Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. ofertę internet i laptop ma też Tele2.Wydaje mi się korzystna.
  2. dziewczyny dawajcie suniom Strix,to jest wyciąg z borówki brusznicy i krople do oczu Mucokehl firmy Sanum.Może nie wyleczą,ale spowolni ą proces mętnienia soczewki.
  3. rzeczywiście nieszczęścia poszły u Was parami,miejmy nadzieję,że to ich koniec.Limit na ten rok i wszystkie następne został wyczerpany :cool3::angryy:
  4. Walczcie kochani,walczcie,chociaż nie jest to prosta sprawa ...
  5. jak to dobrze,że lepiej.Wyrazy wielkiego szacunku dla Edytki ,Włodka i lekarzy za pełne poświęcenia ratowaie Brajla.
  6. sprawdzam co kilka minut.Brak wiadomości oznacza,że nie ma tych najgorszych.
  7. słabo mi się robi,coś nieprawdopodobnego,jak on to przeżył? Czy nie można odnaleźć tego ludzkiego potwora i ukarać go?ale nie aresztem tylko karą pieniężną na rzecz zwierząt skrzywdzonych przez "ludzi". Kiedy prawo u nas będzie właściwie reagować na takie zbrodnie? Boje się myśleć o tym co się dzieje teraz w rodzinie Brajla :-(
  8. Straaaaaszne,czy tak musi być :placz::placz: Co za dzień dzisiaj okropny.
  9. śliczne psicho :loveu: widzę,że coraz więcej wrocławianek na dogo:lol:,FAJNIE:lol:
  10. jak miło sie czyta takie wiadomości :loveu:,oby więcej takich
  11. dzięki,Demi.Ona reaguje na Gaję,ale spróbuję Pinię.Pinia to sosna po łacinie chyba. Ona jest super psinką.Nie była sterylizowana.Ja mam cały czas wrażenie ,że albo komuś zgineła albo ją ukradł.Nie ma w niej lęku,jest ufna.Zachowuje sie jeszcze jak niesforny szczeniak.
  12. Jaka przykra wiadomość:-(,widziałam go przez moment ,gdy przekazywałam Bossa ,taki fajny,wielki pies.Widać nadszedł jego czas .Lepiej ,że sam usnął i nie męczył się. I tak nieźle pożył do takiego sędziwego wieku,co jest zasługą jego opiekunów. U ludzi ciężko chorych bardzo często przed śmiercią występuje bardzo duże polepszenie.Może u psów też tak jest.
  13. cos nie ma chętnych na ogłoszenie Gai?Bardzo prosze o pomoc w tym.
  14. oktawio , 5.33 to dla mnie środek nocy skoro chodze spać po 3.:eviltong: Watję przewaznie o 8. Dzięki bardzo za Brutusa ,bo i mi będzie lżej na sercu jako ,że pomagałam go wyciągać ULV i czuję się trochę odpowiedzialna.Dokładam ile mogę,zrobiłam bazarek,ale nie cieszył sie powodzeniem :-( Teraz mam swoją tymczasowiczkę.
  15. czy ktoś może ją poogłszać? Plizzz . Jest przesłodka ,zero problemów.
  16. Oktawio,bez żadnej litości byłam na dogo po 3 ,a co mi tam,szkoda czasu na spanie:eviltong:
  17. Zmieniłam Punię na Gaję,bo ona za duża jest na Punie i wcale nie reagowała na to imie ,a na Gaję reaguje :evil_lol:.Jest dużą przytulanką słodka,nie szczeka,łagodna.Cieszy się na widok ludzi i dzieci.Ona chyba nie była długo u dziada.Może komuś ją wykradł.Apetyt ma dobry i koo też :evil_lol: Wklejam jej niezbyt udane zdjęcie.Trudno jej zrobić lepsze,bo jest w ruchu i wychodzą nieostre. [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6127/gajabazarekgrudzie20070hn7.jpg[/IMG]
  18. Visenna,zmień tytuł na wątku Sisi,już jest,mam nadzieję, w dobrym domku .
  19. nie pamiętam, :shake:żebys cos mi polecała cioteczko Oktawio,a poza tym ja nie jestem taka biuściasta :oops:.Te bluzki ,które widziałam na bazarku z pewnością byłyby za małe na mnie ,ale nie w biuście.
  20. Okawio6,jesteś niezwylke skuteczna w działaniach.Bazarki Suuuperowe :lol:
×
×
  • Create New...