparty,zapiera sie i chce iść akurat tam, a nie tu.Po oddaniu naturze co jej,drapie ziemię wydając przekomiczne dżwięki. Jedząc wydaje odgłosy chrumkania ,jak prosiaczek,że mozna pęknąć ze śmiechu,szczególnie przy jego wyglądzie :lol::lol::lol:.W nocy też chrapał :crazyeye:. Z psami i kotem idealnie,chociaż wczoraj trochę polował na kota. Dorothy,szukaj dobrego stomatologa dla Bossa,bo nie wypada,żeby taki facet miał kamień na zębach :shake:,jak sie będzie uśmiechał?;) [IMG]http://img61.imageshack.us/img61/3199/bossik002sf8.jpg[/IMG] tu Bossik na peronie ze swoją opiekunką w czasie podróży [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/489/bossik004ri6.jpg[/IMG] tu je swoją kolację po podrózy w psiej jadalni [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4602/bossik008pt2.jpg[/IMG] a tu walczyk rozpoznawczy z kotem [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/8032/bossik014kn7.jpg[/IMG] a tu Bossik się zastanawia :crazyeye: czy się w kocie zakochać czy go zjeść?:angryy: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6700/bossik017qd0.jpg[/IMG] Bossik w końcu śpi po trudach podróży Zdjęcia coś mi kiepsko widać,ale trudno,lepiej takie niz żadne.
-
Starsza suczka po operacji (Wielkopolska) ma dom
Poker replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
Sliczna psinka,naprawdę :lol:,może jednak znajdzie się na nią chętny -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
Poker replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kochane ciocie ,powiedzcie mi czy będziecie mogły podrzucić Bossa gdzieś jak najbliżej Bielska Białej albo do Katowic? Boss jest u mnie przejazdem z Olsztyna w drodze do Dorothy?Oto jego wątek http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=98691 -
sąsiedzi mają westa i wygląda jakby miał kopiowane uszy i ogon,ale widocznie to jest kwestia dobrego strzyżenia. Boss jest bardzo grzeczny,położył sie do łóżeczka Pokerka i się odpręża. :lol:Przedtem siedział pół godziny i wpatrywał się :crazyeye:w kota i wzajemnie.Wyglądało to komicznie ,bo kot czarny ,a Boss wiadomo jaki. Często liże swoje wydmuszki,patrzyłam ,skóra jest jeszcze zaczerwieniona ,ale goi sie dobrze. Czasem ,gdy leży wygląda jak prosiaczek. Zdjęcia będą jutro,bo dziś juz nie mam siły.
-
Bossik jest już w domu :multi:,podróż samochodem zniósł dobrze,jest bardzo grzeczny,posiusiał,wszedł do domu spokojniutki,obwąchali się z moją dwójką i poszedł papusiać. Na szczęście żaden się nie wkurzył.TYlko Dolarek wycałował mnie ,jak by chciał sie utwierdzić,że nadal jestem jego :cool3:. Fajny psiaczek.On ma niekopiowane uszy i ogon ,dlatego są spore ,ale nie takie duże jak to wygląda na zdjęciu. Ostrzyżony jest rzeczywiście byle jak,ale to nie jest ważne. Zobaczymy jak sobie chłopaki będą dalej radzić ze sobą.
-
mam wiadomości z pociągu - Boss jest grzeczniutki,na początku był zdenerwowany i się trząsł.Teraz przytula się do swojej opiekunki i podbija mordką ręką,żeby go drapała, co tez cały czas robi.Zjadł parę chrupków,pochodził po przedziale i połozył sie na kocyku na siedzeniu. Koleżanka kupiła 1 klasę,żeby miał wicej miejsca,więc jedzie jak lord.:lol:
-
Zdążyła przed zimą - ratlerkowata Dyzia już w nowym domu!!!
Poker replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
cały czas śledzę watek Dyzi tylko sie nie odzywałam.Cieszę się,że mała ma domek.Oby tylko ozdrowiała.Wyrazy wielkiej sympatii dla wujostwa ode mnie ,mizianka dla małej :lol: -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
Poker replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
słuchajcie,ja szukam transportu dla westa,który w poniedziałek wieczorem przyjeżdża do mnie ,czyli Wrocławia i ma jechac do Dorothy do Bielska Białej.Z Katowic pomoc w przewozie oferowała Kluska 4.Może dałoby się połączyć transport obu psów?Watek Bossa http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=98691 -
oba leki to sterydy,które dostaje przypuszczalnie z powodu alergii i świądu
-
Dorothy,wierzę Ci i Julci,że byście płakały. :placz: Bossik przyjeżdża jutro wieczorem do Wrocławia,ok.22. Pomoc w transporcie z Katowic do Bielska zadeklarowała nieoceniona Kluska 4,więc szukamy z Wrocławia do Katowic.Napisałam juz na wątku transportowym.Ciekawa jestem jak się dogada z moimi sfforami w liczbie 2. psów i 1.kota. Juz się nie mogę doczekać :loveu: